Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Krym stracili, chcą Orlando

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władze Ukrainy chcą miłości i tolerancji, zmobilizowały 6000 uzbrojonych po zęby policjantów do ochrony marszu kilkuset aktywistów LGBT w Kijowie. Przeciwnicy marszu zostali okrążeni (zdjęcie). A przy okazji solidaryzowano się z krymskimi Tatarami.

W Kijowie powiało postępem. Co prawda po dwóch latach wprowadzania demokracji kraj znajduje się na skraju bankructwa i czeka w desperacji na kolejny zastrzyk pomocy finansowej od Międzynarodowego Funduszu Walutowego, ale jak wiemy w naszych czasach zmiany obyczajowe są ważniejsze od fizycznego bytu narodu. Moda na igrzyska zamiast chleba.

 

W ten weekend na ulice Kijowa wyległo kilkuset aktywistów LGBT. Chroniło ich 6000 policjantów. Organizatorzy marszu solidaryzowali się przy okazji z muzułmanami (krymskimi Tatarami). Nie wiemy czy padły też apele o solidarność z miłującymi pokój muzułmańskimi migrantami, ale prawdopodobnie tak, skoro przedstawiciele lewicowego rządu Obamy nawołują coraz bardziej natrętnie i agresywnie wszystkie kraje Europy środkowej i wschodniej do bezwarunkowego otwarcia granic dla muzułmańskich migrantów. I biada tym, którzy zamiast na lewackie szaleństwa postawią na ochronę zdrowia i życia swoich własnych obywateli, tak jak premier Viktor Orban.

 

 Ian Bateson ‏@ianbateson  7. Juni 

 #Kyivpride officially opened. Speeches from LGBTI activists, #Crimea Tatar activist + @RandyBerry. March Sunday

 

 Ian Bateson ‏@ianbateson  12. Juni  Ukraine

.@HeadUAPolice made huge contribution to #KyivPride declaring early + unequivocally marchers would be protected + dedicating 6,000 officers

 

Jeszcze w ten sam weekend lewacy otrzymali odpowiedź na swój apel solidarności z miłującymi pokój muzułmanami. Omar Mateen, przykładowo zintegrowany Afgańczyk urodzony i wychowany w amerykańskiej kolebce demokracji i postępu, wystrzelał jak kaczki gejów i lesbijki w klubie Pulse w Orlando. Aktualna liczba ofiar to 50 zabitych i 50 rannych.

 

Mateen był w poprzednich latach przesłuchiwany trzy razy przez FBI na temat jego związków z islamistami, pomimo tego pracował spoko w firmie ochroniarskiej G4S i bez problemu kupił kilka dni temu karabin maszynowy. 

USA nie potrafią bronić swoich gejów: co na to Komisja Europejska? 

Zdjęcie numer 1 w galerii - Masakra w nocnym klubie w Orlando. Nie żyje 50 osób, 53 zostały ranne

Faszyzm i krew w USA: a senator McCain jest "zaniepokojony" Polską 

Photo published for Here Are All The People Applauding The Orlando Gay Club Shooter

Wzbogacanie czyli Omar Mateen to kolejny zintegrowany muzułmanin  

Widzimy więc jak na dłoni, że pomimo tego, że Mateen był urodzony w USA, wychowany w amerykańskich szkołach i miał pracę, jakoś nie zintegrował się z postępem, miłością i tolerancją, o których codziennie śpiewają nam politycy z Waszyngtonu, Berlina i Brukseli.

 

Nowa milionowa fala nielegalnych muzułmańskich migrantów w Europie to ludzie którzy nigdy nie będą tak "zintegrowani" jak terrorysta Mateen, ba nie wiadomo nawet skąd są, większość z nich nie ma przecież żadnych dokumentów (ani żadnych kwalifikacji). Kiedy wpuści się już ich do naszych krajów, to taka tykająca bomba atomowa może wybuchnąć za rok, 5 lat, 10 lat lub 20 lat. Politycy którzy wpuszczają bez żadnej kontroli masy muzułmanów do naszych krajów biorą więc na siebie odpowiedzialność za rozlaną wcześniej czy później krew obywateli.

 

Donald Trump już nawołuje Obamę do dymisji. A co z Merkel i Junckerem ?

