Miłujący pokój afgański uchodźca Riaz A. wzbogacił siekierą w niemieckim pociągu rodzinę turystów z Hong Kongu (zdjęcie). Niemieccy lewacy już znaleźli winnych – to policjanci, którzy zastrzelili wymachującego siekierą uchodźcę, zamiast go przytulić.

Tylko co zmyto krew z ulicy w Nicei a krew polała się na nowo w niemieckim pociągu (zdjęcie powyżej). Miłujący pokój afgański uchodźca Riaz Khan Ahmadzai wzbogacił siekierą kilku pasażerów pociągu koło miasta Wurzburg. Siekiera trafiła przede wszystkim rodzinę turystów z Hong Kongu.

 

W mieścinie Ochsenfurt, w której przebywał miłujący pokój uchodźca, zapanowała konsternacja. Do tej pory mieszczanie Ochsenfurtu wiernie wykonywali polecenia z Berlina, przykładnie bawili się i tańczyli razem z mieszkającymi u nich uchodźcami (200 osób, w tym 60 małoletnich tak jak terrorysta Riaz Khan Ahmadzai.).


Według oficjalnej wersji niemieckich mediów Riaz Khan Ahmadzai miał praktykę w piekarni, ale widać bardziej widział mu się zawód drwala. Miesiące śpiewania i tańczenia w Niemczech tak przykładnie zintergowały Riaza Khana Ahmadzai, że ten namalował sobie sam flagę Państwa Islamskiego, nagrał wideo dla Państwa Islamskiego i z okrzykiem "Allahu Akhbarpoleciał wyrzynać niewiernych.

 

Niestety, faszyści z niemieckiej policji zastrzelili Riaza Khana Ahmadzai, zamiast podać mu rękę, przytulić go i zaśpiewać coś razem. Nic dziwnego, że czołowi niemieccy lewacy już zaczęli oskarżać policję.

 

Znana niemiecka lewaczka ma więcej słów troski dla terrorysty niż dla ofiar:

 

Renate Künast ‏@RenateKuenast  13h  13 hours ago

Tragisch und wir hoffen für die Verletzten. Wieso konnte der Angreifer nicht angriffsunfähig geschossen werden???? Fragen! #Würzburg@SZ

Po tym ataku niemieckie władze z pewnością podejmą radykalne kroki. Wprowadzono już przedziały w pociągach tylko dla kobiet (aby chronić je przez molestowaniem przez migrantów), od jutra spodziewamy się zakazu wnoszenia siekier do pociągu po godzinie 21 wieczorem.

 

Szosa koło pociągu – krew zostanie zamalowana kredkami ? 

Auf einem Weg bei Würzburg lagen am Dienstagmorgen Reste von Verbandsmaterial,...

Ochsenfurt czyli tańcz głupia tańcz

Niemieccy lewacy już obwiniają policjantów za zastrzelenie terrorysty