Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Zabijać białych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Obama "troszczy" się o Trybunał Rzeplińskiego, podczas kiedy u niego w domu leje się coraz większy strumień krwi. A po ośmiu latach jego prezydentury, USA znajdują się na progu wojny domowej. Czy Obama zwróci pokojową nagrodę Nobla ?

Salon III RP ma pecha. Tak bardzo liczył na "troskę" prezydenta Obamy o Trybunał Rzeplińskiego i o te kilka słów, które miały wstrząsnąć światem:

 

wyborcza.pl/1,75398,20372150,szczyt-nato-w-warszawie-obama-powiedzialem-szczerze-prezydentowi.html

 

Ale to nie u nas, tylko w kraju prezydenta Obamy demokracja kiepsko przędzie a krew leje się tam szerokim strumieniem. Prezydent Obama jest więc od kilku dni zajęty innymi sprawami niż dogadzanie interesom Kijowskiego, Michnika, Balcerowicza i Applebaum. Taki pech.

Ale Mateusz Kijowski widać nie czyta gazet i poniosła go murzyńskość:

Mateusz Kijowski ‏@mkijowski  18 godz.  rszawa, Polska odzin temu

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Podziękowanie dla Prezydenta USA Baracka Obamy.

 

Ty Kijowski, prezydent Obama jest w jeszcze większej biedzie niż ty. Po ośmiu latach jego postępowej prezydentury w USA króluje rasizm i leje się krew, podczas kiedy ty na razie rozlewu krwi nie możesz sprowokować.

 

Krwawa jatka na bialych policjantach w Dallas, którą urządził weteran US Army Micah X. Johnson (zdjęcie poniżej) to smutny symbol klęski ośmiu lat prezydentury Obamy, wystruganego przez postępową amerykańską kawiorową lewicę. Kraj jest podzielony i znajduje się na krawędzi histerii i wojny domowej. A do tego trwa konflikt wokół obsadzania wolnego stołka w amerykańskim trybunale konstytucyjnym (Supreme Court).


Czy Polska nie powinna wyrazić swojego zaniepokojenia stanem amerykańskiej demokracji ? Czy prezydent Duda nie powinien powiedzieć kilku słów ostrzeżenia na ten temat pod adresem naszego sojusznika w NATO ? Co z tymi "wspólnymi wartościami" o których trąbi nam na Twitterze Anne Applebaum i jej koledzy z lewicowych amerykańskich gazet ?

 

"Zabijać białych" czyli przykładowa integracja w kolebce demokracji 

Dallas to tylko wierzchołek góry lodowej. W rodzinnym mieście Obamy, Chicago, rządzonym przez jego byłego współpracownika Rahma Emmanuela (zdjęcie poniżej), rasizm, przemoc i segregacja rasowa są na porządku dziennym. Emmanuel nie panuje nad miastem a jego były szef udziela porad całemu światu ?

 

www.breitbart.com/big-government/2016/07/08/while-pres-obama-laments-dual-police-shootings-he-ignores-bloody-chicago/

 

Kolebka demokracji brzydko pachnie. A do tego jeszcze niepokorni dziennikarze z Fox News twierdzą, że Obama jest przywiązany do islamu:

 

www.foxnews.com/politics/2016/07/07/photo-obama-in-muslim-garb-shows-deep-ties-to-faith-oreilly-says.html

 

Panie prezydencie Obama, zamiast "pochylać się z troską" nad losem grubego misia Rzeplińskiego, bo tak panu poszeptali do nosa antypolscy propagandyści, czas wracać do domu i ratować resztki Pana kiepskiej prezydencji. Oby nie zakończyła się ona wielkim rozlewem krwi.  

 

Burmistrzem krwawego Chicago jest były współpracownik Obamy

 

KOMENTARZE

 • Dobre!
  Drugie oblicze Baraka Husseina Obamy, ... takie arabskie. (:
 • Czy Duda zapyta Obamę o zastrzelonego w Luizjanie murzyna?
  06.07.2016 / wPolityce.pl: W Luizjanie policjant podczas próby zatrzymania zastrzelił we wtorek czarnego sprzedawcę. Zdarzenie w Baton Rouge wywołało falę oburzenia w kraju. W środę ministerstwo sprawiedliwości USA wszczęło w tej sprawie śledztwo. - Jak podaje portal BBC, każdego roku w Stanach Zjednoczonych od kul policjantów ginie ponad tysiąc osób, ... wśród których nieproporcjonalnie dużą liczbę stanowią Czarni.

  Śmierć wielu czarnoskórych zabitych przez amerykańskich policjantów w ciągu ostatnich lat wzmogła napięcia na tle rasowym i doprowadziła do licznych manifestacji, które wielokrotnie przeradzały się w zamieszki.

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132562,czy-duda-zapyta-obame-o-zastrzelonego-w-luizjanie-murzyna
 • @Ziut 16:09:19
  A pouczają innych o demokracji ...
 • Stopień demokracji mierzy się ilością więźniów !!!
  Dlatego USA posiada największy na świecie odsetek ludności zamkniętej w więzieniach. Nie w Korei Północnej, nie w Chinach, nie u siepacza i autokraty Putina tzn. w Rosji tylko w przodujących w demokracji Stanach Zjednoczonych odsetek więźniów jest najwyższy w świecie przy czym przeważają czarni tzn. - żeby nie być posądzonym o rasizm - Afroamerykanie.
 • @Stanislas Balcerac 16:21:55
  Zawodnicy grają tak, jak im przeciwnik pozwala.

  - JUŻ CZAS, ABY ZACZĄĆ ICH KOPAĆ PO NOGACH
  .
  http://m.neon24.pl/6d0e94e629b1be964c414d2c190ab51a,0,0.jpg
 • @Stanislas Balcerac 16:21:55
  W pierwszych latach prezydentury Obamy rzeczywistym Prezydentem USA był oficer Mossad'u, syn izraelskiego terrorysty, Rahm Emanuel. Obecnie wszystko trzyma w rekach “grupa faryzeuszy”, których jest 80% w samym tylko gabinecie Obamy.
  A ich narzędzia to fałsz, zakłamanie, podatki, odsetki, perwersje, media, prawo, sadyzm, tortury, i rytualne morderstwa.
  Dlatego dyrektor FBI, James Comey bał się oskarzyc Hillary Rodham Rosenberg Clinton. Groziło mu "samobójstwo" tak samo jak innemu wspólnikowi Clintonów, Vincentowi Foster.
  Zobacz: http://zdzich.neon24.pl/post/132552,james-comey-liberalny-psychopata.
  Latem 2011, Rahm Emanuel zastąpił burmistrza Chicago Daley! Brat burmistrza Chicago Daley zastąpił Rahm'a jako Główny Doradca prezydenta Obamy.
 • Role się zmiweniają.
  A było polowanie na czarnych? Biały głupi człowiek !!
 • @Zdzich 17:16:47
  "W pierwszych latach prezydentury Obamy rzeczywistym Prezydentem USA był oficer Mossad'u, syn izraelskiego terrorysty, Rahm Emanuel."

  za wikip: 25 września 2007 prezydent RP Lech Kaczyński odznaczył Rahma Emanuela Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej za zasługi w rozwoju współpracy polsko-amerykańskiej.