KOMENTARZE

 • *****
  tylko przejęcie władzy przez ludzi odważnych o zdecydowanie narodowych inklinacjach może jeszcze uratować nasz kontynent ,trzeba wreszcie zrozumieć ,że pacyfizm jest pomyłką ,chyba wyjście UK z unii będzie jakimś pierwszym sygnałem do przywrócenia porządku
 • Byle nie naszej ziemi !
  Warto przeczytać.

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/13/zatrudniajcie-ukraincow-bo-tanio/#more-58683
 • Gwoli przypomnienia,
  http://trzcinska.neon24.pl/post/120209,ukraina-pod-jurysdykcja-talmudyczna
  Przecież bohatyr bandera to pedał i sodomita !
 • Ciąg dalszy już jest.
  Takie coś z zachodniopomorskiego:
  "Tylko w ubiegłym roku Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zakupiła 20 nowych ambulansów. Zapłaciła za to 11 mln zł. Co ciekawe stare karetki zostają wysłane na Ukrainę. "
 • Jak zwykle *5 :)
  A USSrael się doczekał :miłujących pokój: na swoim podwórku....

  Cóż, "każdy terrorysta to muzułmanin", i tyle...
 • @ Autor / @laurentp 08:13:21/"każdy terrorysta to muzułmanin"
  "A USSrael się doczekał :miłujących pokój: na swoim podwórku..."

  : )))))))))) *5 za posluszne spozywanie papki.

  Z jednej strony, jak donosza mendia "każdy terrorysta to muzułmanin", a z drugiej odgornie sterowana i otwarta "islamizacja" swiata.
  Czy to naprawde nie daje cos do myslenia?
 • @Czartoryski 09:49:37
  Wczoraj na CNN oglądałem wywiad z ojcem zamachowca. Człowiek który dostał się do USA "uciekając przed Ruskimi" w 1987 roku (i w tym roku urodził się syn). Dobrze sytuowany, właściciel kancelarii, meble stylowe z litego drewna, rzeźbione. Wykształcił syna za pieniądze amerykańskiego podatnika. Oczywiście "potępił zabójstwa" ale sam w politykę Afganistanu się mieszał. W synku zawrzała krew, kupił broń. W sklepie militarnym odmówiono mu sprzedaży najnowszego modelu kamizelki kuloodpornej (mógłby przeżyć). Klasyczne multi-kulti i jego efekty. Wysłuchałem również mdłego, nijakiego wystąpienia Hillary oraz pełnego energii i rozwiązań na przyszłość Donalda Trumpa. Establishment nadal jednak Trumpa atakuje. America ma problem. Rzez pedałów może stanowić poważny problem dla lewicowej Clinton. To mord w rodzinie. Zarówno morderca i jego zwolennicy jak i "tęczowi" to elektorat demokratów/lewaków. https://i.sli.mg/0IV9y8.jpg
 • @puuuq 15:54:49
  Już robią z niego wariata. Zabił nie ze względów religijnych a dlatego, że był niezrównoważony psychicznie. Tak klepią w telewizorach.
 • @Czartoryski 09:49:37
  Nic się nie stało, pedały, nic się nie stało... To tylko odprysk tego co już niedługo będzie się działo z krajami tak zwanymi cywilizowanymi. Muslimy zrobią im jesień średniowiecza. Każdy kraj chcąc się ratować musi wysiedlić muzułmanów do ich krajów rodzinnych albo do Arabii Saudyjskiej, niech mieszają tam piasek. Każdy muslim to potencjalny terrorysta z opóźnionym zapłonem czyli tak zwany śpioch. Gdy imam da znak, żaden się nie zawaha oddać w zamachu terrorystycznym swojego życia za wyimaginowane 72 hurys...Ciekawe, że tak cicho siedzą wszystkie Środziny, zczuki i inne Jacykowy, Muchy, Pohanki, Suchanki i Olejniki-Stokrotki tak bardzo miłujące islamskich najeźdźców ubogacających cywilizację białego człowieka. Gdzież jesteście obrońcy pedałów? Zawołajcie odważnie "wszyscy jesteśmy pedałami". Śmiało! Odważnie! Pryncypialnie! Jak prawdziwi czekiści!
 • @Czartoryski 09:49:37
  Ja mam tylko jedno pytanie: Skoro ten islamista wszedł do klubu i przez 3 (TRZY) GODZINY non stop strzelał i zabijał ludzi gdzie byli w tym czasie policjanci? Przecież oni mają służby doskonale wyszkolone w tym celu i czekali z założonymi rękami 3 godziny a weszli dopiero jak prawie wszystkich zabił? Hmmm mnie to coś śmierdzi w tej strzelaninie.
 • Było Je suis Charlie, będzie I’m Gay?
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/mid_43930.jpg Obrońcy rodziny i wszyscy niegodzący się na oddawanie pola homolobby muszą się mieć na baczności. Już wkrótce trafią do jednej szuflady razem z islamskim mordercą – sprawcą masakry w amerykańskim Orlando. Śmierć homoseksualistów zastrzelonych przez Omara Mateena z pewnością zostanie wykorzystana dla postępu światowej Rewolucji.

