Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Człowiek pomyłka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tusk to nie tylko marionetka Merkel, która zawstydza suwerenną Polskę. To także chodząca katastrofa: tylko co nauczył się dukać po angielsku i Brytyjczycy opuszczają Unię, wcześniej obściskiwał się z premierem Turcji i ten w mig stracił stanowisko.

Donald Tusk pozostawił po sobie w Polsce wizerunek cwaniaczka ubranego w eleganckie włoskie garnitury (na rachunek partii) oraz amatora cygar i drogiego wina (na rachunek podatników). Po latach jego rządów zostaliśmy z kupą długu publicznego, z najdroższymi zbudowanymi autostradami Europy, z Pendolino i polską prezydencją Unii europejskiej cztery razy droższą (450 mln PLN) niż następna po niej duńska prezydencja.

 

Niemcy przesiedlili Tuska do Brukseli a on zabrał z sobą "najlepszych z najlepszych" czyli specjalistę od załatwiania biznesów pod śmietnikami Pawła Grasia i blondynkę Elżbietę Bieńkowska ("ale jaja, ale jaja!"). Inni tytani myśli państwowej epoki Tuska także zostali dokooptowani po znajomości do brukselskiego koryta? Biesiadny kumpel komisarz Bieńkowskiej, Paweł Wojtunik, już przebiera nogami do intratnego unijnego kontraktu w Mołdawii, o którym została już poinformowana unijna instytucja antykorupcyjna OLAF:

 

monsieurb.neon24.pl/post/132130,kelnerzy-w-kiszyniowie

 

Inny z kolei artysta, Mikołaj Dowgielewicz, była prawa ręka Radka Sikorskiego w MSZ, który nadzorował radosne wydawanie 450 mln PLN na polską prezydencję Unii europejskiej, siedzi już w Brukseli na ciepłym stołku:

 

monsieurb.neon24.pl/post/125881,afera-dowgielewicza

 

Sam Tusk robi za klowna, wszyscy poważni gracze dobrze wiedzą, że jest on tylko marionetką Merkel i że poleci wraz z nią. A to może nastąpić już niedługo. Samodzielnie myślący Europejczycy mówią coraz głośniej, że po Brexicie powinna wylecieć cała wierchuszka unijnych biurokratów – poczynając od Junckera i jego komisji, poprzez Tuska kończąc na kapralu Schulzu. Gdyby ci ludzie mieli honor to sami podaliby się do dymisji, tak jak brytyjski komisarz europejski. Ale jak wiemy dużo honoru to oni nie mają.

 

Tusk zapisze się w historii Europy jako niemiecka marionetka, która firmowała swoim wizerunkiem olbrzymie wpadki upadającej Unii europejskiej, takie jak np. kuriozalny migracyjny układ z Turcją forsowany na własną rękę przez Merkel, który nawet nie wszedł w życie i którego autor po tureckiej stronie, Ahmed Davutoglu, już dawno stracił swoje stanowisko:


monsieurb.neon24.pl/post/130256,ryzy-sie-cieszy

 

Nie wiemy jak długo ta skompromitowana ekipa w Brukseli utrzyma się jeszcze przy korycie, ale jedno jest pewne, skompromitowany i ośmieszony Tusk należy już do przeszłości. Tak jak jego partyjny kolega Radek Sikorski.


Służalczy Tusk stał się ilustracją książki o Merkel ("Matka Chrzestna")

 

Gut Tusk, dobra Polak !

 

Kompleks Tintina czyli 60-o letni chłopaczek w krótkich spodenkach 

KOMENTARZE

 • Tusk
  http://www.radiownet.pl/system/post_gallery_images/images/30742/normal/tuskSS_baner.jpg

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/12/a121.jpg?w=500&h=403

  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHs2Stasbd_XrmRbjWEZRkraYy0en8N07tkY-g7-1ZUXqtTgzx
 • Parafrazując pewien filmowy kicz bardziej "człowiek demolka" !
  Jeszcze będziemy MU TU POmniki stawiać za TO "rządzenie" ujnią, chwała tusku !
 • Autor
  W polskich warunkach jest tylko kwestia robienia laski za darmo czy dla korzysci-w przypadku Tuska mamy do czynienia z drugim przypadkiem a Kaczyskiego chyba z pierwszym.
 • « Notre mère l’Europe »
  http://www.nouvelordremondial.cc/wp-content/uploads/2013/02/cartepostale1942.jpg

