Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Stypa u Junckera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj w Luksemburgu Merkel, Juncker i Tusk wygłosili referaty na wspólnej partyjnej nasiadówce European People's Party (EPP). Partie Junckera (CSV) i Tuska (PO) już straciły władzę a partia Merkel (CDU) dołuje w sondażach. Gratulujemy !

Pogrzeb był wystawny. Partia Jean-Claude Junckera (CSV) gościła wczoraj bratnie partie z European People's Party (EPP) w tym Platformę Tuska i CDU Merkel, aby uczcić 40 lat istnienia grupy EPP.


Partia Junckera straciła władzę dwa lata temu, partia Tuska osiem miesięcy temu a partia Merkel dołuje w sondażach. Miny oficjeli na nasiadówce w Luksemburgu były więc markotne (zdjęcia). Ale przecież oni sami są sobie winni, nie słuchając wyborców i rozwalając Europe na kawałki poprzez swoje idiotyczne decyzje. Co te partie mają jeszcze wspólnego z ideałami "chrześcijańskiej demokracji" ? Bliżej im do lewactwa i Islamu.

 

Jedyny trzeźwo myślący w tej grupie EPP, Viktor Orban, nawet nie przyjechał. I miał zupełną rację, bo o czym rozmawiać z tymi loserami ?

Wygląda jakby zapomniał tekst przemówienia, które dostał z Berlina

 

Pij stara, pij 

Na stypie EPP w Luksemburgu nie obyło się bez kabaretowych polskich akcentów. Jacek Saryusz-Wolski nagrał się na wideo dla delegatów i przypomniał sobie nagle o "wartościach chrześcijańsko-demokratycznych".

Na Boga, co ma wspólnego PO z chrześcijańskimi wartościami ?!

 

EPP ‏@EPP  3 h  il y a 3 heures

Christian Democratic values can provide a convincing answer to the challenges EU faces today, says @JSaryuszWolski

Jakby mało było kabaretu, egzekutywa EPP ustaliła, że "przyszłością Europy" jest między innymi pracownik biura poselskiego Julii Pitery w Siedlcach, Jacek Trojanowski. Trojanowski chwali się, że zdał egzaminy TOEFL i TOIC, "potwierdzające znajomość języka angielskiego". A to daje mu ogromną przewagę nad Tuskiem i Bieńkowską. Rośnie nam przyszły unijny komisarz ds. rybołówstwa ?

Europa dorszowa: pracownik Pitery reprezentuje "przyszłość Europy"

Tak, jubileusz 40 lat istnienia grupy EPP, jest smutnym jubileuszem. Kiedy ta grupa powstawała w 1976 roku, żadnemu politykowi nie przyszłoby wtedy do głowy, aby w samych gaciach składać hold ofiarom zamachu.


No ale w międzyczasie do EPP dołączyła Platforma, partia ludzi młodych i wykształconych z dużych miast, w której zasady i dress code zobowiązują.

 

"Europejskie wartości": facet w gaciach składa hołd ofiarom zamachu

Czyli kolejny wizerunkowy sukces na świecie -- po krześle Bronisława

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031