Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Szczyt jest w innym miejscu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamiast patrzeć na kończącego Obamę, warto raczej patrzeć na zaczynającego Trumpa. Szczyt NATO w Warszawie to fajny medialny show ale prawdziwa akcja rozgrywa się gdzie indziej. Doradca dyplomatyczny Trumpa właśnie odwiedził Moskwę.

Kilka lat temu słuchaliśmy amerykańskiego dyplomaty, który ironizował na temat zmieniających się priorytetów amerykańskiej dyplomacji, opowiadał że w czasach Busha Juniora chodził i wyjaśniał europejskim partnerom że Guantanamo jest dobre, a potem kiedy przyszedł Obama musiał na nowo chodzić i wyjaśniać europejskim partnerom, że Guantanamo nie jest dobre.

 

Dzisiaj też słuchamy jednego a usłyszymy drugie po listopadowych wyborach w USA. Podczas kiedy my podniecamy się wizytą kończącego swoją kadencję Obamy na szczycie NATO, kandydat Donald Trump wysłał swojego dyplomatycznego doradcę Cartera Page na rozmowy do Moskwy, co wywołało furię amerykańskiej kawiorowej lewicy:

 

www.washingtonpost.com/world/europe/trumps-russia-adviser-criticizes-us-for-hypocritical-focus-on-democratization/2016/07/07/804a3d60-4380-11e6-a76d-3550dba926ac_story.html

 

Oczywiście były bankier Carter Page nie przebiera w słowach na temat dotychczasowej "hipokryzji" w zbrojnej polityce zagranicznej Białego Domu:

 

A to powinno nas interesować nie tylko z uwagi na Rosję i na "zdemokratyzowaną" na rzecz oligarchów z izraelskimi paszportami Ukrainę ale też z uwagi na "kryzys migracyjny", wywołany przez rozwalenie najpierw struktur państwa w Iraku a potem w Syrii (o Libii już nie wspomnimy).

 

Mamy więc przed nami taktyczny wybór - słuchać tych którzy odchodzą albo słuchać tych którzy nadchodzą. To określi poziom naszej murzyńskości ...

 

Carter Page, doradca dyplomatyczny Trumpa, już rozdaje karty

 

KOMENTARZE

 • ------------- UFFFF
  --- czyli wojny nie budiet :)).
 • @ninanonimowa 14:00:27
  a skąd wiesz że trump dożyje do wyborów
 • @czerwony baron 17:34:27
  Może dożyje, ale nie wiadomo czy przeżyje swoją kadencję. Wielu co sprzeciwiło się żydomasonom skończyło tak jak: Abraham Lincoln; James Garfield; William McKinley; Warren Harding; John Kennedy i jeszcze kilku innych, których przyczyny śmierci nie są do końca jasne.
 • @Fischer 20:46:15
  Z tym, że tak doprawdy to nie wiadomo, czy się Trump syjonistycznemu żydostwu sprzeciwia. Warto posłuchać, jak na zebraniu Amerykańsko- Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych obiecuje wojnę z Iranem.
  http://lotna.neon24.pl/post/131405,poslannictwo-donalda-trumpa-czyli-polityczna-zaczeska
 • @
  Trzymajcie tylko w pamięci, że towarzyszka Hillary Rodham Rosenberg "Clinton" poznała swojego przyszłego męża Bill'a Blythe'a "Clintona" w czasie szkoleń Młodzieży Komunistcznej w Moskwie, dokąd jeździli w każde wakacje Pociągiem Przyjaźni za "starych dobrych czasów" Komuny pod zarządem L. Breżniewa.
  Ile razy? Nie wiadomo, gdyż ich Paszporty "zginęły" - jak podaje FBI (na usługach Clintonów).

  http://zdzich.neon24.pl/post/132552,james-comey-liberalny-psychopata
 • @Zdzich 18:22:46
  ,,Trzymajcie w pamięci"? A cóż to za forma żywcem z angielskiego przetłumaczona? Po polsku mówi się ,,nie zapominajcie".
  Co do treści - pełna zgoda. Cały rząd amerykański jest pełen komuchów.
 • @Lotna 21:46:19
  To tak, jak w Komunistycznej Partii Chin i w chińskim rządzie...
 • @lorenco 22:43:00
  Chinski komunizm to narodowy socjalizm, a amerykanski komunizm to syjonizm. Dlatego walcza ze soba.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031