  polecam :
  http://www.nouvelordremondial.cc/2013/02/22/notre-mere-leurope-carte-postale-francaise-pour-paques-1942/?utm_content=buffer8e58d&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
 • @Husky 21:21:14
  Równie dobrze można by umieścić na tym plakacie polskie pisklę, które wchodzi do pułapki tak jak pisklę brytyjskie.
 • @@@!
  TVP.Info ujawnia DOKUMENT. Niemcy i Francja chcą stworzyć superpaństwo w miejsce UE. Niemcy chcą przekształcenia Unii Europejskiej w Superpaństwo z dominującą rolą Berlina i Paryża. Taką propozycję ma przedstawić państwom Grupy Wyszehradzkiej Frank-Walter Steinmeier – szef niemieckiego MSZ. Państwa członkowskie straciłyby m.in. prawo do własnej armii i odrębnego systemu podatkowego. Do dokumentu, który przedstawia niemiecko-francuski plan dotarł program „Minęła dwudziesta” i portal tvp.info, który dziś publikuje oryginał dokumentu. Głównymi założeniami europejskiego superpaństwa maja być: - unifikacja prawa karnego oraz systemu podatkowego, - państwa bez własnej waluty oraz banku centralnego, - jednolity system wizowy, - wspólna polityka zagraniczna względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych, - ograniczona rola NATO, - kraje członkowskie bez prawa do własnej armii i służb specjalnych. "Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego. Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie" - ujawnia Michał Rachoń, autor publikacji na portalu tvp.info. - "Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych. Z dokumentu może wynikać również, że ograniczeniu musiałaby ulec rola NATO na kontynencie europejskim".
  W dokumencie czytamy: „Unia powinna mieć możliwość planowania i przeprowadzenia zarówno cywilnych jak i wojskowych operacji w sposób bardziej efektywny, ze wsparciem stałych cywilno–wojskowych łańcuchów dowodzenia. Unia powinna móc polegać na stale opłacanych siłach szybkiego reagowania i móc dostarczyć wspólne mechanizmy finansowania takich działań. W ramach współpracy europejskiej państwa członkowskie zamierzają ustanowić stałą strukturę kooperacji w dziedzinie obrony, wraz ze zdolnością do uruchomienia operacji obronnych w sposób elastyczny. W sytuacjach, w których jest to potrzebne, państwa UE powinny rozważyć powołanie morskich sił zbrojnych lub pozyskanie innych rodzaju zdolności z zasobów należących do UE”. Odnośnie kryzysu imigracyjnego: „Sytuacja, w której ciężar migracji jest nierównomiernie ponoszony przez ograniczoną liczbę państw jest nie do utrzymania. W pierwszej kolejności system dubliński musi zostać ulepszony za pomocą stałych mechanizmów przewidujących powiązanie i podział ciężaru migrantów pomiędzy państwami członkowskimi”. Do dokumentu dotarł portal tvp.info i program „Minęła dwudziesta”. Frank-Walter Steinmeier – szef niemieckiego MSZ ma przedstawić państwom Grupy Wyszehradzkiej propozycję stworzenia europejskiego superpaństwa zamiast Unii Europejskiej. Kraje, które weszły by w skład superpaństwa straciły by kontrolę nad swoimi granicami. Oznaczało by to brak nadzoru nad procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na własnym terenie. W praktyce byłby to przymusowy podział imigrantów. Powołana miała by być „multinarodowa straż graniczna i straż wybrzeża”. Nikt nie miałby własnej armii, służb specjalnych, swojego kodeksu karnego, systemu podatkowego, własnej waluty. Nie było by więc kwestii „czy przyjąć euro”, tylko „kiedy to zrobić”. Nad bezpieczeństwem miała by czuwać „European Security Compact”, która zajęłaby się wszelkimi aspektami bezpieczeństwa.Dokument ma 9 stron. Tvn.info opublikowało go w całości:
