Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

W Słupsku o dupsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robert Biedroń nadużywa swojej funkcji prezydenta miasta Słupska do osobistego lansu, kultywuje tęczowy kult jednostki i zmusza mieszkańców Słupska do życia w oparach postmodernistycznego kiczu pomieszanego z postkomunizmem.

Były poseł Palikota Robert Biedroń zainstalował się na fotelu prezydenta miasta Słupska i robi sobie bezczelnie szopkę z urzędu, jeżdżąc nieustannie po kraju i po świecie i lansując swoją osobę oraz swoje polityczne poglądy. Miasta relatywnie małego jakim jest Słupsk nie stać na sponsorowanie takiego zajętego swoją własną d… prezydenta. Radni miasta już protestowali przeciwko ciągłym podróżom Biedronia, bezskutecznie, wyglada więc na to, że należy podjąć bardziej radykalne kroki.

 

Robert Biedroń robi sobie jaja z mieszkańców Słupska. W ten poniedziałek był na przykład w Warszawie, gadając najpierw w radiu Agory TOK FM a potem lansując się w biurach portalu Lisa (zdjęcie poniżej) poprzez wywiad, z którego leci egocentryzmem, arogancją i kultem jednostki (cytat):

 

"Ja jestem najlepszym rzecznikiem prasowym mojego miasta, wiem najlepiej, co w trawie piszczy. Ponieważ radni nie chcą przekazywać żadnych środków na reklamę miasta, korzystam z tego, że jestem znany, rozpoznawalny. Oczywiście ze skutkiem dla miasta, choć to się może wielu nie podobać. Nie jestem tradycyjnym prezydentem i nigdy nie będę. Mam swoją filozofię działania. Nie będę siedział i narzekał, że nic się nie uda. Dlatego pakuję plecak i ruszam w świat

 

innpoland.pl/128393,robert-biedron-zwolinil-rzecznika-a-na-promocje-slupska-wydaje-0-zl-i-tak-przyciaga-inwestorow

 

Niedawna wizyta prezydenta Słupska w biurach portalu Lisa 

Robert Biedroń obok dzieła E. Dwurnika, które zdobi ściany naszej redakcji.

Nasuwa podejrzenie, że Biedroń zmodernizuje herb miasta 

 

Biedroń uważa, że może robić co chce - zamiast zajmować się sprawami miasta, za co mu płacą podatnicy - ponieważ jest maskotką postkomunistów, która zastąpiła skompromitowany duet Palikota i Grodzkiej. Ratusz w Słupsku służy wiec do lansowania Biedronia w towarzystwie Bodnara, Kwaśniewskiej i innych takich różnych autorytetów. Szopka szopką, ale mandat prezydenta średniego miasta nie jest do finansowania kultów i ideologii. Polska nie jest Turcją Erdogana.

 

Nowa świecka tradycja czyli Salon III RP pielgrzymuje do Biedronia

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej odnowiła stołówkę w Słupsku.

Jednym z pierwszych ruchów Biedronia w Słupsku było zdjęcie portretu Jana Pawła II w ratuszu. Zamiast tego mieszkańcy Słupska mogą teraz oglądać gołe baby na ulicach (zdjęcie poniżej) lub trupie czaszki (zdjęcie poniżej).

 

Nie wiemy jakim sposobem Biedroń został prezydentem miasta Słupska, ale nie jest to chyba pozycja, która gwarantuje mu zupełny immunitet ? Osobnik widocznie niedojrzały emocjonalnie, który wykonując mandat zaufania społecznego myśli ciągle o swojej własnej d..., nie zasługuje na swoją aktualną posadę. Poniżej więcej o licznych patologiach lewaka Biedronia:

monsieurb.neon24.pl/post/132185,hard-koran-biedronia

monsieurb.neon24.pl/post/131561,dna-migranta-u-biedronia

monsieurb.neon24.pl/post/127911,biedron-urwal-sie-z-choinki

 

Zdjęcia gołych bab na ulicy przybliżają Słupsk do Europy 

A trupie czaszki królują w strefie pod ratuszem Biedronia 

Rowerzysta któremu kurzy się z czupryny jest symbolem Słupska 

Strona główna

Robert Biedroń's Profile Photo

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031