  http://www.prezydent.pl/archiwum-lecha-kaczynskiego/aktualnosci/rok-2007/art,149,578,ordery-i-odznaczenia-dla-zasluzonych-w-rozwijaniu-wspolpracy-polsko-amerykanskiej.html
 • Wujek gogle donosi
  Szwagier, Donald Trump - potomkiem żydowskich partyzantów z oddziału Bielskiego -law Donald Trump - Jared Kusznerów - potomek żydowskich partyzantów, babka w młodości brał udział w słynnej "oderwania rodzinnego" braci Bielskich, którzy walczyli z nazistami w lasach na Białorusi od 1941 do 1944 roku. " Jestem wnuka Żydów ocalałych z Holokaustu 07 grudnia 1941, dzień po japońskim ataku na Pearl Harbor, hitlerowcy otoczyli miasto getta Nowogródek i nakazał jego mieszkańcy w kolejce w dwóch rzędach tak, że dzieli ludzi do żywych i umarłych "- .. mówi Kushner kontynuuje : "siostra mojej babci, Esther, chciał ukryć się w pobliskim domu, ale miejscowy chłopak, który widział dokąd uciekać, wyciągnął ją stamtąd. Esther był wśród około 5100 Żydów, którzy zginęli w pierwszej "akcji" przeciw Nowogródek Żydów. W 1943 roku, w noc poprzedzającą żydowskiego Nowego Roku (Rosz Haszana), 250 osób pozostało w 20-osobowej populacji żydowskiej w mieście, zdecydowaliśmy się uciec przez przekopanym podziemnego przejścia. " Więcej szwagier, Donald Trump opisuje szczegóły ucieczki babki z grupą młodych Żydów, z których wielu zginęło podczas próby ucieczki. jednak około 200 osób zostało zapisane i dołączył oddział Tewje Bielski, w którym, w lecie 1944 roku było około 1500 osób. Żydowscy partyzanci utworzone koło Mińska niezależnej jednostce terytorialnej, który jest nazywany "Forest of Jerusalem". Tewje Bielski i jego bracia - Zouche i Aaron - zostali repatriowani po wojnie w Izraelu, ale w 1950 roku przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Tewje Bielski zmarł w Ameryce w 1986 roku oraz, zgodnie z jego wolą, został pochowany w Jerozolimie. w wywiadzie, Jared Kushner powiedział, że on i jego ojciec nigdy nie ukrywał sympatii dla Izraela. Według Kouchner, antysemicka zniesławienie Donald Trump - machinacji jego wrogów politycznych.
 • @Amarant 20:41:37
  Głupota braci Kaczyńskich jest skandaliczna. Wiedzą o tym Polacy; śmieje się świat.
 • @@@!
  A ja " zachodzę" w głowę o co im chodzi z tą Rosją ? Czy dlatego ,że niepokorna, nie godzi się na jedno mocarstwo światowe, czy chodzi o jej bogactwa naturalne ? Żeby tak wszyscy naraz przeciwko Rosji, to dziwne? Proszę przypomnieć sobie biadolenie amerykańskich generałów sprzed około dwóch lat. "Rosja wyłamała się z żydowskiego NWO"..Armia USA jest zbrojnym ramieniem NWO i stąd tyle krwi na świecie się leje. TIPP jest sztandarowym projektem NWO a to przecież projekt USA. Oto słowa prezydenta USA:
  https://www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo
  Obama wypowiadał się podobnie wielokrotnie, jak i inni prezydenci USA.
  Soros, wspiera kampanię zagorzałej neokonserwatystki, uwikłanej w układy z Wall Street i rozmiłowanej w wojnach, Hillary Clinton. Zawsze twierdziłem, że bez pozwolenia z żydowskiego FED Obama może sobie co najwyżej nogi potrzymać na zabytkowym biurku w Białym Domu.
 • @@@!
  Biała a czarna rasa- małe porównanie. .Mam nadzieję, że przytoczone informacje choć trochę udowodnią sceptykom różnice między-rasowe. Inteligencja:
  Wg przeprowadzanych testów IQ na liście nie znajduje się żaden czarnoskóry osobnik. (3 żółtków i 7 białych) http://img.sadistic.pl/pics/dbb1c8fc3ce4.jpg Wynik IQ równy 80 otrzymano jako przeciętny wśród murzynów nie tylko w USA, ale i w samej Afryce. Bardzo podobne wyniki otrzymują murzyni żyjący w Europie, nawet już w drugim czy trzecim pokoleniu. Podczas gdy dla Białych przeciętne IQ wynosi ok. 105, a dla pewnych narodów europejskich średnia jest nawet dużo wyższa. Gra w szachy
  Uważana za jedną z najbardziej wymagających gier strategicznych. Tutaj na 100 osób też nie znajdziemy żadnej osoby o czarnym kolorze skóry - większość to gracze z Rosji i republik radzieckich. http://img.sadistic.pl/pics/bb6503c4f499.jpg Laureaci nagrody nobla :
  Tutaj już znajdziemy murzynów
  Na 846 osób nagrodzonych ową nagrodą aż 15 to czarni.
  Ale żeby nie było 11 z nich to nagrody pokojowe przyznane głównie za walkę z dyskryminacją ludności czarnej.
  Wielcy naukowcy:
  Ehh, jak zwykle nic nie wiadomo, nikt nic nie wie. Jedyną technologią która tam powstała jest prymitywne rolnictwo. Do przyjęcia Islamu w Afryce nie powstał żaden większy i stabilny organizm państwowy. http://img.sadistic.pl/pics/1e87baa2c448.jpg Kostka rubika
  na 50 pierwszych miejsc także i tutaj żaden nie jest niggerem.
  Bogactwo
  Wg magazynu Forbes wśród 50 najbogatszych ludzi znajdziemy jednego czarnego- Aliko Dangote ,który zdobył swoje bogactwo na cemencie cukrze i mące. http://img.sadistic.pl/pics/785ad36de774.jpg Sztuka i architektura
  Jako, że sztuka jest odbiciem poziomu danej społeczności nie oczekujmy także i tutaj nic nadzwyczajnego. Pierwsza myśl przychodząca do głowy to domki z błota i odchodów zwierzęcych, maski ludowe i proste rysunki w jaskiniach. I jest to dobra myśl. Przez ponad 6000 lat w afryce nie odnotowano żadnego postępu. Nawet ptaki, myszy i inne zwierzęta potrafią stworzyć solidniejsze konstrukcje. http://img.sadistic.pl/pics/34d7cdb310b2.jpg Niektórzy mogą powiedzieć- "a co z piramidami i pałacami w Egipcie?" Odpowiedź jest prosta- Egipcjanie nie mają prawie nic wspólnego z ludami afrykańskimi.Bliżej im do Europejczyków.
  Szefowie kuchni
  Także i w przypadku kobiet żaden szef kuchni największych restauracji nie ma na sobie nic czarnego prócz garnituru. Żeby nie było murzynkom smutno, w czymś wygrywają:
  Wg. Statystyki przestępczości w USA Liczba więźniów tam wynosi 2 071 686 z tego ponad 46% populacji więziennej stanowią Murzyni (12,5% ludności USA),
  36% - Biali (61% w USA),
  16% - Latynosi (22,5% w USA)
  Wciąż prawie 3/4 populacji Czarnych w USA pozostaje w obrębie klasy niższej i "podklasy". Szacuje się, że stale od 52 do 56% morderców w USA to czarni mężczyźni (nie zapominajmy o odsetku czarnych w USA) http://img.sadistic.pl/pics/1dea877c11f2.jpg W 1994 niemal 1/3 czarnych mężczyzn między
  20 a 29 rokiem życia znajdowała się w więzieniu, była na zwolnieniu
  warunkowym, bądź zwolniona za kaucją oczekiwała na proces. http://img.sadistic.pl/pics/eafc91cb1e29.jpg Sport
  Jest to jedyna pozytywna dziedzina, w której czarni wygrywają. Jest takie stare powiedzenie-"kto nie ma w głowie ten ma w nogach". Koszykarze, lekkoatleci czy pięściarze to w dużej ilości murzyni. Moja ukochana mama zawsze komentuje ten fakt genami przodków, którzy przez wieki uciekali przed zwierzętami czy też kolonizatorami. Ciekawostką jest fakt, iż NBA czyli Amerykańska liga koszykówki składa się w 78% z czarnoskórych graczy, 17%białych, 4% Latynosów i 1% Azjatów. Ale za to wśród 30 właścicieli drużyn NBA, 29 jest rasy kaukaskiej. (jedynym czarnym właścicielem jest Michael Jordan - New Orleans Pelicans) http://img.sadistic.pl/pics/84b358bb74b9.jpg Żeby nie było, jest kilka znanych czarnoskórych osób, które dobrze wszyscy znają, i mają jakiś wkład. Wśród nich jest m.in.
  Louis Armstrong - amerykański trębacz i wokalista jazzowy.
  Przez wszystkich lubiany
  Morgan Freeman - amerykański aktor, narrator i reżyser filmowy.
  Oraz przykładowo
  Michael Jordan -amerykański koszykarz.
  Kilka ciekawostek
  a -1/9 kobiet w ciąży czarnego koloru skóry używa narkotyków (USA)
  b -48% przebadanych murzynów chorowało na opryszczkę