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412994782449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412994882449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412994982449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995082449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995182449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995282449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995382449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995682449.jpg http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/146701000412995482449.jpg Ps.. Nie daj Panie Boże takiego państwa rządzonego przez tępych żydopedałolewaków i alkoholików. Te wszystkie te dotychczasowe "przecieki" prasowe w Niemczech to jak ogłuszanie bydła w rzeźni. Oni tego planu nie wymyślili wczoraj, ten plan już istniał, był realizowany, teraz po prostu przyspieszył !!! Ktoś wierzy w to, że taki plan został przygotowany na kolanie, a wypchnięcie GB z UE to nie celowe działanie? GB dobrze wiedziała o tym planie..i nie było na to ich zgody. Polacy jak zawsze dowiedzieli się ostatni. Jeśli te propozycje przedstawionych przez Steinmeiera zostaną narzucone krajom należącym do UE, to uznam, że jestem w stanie wojny z żydolewackopedalską zbankrutowaną już UE. W obronie suwerenności Polski będę dążyć do opuszczenia przez Polskę UE i niszczyć wszelkie przejawy kolonizacyjnych zapędów tej zbrodniczej organizacji wszelkimi dostępnymi środkami. Tak mi dopomóż Bóg. Ps.II.. To tez ku chwale Germańskiego dobrobytu!!! Finansowa hipokryzja: EBC spłaca długi Niemiec drukowanymi przez siebie euro i jest OK. Gdyby NBP zrobił tak samo w Polsce, to groziłby nam międzynarodowy skandal!! Okazuje się, że finansowe standardy obsługi zadłużenia dla państw należących do strefy euro (np. Niemcy) są diametralnie różne od standardów panujących dla państw, które do wspomnianej strefy nie należą. Europejski Bank Centralny od kilku już lat prowadzi politykę drukowania setek miliardów nowych euro i skupowania za nie długów krajów, w których obowiązuje euro. W ten sposób samym tylko Niemcom umorzono już ponad 170 mld euro! Gdyby tak samo chciał postąpić polski NBP, to idę w zakład, że groziłby nam międzynarodowy skandal.
 • @@@!
  W 1946 roku Niemcy zmuszono do podpisania "Kanzler Akt"/"Chancellor act" z 25 maja 1946 , który daje pełne prawo USA do wyznaczania kanclerzy Niemiec i zwierzchnictwo USA nad ich siłami zbrojnymi w tym ZSSR/Rosji!!!. Ten akt istnieje i jest ważny po dzień dzisiejszy bo nikt do z sygnatariuszy nie anulował. "Kanzler Akt" /"Chancellor act" z 25 maja 1946 roku o wasalizacji Niemiec do 2099 roku!!! 1http://cs628127.vk.me/v628127721/1c8c7/dM-Ugxvr0VA.jpg Nieoficjalnie to generał Martin E. Dempsey Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów i najwyższy rangą oficer w całych Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych zgodnie z obowiązującym do 2099 roku tym "Kanzler Akt" i jako nadzorca Bundeswehry, i reszty sił zbrojnych Niemiec o czym ten akt wspomina podjął decyzję o blokadzie Schengen, czyli granic w JEWUE. Także zgodnie z tym aktem Niemcy dopiero po 2099 roku mogą starać się o zwrot swego złota(o ile jeszcze jest w Forcie Knox, co jest wątpliwe) i o ile jeszcze do 2099 roku Niemcy będą istniały, ponieważ są na drodze zamienienia się w Wielki Kalifat Niemiecki. Tu macie oryginał "Kanzler Akt" / "Chancellor act" z Biblioteki USA...!!! TRIAL I THE MAJOR WAR CRIMINALS
  BEFORE THE INTERNATIONAL

