Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Mordują Polki, już cztery

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Działaczka Platformy Joanna Mucha obiecała nam "ubogacanie" przez muzułmańskich migrantów, no i je mamy. W tolerancyjnej i postępowej Unii europejskiej muzułmanie zamordowali w ciągu ostatnich kilku miesięcy już cztery Polki, jedna była ciężarna.

"Imigranci mogą nas ubogacić" twierdziła we wrześniu zeszłego roku w obliczu najazdu migrantów na Europe była gwiazda Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha. Polscy wyborcy zdążyli w międzyczasie odsunąć od władzy jej partię szalonych pomysłów, ale dwa miliony migrantów bez papierów wjechało na teren Unii europejskiej i dołączyło do mas muzułmanów którzy nie noszą nas w sercu, w imię maksymy "dawaj socjal i zdychaj!":

 

monsieurb.neon24.pl/post/126894,dawaj-socjal-i-zdychaj

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy muzułmanie zamordowali już cztery Polki, jedną w Brukseli, dwie w Nicei i jedną w Reutlingen. Polski rząd powinien zadać sobie pytanie czy w obliczu tego rozlewu krwi i przemocy wobec kobiet dysponuję środkami, jako członek Unii europejskiej, do ochrony życia i zdrowia polskich kobiet na terenie Unii europejskiej ?

 

Mamy podobno europejską konwencję o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Jeżeli inne europejskie kraje, takie jak Francja, Belgia i Niemcy, są gotowe do poświecenia życia swoich obywateli w imię lewackich ideologii, Polska ma wciąż swoją konstytucję i pewne zasady moralne.

 

Jeżeli unijne biurokracje i zapisy prawne uniemożliwiają polskiemu rządowi działanie na rzecz ochrony zdrowia i życia polskich kobiet na terenie Unii europejskiej, to trzeba je pozawieszać jednostronnie.

 

Już styczniu tego roku minister Waszczykowski pytał się Niemców czy są polskie ofiary sylwestrowego molestowania w Kolonii. Biorąc pod uwagę rozwój wydarzeń, sprawa Polek zamordowanych przez muzułmanów w Brukseli, Nicei i Reutlingen powinna być przedyskutowana na najwyższym poziomie w Parlamencie Europejskim, Komisji Europejskiej i Radzie Europy.

 

Czy nasz rząd może patrzeć bezczynnie na mordowanie Polek w Unii europejskiej, w imię szaleńczej ideologii narzuconej przez Brukselę i Berlin ?

John Schindler ‏@20committee  8h  8 hours ago


How many more innocents must be killed or maimed b4 Merkel admits she made a huge mistake?

 

Janina P. zamordowana w zamachu bombowym w metrze w Brukseli 

Siostry Chrzanowskie zamordowane w zamachu w Nicei 

Jolanta K. zamordowana przez syryjskiego migranta w Reutlingen

Jolanta z Małopolski - ona padła ofiarą uchodźcy z maczetą - niezalezna.pl

"Piekło to są inni" (Jean-Paul Sartre) -- czyli Berlin i Bruksela

 

