Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bliźniaki Applebaum

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyglądają tak samo, mówią tak samo, piszą to samo. Jesteśmy atakowani w mediach przez osobników, którzy wyglądają na sklonowanych przez obce służby - Michaela Birnbauma z "Washington Post" i Henry'ego Foya z "Financial Times".

Był jeden, a teraz jest ich już dwóch. Do korespondenta "Financial Times" w Warszawie Henry'ego Foya dołączył korespondent "Washington Post" w Brukseli Michael Birnbaum (zdjęcia poniżej). Obaj mają podobny wygląd, podobny wiek, podobny tryb myślenia, podobne wpisy na Twitterze. Gdzie oni ich tak formatują ? Na bazie jakich kryteriów ideologicznych i etnicznych ?

 

Henry Foy zaczął troszczyć się polską demokrację po szoku przegranej wyborczej Salonu III RP, który zapraszał Foy'a na nasiadówki do Sopotu:


monsieurb.neon24.pl/post/128468,swinia-foya

monsieurb.neon24.pl/post/130555,fircyk-z-financial-times

 

W międzyczasie Foy doszedł trochę do siebie po stracie, być może dlatego że byt materialny poprawiają mu Amerykanie, wynajmując go nie tylko w Warszawie (lobbysta CEPA) ale nawet w Pradze, u resortowego kolegi Anne Applebaum ze szkoły. A do tego fundacje Sorosa dały Foy'owi fajne gadżety, co mu poprawiło humor:

 

 Henry Foy ‏@HenryJFoy

Note to other conferences: @reSITE_ gave me socks, tattoos & a mobile (& let me steal a placard). Strong #reSITE2016

 

monsieurb.neon24.pl/post/132252,matecznik-dla-migrantow

 

No ale inżynierowie dusz nasłali teraz na Polskę drugiego bliźniaka, Michela Birnbauma, nowego korespondenta "Washington Post" w Brukseli, który wyraźnie bardzo przeżywa emocjonalnie rozstanie z Moskwą:

 

Michael Birnbaum at Moscow International Airport (Sheremetyevo ).Terminal E.July 7 at 9:26am "До свидания, Москва! Until soon."

 

Birnbaum już jeździ po nas, tak jakby recytował wyuczony na pamięć skrypt. I teraz obaj sformatowani młodzieńcy nadają w synchronizowanym duecie:

 

Michael Birnbaum ‏@michaelbirnbaum  21 godz.  Warszawa, Polska

21 godzin temu

Obama slammed Polish democracy on Friday. Here’s how Polish TV proved him right.

Henry Foy ‏@HenryJFoy  16 godz.  16 godzin temu

Read me on why Obama criticised Poland http://app.ft.com/cms/s/2e6d8cf8-6a1a-3546-b95a-e2ecc9fd98ad.html?sectionid=blogs … then this by @michaelbirnbaum on how PL TV ignored it

A nasza TVP przypomina, że nad Michaelem Birnbaumem w strukturach "Washington Post" znajduje się Matka Polka z CIAAnne Applebaum, małżonka Radka Sikorskiego, lejąca na nas jad z Londynu:

 

www.tygodniksolidarnosc.com/pl/17785/61/c/wiadomosci-tvp-zarzucaja-klamstwo-washington-post--video-.html

 

Patrzymy na tych dwóch dziarskich bliźniaków Applebaum i przypominamy, że taka socjo-medialna inżynieria genetyczna jest jednak bardzo niebezpieczna, naukowcy ostrzegają od dawna, że inbreeding kończy się źle.

 

Michael Birnbaum 

Henry Foy 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031