  MILITARY TRIBUNAL

  NUREMBERG

  14 NOVEMBER 1945 - 1 OCTOBER 1946' This volume is published in accordance with the
  direction of the International Military Tribunal by
  the Secretariat of the Tribunal, under the jurisdiction
  of the Allied Control Authority for Germany.
  https://www.loc.gov/rr/frd/Military_Law/pdf/NT_Vol-XII.pdf oraz tu http://crimeofaggression.info/documents/6/1946_Nuremberg_Judgement.pdf Holmberg v. Armbrecht
  327 U.S. 392 (1946)Annotate this Case
  Syllabus Case
  U.S. Supreme Court

  Holmberg v. Armbrecht, 327 U.S. 392 (1946)

  Holmberg v. Armbrecht

  No. 505

  Argued February 1, 1946

  Decided February 25, 1946

  327 U.S. 392
  CERTIORARI TO THE CIRCUIT COURT OF APPEALS FOR THE SECOND CIRCUIT Całość pod linkiem: https://supreme.justia.com/cases/federal/us/327/392/case.html TWO HUNDRED AND SEVENTEENTH DAY
  Monday, 30 September 1946 http://avalon.law.yale.edu/imt/09-30-46.asphttps://www.loc.gov/rr/frd/Military_Law/pdf/NT_Vol-XIV.pdf
 • @@@!
  Nie Berlin tylko Waszyngton, bo Berlin tez jest tylko stolica amerykańskiego protektoratu w Europie, czyli Niemiec, podbitych przez USA w 1945r. Unia Europejska jest instytucja założona pod naciskiem USA i realizująca interesy USA. Unia Europejska powstała jako cześć kolonizowania Europy przez USA, m.in. Planem Marshalla. Oficjalny amerykański dokument z 1951r. Mutual Security Act U.S. Government Publishing Office (strona 373):
  https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/STATUTE-65/pdf/STATUTE-65-Pg373.pdf Fragment dotyczący federalizacji Europy (czyli likwidacji państw narodowych w Europie) na pierwszej stronie (373) mniej więcej 3/4 od góry. Berlin to tylko chłopiec na posyłki Waszyngtonu. To co widać teraz w Europie to zewnętrzne symptomy walki o wpływy w Europie miedzy USA a Chinami. Do tej pory Europa była kolonią USA (od tzw. "pomocy" Planem Marshalla).
  Dla zadłużonych i upadających tak gospodarczo jak i militarnie USA korzystne są 2 scenariusze:
  1. Powstają Stany Zjednoczone Europy sterowane z Waszyngtonu (zgodnie z amerykańskim dokumentem Mutual Security Act z 1951r).
  2. Unia Europejska się rozpada i dzięki temu nie wpada jako całość w strefę wpływów Chin. Pozostaje pytanie po której stronie stanie Rosja.
  Jeśli Chiny urosną za mocno, naturalny będzie sojusz Rosji z USA.
  Wtedy Rosja uda, że atakuje kraje bałtyckie, a USA będzie udawało, że je broni i sprowadzi wojska do Europy, które w rzeczywistości będą wojskami okupacyjnymi. Tak jak podczas II wojny światowej, USA podzielą się wpływami z Rosją, po to żeby uniknąć przejęcia wpływów przez Chiny.
  http://www.wykop.pl/link/3086119/ue-to-agentura-usa-w-europie-potwierdzenie-w-historii-planu-marshalla/
 • @@@!
  https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/STATUTE-65/pdf/STATUTE-65-Pg373.pdf
 • @@@!
  Do roku 2099 każdy kolejny kanclerz Republiki Federalnej Niemiec musi podpisać mocarstwom okupacyjnym (Stanom Zjednoczonym, Wielkiej Brytanii i Francji) dokument zwany potocznie der Kanzlerakte! Kto pociąga za sznurki Angeli Merkel? Czyją marionetką jest kanclerz Niemiec? https://youtu.be/bUKcPsIowfw Już samo wyznanie Egona Bahra (sekretarz kanclerza w latach 1969-1972) z 2009 roku o konieczności podpisania przez Williego Brandta w 1969 r. "wiernopoddańczych pism" mocno te domysły uwiarygodnia: Brandt war empört, dass man von ihm verlangte, »einen solchen Unterwerfungsbrief« zu unterschreiben. a przedstawiane są jeszcze inne przesłanki. To że Niemcy są podporządkowane USA było widoczne bardzo mocno w latach 90tych. Przykładowo tak jak media w PL chodzą na pasku Niemiec tak w Niemczech propaganda pro USA aż się wylewała z TV. Niemcy zaczęli nawet przyjmować po części "amerykański styl życia" Ramstein nawet napisał piosenkę "We all livin in America - it's wunderbar" :) ..Co do Merkel - akurat za jej rządów było znaczne odwrócenie się od ameryki - i próbowała ona odzyskać teren ten nie zajęty jeszcze przez USA. Owe afery podsłuchowe i próba ograniczenia wojny informacyjnej przez nie wpuszczenie Googla (w Niemczech nie ma streetview), nakaz używania Linuksa w urzędach zamiast Windowsa który szpieguje itd. oraz m.in. najściślejsza współpraca z Rosją od bardzo dawna (Nord Streamy, współpraca gospodarcza itd.) pokazywały jasno, że Niemcy chcą wyzwolić się spod buta USA. W bardzo wielu landach (nie wiem czym to jest spowodowane ale pewnie odwróceniem medialnej propagandy) kultuje przeświadczenie, że to USA i Wlk Brytania to główny wróg osłabiający potęgę Niemiec i okupant. Niemcy np. na północy i północnym zachodzie bardzo niechętnie mówią w j.angielskim (mimo że doskonale go znają i rozumieją) bo uważają to za język okupanta.