  c -21,5%czarnych dzieci urodziły nastolatki
  d -69,1 murzyńskich dzieci urodziły kobiety niezamężne
  e -W USA to murzyni są najczęściej chorobliwie otyli (jedyny ich wysiłek to ucieczka przed policją)
  f -75% osób zarażonych AIDS na świecie to czarni
  g -62% czarnoskórych dzieci USA jest wspieranych przez pomoc społeczną
  h -90% przestępstw na tle rasowym w USA jest popełniana przez czarnych na Białych
  i -murzyni 4-krotnie częściej zabijają swoje dzieci w porównaniu do Białych
  j -murzyńskie noworodki są 7-krotnie częściej porzucane przez swoich rodziców w porównaniu do Bialych dzieci
  k -46% murzynów w USA w wieku 17-62 lat jest bezrobotnych
  l-35% murzynów w USA nadużywa narkotyków
  ł-według badań murzyni są 3-krotnie bardziej narażeni na upośledzenia umysłowe
  m -W USA murzyni 4-krotnie częściej niż biali molestują dzieci
  Ciekawe jest to, że nawet po argumentach przytoczonych powyżej i wielu innych, których nie przytoczyłem ,znajdą się osoby uważające, że to wszystko to rasistowska propaganda.Wykorzystywanie potencjalnego rasizmu w polityce czy w codziennych sprawach w USA jest na porządku dziennym. Nie można zwolnić czarnoskórego, bo to rasizm.Nie można na niego powiedzieć, że jest murzynem bo to rasistowskie ("białas" to przecież normalne słowo..).Są rasą uprzywilejowaną tak samo jak muzułmanie w Europie. http://img.sadistic.pl/pics/a02c29950102.gif Ps..W Europie warunki na prawdę ekstremalne to maksymalnie połowa roku. Druga połowa służy nad do szykowania się do mrozu a potem zimy. Dodatkowo mamy dostęp to większej ilości zasobów różnego typu. to właśnie może potwierdzać tezę, że czarni są mniej inteligentni. Skoro przez tysiące lat ich egzystencja ograniczała się do prymitywnych walk plemiennych oraz życia zbieracko-łowiecko-pasterskiego, to intelekt się nie rozwinął. Inaczej u białego, którego klimat zmusił do stworzenia zaawansowanej cywilizacji. Należy stwierdzić, że czarni są statystycznie mniej rozwinięci intelektualnie od białych i Azjatów.
 • @@@!
  Ogromna liczba więźniów wsadzona za kratki w USA..Nikt na świecie tak nie kocha wsadzania ludzi za kratki jak Amerykanie. W USA jest więcej ludzi w więzieniach niż w jakimkolwiek innym kraju. Zamiast zmniejszać liczbę przestępstw, takie czynności tylko wyciągają z kieszeni podatnika 60 miliardów rocznie! Ale to niewiele zmienia życie więźniów. 1. Więcej niż 2,4 miliona ludzi obecnie znajduje się w więzieniach w Stanach.
  2. Od 1980 roku liczba więźniów w USA zwiększyła się czterokrotnie.
  3. Wskaźnik liczby ludzi osadzanych w więzieniach jest więcej niż 4 razy większy niż w Zjednoczonym Królestwie (UK) i więcej niż 6 razy większy niż w Kanadzie.
  4. Przez każde lokalne więzienie co roku przewija się około 12 milionów ludzi.
  5. Ogólnie USA ma największą liczbę więźniów na świecie oraz największy współczynnik ludzi wtrącanych za kratki.
  6. Około 1 na 4 więźniów na całym świecie przesiaduje w więzieniu w Stanach, mimo iż USA to ok. 5% populacji światowej.
  7. Stan Maryland (5,9 miliona mieszkańców) ma więcej ludzi w więzieniach niż cały Irak (31,9 miliona ludzi).
  8. Stan Ohio (11,6 miliona ludzi) ma więcej ludzi osadzonych w więzieniach niż cały Pakistan (192,1 miliona ludzi).
  9. O dziwo 41% wszystkich młodych ludzi było aresztowanych do czasu, gdy skończyli 23 lata.
  10. Między 1990 a 2009 rokiem liczba Amerykanów w prywatnych więzieniach wzrosła o 1600%.
  11. W tej sprawie, prywatne więzienia posiadają więcej niż 50% wszystkich tzw. poprawczaków dla młodzieży.
  12. Teraz jest więcej młodych czarnych Amerykanów pod nadzorem poprawczym niż niewolników w USA w 1850 roku.
  13. 90% tych osób trzymanych w więzieniach w Stanach to mężczyźni.
  14. Wskaźnik osadzeń w więzieniach dla afroamerykańskich mężczyzn jest więcej niż 6 razy większy niż dla białych mężczyzn.
  15. Zaskakująca liczba 37,2% czarnych Amerykanów od 20 do 34 lat, którzy mają wykształcenie niższe niż szkoła średnia zostało osadzonych w więzieniach w 2008 roku.
  16. Policja w Nowym Jorku przeprowadziła 70 tysięcy zatrzymań i przeszukań tylko w 2011 roku.
  17. Tzw. „SWATysfikacja” USA wyszła z pod kontroli. W 1980 roku było tylko 3 tysiące nalotów brygad antyterrorystycznych w ciągu roku. Teraz jest ich ponad 80 tysięcy każdego roku – (SWAT – Special Weapons and Tactics – brygada antyterrorystyczna).
  18. Nielegalni imigranci stanowią ok. 30% wszystkich więźniów w federalnych, stanowych i lokalnych więzieniach.
  19. Średni więzień, który wymaga „minimum bezpieczeństwa” (nadzór, etc.) kosztuje podatników 21 tysięcy dolarów na rok.
  20. Średni więzień, który wymaga „maksimum bezpieczeństwa” kosztuje podatników 33 tysiące dolarów na rok.
  21. Ogólnie, kosztuje to ponad 60 miliardów dolarów rocznie, by trzymać tych ludzi zapuszkowanych.
  Większość z nich nie znajdzie zatrudnienia z powodu swej nieciekawej przeszłości, a także rodzina może ich odrzucić oraz ich byłe środowiska, w których się obracali. Więc łatwe dla większości z nich będzie wrócenie do działania w sprzeczności z prawem, bez żadnej innej opcji dostępnej dla nich. A to jest ostatnia rzecz, jaką byśmy chcieli.Oczywiście jest wiele osób, które zasłużenie odbywają swą karę, ale wiele z nich popełniło głupi czyn w młodości, albo po prostu trafili do pudła niezasłużenie.
  Może zamiast totalnego odrzucenia byłych więźniów powinniśmy im okazać trochę miłości i współczucia. Może zamiast traktowania ich jak bezwartościowych pariasów powinniśmy czynić tak, by zmienić ich serca i pomóc im w końcu wrócić do społeczeństwa. Na koniec, prawda jest taka, że nikt nie jest bez winy. Wszyscy potrzebujemy łaski i wszyscy potrzebujemy przebaczenia. Być może powinniśmy o tym pamiętać.
  Opracował: Girion
  Źródło: http://endoftheamericandream.com/archives/mass-incarceration-21-amazing-facts-about-americas-obsession-with-prison
 • @@@!
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/305236a736c1418dbf47c2ce18af7d51.jpeg Opłacany przez Rothschildów senator McCain przygotowywał PiS do szczytu NATO.....Senator McCain, który według oficjalnych źródeł jest finansowany przez rodzinę Rothschild, przybył w czerwcu do Polski aby spotkać się z delegacją PiS w ramach przygotowań do szczytu NATO. Senator McCain to największy amerykański podżegacz wojenny, jest zawsze tam gdzie przygotowywane są operacje wojenne lub opłacane rewolucje: Libia, Ukraina, Syria. Można by wiele napisać jak podłym i przebiegłym człowiekiem jest McCain ale wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć na których senator osobiście wspierał opozycje Libijską i Syryjską negocjując z terrorystami. O bliskich stosunkach z kierownictwem opozycji syryjskiej McCain poinformował na swoim Twitterze pokazując zdjęcie z członkami terrorystycznej organizacji ISIS http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/11012568_1049696041748175_9009436703409709037_n.jpg Na kolejnym zdjęciu widzimy dokładnie, że tylko jedna osoba reprezentowała Syryjską Armię Wyzwoleńczą, a pozostali członkowie tzw. opozycji to przedstawiciele tworzącego się wówczas Państwa Islamskiego – ISIS http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/12241704_1049696325081480_2594792472354403176_n.jpg Jeszcze jedno zdjęcie z McCaina z „Syryjską Opozycją” wśród której znalazł się przywódca ISIS http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/12274247_1049696458414800_4291377903936897145_n.jpg McCain był także bardzo aktywny podczas rewolucji na Majdanie, wielokrotnie występował na scenie oraz spotykał się przywódcami ukraińskiej opozycji obiecując wsparcie dla Ukrainy przez rząd USA. