Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Za kasę obcego rządu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obcy rząd opłacił 3-dniową podróż dziennikarza Wyborczej, aby pokazać jak "integruje się" uchodźców. Dzisiaj Wyborcza publikuje całostronicowy propagandowy artykuł o "sukcesach integracji uchodźców", nie wspominając ani słowem o kasie i sponsoringu.

Redakcja Wyborczej nie musi już się nawet wysilać aby utrzymać pozory niezależności dziennikarskiej. Ci którzy jeszcze kupują Wyborczą to żelazny elektorat zlobotomizowanych lemingów, któremu można wciskać wszystko, na chama i bez wazeliny.

 

Wiemy już, że Wyborcza bierze kasę na prawo i na lewo od zagranicznych fundacji w zamian za publikowanie obcej politycznej reklamy i propagandy:

 

monsieurb.neon24.pl/post/132226,wyborcza-na-kasie-niemcow

 

Wiemy też, że od niedawna udziałowcem w Agorze SA jest George Soros, wróg suwerennej Polski. W dzisiejszym wydaniu Wyborczej możemy zaobserwować z kolei ukryte dziennikarstwo na telefon, sponsorowane przez obcy rząd, ukryte przed czytelnikami.

Norweski rząd zaprosił ostatnio grupę polskich dziennikarzy aby pochwalić się swoimi "sukcesami" w integracji uchodźców. Grupę wożono w wyselekcjonowane miejsca aby pokazać zaaranżowany obraz, taki jaki Norwedzy chcieli przekazać, czyli coś w rodzaju potiomkinowskiej wioski - wybrani uchodźcy, ogoleni, wystrojeni i ostrzyżeni siedzą, uczą się, niektórzy już podobno pracują i w ogóle jest fajnie a będzie jeszcze fajniej, nie ma islamistów tylko intelektualiści itd itd. No tak, Norwedzy nie są głupi, sami płacą już do 10.000 PLN migrantom za dobrowolne opuszczenie kraju, i z chęcią znaleźliby kraj taki jak Polska aby zwalić tam część swoich migrantów.

 

Inni polscy dziennikarze zaproszeni na ten propagandowy objazd do Norwegii otwarcie pisali o zaproszeniu i o swoich wątpliwościach wobec wyreżyserowanej propagandy (m.in. dziennikarz Gościa Niedzielnego).

 

Ale Wyborcza nabrała wody w usta i opublikowała dzisiaj na pierwszej stronię laudację na temat norweskich "sukcesów" w integracji imigrantów (na zdjęciu oczywiście tzw. "dzieci i kobiety", ani śladu byczków z iPhonami) plus artykuł Macieja Czarneckiego na całą stronę 14:

 

wyborcza.pl/1,75399,20269459,norweski-pomysl-na-uchodzcow.html

 

W żadnym momencie opiniotwórcza Wyborcza nie informuje czytelnika, że artykuł powstał po 3-dniowej podróży all-inclusive do Norwegii dziennikarza Macieja Czarneckiego, opłaconej przez norweski rząd.

 

Niezależne dziennikarstwo czy wulgarny lobbying na rzecz obcego rządu ?


 

Zlecenie na duraczenie - dziennikarz Czarnecki z kijem i z uchodźcą ...

 

Maciej Czarnecki

KOMENTARZE

 • zaś TVP-OLIN Info
  za kasę w/w reklamuje w "misyjnej chazarskiej tel-awizji" gazetę Shechtera.
  Alleluja i do przodu.
 • To jest bliskowschodnia gazeta dla Polaków i POPiS-owców itd. L.Kaczyński ją wolał od RM Rydzyka.Takie miał nastawienie ideolo..
  .
 • autor
  A kim jest Maciej Czarnecki?
 • Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów. „ Już NIE
  I można mu tylko odpowiedzieć

  pocałujta w doopę wójta" paapaa anie rrrrredaktorze
 • KLIKAJCIE I PODPISUJCIE SIĘ!
  Chcemy prawnej delegalizacji fundacji stworzonych i finansowanych przez G.Sorosa na terenie Polski, jako zagrażających fundamentom polskiej tradycji, kultury, historii oraz chrześcijańskiej tożsamości narodowej.

  Petycja adresowana jest do premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy.


  http://www.petitiongo.org/pl/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun?mp=admin.message.success
 • Zawsze mówię że żydzi nie posiada poczucia wstydu !!!
  Obejrzycie 5 min film o żydzie co kłamał ! i niema poczucia wstydu
  !
  https://www.youtube.com/watch?v=AGYurW2nuyg
  !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska krajem NEUTRALNYM !!!!!
 • @sosenkowski 07:23:43
  I delegacjzacji islamu, jako systemu TOTALITARMEMU,
  jest teki zapis w KONSTYTUCJI...
 • zbijkotować GW
  GW znikłaby ze środowiska , gdyby ludzie przejrzeli na zakaprawione patrzałki i pokazali im ( GW ) "tylną część ciała" objawiającą się nie kupowaniem tego pożal się Boże pisma icków dla tubylczej ludności w Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031