  Pytanie też dlaczego Niemcy próbując jasno i wyraźnie odbudować swoje imperium ,nie robią tego na płaszczyźnie militarnej - tu by się teoria zgadzała -bo jeżeli jest trafna to najprawdopodobniej mają zakaz w tym sektorze - dlatego skupiły się na wojnie informacyjnej, ekonomicznej i politycznej (Unia Europejska, Euro - które jest tworem politycznym umożliwiającym wykupywanie upadłych przez tę politykę krajów - bez jednego wystrzału - patrz Grecja) To co mówi dr Brzeski jest prawdą, bo to Niemcy od pewnego czasu bardzo silnie starają się odbudować swoje mocarstwo i wygrać wszystko wszędzie tam gdzie USA i Wlk Brytania nie ingeruje. To co się dzieje z uchodźcami teraz i polityka Merkelowej - może dzięki wywiadowi USA amerykańscy żydzi - pociągający przecież sznurkami w Waszyngtonie - przedstawili jej ultimatum - bo haków na nią szczególnie z jej przeszłości jest sporo. Ale równie prawdopodobną a może nawet bardziej - teorią jest ta wyrażona przez Stanisława Michalkiewicza - że ten kryzys jest specjalnie i świadomie sprowokowany przez Merkelową - by przeprowadzić zmiany społeczne na terenie Niemiec i wyleczyć Niemców z wirusa poprawności politycznej - tak by przypomnieli sobie, że nacjonalizm Niemiecki jest czymś dobrym. Za tą teorią przemawia fakt, że praktycznie wszyscy politycy lewicowi Niemieccy włącznie z Merkel przyznawali przez ostatnie 2 lata, że polityka multi-kulti to był błąd i ogromna porażka. Teraz jednak są pro uchodźcy i Wolfgang Schäuble jasno powiedział że dla Niemiec jest taki kryzys jak najbardziej na rękę. Za tą teorią stoi też fakt, że w sylwestrową noc owe molestowania były identyczne i w bardzo podobnych miejscach w całych Niemczech - więc albo Niemiecki wywiad nie panuje nad własnym krajem albo to właśnie on zorganizował te ekscesy. Za drugą opcją przemawia fakt, że Niemiecka policja miała rozkaz 'nie interweniować'.
 • @@@!
  Members of Congress even tried to get language in the statement of purpose for the original Marshall Plan bill of 1948 explicitly declaring that it was the policy of the United States to encourage the economic unification and the political federation of Europe.In the end, language calling for the development of economic cooperation was included instead. The next year, the “political federation” amendment was pursued again, with the result being the addition of the sentence: “It is further declared to be the policy of the people of the United States to encourage the unification of Europe.” By 1951, Congress finally came out and said it openly, with a clause included in the 1951 Mutual Security Act stating that its purpose was “to further encourage the economic unification and the political federation of Europe.” Dokument Mutual Security Act U.S. Government Publishing Office (strona 373):
  https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/STATUTE-65/pdf/STATUTE-65-Pg373.pdf
  Fragment dotyczący federalizacji Europy (czyli likwidacji państw narodowych w Europie) na pierwszej stronie (373) mniej więcej 3/4 od góry.
 • @@@!
  http://www.wykop.pl/ramka/3086119/ue-to-agentura-usa-w-europie-potwierdzenie-w-historii-planu-marshalla/
 • @@@!
  Brexit Is Really a Vote Against Washington Control Over Europe http://www.wykop.pl/ramka/3086119/ue-to-agentura-usa-w-europie-potwierdzenie-w-historii-planu-marshalla/
 • @@@!
  Polska będąc w Unii Europejskiej zamiast się bogacić to biednieje. Ze względu na nadużycie Unii Europejskiej tj. ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski, narzucanie kwot imigrantów (większość Polaków mówi zdecydowanie najeźdźcom NIE, a media publiczne to ignorują lub przekłamują, lub nie pokazują wszystkiego), znieważanie Polski na arenie międzynarodowej, fałszywe wybory w Polsce (też jest ich sprawką), wysokie podatki, niszczenie i sprzedawanie obcym polskiego kapitału, manipulacje przeciw Polakom, rozbudowany nepotyzm, brak poszanowania ludzkiego życia (aborcja), przeważająca ilość kapitału zagranicznego (banki, supermarkety, firmy). Polska przecież jest w Grupie Wyszechradzkiej. Nie musi być w EU, skoro ma więcej strat niż zysków. Jak Polska wyjdzie z EU, to powinna zmienić polskie godło na to, które było przed przewrotem majowym. Zmianie powinno ulec także hymn Polski (z Mazurka Dąbrowskiego na Rotę), kapitał zagraniczny wyzerować, ogłosić neutralność Polski, zmiana ustroju z systemu parlamentarnego na system prezydencki lub monarchia prezydencka (zależy, co będzie korzystne), wyjście z ONZ, Amerykanie mają się wynieść z Polski, jeden wspólny podatek 10% (tzw. dziesięcina), likwidacja podatku dochodowego, rozwijanie polskiej gospodarki. Polko Polaku podpisz petycję! (ja z Żoną już to zrobiliśmy) Petition to: prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - Andrzej Duda
  "Polacy, którzy są zaniepokojeni dużą ingerencją Unii Europejskiej w sprawy Polski (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), zwracają się z prośbą do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy o przeprowadzenie ogólnonarodowego referendum konstytucyjnego w sprawie wyjścia Rzeczpospolitej Polski z Unii Europejskiej." http://www.petitiongo.org/en/petition/referendum-w-sprawie-wyjscia-z-unii-europejskiej
 • @@@!