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/635704171325005792-Ukraine-US.jpg Napis nad głową McCain: „My jesteśmy Krymem, My jesteśmy Ukrainą” http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/BbenlSBCEAAaO45.jpg Namaszczony przez USA opozycjonista Kliczko http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/131215092450-newday-sot-mccain-ukraine-00003602-horizontal-large-gallery.jpg CNN: McCain wykrzykuje na Majdanie, że Ameryka będzie wspierać Ukrainę http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/16_cain3_r_w_MED.jpg Formowanie składu rządu na Ukrainie http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/1620719_10153896540580444_955706997_n.jpg Kolejny kraj i kolejne zadanie dla senatora McCain, tym razem Polska http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/3747f60df82940409f2779af4c92a125.jpeg Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki i europosłowie Ryszard Legutko oraz Tomasz Poręba spotkali się w Waszyngtonie z amerykańskim senatorem Johnem McCainem. Podczas spotkania omawiano przede wszystkim kwestie związane ze zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie, przyszłością relacji transatlantyckich oraz stosunków z Rosją. Delegacja PiS gościła również w Hudson Insitute, amerykańskim konserwatywnym think tanku. Spotkanie z Johnem McCainem poświęcone było w znacznej mierze sytuacji w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. McCain od dawna interesuje się sytuacją w regionie. Chociażby w ostatnich dniach przygotował ważny apel do UE w sprawie utrzymania sankcji wobec Rosji.Od wielu lat zabiega również o realne wsparcie ze strony USA dla państw Europy Środkowo-Wschodniej
  —mówi Tomasz Poręba.
  źródło:
  http://wpolityce.pl/swiat/297695-delegacja-pis-spotkala-sie-z-johnem-mccainem-prof-legutko-senator-zgodzil-sie-z-tym-ze-potrzebna-jest-stala-obecnosc-sil-nato-na-wschodniej-flance http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/john-mccain-and-soros.jpg John McCain i George Soros
  Skarbnik rodziny Rothschild – George Soros, obsługuje fundusze m.in Open Society Institute (Fundacja Batorego) i International Crisis Group mające na celu destabilizację wybranych krajów od wewnątrz przy użyciu agentów prowokujących do ruchów rewolucyjnych, po których to kukiełki z otoczenia rodziny Rothschild dochodzą do władzy.
  Czyje interesy reprezentuje McCain? w 2008 roku Senator przybył do Londynu aby spotkać się z rodziną Rothschild i prosić o wsparcie finansowe na kampanię prezydencką. Rothschildowie, baron Jacob i jego syn Nathanel zorganizowali przyjęcie w pałacu połączone ze zbiórką funduszy na kampanię McCaina. Jak relacjonował Washington Post zaproszone osoby płaciły od tysiąca do 2,3 tysiąca dolarów za zaproszenie, jaką sumę zaoferowali McCainowi Rothschildowie dziennik nie podaje. Jeżeli nie wierzysz że takie rzeczy mogą mieć miejsce w polityce to zajrzyj do artykułu brytyjskiego dziennika The Guardian, który bardzo szczegółowo opisał bankiet McCaina w rezydencji Rothschildów. (kliknij na link)
  https://www.theguardian.com/world/2008/apr/29/johnmccain.uselections2008 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/rothschild.jpg Lynn Forester de Rothschild (amerykańska bizneswoman i żona lorda Evelyna de Rothschilda)
  McCain otrzymał także wsparcie od amerykańskiej żony lorda Evelyna de Rothschild, Lynn Forester de Rothschild osobiście wspierała jego kampanie prezydencką, pomimo, że wcześniej wspierała Obame i Hillary Clinton. Poniżej znajduje się wypowiedz Lynn Forester de Rothschild w której tłumaczy się dlaczego przestała wspierać Obame i wspiera McCaina (kliknij na link)
  https://www.youtube.com/watch?v=XNxT0C8Iq5A
  Jak się okazało koń był już wcześniej obstawiony przez rodzinę Rothschild i nie był to McCain ale w zamian z wyłożone na kampanię pieniądze otrzymali kolejnego wiernego psa, do szczucia i podżegania do wojen. Jakie zadanie otrzymał amerykański podżegacz wojenny i czy partia PiS naprawdę nie wie czyje interesy reprezentuje McCain?
  Posłuchajcie też 1 minutowej odpowiedzi Grzegorza Brauna na pytanie kim są Rothschildowie
  (kliknij na link)
  https://www.youtube.com/watch?v=UhAvXtSpT5c
  Przygotował: Michał KK
 • @Stanislas Balcerac
  Tarcza zdrady narodowej. Henryk Pająk....Iście proroczy fragment książki Henryka Pająka pt: „Dwa pogrzeby jeden wstyd” z 2011 roku. Książki autora można nabyć w Wydawnictwie Retro pod numerem tel. 81- 50 30 616. Przypisy w oryginale. Paląc chybotliwe mosty łączące nas z Rosją, Kaczyńscy świado­mie narażali Polskę na ostracyzm unijnych bossów, na skutek służal­czego wpychania nas pod potencjalne ataki rakiet rosyjskich. Chodzi 0 „tarczę antyrakietową”, jaką chcieli zainstalować na wschodnich rubieżach Polski z polecenia amerykańskiego żydostanu. Oziębienie stosunków „towarzyskich” z Unią „Jewrejopejską” byłoby akurat korzystne dla Polski, ale unici nie mogli zerwać z rządzącą w Polsce kliką całkowicie i ostentacyjnie, bo zbliżał się czas ratyfikacji piątego rozbioru Polski, a podpis prezydenta Kaczyńskiego był do tego nie­zbędny. Ofensywne tarcze rakietowe wymierzone w Rosję pod pretek­stem rzekomej obrony przed rakietami irańskimi /Himalaje absurdu i kpiny ze zdrowego rozsądku!/, stawały w ostrym konflikcie z ociepleniową / gaz i ropa/ polityką Niemiec wobec Rosji. Głodna rosyj­skich paliw Unia „Jewrejopejską” wydawała pomruki niezadowole­nia wobec awanturnictwa Kaczyńskich. Jednocześnie polscy nieza­leżni specjaliści od militarnej geostrategii wykazywali absurdalność tej tarczowej prowokacji. Do takich należał m.in. profesor R. Kuźniar, szef Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Profesor Kuź­niar wydał niszczącą opinię dla tarczowego awanturnictwa PiS nie­podzielnie wtedy rządzącego Polską. W kilku wywiadach profesor Kuźniar rozprawił się w prostych argumentach z rzekomymi zaleta­mi mitycznej „tarczy”, a zwłaszcza z potrzebą instalowania jej akurat w Polsce. Pytał retorycznie:
  Czy możemy zaakceptować to, że państwo najpotężniejsze i najbezpieczniejsze na świecie [USA], próbuje zwiększyć wła­sne bezpieczeństwo naszym kosztem? /…/ W Polsce różni eksperci powtarzają błędną opinię, że jest to system defensywny. Nic bardziej błędnego: w obecnych warun­kach jest to system jednoznacznie ofensywny /…/. Baza w Polsce ma być elementem zdobycia przez USA he­gemonii strategicznej na świecie /…/. Dążenie do absolutnej hegemonii jest niebezpieczne bez względu na to, z jakim państwem mamy do czynienia /…/. Bo absolutne bezpieczeństwo jednego państwa oznacza, niestety, brak bezpieczeństwa innych / …/. Rosja nie może oczywiście, odegrać się na Ameryce, ale da­wać kuksańce Polsce, jak najbardziej. I zrobi to /…/. Wchodzi tu jeszcze w grę rzecz najważniejsza: nasze bezpie­czeństwo narodowe. Pytanie: czy tarcza zwiększa to bezpie­czeństwo? Nie, ona to bezpieczeństwo zmniejsza. Przecież ona ma służyć bezpieczeństwu terytorium USA na świecie, a nie Polski. Nasz kraj wystawia się tylko na ewentualne ataki ze strony przeciwników Ameryki /…/. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a68.jpg Teoretycznie polski prezydent może się dowiedzieć z CNN, że właśnie z naszego terytorium zostały wystrzelone pociski.