KOMENTARZE

 • @@@!
  JEDNAK TA 45 LATKA z mózgiem w kroku i pomywaczka naczyń u kebaba rżnęła się z tym ciapatym, z nim była od 4 miesięcy w ciąży i to ona załatwiła mu pracę w kebabie gdzie pracowała. Syryjczyk, który śmiertelnie zaatakował Polkę maczetą, pracował z nią w restauracji od kilku tygodni. Z relacji osób, które znały mężczyznę, wynika, że byli parą, a kobieta była w ciąży. 21-letni Syryjczyk i najprawdopodobniej 45-letnia Polka(czyli zafundowała sobie młodszego o 24 lata ciapatego ze spuchniętymi jajami ogiera!) pracowali razem w jednej z tureckich restauracji w pobliżu miejscowego dworca autobusowego. Polka zajmowała się zmywaniem naczyń, Syryjczyk obsługiwał klientów.
 • @kula Lis 66 15:56:50
  Tak samo skończyła niedawno w Wiedniu młoda Amerykanka, która ubogacała sobie życie migrantami: http://www.nydailynews.com/news/world/gambian-guilty-killing-american-nanny-austria-article-1.2674899
 • @kula Lis 66 15:56:50
  przypominają mi się artykuły dr. nowopolskiego na temat Polek na emigracji....
 • @zadziwiony 16:17:17
  Posty Nowopolskiego ukazywały prawdę. Jest smutnym i przykrym zarazem faktem iż Polki wola być poniewierane i traktowane jak szmaty na zachodzie niż żyć biednie ale na swoich włościach w Polsce.
 • @Stanislas Balcerac
  Dość udawania. Terrorysta jak pedofil - oni nie wypuszczą ich na wolność...Podejrzany o terroryzm? - nie wyjdzie na wolność. Potencjalny zamachowiec będzie traktowany jak pedofil, czyli stosowane będą nadzwyczajne środki prewencyjne. Tak stanowcze środki podjął rząd Australii - może wreszcie obudzi się Europa Zachodnia. Ponieważ zagrożenie terroryzmem jest realne, to premier Australii Malcom Turnbull stwierdził, że "z osobami, które są oskarżone o terroryzm należy postępować tak samo, jak w przypadku skazanych za czyny lubieżne wobec nieletnich" - podaje wprost.pl powołując się na The Guardian. Nie chodzi nawet o bandziorów pozostających na wolności. "Wprowadzone zmiany (...) zniechęcić ekstremistów pozostających w więzieniach do jakichkolwiek działań związanych z terroryzmem". Wreszcie ktoś przestał udawać. Szkoda, że na odległych Antypodach. Czas na Europę.
  Ps...Dla takich ludzi jedno rozwiązanie - kara śmierci. Będzie przeniesiony do ich "dziewic" w trybie natychmiastowym. Oni się nie patyczkują z zabijaniem Europejczyków. Chować ich we wspólnych grobach - wraz z dziewiczymi lub nie słoninowymi blondynkami rasy polskiej zwisłouchej
 • @@@!
  Breivik jest dla mnie i wielu ludzi tak w Polsce, Norwegii, Europie BOHATEREM naszych czasów! a nie terrorystą jak kozojebcy. Miał odwagę zrobić porządek z ich narybkiem i lewactwem w Norwegii.
 • @Stanislas Balcerac syn mieszkający w Niemczech napisał mi na skype, że..
  Ta kobieta pracowała w lokalu "Kebabbude" 4 godziny dziennie jako Reinigungskraft czyli pomoc bądź inaczej po polsku jako sprzątaczka. Ona znała się z tym szaleńcem ponieważ on tam także od pewnego czasu pracował kilka godzin dziennie jako "Aushilfe" czyli pomoc wykonująca różne czynności. Prawdopodobnie zakochał się ten szaleniec w tej kobiecie i gdy wczoraj doszło do sprzeczki między nimi, wpadł ten psychicznie chory czub w szał i zaczął rąbać dookoła machetą - także w szyby przejeżdżających samochodów na skutek czego obrażenia odniosła kierująca samochodem ponieważ odłamki wybitej szyby spowodowały u niej rany cięte twarzy.
 • "Złota" cela dla Salaha Abdeslama – jednego z paryskich zamachowców
  "Złota" cela dla Salaha Abdeslama – jednego z paryskich zamachowców

  Cella “d’oro” per uno degli attentatori di Parigi
  http://www.corrispondenzaromana.it/notizie-brevi/cella-doro-per-uno-degli-attentatori-di-parigi/
  www.corrispondenzaromana.it 18 lipiec 2016 tłum. RAM

  Należy do ISIS, uważa się go za jednego z odpowiedzialnych za zamach w Paryżu z 13 listopada ubiegłego roku, który spowodował 130 ofiar śmiertelnych. Mowa o Salahu Abdeslamie – jedynym żyjącym paryskim terroryście − jako że wolał nie wysadzić się w powietrze. (…)
  List gończy: http://www.corrispondenzaromana.it/wp-content/uploads/2016/07/Abdeslam-468x260.jpg

  Wyglądało by więc na to, że Abdeslam jest osobnikiem niebezpiecznym. Od 27 kwietnia przebywa on we francuskim więzieniu Fleury-Mérogis w departamencie Essonne, odległym o 50 km od Paryża. Więzienie uważane jest za największe w Europie, ponieważ wypełnione jest "gośćmi" w 190 % jego pojemności (2 855 miejsc, 4 500 więźniów, z tego 50 % stanowią muzułmanie)

  Pomimo natłoku, francuski poseł Thierry Solère należący do partii Les Républicains, po przyjeździe do więzienia 23 czerwca – bez uprzedniej zapowiedzi – razem z dwoma dziennikarzami gazety Journal du dimanche, ujrzał na własne oczy, że przetrzymywanemu tam jihadziście udostępnione jest całe piętro (czwarte) – tj. dwa wygodne pokoje wraz z trzecim zamienionym w siłownię, wyposażoną na razie jedynie w "wioślarza", ale już wkrótce mają być dostarczone dalsze urządzenia treningowe, zamówione osobiście przez Abdeslama.

  Oprócz tego więzień ma do dyspozycji telewizję satelitarną i abonament pozwalający na oglądanie meczów piłki nożnej, która jest jego pasją. Ma otrzymuje korespondencję i wizyty, za uprzednim pozwoleniem sądowym. Odbył ramadan, ma dostęp do biblioteki, może także dokonywać zakupu gazet, jako że dysponuje osobistym kontem. Od czasu do czasu zerka do Koranu i na ty sie kończy.