  Media piszą o fałszowaniu podpisów pod petycją o powtórzenie referendum Brexit!...Pomimo że w Wielkiej Brytanii podpisywać petycje mogą tylko jej obywatele, pod wnioskiem o powtórzenie referendum w sprawie dalszego członkostwa Zjednoczonego Królestwa w UE podpisali się obywatele różnych państw świata - pisze brytyjska The Guardian. Według danych gazety, petycję podpisują mieszkańcy Islandii, Kajmanów, Tunezji oraz innych. Jednocześnie w artykule podkreślono, że w niektórych przypadkach liczba głosów z poszczególnych państw kilkakrotnie przekracza liczbę ich ludności. Około 39 tys. podpisów pod żądaniem powtórzenia referendum złożyli rezydenci Watykanu, „chociaż liczba ludności tego mikropaństwa wynosi około 800 osób". Komisja ds. petycji w brytyjskim parlamencie potwierdziła, że odnotowano już 77 tys. przypadków fałszowania głosów. Wszystkie fałszywe podpisy zostaną usunięte obiecują urzędnicy. „Jest oczywiste, że ta petycja ma duże znaczenie dla wielu ludzi" poinformowała szefowa komisji Helen Jones dodając, że machlojki związane z podpisami „podważają proces demokracji parlamentarnej". Parlamentarzyści uważają, że jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu będzie ustalenie tożsamości osób, chcących podpisać się pod petycją.
 • @prof.doc.hab.inka1 16:18:16
  To skandal, że na czele najważniejszych organów UE stoją dwaj alkoholicy z których jeden to nieuk po 4 klasach gimnazjum pederasta i syn esesmana żydolewak herr Schultze a drugi to hochsztapler żydolewak Juncker, który organizował system oszustw podatkowych i prania brudnych pieniędzy w Luksemburgu!!! Oto te tzw. "elyty" postżydobolszewickoesesmańskie bo nie elity w pełnym słowa znaczeniu w UE!
 • @@@!
  Ciekawi mnie czy na dziś zmienił zdanie, gdy jego słowa Schultze i Junckery przekuwają w czyn! Jarosław Kaczyński: „Stworzenie wspólnej armii przez Unię Europejską dałoby Brukseli status supermocarstwa porównywalnego z Waszyngtonem” Całość tu http://konserwatyzm.pl/artykul/2974/jaroslaw-kaczynski-stworzenie-wspolnej-armii-przez-unie-europejska-daloby-brukseli-status-supermocarstwa-porownywalnego-z-waszyngtonem/ http://www.blizejprawdy.pl/pis-podtrzymuje-chec-utworzenia-wspolnej-armii-unii-europejskiej/
 • @@@!
  Wlk. Brytania: młoda Polka zamordowana..Młoda Polka zamordowana w brytyjskim mieście Torquay. Kobieta została wielokrotnie pchnięta nożem. Policja zatrzymała podejrzanego o bestialską zbrodnię. Ofiara "mieszkała w Wielkiej Brytanii od 5 lat i pracowała w polskim sklepie Pawełek. Wiadomo też, że studiowała ekonomię" - podaje fakt24.pl Jej ciało znaleziono w niedzielne południe. "Policję wezwali przechodnie zaniepokojeni hałasem dobiegającym z jej mieszkania przy Winner Street i przyległego podwórka. Kobieta została znaleziona przed domem z ciężkimi ranami zadanymi nożem. Karetkę wezwano o 12.45. Niestety kobieta zmarła mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala" - informuje tabloid. Ps..Napisał mi w mailu syna kolega mieszkający w tym mieście, od 6 lat, że ta dziewczyna którą znał osobiście pracowała w Polskim sklepie w Torquay, a od marca tego roku spotykała sie z czarnoskórym chłopakiem lat 22 muzułmaninem, pochodzącym z Karaibów, w ubiegły czwartek obchodziła urodziny chyba 30, mieszkali razem i chciała mu powiedzieć, że od niego odchodzi,w tym momencie murzyn pochodzenia karaibskiego, dostał szału bił ją kilka godzin w mieszkaniu aż w końcu zamordował brutalnie zadając kilkanaście ciosów nożem,próbowała się ratować wybiegła z mieszkania ale dopadł ją na zewnątrz budynku. Dziewczyna pochodziła z Rybnika- link do fb
  https://m.facebook.com/agnieszka.serkowska.378?fref=tslink do lokalnej gazety
  http://www.torquayheraldexpress.co.uk/update-toryeno-williams-appears-in-court-charged-with-murder-of-agniesaka-szymura-in-paignton/story-29448156-detail/story.html Ps..Napisał mi także, że Polki która jest lub była w UK nie dotknąłby nawet kijem, bo większość tam rozkłada nogi dla wszelkiej maści bambusów. Niech to będzie przestroga dla wszystkich! Multikulti nie istnieje. Swoboda obyczajowa prowadzi do nieszczęść i tragedii. A przykazania są takie proste...
 • @prof.doc.hab.inka1
  To zamieściłem na niezalezna? od rozumu? żydobanderowskiej? SSakiewicza&consortes Cenzor! Cenzurowanie niepoprawnych politycznie i niezgodnych z waszą linią wpisów nic wam w dobie internetu nie pomoże, zapamiętaj to sobie. Jesteście tu gorsi niż na żydolewackiej GW, czy żydoszwabskim onecie, czym się ośmieszacie. Dzięki wam odeszło z waszego portalu wielu wartościowych ludzi, także od kupowania waszej gazety. Zastąpiła ją Gazeta Warszawska. Róbcie tak dalej, to zostanie ty tylko zwykłe chamstwo. Sajonara, szalom! I do teraz się nie ukazało! Ot taka u nich wolność słowa!
 • @@@!
  Brexit to żydowska ustawka z Brukseli. Brexit to normalna konsekwencja żydowskiej agresji skierowanej przeciwko narodom europejskim i białym, a która to agresja daje swe uzewnętrznienie w wielu aspektach. Aspekty te możemy pobieżnie wyliczyć zawężając się tylko do ostatnich dziesięcioleci:  - Druga Wojna Światowa , która zabiła witalizm naszych europejskich narodów – może nawet 75 milionów wybitych młodych ludzi (głównie).

