Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Rewolta w kraju Junckera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pogrążony w swoim delirium w Brukseli, pijaczyna Juncker nie zauważył nawet, że w jego własnym kraju obywatele buntują się przeciwko nakazowi multi-kulti. Po skargach mieszkańców władze miasta Luksemburga zamknęły właśnie islamskie centrum.

"Co wy tu jeszcze robicie?" - tak Jean-Claude Juncker zapytał wczoraj w Brukseli Nigela Farage i europosłów z UKIP. No a co on tam jeszcze robi ?! Przecież Brexit to czerwona kartka dla urzędasów z Komisji Europejskiej pod przewodnictwem Junckera, którzy swoją arogancją i swoimi szaleństwami zniechęcili Brytyjczyków do Unii.

 

Juncker stacza się od dobrych kilku lat, nie tylko z powodu alkoholizmu. Był dużą rybą w małym stawie, czyli premierem Luksemburga, ale jego partia straciła władzę po skandalu ze służbami specjalnymi (SREL), które jak okazało się robiły co chciały, prawie jak w Polsce Tuska i Grasia:

 

www.wsws.org/en/articles/2013/07/12/junc-j12.html

 

Juncker znalazł się więc w Brukseli tylko dlatego, że go wykopali wyborcy w Luksemburgu. Pamiętajmy o tym. Nic dziwnego, że sfrustrowany Juncker coraz głośniej krytykuje głos ludu czyli demokratyczne wybory i referenda. Przypominamy co on wygadywał tylko dwa miesiące temu (cytat):


"Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy".

 

To są te słynne "europejskie wartości" ? Pachnie nam raczej IV Rzeszą ...

 

A tym czasem w rodzinnym Luksemburgu Junckera zaczyna powoli się gotować. Obywatele mają dość open society i nowego wspaniałego świata.

 

Już rok temu (7 czerwca 2015) Luksemburczycy odrzucili w referendum pomysł następców Junckera przyznania praw wyborczych do Izby Deputowanych cudzoziemcom, pod warunkiem, że mieszkają w Luksemburgu co najmniej od dziesięciu lat i głosowali już wcześniej w wyborach samorządowych lub europejskich.

 

Więcej, Luksemburczycy odpowiedzieli "NIE" na wszystkie cztery propozycje w referendum przygotowane przez rząd kierowany przez postępowego tęczowego następcę Junckera:

 

pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Luksemburgu_w_2015_roku

 

Tolerancyjni przez dekady Luksemburczycy zauważyli po prostu, że ich kraj zaczyna wymykać im się spod kontroli i że ich tożsamość narodowa jest zagrożona przez szaleńcze elity urzędniczo-polityczne. Brzmi znajomo ?


Ale to było przez tzw. "kryzysem migracyjnym". W międzyczasie nielegalni migranci najechali także na mały Luksemburg i wzięli się m.in za intratny handel narkotykami:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126957,wzbogacanie-przez-cpanie

 

Od tej pory dzielnica dworcowa miasta Luksemburga jest coraz bardziej niebezpieczna, dochodzi do napadów z użyciem noży, także na kobiety. W marcu niedaleko dworca tabun nielegalnych migrantów zaatakował w nocy interweniujący patrol policji, dwóch policjantów wylądowało w szpitalu, jeden z nich ze złamanym nosem.

 

W ramach wzbogacania Luksemburg dorobił się już swojego pierwszego islamisty (zdjęcie), Steve Douarte, który grozi z Syrii atakami na Europę.

 

Steve Duarte serait actuellement en Syrie sous le nom de "Abu Muhadjir Al Purtughali" et "Abu Muhadjir Al Andalousi". (photo issue du site du journal portugais Expresso).

 

Dochodzi też do coraz większych tarć z muzułmanami. Wczoraj gruchnęła wiadomośćże władze miasta Luksemburga zamknęły salę muzułmańskich modłów, którą Bośniacy zainstalowali sobie na parterze budynku mieszkalnego pod przykrywką tzw. "Centrum Islamskiego" (zdjęcie poniżej).

 

La surface commerciale de 113 mètres carrés, située au rez-de-chaussée de l'immeuble d'habitation a été acquis en 2015 par l'"ASBL centre Islamique" de Luxembourg. Mais à l'époque, aucun projet de salle de prière n'était prévu.

 

Mieszkańcy zaczęli skarżyć się na hałas i nieporządek. No i proszę, zamiast oskarżyć mieszkańców o nietolerancję, rasizm, faszyzm i ksenofobię, władze miasta wydały decyzję o zamknięciu sali:

 

www.wort.lu/fr/luxembourg/communaute-islamique-la-municipalite-de-hesperange-ferme-une-salle-de-priere-577381b7ac730ff4e7f62b6d 

 

Skoro nawet tresowani od dekad w postępie Luksemburczycy zaczynają się stawiać, to wiosna ludów na kontynencie nie jest chyba daleko. Nie wiadomo czego Juncker powinien się teraz więcej obawiać - buntu ludu w swoim rodzinnym Luksemburgu czy raczej marskości wątroby ?


 

 

Juncker pije -- a żywotne siły Europy już się integrują w Luksemburgu

KOMENTARZE

 • Alkoholizm jest zniewoleniem przez szatana...
  Tutaj można o tym wysłuchać:
  https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg
  Junker powinien więc się udać po pomoc do... kościoła, najlepiej do odpowiedzialnego księdza egzorcysty. Tylko gdzie on tam w Belgii znajdzie jeszcze kościół katolicki, jeszcze z odpowiedzialnym księdzem.
  W Polsce jest wiele księży specjalizujących się apostolstwie alkholików, jedną z takich parafii jest parafia w Kamesznicy na Żywiecczyźnie. Należałoby ją polecić panu Junkerowi, może któryś naszych pisowskich europosłów?
 • @Jan Paweł 08:48:40
  Gdyby któremuś z naszych europosłów udało się uratować taką duszę jak dusza Junkera, to chyba nikt nie ma najmniejszej wątpliwości, że spotkałyby go niewyobrażalne Łaski Pana Boga zarówno tu na Ziemi, ale przede wszystkim w Niebie.
 • @@@!
  Kalifat niemiecki coraz bliżej. Władze Bawarii namawiają uchodźców do wstępowania w szeregi niemieckiej policji! http://ndie.pl/niemcy-chca-przyjmowac-imigrantow-szeregi-policji/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930