Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Hard Koran Biedronia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oskarżamy publicznie prezydenta miasta Słupska Roberta Biedronia o pro-islamskie sympatie. Ten świr musiał pomylić Hardcore z Koranem. Biedroń jest zagrożeniem nie tylko dla naszego państwa ale także dla Pentagonu (patrz tarcza w Redzikowie).

Sprawa jest poważna. Kilka dni po islamskim ataku terrorystycznym w Orlando, prezydent całkiem dużego polskiego miasta minimalizuje i wyśmiewa zagrożenie terrorystyczne ze strony islamistów, przy okazji oczerniając nas wszystkich. To niedopuszczalne w przypadku osoby pełniącej funkcje publiczne:

 

Robert Biedroń ‏@RobertBiedron  15 Std. 15 Stunden


Straszą Was "islamskimi terrorystami"? Macie swojskich, pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku.

 

Robert Biedroń jest od dawna znany z pro-islamskich sympatii, które kultywuje wspólnie z lewakami z niemieckiego SPD, partii Martina Schulza, która wystawiła kobiety na pastwę muzułmańskich migrantów w Kolonii:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131561,dna-migranta-u-biedronia

 

Słupsk jest jednym z trzech polskich miast (obok Wadowic i Gdańska) które mogą ściągnąć muzułmańskich migrantów, nie patrząc na doktrynę bezpieczeństwa polskiego państwa. Co się nazywa z skrócie sabotażem:

monsieurb.neon24.pl/post/131597,budyn-sciagnie-migrantow

Specjalista od odwracania kota ogonem, dywersant i koń trojański

Sprawa jest tym bardziej poważna, że nasz sojusznik z NATO rozpoczął budowę tarczy anty-rakietowej w Redzikowie, 4 km od Słupska. Pro-islamskie sympatie prezydenta miasta Słupska mogą w pewnym momencie ściągnąć zagrożenie dla wojskowych instalacji z Redzikowie i dla amerykańskich żołnierzy, którzy je bedą ochraniaćSprawa Biedronia to już nawet nie sprawa dla ABW, tylko dla wojskowych służb kontrwywiadu.

 

monsieurb.neon24.pl/post/131966,redzikowo-bezwizowo

 

Czy tarcza może powstać 4 km od Słupska, gdzie rządzi pro-islamista?

Nie wiemy co przekazują neurony w głowie Biedronia ale wygląda na to, że ten świr wyobraża sobie, że Mekka jest takim jednym wielkim gejowskim night-clubem. Mamy nadzieję, że - dla bezpieczeństwa naszego i waszego - nasi amerykańscy sojusznicy z NATO zajmą się Biedroniem. Według ich najlepszych tradycji.

 

 

Czy Biedroń wyobraża sobie, że Mekka to taki gejowski mega-klub ?

Biedroń milczał kiedy muzułmańscy migranci zabili geja w Szwecji 

KOMENTARZE

 • Zawsze ktoś musi zacząć pierwszy,
  nie, nie jestem podobny genetycznie do bierdonia, dlaczego pan się zamartwiasz instalacją hamerykańskiej tarczy broniącej szatany przed "irańskimi" rakietami, dla Polaków w to graj, niech multikuli ubogaca bazę, skądinąd wiadomo, że w ichnym wojsku homowojwnicy są pełnoprawnym mięsem bojowym, dla Polski i Polaków działania bierdonia są na duży plus, wbrew pozorom.
 • Zastanów się czy nie przekroczyłeś granicy absurdu ?
  Oskarżanie pedała o promowanie wartości muzułmańskich to jak oskarżanie karpi o głosowanie nad przyspieszeniem świąt Bożego Narodzenia (wiem że powinno się porównać to wzajemnego zachowanie Niemców i żydów ale akurat w tych relacjach coś naprawdę bardzo się nie zgadza).
 • @@@!
  Nic się nie stało, pedały, nic się nie stało... To tylko odprysk tego co już niedługo będzie się działo z krajami tak zwanymi cywilizowanymi. Muslimy zrobią im w tym pederaście/ciocie Biedroniu jesień średniowiecza. Każdy kraj chcąc się ratować musi wysiedlić muzułmanów do ich krajów rodzinnych albo do Arabii Saudyjskiej, niech mieszają tam piasek. Każdy muslim to potencjalny terrorysta z opóźnionym zapłonem czyli tak zwany śpioch. Gdy imam da znak, żaden się nie zawaha oddać w zamachu terrorystycznym swojego życia za wyimaginowane 72 hurys...Ciekawe, że tak cicho siedzą wszystkie Środziny, zczuki i inne Jacykowy, Muchy, Pohanki, Suchanki i Olejniki-Stokrotki tak bardzo miłujące islamskich najeźdźców ubogacających cywilizację białego człowieka. Gdzież jesteście obrońcy pedałów? Zawołajcie odważnie "wszyscy jesteśmy pedałami". Śmiało! Odważnie! Pryncypialnie! Jak prawdziwi czekiści!
 • Śmiedzi na kilometr proamerykańską indoktrynacją.
  Pedalstwo to jedna obrzydliwa sprawa, a tarcza w Radzikowie to inny problem. Nonsens NATO-wskich instalacji dostrzega większość Polaków, nie tylko Biedroń.
  Pedały i zboczeńcy tez myślą i swój rozum mają, w przeciwieństwie do niektórych "Polaków".
 • takie tam głupie skojarzenie
  Słupsk wiadomo polska Sodoma , Redzikowo w powiecie Słupskim się znajduje.
  Wiadomo w Redzikowie już rozpoczęto prace nad budową tarczy antyrakietowej ( podobno już płot stoi) . Putin powiedział że w przypadku zagrożenia w pierwszej kolejności wypali takie tereny do gołej ziemi.
  Jak tam jest jakiś Lot to może ocaleje, żona jak dobra, to też ma szansę…

  Mądrzy mieszkańcy Redzikowa:

  http://gryf24.pl/wp-content/uploads/2016/05/KTO_6621-1200x801.jpg

  pozdrowił ;)
 • Czy fani PiS-u mogą mnie oświecić ?
  Pierwsza wizyta w Radzikowie, zdrajców, którzy sprzedali Polskę Amerykanom.
  http://i.iplsc.com/na-zdjeciu-z-2008-roku-premier-donald-tusk-wiedza-kompleks-w/0003AZ4CW8ITKFFT-C116-F4.jpg
  Krótko po dokonaniu zamachu na Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, mafia zbrojeniowa podjęła decyzje o wprowadzeniu obcych wojsk na teren Polski.
  Sześć lat później Wielki Śledczy do spraw zamachu, kładzie kamień węgielny pod amerykańską bazę wojskową w Radzikowie.
  http://mm.salon24.pl/re/dz/redzikowo-f3c50bbf7c033db6f16be7,2,0.jpg
  Co na to brat zamordowanego ? Czy też popiera Polską mafię zbrojeniową ?
 • Hard Koran Biedronia?
  Gruba przesada. Muzułmanie, ani tym bardziej poglądy Biedronia nie są dla Słupska żadnym zagrożeniem (po co mieliby do Słupska przyjeżdżać?). Zagrożeniem dla Słupska jest amerykańska tarcza "antyrakietowa".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031