  Jaki mamy efekt? Jesteśmy w stanie wojny z jakimś krajem poza naszą wiedzą i bez naszej woli.

  Co spotkało profesora R. Kuźniara za tę szczerość i trzeźwą oce­nę „tarczy”? Natychmiast „wyleciał” ze stanowiska na polecenie Jarosława Kaczyńskiego. Bardzo typowa reakcja małego umysłem i charakterem człowieka na wysokim stanowisku. Usprawiedliwio­no tę dymisję w sposób absurdalny i pokrętny. Rzecznik rządu Jan Dziedziczak oznajmił, iż prof. Kuźniar został odwołany w związku z nową koncepcją funkcjonowania Polskiego Instytutu Spraw Między­narodowych, którego szefem był prof. R. Kuźniar!

  W służalstwie na rzecz amerykańskiego żydostanu, w narażaniu Polski na odwetowe salwy rosyjskie, Kaczyńscy nie byli osamotnie­ni. Roman Giertych, szef Ligi Polskich Rodzin, pozostając w jeszcze zgodnym parlamentarnym sojuszu z PiS, ochoczo godził się na nara­żanie polskich terytoriów na takie salwy odwetowe. Stwierdził:

  Stany Zjednoczone są najważniejszym partnerem strate­gicznym Polski, nie miałbym nic przeciwko temu, aby Polska stała się w tym rejonie świata lotniskowcem USA.

  Ten rzekomy obrońca polskich rodzin, wielekroć ujawniał swoje służalstwo wobec żydomasonerii „amerykańskiej”, ale w tym cyta­cie poszedł na całość. Nie pozostawił żadnych złudzeń, gdzie on ma „polskie rodziny” jako szef Ligi Polskich Rodzin. Polska lotniskow­cem USA? Czy ktoś z ówczesnych elit pamięta tę wypowiedź Gier­tycha, wtedy sojusznika Kaczyńskich? Tę szaleńczą deklarację uczy­nienia z terenów Polski obszaru wojny nuklearnej? Jeżeli nie pamię­tają, to niech zapamiętają, a wraz z „eliciarzami” niech to zapamiętają przyszli wyborcy, bo Roman Giertych to znów wschodząca gwiazda polskojęzycznych „elit” politycznych. To dopiero później Kaczyńscy wylali go z koalicji wraz z jego LPR-em i Samoobroną. Wtedy szli ra­mię w ramię na „polski lotniskowiec”, do „tarczy”. „Polski lotniskowiec” z całą pewnością zostałby na życzenie Ka­czyńskich i Giertycha wyposażony w tę tarczę „antyrakietową”, gdy­by nie zmiana geopolityki amerykańskiego żydostanu na linii Rosja – USA. Szło na ocieplenie. Nadto, Kongres nie rwał się do wyłożenia setek milionów dolarów na całkiem wątpliwy system „tarcz”. Sami kongresmeni ten system zrugali w aspekcie jego militarnej nieprzy­datności. Robert Gard, generał w stanie spoczynku, ekspert od takich bro­ni, powiedział:
  Cięcia [budżetowe – H.P.] mają sens tylko wtedy, kiedy uzy­skane w ten sposób pieniądze idą na coś bardzo pożytecznego, a wiadomo, co nas obecnie boli najbardziej…Miał na myśli „bóle” irackie i afgańskie – miliardy dolarów to­pione w tych zbrodniczych najazdach. Były asystent sekretarza obrony USA Philip Coyle wykazał, że ten system „antyrakietowy” jest bezużyteczny: Po co mamy topić pieniądze w coś wątpliwej skuteczno­ści, jeżeli to zupełnie nie zabezpieczy przed śmiercią naszych chłopców z wojsk lądowych, piechoty morskiej i lotnictwa, umierających w Iraku? To, w co inwestuje MDA24, nie chroni ich przed zwykłymi pociskami z RPG za kilkadziesiąt dolarów. Na instalację „tarczy antyrakietowej” na ich terenach odmówiły zgody Kanada i Wielka Brytania. Czechy zasięgnęły opinii społeczeństwa czeskiego na temat w specjalnej ankiecie. Zdecydowana większość „społeczeństwa” opo­wiedziała się przeciwko tarczy. W Polsce polityczna mafia PiS-KOR-ników ani myślała pytać o zdanie polskich tubylców. Amerykańsko – żydowski globalizm wraz z sitwą braci Ka­czyńskich z przyległościami, chciał przenosić gwiezdne wojny nad nasze głowy. W takim razie, do czego ma służyć nasze członkostwo w NATO? Do „eksportu polskiego mięsa armatniego”? Takie pytania sprawiały, że dowództwo NATO i cała ta Unia Jewrejopejską poczuły się dotknięte „naszym” spiskowaniem nad ich głowami. Narastał chłód na linii Bruksela-Warszawa, Berlin-Warszawa. Berlin właśnie rozpoczynał umizgi do Rosji w sprawie gazociągu bałtyckiego. Rosło osamotnienie służalczej donkiszoterii Kaczyńskich. W książce „Prosto w ślepia” tak to komentowałem: Po jakiego czorta mieliśmy uczestniczyć w tych gwiezdnych wojnach? Mało nam było wojen pośrodku dwóch totalitaryzmów – niemieckiego i żydobolszewickiego? Żydomasońskie „Prawo i Sprawiedliwość” z przyległościami, chce podkuć rakietami bose stopy tubylców „tego kraju” na siłę, za wszelką cenę, toteż ani myśli o referendum, bo wie, że takie referendum przegrają z kretesem. Ochoczo natomiast pchali nas judejczycy z SLD, PiS, nieboszczek AWS i UW do refe­rendum w sprawie wejścia do unii Europejskiej do Polski… https://youtu.be/uL3l55aV8Kg
  Henryk Pająk
 • @Stanislas Balcerac
  III RP: Trwa Szczyt Upodlenia...To by było na tyle, jeśli chodzi o udawanie polskości przez Prawo i Sprawiedliwość. Trochę to trwało, ale właśnie przy Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej musiało się skończyć. Prężenie muskuł i budowanie wizerunku państwa niezależnego runęło razem z szczytem NATO. A raczej szczytem upodlenia. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a313-600x304.jpg Antoni Macierewicz, któremu Ojczyzna nie schodzi z ust, nie ma problemu z dumnym głoszeniem obecności wojsk amerykańskich na polskich ziemiach:

  „Około tysiąca amerykańskich żołnierzy będzie tutaj na zasadzie rotacyjnej, będzie służyło ramię w ramię z żołnierzami polskimi.”
  I dodaje:

  „Faktem jest trwała obecność sił wojskowych NATO na flance wschodniej. Oczywiście to jest sojusz defensywny. Te siły mają na celu obronę, ale każda z tych bojowych grup batalionowych będzie wyposażona w tego typu środki obronne, aby być zdolnym obronić skutecznie, powstrzymać ewentualny atak ze strony jakiegokolwiek agresora.”
  Z określeniem agresora nie ma natomiast problemu Andrzej Duda:

  „Przede wszystkim musimy się zastanowić, co dzisiaj rozumiemy przez określenie agresja Rosji. Dzisiaj mamy wiele rodzajów możliwej agresji trudno to ocenić w jakiejkolwiek skali. Jeśli cała armia rosyjska rzuci się na Polskę, trudno będzie się obronić. Ale od czasów II wojny światowej nie widzieliśmy takiego starcia. Rosja ujawniła swoje imperialne ambicje i postanowiła je realizować. My zaś nie możemy się zgodzić na to, by Rosja łamała prawo międzynarodowe. Jeśli ono będzie przestrzegane, będzie pokój. Ale mamy prawo reagować, gdy jest łamane.”
  Antyrosyjska retoryka trwa w najlepsze, a niektóre słowa mogłyby być potraktowane jako agresja, ale w stronę państwa Putina. No, ale Pan każe to prawica grzecznie słucha i wykonuje.

  USA ma jednak ochotę tylko poszczekać za pomocą swojego satelickiego państwa III RP na Rosję, a na wojenkę wybraliby się tam gdzie wskazuje Obama, który mówi o tym, iż obecność tarcz antyrakietowych w Polsce jest potrzebna przeciwko rakietom z … Iranu.