  „Zabił, bo nienawidził gejów”, „Zdenerwował go widok całujących się mężczyzn” – krótka charakterystyka sprawcy rzezi w Orlando pojawiająca się w mediach może wywołać daleko idące konsekwencje. Nie należy się łudzić, iż islamskie tło zamachu, sprawi, że jego antyhomoseksualny wydźwięk będzie mniej eksponowany – co to, to nie. Wręcz przeciwnie – wszelkie niewpisujące się w tęczową listę życzeń przekonania mogą i z pewnością będą ukazywane jako zbieżne z światopoglądem wyznawanym przez islamskiego zabójcę. „Nie podobają Ci się homomałżeństwa? Kiedy zaczniesz strzelać jak ten Afgańczyk?” – tego rodzaju prymitywna, ale erystycznie skuteczna narracja może już wkrótce wkroczyć do społecznego dyskursu.

  Czy i tym razem doczekamy haseł nawiązujących do Je suis Charlie, które pojawiło się po zamachu terrorystycznym na francuską redakcję bluźnierczego pisemka? Chyba żaden z dotychczasowych zamachów nie wywołał tak wzmożonego społeczno-medialnego odzewu jak atak na Charlie Hebdo właśnie. Być może dlatego, iż ofiarami morderczych instynktów islamskich bojówkarzy padli nie afrykańscy wyznawcy Chrystusa, czy bliżej nieokreślony tłum anonimowych pasażerów komunikacji miejskiej, lecz zawodowi bluźniercy – reprezentanci środowiska, które w antychrześcijańskim przekazie islamskiej nawałnicy dostrzegało projekcję własnych pragnień i marzeń.

  Atak na homo-klub wpisuje się w podobną logikę. Dla świata islamskiego to właśnie miejsca takie jak redakcja „CHE”, czy tęczowe przybytki rozpusty stanowią miejsca wywołujące szczególne obrzydzenie. Ataki na nie uwiarygadniają radykałów w oczach przeciętnych muzułmanów. Do otępiałych od lewackiego bełkotu i zaczadzonych Marksem umysłów wciąż nie może dotrzeć prosta prawda – islamscy terroryści w przypadku zwycięstwa „ich sprawy” w pierwszej kolejności rozprawią się właśnie z nimi. Czasy dominacji rzekomo opresyjnego chrześcijaństwa wydawać się im wówczas będą niemal arkadyjską epoką wszechogarniającej tolerancji.

  Jednak z pewnością nie tylko homoaktywiści będą próbowali skorzystać z rzezi dokonanej ręką Omara Mateena. Także wspierani przez władze zwolennicy obywatelskiego rozbrojenia, podniosą larum na rzecz ograniczenia dostępu do broni, zapominając (?) dodać, iż ów nieszczęsny przybytek dla „tęczowych” był na mocy stanowego prawa strefą gun-free zone. Czy dla potencjalnych agresorów właśnie takie strefy nie stanowią najbardziej łakomych kąsków? Możemy być pewni, że zwolennicy „szarpnięcia cugli” w kwestii ograniczenia prawa do posiadania broni jak zwykle pozostaną jednak ślepi i głusi na racjonalne argumenty.

  Po tragicznych wydarzeniach z Orlando świat nie będzie już taki sam? Architekci nowego porządku nie mają czasu na oznaki słabości. Chodzi tylko o to, by „okazja” się nie zmarnowała….  Łukasz Karpiel


  Read more: http://www.pch24.pl/bylo-je-suis-charlie--bedzie-im-gay-newsletter-119,43930,i.html#ixzz4BYxE7n35

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031