Irańczyk urodzony w Niemczech Ali Sonboly, ściągnął pod fałszywym profilem na Facebooku grupę młodych multi-kulti do McDonalda w Monachium i wystrzelał ich jak kaczki. A przy okazji okazało się jak łatwo można sparaliżować niemiecką metropolię.

Urodzony w Niemczech i wyedukowany w miłości do demokracji i do "europejskich wartości" w niemieckim systemie szkolnym 18-o latek irańskiego pochodzenia Ali Sonboly wziął nie wiadomo skąd semi-automatyczny pistolet Glock 17 z 300 nabojami i poszedł do McDonalda w Monachium wystrzelać zaproszonych wcześniej kumpli ze swojego fałszywego profilu na Facebooku. Całe Niemcy dostały przez kilka godzin biegunki a niemiecka metropolia Monachium została sparaliżowana. Mieszkańcy Monachium dostali rozkaz schowania się, tak jak podczas nalotów aliantów w latach 1939-45.

 

Ali Sonboly zabił 9 osób, ranił dalsze 26 a potem zastrzelił się bez udziału osób trzecich a jego ciało odnaleziono dopiero po kilku godzinach od ataku. Tak twierdzi policja.

 

Dzisiaj rano niemieckie media już trąbią, że to był amok bez żadnego podtekstu politycznego. Skoro tak to dlaczego Ali Sonboly krzyczał według świadków "Allah Akhbar!" i "jestem Niemcem!". I dlaczego jego ofiary w większości mają profil imigrancki ? Tak jak ten postrzelony młodzieniec ?

Benet Adilji dostał kulkę od Aliego Sonboly, ale podobno żyje  

Niemieckie media i politycy już sobie nawzajem gratulują, że nic takiego wielkiego się nie stało. To że Ali strzela do Beneta na niemieckiej ulicy to żaden problem. Jeżeli Kurdowie zaczną strzelać do zwolenników AKP na niemieckich ulicach to też nie będzie żaden problem. Jeżeli zintegrowany muzułmański uchodźca bez papierów znów weźmie siekierę do ręki i rzuci się z okrzykiem "Allah Akhbar!" na niewiernych, to też nie będzie problem.

 

Problemem jest tylko prawicowy faszyzm, nienawiść i nietolerancja niemieckiego społeczeństwa. No i oczywiście brak demokracji w Polsce.

 

Ali Sonboly ściągnął ofiary poprzez fałszywy profil na Facebooku

Hände hoch ! czyli jak 18-latek trzymał w ryzach niemiecką metropolię