Oto jak rząd Tuska odbijał się od ściany do ściany: minister Sikorski najpierw podpisał porozumienie o budowie tarczy antyrakietowej w Redzikowie a dwa lata później otworzył bezwizowy ruch przygraniczny z uzbrojonym po zęby Obwodem Kaliningradzkim.

Przecieramy oczy ze zdumienia czytając o budowie tarczy antyrakietowej w Redzikowie, wymierzonej w Rosję, podczas kiedy rezydenci uzbrojonego po zęby Obwodu Kaliningradzkiego mogą sobie spoko krążyć bez wizy po całej północnej Polsce, w ramach umowy o małym ruchu przygranicznym, podpisanej kilka lat temu przez Radka Sikorskiego:

 

monsieurb.neon24.pl/post/106660,wpuscil-rosjan-do-polski

 

Ale ten strategiczny idiotyzm pokrywa się konceptualnie z szaleńczym pomysłem bombardowania Syrii a potem zapraszania do Europy miliona Syryjskich "uchodźców", będących w przeważającej większości młodymi byczkami z iPhonami. Widać, że Europa już dawno utraciła zdrowy rozsadek (tak jak w 1914 i 1939 roku) a Platformersi tylko przykładnie asymilowali się w europejski idiotyzm podczas ośmiu lat swoich katastrofalnych rządów.

 

Sopot leży w połowie drogi pomiędzy Kaliningradem i Redzikowem 

Kiedy kilka lat temu cała mainstreamowa prasa ekscytowała się bójką meksykańskich kadetów z Polakami broniącymi kobiet na plaży w Gdyni, my już wtedy zadawaliśmy pytanie, co będzie kiedy meksykańskich kadetów zastąpią kadeci z Kaliningradu ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/97636,po-meksykanach-rosjanie

 

Później pisaliśmy, że kilka autobusów młodych wysportowanych mężczyzn z Kaliningradu mogłoby spoko przejąć bazę lotniczą w Malborku, gdzie stacjonują F-16, pilnowaną wtedy przez prywatną firmę ochroniarską:

 

monsieurb.neon24.pl/post/108598,przestraszylismy-prezydenta

 

Lub, że inwestorzy w Kaliningradu mogliby przejąć nieczynne (bo idiotyczne) lotnisko skoku cywilizacyjnego w Gdyni-Kosakowie, które znajduje się z sąsiedztwie bazy powietrznej Marynarki Wojennej:

monsieurb.neon24.pl/post/107339,gdynia-czeka-na-putina 

To co się wyrabia w północnej części Polski utwierdza nas w przekonaniu że ekipa Komorowskiego, Tuska i Sikorskiego była ekipą prawdziwych idiotów. Albo dywersantów.

Czy ruch bezwizowy z Kaliningradem obejmie też bazę w Redzikowie?

 

1814_2_ 1

Ponieważ tarcza amerykańskiego koncernu Aegis powstaje w Redzikowie pod Słupskiem, Amerykanie muszą zabiegać o względy lewackiego prezydenta Słupska, Roberta Biedronia:

monsieurb.neon24.pl/post/128248,sojusznik-od-tylu

 

Ale ekipa Biedronia jest nabzdyczona, kwęka na tarczę, że nie będzie miała z tego żadnych korzyści. "Tarcza nie daje nam nic" - płacze zastępca Biedronia w lewicowej Wyborczej:

 

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20039552,tarcza-antyrakietowa-w-redzikowie-rzad-ignoruje-mieszkancow.html

 

No ciekawe jak głęboko Amerykanie będą musieli wejść w d... Biedroniowi, aby go udobruchać ? Już go wysłali do Las Vegas, to widać nie wystarczyło.

Burmistrz Słupska Biedroń sympatyzuje na swój sposób z Putinem

 

Zastępca Biedronia Marek Biernacki kwęka: "tarcza nie daje nam nic"

 

Tarcza irytuje Rosjan, którzy już pokazali w Donbasie i na Krymie, że nie dadzą sobie dmuchać w kaszę przez neo-cons z Pentagonu i CIA. Kilka dni temu w Atenach Putin powiedział wprost, że Rosja czuje się "na celowniku" / "pod pistoletem" ("быть под прицелом"):  johnhelmer.net/

 

Jak się Rosjanie wkurzą to wyślą z Kaliningradu na bezwizową wycieczkę do Redzikowa kilka autobusów wysportowanych mężczyzn w zielonych dresach. Oj, Biedroń się chyba ucieszy !

 

Dzięki Radkowi chłopaki nie potrzebują nawet wizy na wjazd do Polski

  

Kaliningrad-Redzikowo to tylko cztery godziny drogi samochodem

 

A desantem przez Ustkę to już tylko raptem jakieś 20 km do zrobienia