Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Postępowa białogłowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka dni temu, podczas krwawych zamieszek w "Dżungli Calais", miłujący pokój migranci zranili pięć wolontariuszek. I co ? I nic. To tylko potwierdza nasze obserwacje, że ideologiczne lewackie szaleństwo jest promowane często przez same kobiety.

To co się aktualnie dzieje w postępowej Europie jest bardziej tematem dla psychiatry i historyka niż dla politologa. Cała generacja młodych Europejek została wystawiona na pastwę nielegalnych migrantów, w imię szaleńczej ideologii rasowej, które czerpie swoje korzenie jeszcze w zgliszczach II wojny światowej i w nazizmie.

 

Pisaliśmy już często o tym jak kobiety w Niemczech, Austrii i Szwecji padają masowo ofiarami molestowania seksualnego ze strony nielegalnych migrantów, a czasami nawet gwałtów i morderstw. Kilka dni temu podczas masowej bójki w centrum dla nielegalnych migrantów w Calais wśród 57 rannych znalazło się także pięć wolontariuszek, które na codzień gotują i obsługują nielegalnych migrantów. Jedna z wolontariuszek dostała kamieniem, druga metalowym prętem, obrażenia innych nie są nam znane.

 

Ciekawe jest to, że napad rozochoconych migrantów na kobiety, które ich obsługują, przeszedł - jak zwykle - bez większego echa. To już "normalność" i część naszych "europejskich wartości" Rozumiemy więc, że europejska konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet już nie obowiązuje ?

 

Dwie kobiety, obecne na miejscu krwawych zamieszek w Calais, opublikowały w prasie komiks (fragmenty poniżej) który zawiera więcej informacji niż oficjalne medialne doniesienia. Np. podaje liczbę osób rannych ("57 osób") o wiele wyższą niż oficjalne komunikaty ("40 osób") i opisuje gehennę młodych wolontariuszek, pobitych przez nielegalnych migrantów.

 

Centrum dla nielegalnych migrantów w Calais czyli zabawa na całego 

Wolontariuszki najpierw obsługują migrantów a potem dostają w łeb

 

Naoczna relacja (cytat): "dostałam kamieniem" płacze wolontariuszka

04-EMEUTE 

Naoczna relacja cd. (cytat): „inna wolontariuszka dostała kijem w łeb”

06-EMEUTE 

A te kobiety, które w ramach ideologicznego szaleństwa intencjonalnie wystawiły Europejki i swoje własne ziomalki na pastwę nielegalnych migrantów, czyli kanclerzyca Merkel, szefowa landu Nadrenii-Westfalii Kraft i burmistrz Kolonii pani Reker, nabrały wody w usta.

Pamiętamy jak po fali sylwestrowych ataków na kobiety w Kolonii, burmistrz Kolonii pani Reker poradziła im tylko, aby trzymały migrantów na "wyciągniecie ramion". Zaś szefowa landu pani Kraft najpierw twierdziła, że o niczym nie wiedziała a teraz kluczy i nie chce ujawnić swoich połączeń telefonicznych w feralnym sylwestrowym okresie. Co dziwi nawet niemieckich dziennikarzy, wytresowanych przecież do "krycia" władzy:

 

www.ksta.de/politik/kommentar-zu-krafts-silvester-erklaerung-mogelpackung-statt-aufklaerung-24129872

 

A tymczasem policja w Kolonii szuka kolejnego Araba, podejrzanego o molestowanie kobiety w parku w miniony czwartek:

 

www.presseportal.de/blaulicht/pm/12415/3336199

 

Nasze kobiece autorytety w Polsce nie pozostają z tyłu za Niemkami. Pani Róża von Thun, która oddała się Niemcowi, broni nielegalnych migrantów jak tylko może. Widać za to jej płacą:

 

Róża Thun ‏@rozathun  18 godz.  8 godzin temu
"W Niemczech średnio co 3 min. jest włamanie. Często są to bandy ze wschodniej Europy.." Więc nie uchodźcy z południa?