  Nie wiedzieliśmy, że jesteśmy zagrożeni z strony Iranu, ale jeśli tak to prosimy: przybywajcie. Uratujcie nas!
  źródło: PAP
  Za: http://3droga.pl/aktualnosci/iii-rp-trwa-szczyt-upodlenia/
  Data publikacji: 9.07.2016
 • @Stanislas Balcerac
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a5.png Słoń w pokoju. Syjoniści Rothschildów w walce z ludzkością...Jakie to bezczelne, jakie bezpośrednie, czy musi dojść do sytuacji, kiedy w pokoju na kanapie ma się znaleźć słoń, aby uznano jego obecność? Syjoniści Rothschildów prowadzą świat ku kolejnej wojnie, lecz tym razem może to się skończyć, jako trzeci konflikt o zasięgu globalnym, – czyli coś co planują od dawna. Dla mnie pojęcie syjonizmu to syjonizm rodu Rothschildów. Ma to na celu eksponowanie faktu- kim jest twórca określenia jawnego zła oraz tego kto je kontroluje po dziś dzień – dom Rothschildów – nazwisko wywodzące się z języka niemieckiego – oznaczające czerwoną tarczę lub czerwony znak, taki jak sześcioramienna gwiazda (Saturn), która widnieje w szyldzie na bramie ich domu rodzinnym we Frankfurcie. Syjonizm nie powstał dla korzyści społeczności żydowskiej, ale w celu stanowienia kamuflażu dla planu aneksji całej Ziemi. Coraz większa liczba żydów zaczyna to zauważać, bo zostali oszukani na wielką skalę. Pierwszy kongres syjonistów związanych z domem Rothschildów odbył się w Bazylei, (Szwajcaria sierpień 1897 roku). Niewiele osób wie o tym, że oryginalnie miał się odbyć w Monachium, jednakże trzeba było zmienić miejsce ze względu na sprzeciw społeczności żydowskiej w Niemczech, niemieccy żydzi nie chcieli zostać odesłani do Palestyny jak to mieli w planach syjoniści domu Rothschild. Oni żyli dostatnio, zatem chcieli podziękować za propozycję i oddalić ten niepoważny pomysł od siebie. Niewiele ponad 30 lat później zaprojektowana przez rodzinę Rothschild i sponsorowana przez rodziny Rockefeller, Harriman i Bush partia nazistowska przejęła władzę w Niemczech i od razu na jej celowniku znalazła się zarówno niemiecka populacja żydów, jak i społeczność żydowska w innych krajach. Wielka populacja żydowska opuściła Niemcy i Europę z obrzydzeniem i udała się do USA i Palestyny. Dzięki niemieckim nazistom, przywódcy syjonistów z rodziny Rothschild zrealizowali swój plan. Czy to przypadek? Raczej nie. Całość pod linkiem: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/slon-w-pokoju-syjonisci-rothschildow-w-walce-z-ludzkoscia-2016-07
 • @Stanislas Balcerac
  Prof. James Petras: Kompleks żydowski w Ameryce...Komentarz: Artykuł pochodzi z 2010 roku. Sytuacja w USA bez zmian – na lepsze. W USA co najmniej 52 główne organizacje żydowskie (wymienione na końcu) lansują interesy Izraela, zrzeszając od kilkuset tyś. bojowników (JFNA) po 100 tys. zamożnych fundatorów, aktywistów i osób u władzy (AIPAC). Dziesiątki młynów propagandy, zwanych think-tankami, powstało na grantach rzędu miliona $ od syjonistów-miliarderów, np. Brookings Institute (Haim Saban) i Hudson Institute. Dziesiątki komitetów akcji politycznej (PAC) ingerowały we wszystkie wybory krajowe i lokalne, kontrolując nominacje kandydatów i wpływając na wyniki. Wydawnictwa, w tym uniwersyteckie, przejęli syjonistyczni fanatycy, np. Yale University, który publikuje najbardziej niezrównoważone traktaty, małpujące syjonistyczne parodie historii żydowskiej (przegląd książek w Financial Times 28/29.8.2010). http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a69.jpg Nowe, obficie fundowane inicjatywy syjonistów pozyskują młodych Żydów do polityki zagranicznej Izraela. Np. Taglit-Birthright kosztem ponad 250 mln $ w ciągu ostatnich 10 lat wysłało ponad ćwierć mln Żydów (wiek 18-26 lat) do Izraela na 10 dni intensywnego prania mózgu dużą dawką izraelskiego militaryzmu, bez możliwości odwiedzenia Zachodniego Brzegu, Gazy czy Wsch. Jerozolimy (Boston Globe 26.8.2010). Namawiani są do podwójnego obywatelstwa i służby w armii Izraela, IDF.

  Te 52 grup wchodzi w skład organizacji Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations (Konferencja Prezydentów Głównych Organizacji Żydowskich w USA). To tylko czubek góry lodowej kompleksu żydowskiego w Ameryce, sieci władzy o ogromnym wpływie na politykę zagraniczną i wewnętrzną USA odnośnie Izraela i syjonizmu Ameryki. Sieć skupia się na orientowaniu bliskowschodniej polityki USA na kolonialną ekspansję Izraela w Palestynie i na wojny w regionie – „poparcie dla Izraela i jego miejsca w świecie” w języku żydomasonerii Bnai Brith. Wiele grup w sieci „specjalizuje się” jednak w in. sprawach, np. Przyjaciele IDF dostarczają zasoby finansowe i werbują amerykańskich ochotników do IDF, obcej armii (nielegalne w USA, ale nie odnośnie Izraela). Hillel działa na 500 uczelniach, broniąc każdego przypadku złamania praw człowieka przez Izrael i organizując darmowe wycieczki żydowskich studentów do Izraela, gdzie namawiani są do podwójnego obywatelstwa lub „migracji”.
  Badania kompleksu żydowskiego
  Jest szereg metod badań, ale cząstkowych, zakresu i zasięgu władzy sitwy żydowskiej: reputacyjne, samoopinie, analiza decyzji i wnioski strukturalne. Np. luminarze prasowi i reporterzy często wnioskują z wypowiedzi insajderów w Waszyngtonie, kongresmenów i in. wybitnych osób, że AIPAC ma reputację jednego z najpotężniejszych loby w USA. W tej metodzie wynika potrzeba empirycznego badania wpływu AIPAC na głosowanie legislacyjne, nominacje kandydatów, pokonywanie kandydatów niepopierających bezwzględnie pozycji Izraela.

