Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

WSI filarem obronności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NATO to jakaś ściema wobec Polski. Ludzie z WSI ciągali przez lata po sądach ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. A dzisiaj Akademią Obrony NATO w Rzymie kieruje sobie spoko były szef WSI, generał Janusz Bojarski (zdjęcie).

Będziemy bezpieczni na tyle na ile sami sobie zapewnimy bezpieczeństwo. Inaczej bolesne doświadczenia z lat 30-tych zeszłego wieku i śmierć milionów Polaków nic nas nie nauczyły. Jak na razie NATO staje nam w gardle z dwóch stron. Z jednej strony Akademią Obrony NATO kieruje były absolwent Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, były szef WSI generał Janusz Bojarski, którego do NATO wysłali Bul i Koziej:

 

monsieurb.neon24.pl/post/111279,wsi-juz-jest-w-nato 

monsieurb.neon24.pl/post/128208,wsi-dziala-w-rzymie 

 

Z drugiej strony, amerykańska kawiorowa lewica wciąż jeździ po suwerennej Polsce, szczując na nas prezydenta Obamę i bezustannie pouczając nas, że NATO to (cytat) "wspólnota wartości", jeszcze wczoraj:

 

www.nytimes.com/2016/07/06/opinion/poland-drifts-in-the-wrong-direction.html

 

G..no prawda ! Jednym z filarów NATO jest Turcja, gdzie Erdogan robi co chce i nikt mu "wspólnoty wartości" nie przypomina. Sądy Erdogana zamknęły np. niezależną turecką gazetę i wysłały kilku dziennikarzy do więzienia. A wojsko Erdogana krwawo pacyfikuje Kurdów. No i co ? I nic.

 

Zamiast tego wypomina się "wspólnotę wartości" tylko suwerennej Polsce:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131234,kawiorowa-szpica-nato

 

Nie dajmy się biczować i do tego jeszcze aby robiono nas w konia. Skoro Polska jest szpicą i państwem frontowym NATO to zamiast biczowania przez lewackie Washington Post i NYT należą nam się raczej 3 miliardy $ rocznie, tak jak innym państwom frontowym: Izraelowi i Egiptowi. Do tego należy nam się gwarancja niepopierania żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski, niech oni sobie z tym jadą do Berlina. Jest też oczywiste, że aby NATO odzyskało wiarygodność to struktury sojuszu muszą być oczyszczone z absolwentów Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego.

 

Musimy też twardo żądać od amerykańskiej zbrojeniówki zaprzestania finansowania antypolskich agitatorów z tzw. Sturmgruppe Applebaum:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Niech NATO nie robi z nas i z siebie idiotów. Polska zasługuje na więcej.

 

Na korytarzu sądowym – min. Macierewicz kontra Dukaczewski i WSI

Antypolskie NATO – były szef WSI wita Bula w Akademii Obrony NATO

Szczyt NATO odbywa się na stadionie, który tak wyglądał 12.06.2012

 

KOMENTARZE

 • Najlepszą obroną jest atak
  Ujawnione po rozpadzie bloku wschodniego dokumenty pokazały "defensywny" charakter Układu, którego plany "obronne" zakładały atak na Europę zachodnią. Wojsku Polskiemu wyznaczono zadanie opanowania duńskich cieśnin na Bałtyku. Część tych planów ujawnił NATO płk Ryszard Kukliński.