  

Grafin Róża von Thun, niby polski europoseł, ale na niemiecką modłę

 

To kolektywne szaleństwo niemieckich kobiet może być wyjaśnione chyba tylko przez psychiatrę i psychoanalityka. Wszak to ich matkom i babciom przedstawiciel patriarchatu Adolf Hitler wyjaśniał jak mają się rozmnażać w imię rasy. A potem Rosjanie nauczyli je ulegać z pokorą masowym gwałtom.

Nic dziwnego więc, że dzisiaj te wszystkie zlobotomizowane kobiety przy władzy uważają, że przemoc i gwałt  czymś normalnym i że politykę rasową ustala się odgórnie w Kanzleramcie w Berlinie (Wir schaffen das!)

A to, że Niemcom regularnie odbija co parę dekad pokazuje nam tylko, że Unia europejska jako IV Reich kierowana z bunkra w Berlinie, jest bardzo złym a wręcz bardzo niebezpiecznym dla naszej cywilizacji projektem.

 

Ryba psuje się od góry czyli kolektywne szaleństwo Niemek 

Hannelore Kraft, szefowa postępowego landu Nadrenii-Westfalii

 

Henriette Reker, burmistrz niemieckiej stolicy molestowania kobiet

 

Kolektywna patologia - Niemki uważają chyba, że gwałt to normalność

 