  Władza żydowska wynika z historii, w której własność mediów, koncentracja bogactwa i in. instytucjonalne dźwignie władzy kształtują bieżące ramy decyzyjne. Stopniowa koncentracja władzy w rozmaitych instytucjach prowadzi do poważnej stronniczości, sprzyjającej zorganizowanym agentom Izraela w Ameryce. Sama obecność Żydów lub syjonistów na stanowiskach władzy – ekonomicznej, kulturalnej i politycznej – nic nie mówi, jak wykorzystają swe zasoby i czy skutecznie. Analiza pozycji syjonistów w strukturze klasowej jest potrzebna, lecz nie wystarczy do zrozumienia władzy żydowskiej – trzeba przeanalizować ich decyzje względem programu popleczników Izraela w USA. Te 52 organizacje żydowskie mówią otwarcie o swej żądzy władzy, wierności sprawie Izraela i poddańczości każdemu po kolei reżimowi w Izraelu.
  Osoby negujące władzę żydowską nad polityką bliskowschodnią USA są syjonistami lewicowymi, np. Noam Chomsky i jego wyznawcy. Nigdy nie analizują procesu prawodawczego, najwyższych decyzji w państwie, struktur i działań grup syjonistycznych z milionami członków, ani nominacji i przeszłości kluczowych decydentów ds. strategicznej polityki bliskowschodniej. Uogólniają i uprawiają demagogię, obwiniając za tę politykę „Wielką Ropę”, „kompleks wojskowo-przemysłowy” lub „imperializm USA”. Brak u nich empirycyzmu i historycyzmu.
  Wdrożenie władzy żydowskiej w rządzie USA
  Poza presją lobby na Kongres oraz rolą PAC-ów i zamożnych syjonistycznych fundatorów wyborczych, jest dość zapomniany lecz absolutnie niezbędny element: obecność syjonistów na kluczowych stanowiskach decyzyjnych, w tym w departamentach skarbu, spraw zagranicznych i obrony oraz w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) i w Białym Domu. Działając od wewnątrz z najwyższych pozycji w państwie, przedstawiciele-syjoniści niezmiennie popierają militarystyczną politykę Izraela, podważając i eliminując każde państwo krytyczne względem żydowskiej kolonialnej okupacji Palestyny, monopolu nuklearnego Izraela w regionie, ekspansji osiedli „tylko dla Żydów”, a przede wszystkim energicznych wysiłków, by dominować na Arabskim Wschodzie. Syjonistyczni politycy w rządzie USA są w ciągłej konsultacji z Izraelem, zapewniając koordynację z dowództwem IDF, ministerstwem spraw zagranicznych i Mossadem oraz zgodność z linią polityczną Tel Awiwu. W ciągu ostatnich 2 lat, żaden syjonistyczny polityk nie skrytykował najbardziej odrażających zbrodni Izraela – od pogromu pogromu Gazy po masakrę Flotylli Wolności i ekspansję nowych osiedli w Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu. Ich lojalność obcemu państwu przewyższa nawet poddańczość Waszyngtonu stalinistom i hitlerowcom w l. 1930-ych i 1940-ych. Uplasowani strategicznie, syjonistyczni politycy polegają na zapleczu politycznym i blisko współpracują z kolegami w lobby (AIPAC) w Kongresie oraz w ogólnonarodowych i lokalnych żydowskich organizacjach syjonistycznych. Wielu wiodących polityków syjonistycznych doszło do władzy drogą rozmyślnej strategii infiltracji rządu, by kształtować politykę dla interesów Izraela, przed i ponad interesami Amerykanów. Jedność wynikająca ze wspólnej lojalności Tel Awiwowi może tłumaczyć podejrzewane kumoterstwo, lecz żydowskie lobby też mogą tworzyć stanowiska w rządzie i obsadzać je swoimi ludźmi.
  Stuart Levey: czołowy agent Izraela w rządzie USA http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/07/a8.png Stuart Levey jest podsekretarzem ds. terroryzmu i wywiadu finansowego – pozycja powstała w 2004 r. pod presją AIPAC. Przed, a szczególnie po nominacji, Levey blisko współpracował z Izraelem i dał się poznać jako syjonistyczny fanatyk żydowskiego państwa. Levey zrobił ze swego urzędu misję wyznaczania amerykańskiej polityki wobec Iranu. Nie ma innego nominowanego urzędnika w rządzie USA ani wybranego prawodawcy, kto by bardziej niż Levey formułował i wdrażał politykę znacznie wpływającą na stosunki gospodarcze USA, UE i ONZ z Iranem. Levey opracował politykę sankcji, które Waszyngton narzucił UE i Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Levey dyryguje całym swym personelem w departamencie skarbu, by śledzić politykę handlową i inwestycyjną wszystkich głównych producentów, banków, przewoźników i korporacji ropy i gazu oraz handlowych. Następnie jeździ po USA i z powodzeniem wywiera presję na fundusze emerytalne, firmy inwestycyjne, kompanie ropy i gazu oraz instytucje ekonomiczne, by nie robiły interesów z żadnymi firmami, które angażują się w cywilną gospodarkę Iranu. Wyszedł na arenę globalną, grożąc sankcjami i szantażując nieposłuszne firmy w Europie, Azji, Ameryce Płn. i na Bliskim Wschodzie.

  Levey koordynuje swą kampanię z syjonistami w Kongresie, którzy wydają odpowiednie ustawy. Jego polityka w oczywisty sposób łamie prawo międzynarodowe i suwerenność gospodarczą Iranu, podobnie jak oświadczenie Obamy, że siły specjalne USA będą działać wbrew politycznej suwerenności na 4 kontynentach. Praktycznie Levey ustala politykę USA wobec Iranu: projektuje on eskalacje sankcji, przekazuje do Białego Domu, który z kolei wciska je RB ONZ. Po wdrożeniu sankcji zatwierdzonych przez Levey, jego ludzie polują na strony łamiące sankcje i wymierzają kary. Departament skarbu stał się placówką Tel Awiwu. Żadna publikacja lewicowa, republikańska ani soc-demokratyczna nie ujawniła roli Levey ani nawet strasznej krzywdy gospodarczej, jaką ten fanatyk Starego Testamentu zadaje 75 mln cywilnych Irańczyków. Jak jakiś izraelski judeofaszystowski rabin, który głosi „Endlösung” wrogom Izraela, Levey ogłasza nowe i surowsze „kary” na Irańczyków (Stuart Levey, Financial Times 16.8.2010).
  Strategiczna rola władzy lokalnej
  Archiwa Lobby Izraela ujawniły ostatnio dokumenty Amerykańskiej Rady Syjonistycznej (AZC) ze śledztwa Senatu USA w l. 1962-1963. Dokumenty pokazują, jak Izrael, poprzez główne organizacje syjonistyczne w USA, spenetrował amerykańskie media i propagował swą linię polityczną, bez wiedzy odbiorcy. Artykuły, pisane na zamówienie przez grupę żydowskich syjonistycznych reporterów i akademików, publikowano w głównych mediach, w tym regionalne i lokalne gazety oraz stacje radiowe (Israel Lobby Archive 18.8.2010). Autorów tekstów najmowały ogólnokrajowe organizacje syjonistyczne, natomiast lokalne oddziały dostarczały teksty mediom. Przez 50 lat od czasu śledztwa Senatu, stopień infiltracji mediów wzrósł 100-krotnie pod względem funduszy, płatnych pracowników i zadedykowanych bojowników, a przede wszystkim – możliwości struktur i zdolności przymusu.

  Krajowi przywódcy organizacji w ścisłej konsultacji z przedstawicielami Izraela otrzymują instrukcje, które kwestie są priorytetowe. Przez struktury w dół do regionalnych i lokalnych przywódców, polityków i ważnych osób, informacja trafia do miejscowych mediów, oraz przywódców akademickich, religijnych i in. osób wpływających na opinię. Tysiące bojowych syjonistycznych lekarzy, prawników i biznesmenów wykonują odgórne kampanie pisania listów: chwalą pro-izraelskich pismaków, atakują krytyków, wywierają presje na gazety, wydawnictwa i magazyny, żeby nie publikowały dysydentów. Krajowi i miejscowi przywódcy organizacji żydowskich lansują wrogie przeglądy książek przeciwnych linii Izraela. Wpływają na biblioteki, by zapełniały półki książkami pro-izraelskimi, a cenzurują i wyłączają zrównoważone lub krytyczne pozycje. Lokalni bojownicy w koordynacji z konsulami Izraela nasączają publikę tysiącami spotkań. Jednocześnie miejscowi syjonistyczni bojownicy, a szczególnie wpływowi milionerzy, naciskają na miejscowe instytucje (administracje uczelni, władze kościoła i stowarzyszenia), żeby nie zapraszali krytyków Izraela z poplecznikami. W ostateczności domagają się, by pro-izraelski propagandysta dostał tyleż czasu na przemowę – nigdy się to nie zdarza w odwrotnym przypadku.
  Miejscowe organizacje żydowskie wpływają na wybór burmistrzów, gowernorów, miejscowych celebrytów, wydawców, osób kościelnych i obiecujących młodych przywódców grup etnicznych i mniejszościowych, oferując im darmowe podróże propagandowe do Izraela, po których oni piszą lub dają wywiady wg indoktrynacji. Miejscowi przywódcy mobilizują tysiące aktywistów-syjonistów do ataków na Żydów antysyjonistycznych, domagając się ich wykluczenia z jakichkolwiek nagłaśnianych forów nt. Bliskiego Wschodu.

