Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wyborcza na kasie Niemców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdesperowana ekipa propagandzistów Michnika wisi na sponsorach z zagranicy. Najpierw międzynarodowy spekulant Soros wszedł w kapitał Agory SA a w dzisiejszym wydaniu Wyborczej sypie się kasa od pewnej niemieckiej fundacji. A kto płaci ten wymaga.

Niemcy mają już 80% rynku prasy w Polsce, ale to widać jest jeszcze za mało. Rzucili więc trochę kasy propagandzistom Michnika, którzy jak wiemy żadnym groszem nie pogardzą. Dzisiejsze wydanie Wyborczej to niemiecki festiwal. Cały "Duży Format" Wyborczej czyli 24 strony jest sponsorowany przez Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit.

 

Oto próbka twórczości dziennikarzy Wyborczej sponsorowanej przez niemiecką fundację (cytat): "Niemieccy korespondenci mówią o Polsce. "W dwie minuty wytłumaczyć Niemcom sztuczną mgłę? Nie da się"".

 

 

W radzie Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit zasiadają lewicowi niemieccy politycy (z SPD i Partii Zielonych), polityk Platformy Obywatelskiej oraz m.in. taki autorytet jak prof. Zoll, którego syn pracuje na niemieckiej uczelni, która niedawno nagrodziła obrońcę układu III RP Rzeplińskiego:

 

niezalezna.pl/81701-kto-pracuje-na-niemieckiej-uczelni-ktora-nagrodzila-rzeplinskiego-syn-prof-zolla

 

Nic dziwnego, że ta lewacka fundacja utrzymuje owocne kontakty z Gazetą Wyborczą. Wystarczy zapytać się dziennikarza Bartosza Wielińskiego. Dwa lata temu Wieliński promował swoją książkę w siedzibie Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit. Czy ktoś się dziwi temu co wypisuje Wieliński teraz ? Kasa za wierszówkę to zawsze kasa, nieprawda panie Wieliński?

A propos wierszówek, skoro Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit zapłacił hojnie za 24 strony tekstu w dzisiejszej Wyborczej, to ekipa Michnika dorzuciła jeszcze półtorej strony wywiadu z przewodniczącym Bundestagu (strona 12 i 13). Na pewno nie za friko. 24 + 2 = 26. By żyło się lepiej.

 

Zgadnijcie tylko kto jest autorem tego wywiadu ? Bartosz Wieliński.

 

Najlepsi z najlepszych - Wieliński z Wyborczej i Miszczak z TVN

 

Wahre Männerfreudschaft -  Michnik i niemiecki pedofil Cohn-Bendit

 

Historia kołem się toczy czyli "Feldzug in Polen" toczy się na nowo

 

KOMENTARZE

 • Powiedzmy sobie szczerze, Gazeta Wyborcza to już trup
  Prasa papierowa jako prasa codzienna to już medium przebrzmiałe. Dziś większość czyta portale. Gazeta dobiła się sama, wprowadzając opłaty za czytanie ich portalu. Nie wiem jak wielu chce płacić, gdy istnieją portale bezpłatne. Można płacić za dostęp do portali branżowych, ale nie do prasy codziennej.
  Kiedyś Gazeta Wyborcza, przynajmniej w Warszawie odebrała Życiu Warszawy ogromne dochody z ogłoszeń. Dziś nie wiem czy jeszcze są ogłoszenia w GW, dawno tego w ręku nie miałem. Prędzej ogłoszenia poszukam w lokalnej prasie bezpłatnej.

  Pamiętam, że gdy wchodziła Gazeta Wyborcza pojawił się również Tygodnik Solidarność. Były to dwie pozycje konkurujące ze sobą i chętnie czytane. Później J.Kaczyński został redaktorem Tygodnika Solidarność (na usilne nalegania Wałęsy, wbrew woli redakcji). Gazeta ta jak wiele rzeczy którymi zajmował się Kaczyński podupadła, dziś jeszcze podobnież ukazuje się, ale praktycznie nie ma znaczenia.
  Kaczyński ma na sumieniu jeszcze dziennik, który lubiłem czytać. Express Wieczorny.
 • Daniel Cohn-Bendit
  Zyd,Francuz i Niemiec.Internacjonalistyczny pedofil dla ktorego-Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze
 • @prese 16:56:07
  Prawda. A teraz niemieccy lewacy z Partii Zielonych chcą obniżenia wieku legalnego zawierania małżeństwa w Niemczech, tak aby arabscy pedofile, którzy pozawierali w swoich krajach śluby z dziewczynkami i którzy znajdują się z nimi w obozach dla "uchodźców", mogli w pełni korzystać z "przywilejów małżeńskich" (seks i socjal).
 • Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił!
  Przytoczę tu bardzo dobra wypowiedź pani posłanki !


  Pawłowicz zdradza jak PiS może odebrać TVN-owi koncesję. „Nie będzie drwin z Polaków”...”Krystyna Pawłowicz odniosła się do komentarza i zapewniła, że wszystko należy robić „po kolei”. Według posłanki, w celu odebrania koncesji TVN, trzeba powołać się na przepisy o „zakazie szczucia grup społecznych, zakazie wprowadzania w błąd, zakazu wprowadzania w obieg „zepsutego”, fałszywego produktu (czyli informacji), zakazie demoralizacji, podważania zasad ustrojowych państwa i wzywania do obalenia demokratycznie wybranych władz”.Posłanka przekonuje, że w razie stwierdzenia naruszenia wyżej wymienionych przepisów „będzie można/trzeba odebrać TVN-owi koncesję„.– Nie będzie drwin z Polski i Polaków, prawo będzie stosowane – dodała Pawłowicz.”

  Kukiz, też wypowiada się na temat repolonizacji mediów. Nowe przepisy antymonopolowe dla podmiotów powiązanych kapitałowo z zagranicą (z tą różnicą, że na poziomie od 20% do 25%). Ma to zostać ujęte w nowym projekcie ustawy medialnej (dokładniej: ustawy o radiofonii i telewizji).”

  Tak też blady strach padł na Niemieckie media w Polsce.
  Które to maja media w swoich łapkach.
  I nie daj Boże im ruszyć.

  My róbmy swoje!!Popierajmy słuszne decyzje naszego rządu.
 • Niemcy czy żydzi oto jest pytanie !
  Czy niemieckie media są niemieckie ? Czy niemieckie firmy są niemieckie ?
  Czy przeciętny Niemiec ma do powiedzenia więcej w "swoim" kraju niż przeciętny Polak w Polsce ? Zastanówcie się nad tą kwestią zamiast dać się szczuć Niemcem czy rzekomą ruską propagandą.
  W sytuacji gdy przestępstwa tzw. "uchodźców" są skrzętnie ukrywane przed niemieckim społeczeństwem w ramach filozofii Sorosa, gdy w Niemczech nadal stoją wojska okupacyjne (te które tak usilnie żydostwo zaprasza na teren Polski) w ilości 50 000 a armia niemiecka jest słabsza od polskiej (Niemcy "oddali" swoje czołgi Polakom - bez amunicji, ale to szczegół - sobie zostawili niewiele ponad 200) to czy można mówić o jakiejkolwiek sile Niemiec. Są tak samo parobkami u żydów jak Polacy tylko zdecydowanie lepiej opłacanymi bo to wynika z uwarunkowań czasu zimnej wojny. Ale i w tej kwestii zapewne nastąpi wyrównanie - ktoś w końcu musi utrzymać bankrutujące USA. A BRICS już w drodze ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031