KOMENTARZE

 • -------------
  https://www.youtube.com/watch?v=e4fUG8SNhH0
 • @ninanonimowa 16:31:58
  No tak, Francja to już wyższy stopień oświeconej demokracji, do którego rząd PO dopiero aspirował, dopóki ciemny lud nie zagłosował za średniowieczem.
 • szczerze mówiąc nie bardzo
  rozumiem tego czepianie się sowietów o gwałty na niemkach. po pierwsze większość z nich jest i była brzydka jak odchody wielbłąda, po drugie masowe gwałty były częścią polityki wobec niemiaszków, których trzeba było upokorzyć i pokazać miejsce w szeregu, po trzecie to głosami niemieckich kobiet hitler doszedł do władzy...
  prawda jest bardzo brzydka, każda armia gwałci bo wojna i stres to najmocniejszy afrodyzjak. nasz chrobry gwałcił gdy zdobył kijów, nasi dzielni husarze gwałcili gdy zdobyli moskwę, gwałcili rzymianie, grecy, persowie,. gwałciła armia napoleona i fryderyka. masowo też gwałcili amerykanie we włoszech i we francji (niemek nie gwałcili bo te same nóżki rozkładały za pończochy lub puszkę mielonki). jakoś sytuacja gwałtami na niemkach jest bardzo podobna do przedsiębiorstwa holokaust - tylko niemki były gwałcone i tylko żydów zabijano...
  inna sprawa - trzeba sowietom przyznać że skutecznie wybili niemiaszkom mit o nadludziach :)
 • @utor
  oczywiście co do artykułu 100% racji.
 • @ninanonimowa 16:31:58
  Dzięki za link. No to mają "demokrację"... :-(
 • @ninanonimowa 16:31:58
  Widać jednak, że wciąż jesteśmy daleko w tyle od zach. Europy.
  A wszystko oczywiście wina Kaczyńskiego i PiS. Jak to teraz wygląda? Może sobie u nas w Polsce demonstrować opozycja, mogą strajkować pielęgniarki i nikt ich nie pacyfikuje??? Nikt oddziałów ZOMO nie wysyła??? Wszak zachód pokazuje jak trzeba sobie radzić z buntowniczym społeczeństwem!!!
  A było już tak dobrze. Za PO-PSL prowokacji było bez liku. Zadymy co rok na Marszu Niepodległości, wojna z kibolami (wznowiona przez samego premiera D. Tuska- sic!), strzelanie do górników, pacyfikacja blokad rolników (kto jeszcze to pamięta?). To były czasy! Byliśmy Europą pełną gębą!
  A dziś? Niedługo zaczną mówić i pisać, żeśmy żadną Europą! Że jaka tam wspólna tożsamość i chrześcijańskie korzenie!?
  Gdzie nam do Europy!? Czy mamy podobne osiągnięcia na świecie jak W.Brytania, Francja, Hiszpania, Holandia? Albo chociaż Belgia, której jeden z władców jest uważany za winnego ludobójstwa?
  Niedługo zacznie się gadanie, że nasze wojny, bitwy, zwycięstwa nijak się mają do Wiktorii i podbojów krajów prawdziwej Europy.
  Nie podbiliśmy ziem na innych kontynentach i nie wzbogaciliśmy się dzięki temu. Zamiast tego traciliśmy siły i majątki zatrzymując wielokrotnie obce hordy "barbarzyńców". Wszak to nie po Europejsku.
  Całe szczęście, że ciągle przypisuje się nam "polskie obozy śmierci" podczas holokaustu, bo jest nadzieja, że w końcu świat zapomni o niemieckich, albo o tym co robili Brytyjczycy w Afryce z Burami (jeszcze w XIX w.), bądź w Kenii z powstaniem Mau Mau.
  Dobrze byłoby przypisać jeszcze łagry i gułagi radzieckie. Wszak dużo tam było Polaków. To chyba przez Andersa się nie udało. Tylu żydów wśród Polaków wyprowadził z ZSRS, że nie było jak, uzupełnić do wymaganego poziomu. Wyszło, że Polacy nie pilnowali, to ich pilnowano.
  Nic straconego, przecież 1/3 tych, co ich Anders wyprowadził, zbiegła w Palestynie i z czasem stworzyła Izrael. Wdzięczność żydów zaś, nie ma precedensu.
  Oczywiście nie nam Polakom porównywać się w ludzkich hekatombach, do tego co cała prawdziwa Europa wyczyniała na wszystkich kontynentach. Wszak nawet 6 mln żydów to nic, w porównaniu choćby tylko do Indian Ameryki Płn. A południowa? A Afryka, Azja, Australia? Same Indie to majątek, o którym my Polacy możemy tylko pomarzyć lub poczytać. Gdzie nam biedakom do prawdziwej Europy. Toż nawet maleńka Dania ma swą kolonię Grenlandię. Nie dorównujemy nawet Italii, która co prawda nieudanie, ale swoje zdobycze kolonialne miała.
  Zach. Europę pusty śmiech ogarnia, na samą myśl, że my Polacy możemy szczycić się swymi podbojami na wschodzie. Oni dobrze wiedzą, że to nie nasi polscy władcy mieli takie aspiracje. Największe zdobycze na wsch., to inicjatywy magnatów (Litwinów, Rusinów), którym było mało. I nie z żadnymi mocarstwami była walka, bo Ukraina, to były Dzikie Pola, spustoszone przez Tatarów, a Polacy tylko byli osiedleńcami. I śmieją się w kułak, że nasza polska magnateria, najbogatsza w Europie, dała sobie wszystko wydrzeć.
  Tak, Europą zach. kierują osoby, które zawsze dobro narodu mają na uwadze. Ten naród to handlarze. Reszta się liczy o tyle, że wytwarza dobra, bądź usługi, którymi można handlować. Pozostali, to zbędny... element?
  Jak daleko nam do Europy, niech świadczy niechęć, do przyjmowania emigrantów z byłych kolonii prawdziwej Europy. Mamy szansę dogonić standard europejski, to nie, nasz polski rząd (PiS-owski), blokuje wszelkie próby szlachetnej idei. Wszak to najbardziej szlachetne ze wszystkiego, zaprowadzać wszędzie wartości w oparciu o finansowe korzyści. Materializm górą.

  Oj, coś chyba za dużo chlapnąłem.
  Chodzi nie o materializm społeczny, tylko indywidualny.