  Miejscowi funkcjonariusze żydowscy tworzą komitety szybkiej reakcji, które odwiedzają i grożą miejscowym wydawcom i redakcjom, którzy w swych publikacjach kwestionują partyjną linię Izraela. Nadzorują („monitują”) wszystkie miejscowe spotkania, zapraszanie mówców i wszystkie wypowiedzi komentatorów publicznych, przywódców religijnych i akademików, szukając jakichkolwiek nut „antysyjonistycznych” (które zwą „skrytym antysemityzmem”). Większość głównych żydowskich grup religijnych współdziała w miejscowych zbiórkach funduszy na Izrael, w tym fundusze na nowe osiedla na Zachodnim Brzegu „tylko dla żydów”. Miejscowi funkcjonariusze są w czołówce kampanii, które nie dopuszczają do obsadzania stanowisk niezależnymi specjalistami od Bliskiego Wschodu i akademikami od polityki publicznej oraz przeszkadzają w awansach i nadawaniu profesury, niezależnie od jakości akademickiej delikwenta. Natomiast awansują akademiccy poplecznicy linii Izraela, a ich książki atakujące krytyków Izraela wśród chrześcijan i muzułmanów oraz w krajach jak Turcja, Iran czy innych na celowniku polityki Izraela, dostają się na listy bestsellerów. Każda książka czy pisarz krytyczny wobec kompleksu żydowskiego czy Izraela dostają się na lokalny i krajowy „indeks” i są poddani smarowaniu przez żydowskich inkwizytorów.
  Wniosek
  Władza Izraela w USA nie polega jedynie na wpływie i przywództwie silnych waszyngtońskich „lobby proizraelskich” jak AIPAC. Bez setek tys. bojowników jak miejscowi lekarze, agenci nieruchomości i inwestycyjni, profesorowie… „lobby” to nie zdołałoby utrzymać i wdrożyć swej polityki wśród setek milionów Amerykanów. Odtajnione dokumenty senackie pokazują, że ponad 50 lat temu miejscowe organizacje syjonistów zaczęły systematyczną kampanię penetracji, kontroli i zastraszania, która osiągnęła szczyt w pierwszej dekadzie XXI w. Nieprzypadkowo przedstawiciele uniwersytetów są przedmiotem ataków mających na celu wyłączyć mówców lub zwolnić profesorów krytycznych wobec Izraela. Jak miejscowi syjoniści sami przyznają, mają oni skomputeryzowane indeksy zakazanych mówców, natomiast lansują „liberalnych” syjonistów, którzy nazywają „antysemitami” lub „teoretykami spiskowymi” autorów przytaczających oficjalne dokumenty syjonistów dowodzące systematycznej perwersji naszych swobód demokratycznych. Nie ma już różnicy między władzą „lobby” syjonistów zewnątrz a działalnością agentów wewnątrz rządu USA. Np. AIPAC wymusił utworzenie pozycji podsekretarza skarbu i obsadzenie jej kluczowym agentem syjonistów (Stuart Levey), a teraz asystuje w jego globalnej kampanii morderczych sankcji przeciw Iranowi. Obsadzanie tak wielu agentami-syjonistami kluczowych stanowisk w rządzie ws. Bliskiego Wschodu jest misją służby Izraelowi co najmniej przez kilka lat ich kariery. Ich obecność w rządzie wyklucza wszelkie dochodzenia przez Kongres lub Senat ws. organizacji syjonistycznych działających jako agencje obcego państwa, podobnie jak w l. 1960-ych. Rośnie sprzeciw publiczny w miarę jak główne organizacje żydowskie i ich wpływowe osoby akumulują władzę, nadużywając jej na korzyść coraz bardziej morderczego, rasistowskiego państwa, które zdominowało instytucje USA. Kampania bojkotu, sankcji i wycofania inwestycji nabiera siły w USA (Harvard wycofał inwestycje w irańskie firmy). Poparcie publiczne w USA dla Izraela spadło poniżej 50%, a sondaże w Europie Zach. pokazują znaczny wzrost opozycji do ultraprawicowego reżimu Izraela. Antysyjonistyczni żydzi nabierają wpływów, szczególnie wśród młodych Żydów zdumionych izraelską rzezią w Gazie i atakiem na Flotyllę Wolności. Obecność antysyjonistycznych żydów na forach ośmiela wielu nie-żydów zastraszonych „antysemityzmem”. Kompleks żydowski podpiera się malejącą bazą. Większość młodych żydów wchodzi w związki małżeńskie z nie-Żydami i raczej nie podda się wściekłym kampaniom na rzecz rasistowskiego państwa. Zabiegi przywódców syjonistycznych o pozyskiwanie młodzieży żydowskiej na bojowników za Izrael podyktowane są świadomością jej zerwania z szowinizmem rabinicznym. Niebezpieczne jest to, że poparcie syjonistów amerykańskich dla Izraela prowadzi do zjednoczenia ze skrajną prawicą w USA. Obecnie żydowscy i chrześcijańscy reakcjoniści wzbudzają masową nienawiść do muzułmanów (tzw. kontrowersja o meczecie) dla odwrócenia uwagi od kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia. Syjonistyczna promocja masowej islamofobii jest niebezpieczną grą tak blisko od Wall Street, gniazda wielu bogacących się na łupieniu majątku Ameryki. Jeśli te same zagniewane masy odwrócą oczy w stronę możnych u władzy, zamiast na czarnych i muzułmanów, mogą wyniknąć nieprzyjemne niespodzianki przeciw nie tylko agentom Izraela, ale też tym mylnie identyfikowanym jako pochodzącym z Ojczyzny Żydowskiej.
  Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations
  Organizacje członkowskie:
  1. Ameinu
  2. American Friends of Likud
  3. American Gathering/Federation of Jewish Holocaust Survivors
  4. America-Israel Friendship League
  5. American Israel Public Affairs Committee
  6. American Jewish Committee
  7. American Jewish Congress
  8. American Jewish Joint Distribution Committee
  9. American Sephardi Federation
  10. American Zionist Movement
  11. Americans for Peace Now
  12. AMIT
  13. Anti-Defamation League
  14. Association of Reform Zionists of America
  15. B’nai B’rith International
  16. Bnai Zion
  17. Central Conference of American Rabbis
  18. Committee for Accuracy in Middle East Reporting in America
  19. Development Corporation for Israel/State of Israel Bonds
  20. Emunah of America
  21. Friends of Israel Defense Forces
  22. Hadassah, Women’s Zionist Organization of America
  23. Hebrew Immigrant Aid Society
  24. Hillel: The Foundation for Jewish Campus Life
  25. Jewish Community Centers Association
  26. Jewish Council for Public Affairs
  27. The Jewish Federations of North America
  28. Jewish Institute for National Security Affairs
  29. Jewish Labor Committee
  30. Jewish National Fund
  31. Jewish Reconstructionist Federation
  32. Jewish War Veterans of the USA
  33. Jewish Women International
  34. MERCAZ USA, Zionist Organization of the Conservative Movement
  35. NA’AMAT USA
  36. MCSK” Advocates on behalf of Jews in Russia, Ukraine, the Baltic States & Eurasia
  37. National Council of Jewish Women
  38. National Council of Young Israel
  39. ORT America
  40. Rabbinical Assembly
  41. Rabbinical Council of America
  42. Religious Zionists of America
  43. Union for Reform Judaism
  44. Union of Orthodox Jewish Congregations of America
  45. United Synagogue of Conservative Judaism
  46. WIZO
  47. Women’s League for Conservative Judaism
  48. Women of Reform Judaism
  49. Workmen’s Circle
  50. World ORT
  51. World Zionist Executive, US
  52. Zionist Organization of America
  Źródło/skrót: https://centurean2.wordpress.com/2011/10/28/james-petras-%E2%80%94-the-state-and-local-bases-of-zionist-power-in-america/
 • @@@!
  „The New York Times”: jedność Europy nie przeszła próby Rosji. Szczyt NATO w Warszawie pokazał, że na jedności krajów Paktu Północnoatlantyckiego pojawiają się pęknięcia, kiedy mowa jest o gotowości kierowania się narzuconym przez Waszyngton ostrym antyrosyjskim kursem – pisze „The New York Times”. Pomimo tego, że amerykański prezydent i liderzy krajów UE próbowali przedstawić wspólne stanowisko, na szczycie okazało się, że pod zewnętrzną warstwą dojrzewa coraz więcej rozbieżności, wiele z nich dotyczy stosunków z Moskwą. Głównie Niemcy, Francja i Włochy nie ukrywają swoich zamiarów odejścia od ostrego stanowiska w relacjach z Rosją – zarówno w kwestiach gospodarczych, jak natowskiej polityki powstrzymywania. Premier Włoch Matteo Renzi nie tak dawno uczestniczył w Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu, prezydent Francji François Hollande mówił o konieczności współpracy z Rosją, a minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier skrytykował ćwiczenia NATO w Polsce. Były przedstawiciel USA przy NATO Nicholas Burns uważa, że „kwestia rosyjska” doprowadzi do rozłamu. – Byłem porażony brakiem jedności wśród europejskich liderów – powiedział Burns. Na szczycie sojuszu w Warszawie, który odbył się w dniach 8-9 lipca, członkowie NATO zdecydowali o rozmieszczeniu w krajach bałtyckich i w Polsce czterech wielonarodowych batalionów, początkowym etapie gotowości operacyjnej europejskiego systemy antybalistycznego oraz o międzynarodowej obecności w regionie czarnomorskim. Rosja wielokrotnie ostrzegała, że zwiększanie obecność NATO przy rosyjskich granicach spotka się z odpowiednią odpowiedzią ze strony Moskwy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031