Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Brat Moskali w Mińsku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Były dziennikarz Gazety Wyborczej, który po katastrofie smoleńskiej dziękował braciom Moskalom a potem nosił teczkę za Radkiem Sikorskim, dostał z końcu posadę na miarę swoich talentów, jest radcą ds. kontaktów z prasą w ambasadzie RP w Mińsku.

Minister Waszczykowski ma poczucie humoru, wysłał byłego rzecznika prasowego Radka w MSZ w sąsiedztwo Berezy Kartuskiej, do Mińska. Marcin Wojciechowski siedzi od kilku miesięcy w ambasadzie RP w Mińsku i zajmuje się kontaktami z lokalną prasą. Te kontakty muszą być ułatwione przez właściwą postawę i kręgosłup ideologiczny Wojciechowskiego, który zapisał się do historii jako osobnik, który dwa dni po katastrofie smoleńskiej dziękował na łamach Wyborczej "braciom Moskalom".

 

Wcześniej Wojciechowski udzielał się jako dziennikarz Gazety Wyborczej oraz jako oficjalny hagiograf Adama Rothfelda, za co został nagrodzony posadą rzecznika prasowego Radka Sikorskiego w MSZ:

 

monsieurb.neon24.pl/post/114315,kamerdyner-konfabulanta

 

Tak twierdził Wojciechowski, którego szef w MSZ robił laskę

 

 

Sikorski i Wojciechowski przy świeczkach

 

 

Salon III RP usiłował wepchać Wojciechowskiego na posadę ambasadora RP w Kijowie, obudzono ze sjesty Komorowskiego, który musiał podpisać nominację Wojciechowskiego na dzień przed swoim odejściem:


 

Ale Salon nie zdążył upchnąć wiernego Wojciechowskiego, przyszła dobra zmiana i zamiast w Kijowie jako ambasador, Wojciechowski wylądował w Mińsku jako radca ds. kontaktów z lokalna prasą.

 

Wygląda na to, że Wojciechowski realizuje się zawodowo w Mińsku (poniżej) a i stamtąd do braci Moskali ma bliżej. Mamy nadzieję, że pan minister Waszczykowski przetrzyma Wojciechowskiego w Mińsku jak najdłużej a potem wyśle go do konsulatu RP w Kaliningradzie. Do braci Moskali.

 

Marcin Wojciechowski ‏@maw75  Jun 28 

W szkole-internacie w Mołotkowiczach, gdzie dzięki @polskapomoc młodzież robi meble, ramki, uczy się zawodu

 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031