  No właśnie! Gdzie nam Polakom do Europy, jak u nas nawet zeszmacone pojęcie solidarności (głównie przez bohatera L. W.), ciągle jeszcze funkcjonuje?
  A gdzie nam się porównywać do U.S.A. i ich polityki???
  Czy kiedykolwiek mogliśmy napaść na inne kraje, na innym kontynencie, bez pomocy Amerykanów? Czyż nie powinniśmy być wdzięczni, że włączają nas w swoją walkę o demokrację na świecie?
  Co my Polacy wiemy o innych państwach na świecie?
  Możliwe, że Polacy dotarli wszędzie (nawet tam, gdzie żydów nie uświadczysz); możliwe, że zapisali się w historii każdego współczesnego państwa (ostatnio choćby W. Cejrowski, który przybliżył Polsce i Światu mnóstwo ludów i populacji), dodając, a nie zabierając.
  Ale nigdy Polacy nie podbijali Świata! To nawet z Rosją, Turcją i Szwecją, nie mamy co się porównywać.
  Możemy się chwalić podbojami? Nic, nigdy.
  Że co? Że osiągnięcia na Haiti, albo na Madagaskarze? E, tam. Legendy.
  Jesteśmy daleko na końcu, w "łańcuchu pokarmowym" polityki.
  Jesteśmy państwem, krajem, narodem (sic!), a nie mamy woli.
  "Wole (łac. struma) – powiększenie tarczycy wywołane przez różne czynniki."- Wikipedia.

  P.S. Jesteśmy w miarę, zdrowym narodem. Do czasu. Pierwszą ustawą prezydenta Dudy jaką podpisał, była ta, która dotyczyła przymusowych szczepień.
  I po to jest 500+, aby Polacy mieli z czego płacić na leki, po komplikacjach poszczepiennych.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Dobra rada?
  "Niemcom co 50 lat jest potrzebny Stalingrad, tak na opamiętanie" - i choroba... chyba coś w tym jest. Może gdyby ponownie podzielić Niemcy na 300 księstewek to wreszczie byłby spokój z tamtej strony granicy?
 • @kowalskijan584 20:28:47
  Klopot w tym, ze kultura seksu niechcianego przyszla do Europy z USA przez Bliski Wschod.
  Wszystkiego co sie nauczyli na Bliskim Wschodzie od najzezcow amerykanskich w Falluggi i Bagdadzie, Libii i Afganistanie - niechciani emigranci probuja na Europejkach.

