Zdesperowana ekipa propagandzistów Michnika wisi na sponsorach z zagranicy. Najpierw międzynarodowy spekulant Soros wszedł w kapitał Agory SA a w dzisiejszym wydaniu Wyborczej sypie się kasa od pewnej niemieckiej fundacji. A kto płaci ten wymaga.

Niemcy mają już 80% rynku prasy w Polsce, ale to widać jest jeszcze za mało. Rzucili więc trochę kasy propagandzistom Michnika, którzy jak wiemy żadnym groszem nie pogardzą. Dzisiejsze wydanie Wyborczej to niemiecki festiwal. Cały "Duży Format" Wyborczej czyli 24 strony jest sponsorowany przez Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit.

 

Oto próbka twórczości dziennikarzy Wyborczej sponsorowanej przez niemiecką fundację (cytat): "Niemieccy korespondenci mówią o Polsce. "W dwie minuty wytłumaczyć Niemcom sztuczną mgłę? Nie da się"".

 

 

W radzie Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit zasiadają lewicowi niemieccy politycy (z SPD i Partii Zielonych), polityk Platformy Obywatelskiej oraz m.in. taki autorytet jak prof. Zoll, którego syn pracuje na niemieckiej uczelni, która niedawno nagrodziła obrońcę układu III RP Rzeplińskiego:

 

niezalezna.pl/81701-kto-pracuje-na-niemieckiej-uczelni-ktora-nagrodzila-rzeplinskiego-syn-prof-zolla

 

Nic dziwnego, że ta lewacka fundacja utrzymuje owocne kontakty z Gazetą Wyborczą. Wystarczy zapytać się dziennikarza Bartosza Wielińskiego. Dwa lata temu Wieliński promował swoją książkę w siedzibie Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit. Czy ktoś się dziwi temu co wypisuje Wieliński teraz ? Kasa za wierszówkę to zawsze kasa, nieprawda panie Wieliński?

A propos wierszówek, skoro Stiftung fur Deutsch-Polnische Zusammenarbeit zapłacił hojnie za 24 strony tekstu w dzisiejszej Wyborczej, to ekipa Michnika dorzuciła jeszcze półtorej strony wywiadu z przewodniczącym Bundestagu (strona 12 i 13). Na pewno nie za friko. 24 + 2 = 26. By żyło się lepiej.

 

Zgadnijcie tylko kto jest autorem tego wywiadu ? Bartosz Wieliński.

 

Najlepsi z najlepszych - Wieliński z Wyborczej i Miszczak z TVN

 

Wahre Männerfreudschaft -  Michnik i niemiecki pedofil Cohn-Bendit

 

Historia kołem się toczy czyli "Feldzug in Polen" toczy się na nowo