Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Skończony Sierakowski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasz salonowy lewak dobił się własną pięścią. Popluwał jak zwykle polski nacjonalizm na łamach dzisiejszej Wyborczej i zacytował modnego ostatnio ekonomistę Thomasa Piketty. Ale ten akurat krytykuje niemiecki nacjonalizm w dzisiejszym Die Welt !

Dzisiejsza Wyborcza przeznaczyła całe dwie strony na wywody salonowego lewaka Sławomira Sierakowskiego, który ma chorobliwą fiksację na temat suwerennej Polski i zieje nienawiścią do polskiego narodu. Zgodnie ze świecką tradycją Sierakowski opluł jak należy polski nacjonalizm, cytujemy nagłówek z internetowej Wyborczej: "Zabija nas naród. To trucizna, która nam płynie z krwi. Nie pozwala się prawdziwie zjednoczyć":

 

wyborcza.pl/magazyn/1,153403,20338203,slawomir-sierakowski-wieje-piaskiem-od-strony-wojny.html

 

Jak nam tłumaczy od dawna Stanisław Michalkiewicz, nacjonalizm jest surowo zabroniony, ale z dwoma wyjątkami: Izraelu i Ukrainy. Skoro na Ukrainie rządzą teraz oligarchowie z izraelskimi paszportami, rozumiemy, że akurat ich naród nie jest trucizną, tak jak naród polski, a wręcz przeciwnie ?

 

Swoje wywody Sierakowski ozdabia wzmiankami o ekonomiście Thomasie Pikettym, którego książka jest teraz modna na salonach. Kto się uważa za młodego, wykształconego z dużego miasta, ten "mówi Pikettym".

Problem Sierakowskiego leży jednak w tym, że Thomas Piketty też mówi i oczywiście mówi o wiele mądrzej niż prowincjonalna papuga Sierakowski. Podczas kiedy Sierakowski wylewa swoją żółć na polski nacjonalizm i przy okazji wychwala Niemcy, dokładnie w tym samym czasie Thomas Piketty krytykuje niemiecki nacjonalizm na łamach niemieckiego Die Welt, (cytat):

 

"Przede wszystkim zawiedli Niemcy i Angela Merkel - poprzez egoizm, arogancję i nacjonalizm" ("Vor allem Deutschland und Angela Merkel hätten versagt – durch Egoismus, Besserwisserei und Nationalismus")

 

www.welt.de/politik/ausland/article156750787/Deutschland-traegt-die-Hauptschuld-am-Brexit.html

Widzimy, że kawiorowa lewica w Polsce roluje nas po raz kolejny, wypisując farmazony i brednie, które nijak nie mają się do głównych nurtów myśli w Europie. Jesteśmy otumaniani na okrągło przez Wyborczą i przez TVN24.

 

Powyższy przykład pokazuje też dobitnie jaką sterowaną i wypchaną trocinami prowincjonalną papugą jest Sierakowski. Nic dziwnego, że lewica leży na łopatkach. Skoro mają takich żałosnych "intelektualistów".

  

 

Nowa gwiazda ekonomii krytykuje niemiecki nacjonalizm i egoizm 

Tak Sierakowski, możesz już schować się do szafy

 

KOMENTARZE

  • @@@!
    To żydzi po prostu żydzi. Jego nazwisko po rosyjsku znaczy obsraniec! Przypominam, to ten facet proponował 2-gi język urzędowy idisz i sprowadzenie do Polski 3 mln swych kolesi. I pomyśleć, że ludzie o takich poglądach przez kilka ostatnich lat mieli wpływ na losy Polski, tego świętego dziedzictwa, krwią pokoleń wywalczonego… A jednak tak było. Sierakowski, lider suto finansowanej z pieniędzy podatnika, drukującej Lenina i komunizującej „Krytyki Politycznej”...Przykręcić tym żydolewakom kurek z kasą to problem sam zniknie. Ich dziadostwa nikt nie czyta a utrzymują się na powierzchni tylko dzięki dotacjom. Kto tym POsowieckim gudłajom, pasożytom i V kolumnie daje pieniądze?! Oni mieli prostą receptę: strzał w POtylicę. My nie możemy? To jest neomarksista w czystej postaci a ta idea to najbardziej wroga ideologia jaką wymyślił człowiek i proszę nie mylić neomarksizmu z marksizmem. Sierakowski nie jest zwykłym komunistą, to jest coś gorszego to trockizm. Jeżeli tacy ludzie doszliby do władzy do rządziliby w stylu Pol Pota a nie Stalina. Skóra cierpnie co by było, gdyby ci ludzie dostali władzę. Mentalność czerwonych Khmerów w czystej formie - jeśli naród przeszkadza to wymienić naród. To są także objawy braku dostępu do zaopatrzeniowca Cezarego P. ? Przecież ta menda powinna być potraktowana tak, jak się traktowało zdrajców, a zdrajców należy wieszać. . I taka wsza żyje wśród Polaków, na polskiej Ziemi. Sierakowski niech opowie o swojej matce pijaczce, która teraz stoi pod sklepem i żebrze po 50 groszy by kupić byle co aby się napić. Stara Sierakowska to ta co kiedyś była w SLD. Później wywali ja za pijaństwo. Przypomnijcie sobie te fakty. Na trzeźwo takiego czegoś nie da się zrobić. Czyli Sierakowski został zrobiony po pijaku! I wcale to nie jest dziwne, że urodziła takiego ryżego i głupiego stwora.
  • Sierakowski siada to prawda
    Może jak się chce bronić głupich tez, no to nie można wyglądać inteligentnie? Nie wiem.... kiedyś czasem mi się go dobrze słuchało, bo gościu bystry no i do rzeczy mówił.... ostatnio faktycznie siada ostro, może przez to oderwanie lewicy od cyca xD...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031