  Przyklad idzie z samej gory:
  https://www.youtube.com/watch?v=cfndpldKmoY

  http://stylzycia.newsweek.pl/kobiety-w-armii-usa-seks-na-rozkaz,63421,1,1.html
 • Imperium osmańskie powraca?
  http://wpolityce.pl/swiat/294706-imperium-osmanskie-powraca-erdogan-swietowal-z-wielka-pompa-563-rocznice-zdobycia-przez-turkow-konstantynopola-zobacz-zdjecia http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2016/05/30/825/360/ac5f416d1142420ab16eb8100bca7829.jpeg http://wpolityce.pl/swiat/294706-imperium-osmanskie-powraca-erdogan-swietowal-z-wielka-pompa-563-rocznice-zdobycia-przez-turkow-konstantynopola-zobacz-zdjecia http://wpolityce.pl/swiat/294706-imperium-osmanskie-powraca-erdogan-swietowal-z-wielka-pompa-563-rocznice-zdobycia-przez-turkow-konstantynopola-zobacz-zdjecia http://wpolityce.pl/swiat/294706-imperium-osmanskie-powraca-erdogan-swietowal-z-wielka-pompa-563-rocznice-zdobycia-przez-turkow-konstantynopola-zobacz-zdjecia http://wpolityce.pl/swiat/294706-imperium-osmanskie-powraca-erdogan-swietowal-z-wielka-pompa-563-rocznice-zdobycia-przez-turkow-konstantynopola-zobacz-zdjecia Imperium osmańskie powraca? Erdogan świętował z wielką pompą 563 rocznicę zdobycia przez Turków Konstantynopola. Prezydent Turcji Reccep Tayyip Erdogan oraz premier Binali Yıldırım z wielką pompą świętowali w niedzielę 563. rocznicę zdobycia przez Turków Konstantynopola. Były to największe i najbardziej kosztowne obchody tej rocznicy od chwili upadku imperium osmańskiego – informuje francuski dziennik „Le Figaro”. Według gazety obchody zdobycia Konstantynopola w 1453 roku przez osmańskiego sułtana Mehmeda II Zdobywcę zorganizowano z wielkim rozmachem w całym kraju, ale najhuczniej zaplanowano je w dawnym Konstantynopolu, czyli dzisiejszym Stambule. W dzielnicy Yenikapi zebrał się według tureckiego dziennika „Hurriyet Daily News” - prawie milion osób, powiewających ogromnymi narodowymi flagami i podziwiających pokazy akrobatyczne eskadry sił powietrznych. W programie znalazły się ponadto: widowisko 3D przypominające zdobycie miasta, koncert orkiestry wojskowej złożonej z 563 muzyków oraz gigantyczny pokaz sztucznych ogni. Bezpieczeństwa strzegły wzmocnione siły policji i różnych służb (w Stambule rozlokowano ponad 9000 policjantów) z wykorzystaniem okrętu podwodnego, fregaty, pięciu śmigłowców, 40 snajperów i kilkudziesięciu psów. Pozdrawiam naszych braci i nasze siostry od Sarajewa po Baku. Do 2023 roku zrobimy z spadkobierczyni „chorego człowieka” (tak nazywano imperium osmańskie po zakończeniu I wojny światowej-red.) jedną z sześciu czołowych gospodarek świata. To się spodoba wam, wnukom Zdobywcy!-powiedział turecki prezydent podczas swojego przemówienia. Od dojścia do władzy w 2002 roku islamsko-konserwatywna Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) Erdogana często nawiązuje do czasów potęgi Imperium Osmańskiego. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zdobycie Konstantynopola przez Turków osmańskich rozpoczęło rzeź chrześcijan. Dotychczasowy kościół Mądrości Bożej (Hagia Sophia), główna świątynia Bizancjum i miejsce koronacji wschodnich cesarzy, został przekształcony w meczet, do którego później dobudowano wysokie minarety. Z okazji obchodów 563. rocznicy zdobycia przez Turków Konstantynopola tysiące muzułmanów zebrało się przed Hagią Sophią, by żądać ponownego przekształcenia bazyliki w meczet. Obecnie mieści się tam muzeum. Po modłach przed Hagia Sophia, którym przewodniczył imam z Mekki, wierni zaczęli nawoływać do przywrócenia zabytkowi funkcji meczetu. Niech łańcuchy opadną, niech Hagia Sophia się otworzy skandowali. Przy okazji obchodów Erdogan zaś zapowiedział, że pod koniec sierpnia oddany do użytku zostanie trzeci most na cieśninie Bosfor, który nosić będzie imię Selima I Groźnego, sułtana panującego na początku XV wieku, który był jednym z głównych budowniczych potęgi i prestiżu państwa osmańskiego i jego pozycji w świecie islamu. Erdogan także skorzystał z okazji by skrytykować Iran, Rosję i Stany Zjednoczone za ich obecność w Syrii i brak woli do odsunięcia od władzy tamtejszego prezydenta Baszara el-Asada. Jakie interesy mają w Syrii Rosja i Iran? Jakie interesy mają amerykańscy żołnierze noszący naszywki organizacji terrorystycznej? pytał Erdogan. Odniósł się w ten sposób do zdjęć zrobionych na północy Syrii, na których widać amerykańskich żołnierzy z naszywkami kurdyjskich sił na mundurach. Chodzi o symbole Ludowych Jednostek Samoobrony, podlegających Partii Unii Demokratycznej (PYD), którą tureckie władze uważają za organizację terrorystyczną z powodu związków z zakazaną w Turcji Partią Pracujących Kurdystanu (PKK). Turecki prezydent także potwierdził, że w okresie Ramadanu, na przełomie czerwca i lipca weźmie udział w otwarciu nowego meczetu w Amsterdamie, zbudowanego za pieniądze rządu w Ankarze. „Westermoske” ma mieścić ponad 2,5 tys. wiernych i jest wzorowany architektonicznie na Hagii Sophii. Meczet posiada dwa minarety o wysokości 42 metrów.
  lefigaro.fr, hurriyetdailynews.com, welt.de Ps...Świętuje zdobycie drugiego Rzymu, a myślą o zdobyciu pierwszego. I wobec tego, co dzieje się na Zachodzie, a także postawy Franciszka, nie są to marzenia bezpodstawne. Islam triumfuje znowu w Europie. Taaa, potęga. Lira Turecka za Erdogana straciła na wartości 2/3 w stosunku do Euro. Ale jak to bywa, przed upadkiem kroczy buta.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031