Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bliźniaki Applebaum

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyglądają tak samo, mówią tak samo, piszą to samo. Jesteśmy atakowani w mediach przez osobników, którzy wyglądają na sklonowanych przez obce służby - Michaela Birnbauma z "Washington Post" i Henry'ego Foya z "Financial Times".

Był jeden, a teraz jest ich już dwóch. Do korespondenta "Financial Times" w Warszawie Henry'ego Foya dołączył korespondent "Washington Post" w Brukseli Michael Birnbaum (zdjęcia poniżej). Obaj mają podobny wygląd, podobny wiek, podobny tryb myślenia, podobne wpisy na Twitterze. Gdzie oni ich tak formatują ? Na bazie jakich kryteriów ideologicznych i etnicznych ?

 

Henry Foy zaczął troszczyć się polską demokrację po szoku przegranej wyborczej Salonu III RP, który zapraszał Foy'a na nasiadówki do Sopotu:


monsieurb.neon24.pl/post/128468,swinia-foya

monsieurb.neon24.pl/post/130555,fircyk-z-financial-times

 

W międzyczasie Foy doszedł trochę do siebie po stracie, być może dlatego że byt materialny poprawiają mu Amerykanie, wynajmując go nie tylko w Warszawie (lobbysta CEPA) ale nawet w Pradze, u resortowego kolegi Anne Applebaum ze szkoły. A do tego fundacje Sorosa dały Foy'owi fajne gadżety, co mu poprawiło humor:

 

 Henry Foy ‏@HenryJFoy

Note to other conferences: @reSITE_ gave me socks, tattoos & a mobile (& let me steal a placard). Strong #reSITE2016

 

monsieurb.neon24.pl/post/132252,matecznik-dla-migrantow

 

No ale inżynierowie dusz nasłali teraz na Polskę drugiego bliźniaka, Michela Birnbauma, nowego korespondenta "Washington Post" w Brukseli, który wyraźnie bardzo przeżywa emocjonalnie rozstanie z Moskwą:

 

Michael Birnbaum at Moscow International Airport (Sheremetyevo ).Terminal E.July 7 at 9:26am "До свидания, Москва! Until soon."

 

Birnbaum już jeździ po nas, tak jakby recytował wyuczony na pamięć skrypt. I teraz obaj sformatowani młodzieńcy nadają w synchronizowanym duecie:

 

Michael Birnbaum ‏@michaelbirnbaum  21 godz.  Warszawa, Polska

21 godzin temu

Obama slammed Polish democracy on Friday. Here’s how Polish TV proved him right.

Henry Foy ‏@HenryJFoy  16 godz.  16 godzin temu

Read me on why Obama criticised Poland //app.ft.com/cms/s/2e6d8cf8-6a1a-3546-b95a-e2ecc9fd98ad.html?sectionid=blogs … then this by @michaelbirnbaum on how PL TV ignored it

A nasza TVP przypomina, że nad Michaelem Birnbaumem w strukturach "Washington Post" znajduje się Matka Polka z CIAAnne Applebaum, małżonka Radka Sikorskiego, lejąca na nas jad z Londynu:

 

www.tygodniksolidarnosc.com/pl/17785/61/c/wiadomosci-tvp-zarzucaja-klamstwo-washington-post--video-.html

 

Patrzymy na tych dwóch dziarskich bliźniaków Applebaum i przypominamy, że taka socjo-medialna inżynieria genetyczna jest jednak bardzo niebezpieczna, naukowcy ostrzegają od dawna, że inbreeding kończy się źle.

 

Michael Birnbaum 

Henry Foy 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031