  - Podział Europy na państwa wolne (liberalizmem) i narody ujarzmione komunizmem (np. Polska). Podział wprowadził osłabienie naszych narodów jako cywilizacji sobie spójnej i harmonijnej. A tania siła robocza i dostęp do surowców w Europie wschodniej miała powetować państwom kolonialnym utraty tamtych korzyści materialnych w Azji i Afryce, które to narody skolonizowane zostały z kolei wyniszczone morderczą exploatacją koncernów globalistycznych żydowskich (z państw demokratycznych zwalczających rasizm i kolonializm).

  - Sobór watykański II, który zmordował Ducha Chrystusa na płaszczyźnie państw i narodów, a który przed Soborem zawsze pomagał – duchowo i instytucjonalnie - szybko dźwigać się z nieszczęść losowych naszych narodów. A te - nawet będąc w stanie wojen - nie mogły łamać zasad etyczno - cywilizacyjnych wobec narodów podbitych.

  - EWG – Europejska Wspólnota Gospodarcza (przez polityczny motłoch w Polsce klasyfikowana jako mająca „chrześcijańskie korzenie"), która nie była niczym innym, jak przynętą na naiwnych. EWG zostało stworzone niemal zaraz po II wojnie św. przez nikogo innego jak przez żydów, którzy nie zaniedbali i tego, aby i nawet symbolika EWG była czysto judaistyczna, a nie chrześcijańska.

  Czego z tym wszystkim można by się spodziewać po EU? Czy złe drzewo daje dobre owoce? Szatan EU to owoc wcześniejszej EWG, a obecny Brexit to ordynarna już ustawka żydów - głównie Rotschild`ów, dzięki czemu będą osiągnięte dwie korzyści główne:

  - Ogromny zysk finansowy dokonany na spekulacjach giełdowych związanych z zawirowaniami na giełdach – wywołanych przez BRexit.

  - Korzyść organizacyjno-polityczną o charakterze globalistycznym, gdzie żydowscy animatorzy EU mają wielką okazję do budowy super państwa na gruzach takich podbitych narodów, jak np. Polska.  Omówmy nieco szerzej te dwa zagadnienia.

  Pierwsze:

  Perturbacje na giełdach z powodu Brexitu, to nic innego jak powtórka histerii na giełdzie londyńskiej po pobiciu Napoleona pod Waterloo, gdzie Rotschild rozpuścił fałszywe pogłoski o zwycięstwie Napoleona, a to po to, aby wykupić te firmy, którym zwycięstwa Napoleona miałoby przynieść wielkie szkody, a więc i upadek akcji. Tu – w Brexicie -Rotschild, który zatrudnia wielkie koncerny mające za zadanie wywoływanie wojen, katastrof pogodowych, epidemii chorobowych, dobrze wiedział jaki będzie rezultat „referendum” i w ramach skutków tego referendum przygotował się wcześniej, kupując to, co miało później podrożeć i sprzedając to, co miało później spaść w cenie. Korzyść tych „brexitowych” transakcji zapewne wielokrotnie przewyższa rozmiar oszustwa giełdy londyńskiej z fałszywej plotki o Waterloo, biorąc pod uwagę współczesny rozwój rynków i ich aktualne obroty.

  Drugie:

  Brexit to fikcja polityczna, bo nikogo nie wiąże, ale żydom daje wielkie korzyści. Pierwsze zostały zarysowane powyżej, drugie to właśnie korzyści polityczne i etyczne. „Wykluczenie” Wielkiej Brytanii z gry jest korzystne dla żydów, bo osłabia front opozycji przeciw Berlinowi, który już nie musi się już dłużej liczyć z „angielskim izolacjonizmem”. Bo dzięki temu WIELKIE NIEMCY mają obecnie przed sobą jednie małe pieski, takie jak np. Polska.

  Poza tym, jest to oczywiście fikcja i manipulacja, Brexit (który nawet jeszcze nie nastąpił) już dał Merkel pretekst do zadeklarowania, że będzie zbudowane Superpaństwo, a taka Polska albo się przyłączy jako posłuszny powiat podlegający Berlinowi, albo będzie śmierć i to najgorsza możliwa, bo z ręki samego Putina.

  Nie łudźmy się negatywnymi komentarzami o BRexit w TVP! To jednie niekontrolowana spontaniczność. Polski motłoch polityczny – na moment poniedziałkowych informacji o przeciekach zawartości dokumentu Super-Państwa, odruchowo się buntuje, bo propaganda żydowska w mediach jeszcze nie wspomina zagrożenia ze strony Putina, ale to tylko kwestia czasu. Dziś jest poniedziałek, ale jutro żydzi przyślą naszym politycznym prostytutkom faxy, maile i smsy z instrukcjami nt. tego „jak mówić” i po tych obecnych spontanicznych negatywnych reakcjach tak politologów, jak i polityków zaczną się pojawiać „glosy rozsądku” wobec zagrożenia ze strony Rosji – którego nie wolno lekceważyć „dla dobra Polski”.

  Jeżeli ktośby takiego zagrożenia nie zrozumiał, to niech się liczy z akcją militarną terrorystyczną na jego terenie! Tak będzie.

  Ot i oto cały Brexit!

  Możliwe, animatorzy tej histerii rozbiją W. Brytanię, która - jakby nie patrzeć - jest złem, ale i tak mniejszym złem niż EU, a tu EU poszło do lamusa, a mamy już IV Rzeszę „Narodu Niemieckiego” – który to naród przecież nie istnieje, ale jest tworem wymysłu żydowsko-pruskiego. A to wszystko ("naród niemiecki") stworzono za polskie złoto wywiezione przez żydów z Korony do Berlina, bo bojących się polskiej zemsty za nieudane powstania.