  W Układzie Warszawskim broń jądrową posiadała tylko Armia Radziecka. W chwili powstania Układu dysponowała ona 200 bombami jądrowymi; w tym czasie NATO miało 3067 takich ładunków. Broń jądrowa była rozmieszczona na terenie kilku państw Układu Warszawskiego. Według raportu CIA ujawnionego w 1996 roku ładunki znajdowały się na terytorium NRD, Polski, Czechosłowacji, Węgier i Rumunii. W 1990 roku siły zbrojne Układu Warszawskiego liczyły 3 573 100 ludzi, w tym 347 000 żołnierzy Wojska Polskiego, które było najliczniejszą, po Armii Czerwonej, siłą paktu. Dla porównania połączone siły zbrojne członków NATO liczyły w 1991 roku 5 174 010 żołnierzy.
 • @Talbot 17:46:25
  Kto ujawni jakie były plany obronnego paktu NATO? Tak dla symetrii. Wtedy można byłoby ocenić czyj plan był lepszy.
 • @Talbot 17:46:25
  No i widzi Pan, nawet po tych liczbach wynika że z tą dawną zachodnią propagandą było coś "nie tego" :-) Dodając jeszcze że każdy wojskowy wie iż aby skutecznie i pewnie atakować potrzeba sił3 x większych niż siły obronne, każde spekulacje i nagminne utrzymywanie w kłamliwej propagandzie iż UW był układem ofensywnym nastawionym na atak na Zachodnią Europę jest fałszywą i perfidną propagandą. Nie mówiąc już o genezie i przedstawianiu przez media w świetle fałszywym konfliktu kubańskiego.
  Co więcej, wyciągając wnioski z rozmiarów słabości UW względem NATO wyraźnie nam to ukazuje iż Kukliński był zwykłym zdrajcą! :-(

  PS: Plany i koncepcje scenariuszy zarówno obrony jak i ataku ma
  każda szanująca się na świecie siła lub armia włączając armię USA.
  Dał bym konia z rzędem jeżeli USA nie ma opracowanych planów
  ataku na Kanadę!.
 • NATO to (cytat) "wspólnota wartości", tyle że hamerykańskich :D
  W świetle założeń programu Army - "Win in a Complex World" usraelczycy nie są w stanie sprostać jednocześnie i Rosji i Chinom.
  Muszą więc korzystać nie tylko z najemników, ale i wciągnąć w swoje awantury państwa niekoniecznie tym zainteresowane. I niekoniecznie trzeba wszystkim państwom płacić, skoro można za ułamek kwoty kupić polityków.
  Najlepsze w tym wszystkim jest że to już nie tyle działania rządu USA, co alternatywnego centrum władzy skupionego wokół kompleksu militarno przemysłowo bankowego. O czym świadczy ujawniona korespondencja Breedlove'a z Clintonową.

  https://theintercept.com/2016/07/01/nato-general-emails/
  http://strefa44.pl/wyciekly-plany-amerykanskiej-armii/
 • Przyczyna wojen światowych
  .
  „doświadczenia z lat 30-tych zeszłego wieku i śmierć milionów Polaków nic nas nie nauczyły ”, doświadczenia ubiegłego stulecia.

  Cóż pokolenia powojenne się nie nasłuchały o przyczynie II Wojny, to był ten „wariat Hitler”, to byli ci zezwierzęceni Niemcy, od niedawna nasi serdeczni przyjaciele i sojusznicy, to był w końcu sowiecki Traktat Ribbentrop-Mołotow i.t.d. w sumie cała masa bzdur. Doradca rządu USA, nota bene żydowskiego pochodzenia, z Węgier jak Soros, wyjaśnia nam zupełnie inaczej

  - http://pppolsku.blogspot.com/2014/04/teksty.html#WojEur

  i wyznacza Polsce ważną rolę terenu, na którym powinny się odbywać nie tylko przemarsz sił zbrojnych w te i wewte jak dotąd, ale także ważna część działań wojennych, w miarę możności z użyciem broni jądrowej, z uwagi na jej skuteczność.

  Nie zapominajmy przy tym o niebywałej formie bohaterstwa narodowego, które wychodzi tej idei naprzeciw i które tak wysoko jest dziś cenione.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_Kuk

  reprezentowane także przez osoby obdarzone dziś przez okupanta Polski zewnętrznymi oznakami władzy, które jak to określił nasz niezastąpiony MSZ Sikorski „robią laskę za darmo”.

  Obecny pokaz medialny NATO w Warszawie podkreśla tę ważną pozycję Polski jako palantów imperium

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html#Polska

  tak przecie dzielnie wywalczoną przez miliony polskich patriotów z NSZZ

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  którzy przecie chętnie złożą tę żądaną od nich przez władców

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

  ofiarę z Polaków na rzecz wyśnionej demokracji, wypracowanej w biurach CIA i innych organizacji charytatywnych tego typu, przedostatni link wyjaśnia te pojęcia.

  Także powyższe przykłady potwierdzają tezę: „WSI filarem obronności” razem z takimi organizacjami społecznymi jak CIA, NSA, ... MI6, ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031