Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Imam załatwił Michnika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyborcza naprężyła się dzisiaj aby ponownie wychłostać nas jako nietolerancyjną wobec muzułmanów dzicz, ale ich narrację wstydu popsuł przykładowo zintegrowany imam z Berlina, który odmówił podania ręki nauczycielce swojego syna w szkole.

Ale świństwo ! Wyborcza oddelegowała na front walki z PIS-owską ciemnotą dziennikarkę z poznańskiej redakcji gazety, Alicję Lehmann (zdjęcie poniżej), która znalazła trzech arabskich lekarzy z dyplomami polskich uczelni, aby pokazać nam jak przykładnie integrują się muzułmanie i przy okazji wywalić na nas typowe już pomyje tzw. "pedagogiki wstydu" (cytat):

 

"..Rządzący podkręcają nastroje antyimigranckie. Nie wiadomo dlaczego, bo Polska nie jest krajem docelowym dla uchodźców. Cudzoziemcy nie chcą wchodzić w tak zamknięte społeczeństwo. Ale Polska na tym straci, bo społeczeństwo się starzeje. W Syrii mieszkają bogaci i wykształceni ludzie. To nie są terroryści. Skorzystają na nich inne, niestety mądrzejsze kraje.."

 

wyborcza.pl/duzyformat/1,153009,20283773,libijczyk-z-matka-boska-w-klapie-arabscy-lekarze-w-polsce.html

 

No ale chichot historii chciał, że także dzisiaj w niedaleko położonym od Poznania Berlinie wybuchł skandal z imamem Kerimem Ucarem, który nie tylko odmówił podania ręki nauczycielce swojego syna, ale do tego jeszcze pozwał szkołę do sądu. Bo jako wzbogacąjący laicką Europę muzułmanin poczuł się urażony w swoich uczuciach religijnych przez wyciągniętą rękę "niewiernej" (czytaj: postępowej i pracującej niemieckiej kobiety) ?:

 

www.rbb-online.de/politik/beitrag/2016/06/streit-handschlag-schule-berlin-imam.html

 

I tak oto imam z Berlina rozwalił całą misternie plecioną narrację Wyborczej o "tolerancyjnych" muzułmanach i ohydnych "ksenofobicznych" katolikach.

 

Aby było jeszcze weselej, jeden z arabskich lekarzy, z którym rozmawiała dziennikarka Lehmann, pochwalił się, że właśnie wysyła swoją córkę do liceum w Berlinie (Córka ma 15 lat i właśnie wyjeżdża do Berlina, do liceum). Czy ten arabski lekarz robi to dlatego, że nasza katolicka Polska to dla niego zaścianek czy raczej dlatego, że w berlińskim liceum jego córka będzie faworyzowana jako muzułmanka ? Skoro widzimy, że imamowie biczują szkolne władze laickich postępowych Niemiec jak i kiedy tylko chcą ?

 

Biedna dziennikarka Lehmann, biedny naczelny Michnik, oni tak się naprężają aby zawstydzić nas, ohydnych nietolerancyjnych katolików, a tu proszę, modelowo zintegrowany w Europie imam podkłada im taką świnię.

 

Michnik, tylko się nie zapijcie z goryczy, mamy przecież Ramadan !

 

 

Dziennikarka Wyborczej napiętnowała nas jako nietolerancyjną dzicz

A ten imam z Berlina wziął i podłożył świnię całej narracji Wyborczej 

KOMENTARZE

  • parafrazą w gwNO ;)))
    W Palestynie mieszkali bogaci i wykształceni ludzie. To nie byli terroryści... Dopóki aszkeNAZIstowscy kumotrzy towarzyszki Lehman nie zaczęli do nich strzelać i zamykać w gettach... tudzież wypędzać za morze dla rozcieńczenia abortowanej populacji Chrześcijańskiej Europy.
    - pisać każdy może co chce :P

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031