  Czyli coś podobnie dzieje się teraz, co kiedyś po rozbiorach z tą różnicą, że żydzi już się nas nie boją i kradną bez obaw.

  A nie ma już papieży, nie ma już Bismarcków, nie ma już carów, którzy Polski nienawidzili, ale byli trzymani za mordy przez papieży. Papieży płaczących nad głupotą Lachów, ale nie pozwalającym prusakom i carom ani nas mordować, ani wyrzucać z ziemi.

  Teraz jest już inaczej – jesteśmy sami, sami jak nigdy!

  Red. Gazeta Warszawska

  PS
  A jak to się wszystko robi, ilustruje dobrze stary list „brata” Roosvelta do Stalina.
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/94-demo-contents/nwo/409-list-brata-roosvelta-do-stalina
 • @@@!
  Paryż i Berlin uważają, że Brexit ma dojść do skutku niezwłocznie! Francja i Niemcy zgadzają się, że wyjście Wielkiej Brytanii z UE powinno odbyć się szybko - oznajmił minister finansów Francji Michel Sapin na antenie telewizji France 2. Wcześniej poinformowano, że dzisiaj w Berlinie odbędzie się spotkanie prezydenta Francji Francoisa Hollande'a z kanclerz Niemiec Angelą Merkel i premierem Włoch Matteo Renzim. „Nie ma żadnej różnicy między Francją i Niemcami w tym, co się tyczy aktualnej kwestii: „Czy Wielka Brytania powinna wyjść szybko? Owszem. — cytuje agencja Reuters oświadczenie Sapina. Dodał on, że zarówno Francja, jak i Niemcy uważają, że Brexit ma dojść do skutku niezwłocznie".
  Skomentował on także pytanie o tym, czy Hollande i Merkel mają podobne opinie po decyzji Wielkiej Brytanii odnośnie wyjścia ze składu UE twierdząc, że oba państwa mają różne temperamenty, lecz „Niemcy mają rację we wszystkich kwestiach".
 • @@@!
  Jednak będzie BREXIT! Brytyjski rząd pracuje nad przygotowaniem podstaw Brexitu. Nie będzie drugiego referendum! Brytyjski rząd powołuje nową komórkę, której zadaniem będzie stworzenie podstaw wyjścia W. Brytanii z Unii Europejskiej - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka premiera Davida Camerona. Rząd musi się teraz skoncentrować na zrobieniu, co w jego mocy, by przygotować negocjacje w sprawie wyjścia z UE powiedziała. Nowa komórka, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele resortów spraw zagranicznych i finansów, zapewni przygotowanie nowemu premierowi podstaw negocjacyjnych, łącznie z radami w takich dziedzinach, jak porozumienia tymczasowe. Rzeczniczka podkreśliła, że odwołanie się do określającego zasady wyjścia z UE artykułu 50. Traktatu Lizbońskiego jest suwerenną decyzją W. Brytanii. Gdy Brytyjczycy opowiedzieli się w referendum za Brexitem, Cameron zapowiedział, że w październiku poda się do dymisji i zasygnalizował, że notyfikację o zamiarze wyjścia W. Brytanii ze Wspólnoty przekaże dopiero nowy szef rządu, który miałby zostać wyłoniony w październiku na konwencji Partii Konserwatywnej. Rzeczniczka zaakcentowała też, że premier wyraźnie stwierdził, iż nie będzie żadnych natychmiastowych zmian, jeśli chodzi o sytuację obywateli państw UE w W. Brytanii i Brytyjczyków za granicą; kwestiami tymi zajmie się już następny szef rządu. Na pytanie, czy Szkocja mogłaby zawetować Brexit, rzeczniczka odpowiedziała, że decyzja w sprawie wyjścia z UE została podjęta przez Zjednoczone Królestwo. Dodała, że nie zmienił się pogląd Camerona na ewentualne drugie szkockie referendum niepodległościowe; premier uważa, że Szkocja ma równie silne powody jak 18 miesięcy temu, by pozostać w Zjednoczonym Królestwie. Ps..Brawo!! Patrzeć i uczyć się demokracji od Anglii, najstarszej demokracji w Europie, chociaż nie ma tam konstytucji jako takiej. Za nic mają popędzania Junckerów i innych. Postępują zgodnie z prawem ich i UE.
 • Pohitlerowski tucznik. Tak wygląda demokracja lewackopedalskiej jewUE
  http://img.wiocha.pl/images/b/1/b178732464448f617f4bf572ef765fdc.jpg
 • @kula Lis 66 12:14:02
  Ps. Pijaczyna bez matury ze skończonym kursem bibliotekarza nie będzie mnie uczyć co to jest demokracja. Ciekawe kto będzie następny do Brexitu. Wg niego sprzeczne z zasadami demokracji jest to, że decyduje większość, zupełnie jakbym słyszał ale jaja Bieńkowską.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031