Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Straszne pieniądze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nabrzmiewa kontrowersja wokół małżonki Radka, Anne Applebaum, oskarżanej już nie tylko przez nas o manipulowanie zagranicznymi relacjami medialnymi o Polsce. Dla rozpracowania Applebaum polecamy stare mądre powiedzenie: "follow the money".

Jeszcze kilka lat temu byliśmy prawie sami pisząc krytycznie o dziwnym duecie Sikorski-Applebaum. Wystarczy powrócić do wpisów Goodbye ITI z lat 2011-2012. Dzisiaj sytuacja wygląda już zupełnie inaczej: telewizja publiczna łączy Applebaum z manipulacjami lewicowego "Washington Post", pytany o najazd niektórych zachodnich mediów na Polskę Jarosław Kaczyński mówi otwarcie o "Radosławie Sikorskim i jego wpływowej żonie" a dobrze poinformowany bloger John Bingham opisuje na Twitterze manipulacje medialne po szczycie NATO (cytat): "Akcja Applebaum".

 

Cieszymy się, że Polska powoli wychodzi z lat otępienia i murzyńskości.

Aby rozpracować Applebaum, którą my nazywamy Matka Polka z CIA, należy zająć się kwestiami podstawowymi, według starego mądrego powiedzenia: "follow the money".

 

Applebaum zarabia straszne pieniądze, o których normalni dziennikarze mogą tylko pomarzyć. W 2013 roku zarobiła 800.000 $ a w 2014 roku 400.000 $. Jest milionerką w dolarach, mimo że nie napisała żadnego bestselleru (jej obcmokiwany Pulitzer za książkę o gułagach pachnie nam sterowaną polityką). Skąd Applebaum ma tyle kasy ? A wiemy o tym z sejmowych deklaracji majątkowych jej małżonka:

 

monsieurb.neon24.pl/post/123082,propaganda-sie-oplaca

 

A raczej wiedzieliśmy, ponieważ w swojej ostatniej deklaracji majątkowej za rok 2015 Radek Sikorski ukrył dochody swojej małżonki:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131639,ukryl-dochody-zony

monsieurb.neon24.pl/post/131422,co-ukrywa-radek

 

Musi być jakieś wytłumaczenie, prawdopodobnie takie że Applebaum znów zakosiła skądś fortunę o której nie wypada za bardzo mówić.


Sugerujemy więc polskiemu rządowi: chcecie rozpracować Applebaum ? W takim razie "follow the money". My już swoje zrobiliśmy.

 

To: elzbieta.witek@sejm.pl

 

May 18 at 11:31 AM

 

Szanowna Pani Przewodnicząca,

 

Poseł poprzedniej kadencji Radosław Sikorski zataił dochody swojej żony za rok 2015 w swoim oświadczeniu majątkowym z 22 sierpnia 2015 roku. Poseł Sikorski podał w tym oświadczeniu dochody swojej żony za rok 2014, które już raz podawał w oświadczeniu majątkowym za rok 2014, złożonym 30 kwietnia 2015 roku.

 

Żona posła Sikorskiego rezydująca w Londynie zarobiła w ostatnich latach bardzo duże sumy pieniędzy (400 tys. dolarów US w 2014 roku i 800 tys. dolarów US w 2013 roku), odgrywając jak wiemy ważną rolę w sterowaniu działań posła Sikorskiego jako marszałka Sejmu RP i ministra spraw zagranicznych.

Uprzejmie proszę o zainteresowanie się tą sprawą.

Z poważaniem, Stanislas Balcerac

 

Follow the money

Czy można tyle zarobić na niezależnym niepokornym dziennikarstwie?

KOMENTARZE

 • Następne pytanie
  ,,Czy można tyle zarobić na niezależnym niepokornym dziennikarstwie?"

  Nasuwa się następne pytanie, a mianowicie: Czy osoby uprawiające niepoprawne dziennikarstwo są zapraszane na obrady grupy Bilderberg?

  Ta sztucznie przesadzona na polski grunt jabłonka dobrze się pasie na kreciej robocie w stosunku do Polski i Polaków - zdrajcy nie zawsze są opłacani tylko kilkoma srebrnikami, niektórych stać na pałace, czego Matka Polka z CIA jest najlepszym przykładem.
 • Manipulacja jest dość prosta.
  Zaczyna się od "partnera" w rządzie. Potem rząd wypłaca na "obsługę" jakiegoś funduszu charytatywnego celem ...(cokolwiek). Może to być np. "Pomoc Solidarnym", "Clinton Foundation", "Pomoc dzieciom w Afryce", "przyroda", itp.
  Drugi "partner" wykorzystuje ten Fundusz na swoje cele, czyli przede wszystkim wysokie wynagrodzenie dla "partnerów" i propagatorów tego funduszu. Korupcja kwitnie.
  Wszystko z naszych podatków!
 • Inspiracja pani Anne
  Może ktoś mniej zorientowany odnieść wrażenie, że pani Anne to kolejna żydowska kanalia, ale także ona ma swą inspirację

  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/07/gaon.html#Insp

  Jej siła oddziaływania i nabywcza byłaby niczym bez Goja szabasowego Radka. Goje szabasowe, których przecie niemało

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html

  są podstawą i warunkiem sukcesu żydostwa.
 • Przesada z tym wyjściem z murzynskością
  Nadal nasz rząd robią "laskę" neokonomą z USA i banksterą. Tylko mordę drze, że nie robi. Ale patrząc po ustawach, robi. A więc ustawa o konfiskacie majątku klientów oszczędzających w bankach na wypadek bankructwa banku, na rzecz tego banku (czyli klient zapłaci za błędy banksterów). Walka z gotówka, ograniczenie możliwości płacenia gotówka. To na początek, później likwidacja gotówki by banksterzy mogli wszystkich Polaków okradać,
 • @Zdzich 18:59:57
  Zgadzam się, do tego dochodzą fundacje zbierające kasę wśród korporacji, należące do polityków. Przyznanie ulgi podatkowej lub zwolnienie z podatku warunkowane wpłatą na konto fundacji, tak samo jak przyznanie koncesji, albo zablokowanie konkurenta. Wygrana w przetargu też warunkowana wplata na fundacje. Strony są zadowolone. Korporacja odpisze sobie od podatku, nawet pochwali się że wspiera dobroczynność a polityk ma kasę na emeryturę w luksusowych warunkach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031