  Mówi się o nim, że fakt bycia obserwowanym przez 6 kamer o potężnym zoomie, 24 godziny na dobę, sprawił, że Abdeslam czuje się obrażony i z tego powodu zamknął się w sobie − co manifestuje się jego nieugiętym i nieprzeniknionym milczeniem. Rzeczywiście w czwartym pomieszczeniu przebywają strażnicy, mający za zadanie kontrolowanie więźnia i zapisywanie wszystkiego, co go dotyczy w specjalnie do tego przeznaczonym rejestrze.

  Wszystko, co zobaczył poseł Thierry Solère, spowodowało, że wysłał natychmiast do ministra sprawiedliwości Jeana-Jacquesa Urvoasa oficjalny pisemny protest, kwestionujący w szczególności obecność siłowni.

  Poseł napisał: "Chciałbym poznać powody i całą motywację, które sprawiły iż w waszym ministerstwie podjęto tego rodzaju decyzję" − jako że nie otrzymał żadnych wyjaśnień na ten temat od dyrektorki więzienia. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18456&Itemid=47
 • Nicea - naciski by kłamać w sprawie obecności policji podczas zamachu.
  Nicea - naciski by kłamać w sprawie obecności policji podczas zamachu.

  Cazeneuve zaskarża odpowiedzialną za videomonitoring

  Nizza, pressioni per mentire sulla presenza della polizia. Querela di Cazeneuve: “Accuse gravi”

  http://www.lastampa.it/2016/07/24/esteri/nizza-pressioni-per-mentire-sulla-presenza-della-polizia-querela-di-cazeneuve-accuse-gravi-C472fjbrM8OhWRLV4GMDvL/pagina.html


  www.lastampa.it 24 lipiec 2016 tłum. RAM


  Policja miejska, odpowiedzialna za videonadzór w Nicei oskarża rząd francuski o naciski aby ta sfałszowała informacje na temat obecności policji narodowej podczas zamachu z 14 lipca. Ministerstwo spraw wewnętrznych odpowiada jednakże twardo, obiecując pozew do sądu o zniesławienie. (…)

  W wywiadzie dla Journal du Dimanche, kierująca centrum videomonitoringu miejskiego (Csu) – Sandra Bertin oskarża ministerstwo spraw wewnętrznych o naciskanie na nią, aby napisała w oficjalnym raporcie o obecności policjantów w czasie zamachu, pomimo, że nie widać ich absolutnie na nagraniach.

  "Przez godzinę zmuszano mnie abym wskazała w raporcie konkretne stanowiska agentów policji, których na monitorach nie widziałam" – opowiedziała. Bertin dodała, że poproszono ją o "raport, opisujący stanowiska policji miejskiej, pozycję barier i wyraźnie napisanie, że na nagraniach kamer, w dwóch punktach widoczna jest także obecność policji narodowej".

  "Odpowiedziałam, że nie mam zamiaru opisywać tego, czego nie widzę. Być może, że policja narodowa była obecna podczas wydarzeń, ale nie widać jej na nagraniach. Osoba rozmawiająca ze mną poprosiła o przesłanie jej pocztą elektroniczną − wersji modyfikowalnej raportu, w celu – jak się wyraziła − "nie bycia zmuszoną do ponownego pisania go" –opowiedziala Bertin.

  Na koniec, wyjaśniła, że "wysłała 2 wersje raportu – jedną niemodyfikowalną i drugą modyfikowalną". Odpowiedzialna za videomonitoring podkreśliła także, że gdyby policja miejska była wyposażona w taką samą broń, w jaką wyposażona jest policja narodowa, byłaby w stanie zatrzymać mordercę kierującego tirem.

  W odpowiedzi, francuski minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve, określając oskarżenia Sandry Bertin jako "bardzo poważne", zapowiedział wniesienie przeciwko niej pozwu do sądu. Jednocześnie minister sprawiedliwości wydał komunikat informujący, że śledztwo prowadzone przez prokuraturę paryską opiera się o nagrania kamer videonadzoru, które "w żadnym wypadku nie zostały zniszczone".
  ====================
  Einat Wilf: Wczoraj wikepedia usunela z jej życiorysu prace dla wywiadu Izraela
  Wczoraj (01:04) wspomnialem o tej pani, zonie szczesliwca reprotera/blogera co byl zarowno w Nicei i Monachium i byl swiadkiem i filmowal. Gdy wczoraj zagladalem do wiki w czasie pisania komentarza odnosnik do jej pracy w wywiadzie jeszcze byl. Dzis juz go nie ma.

  A tu gosc co to zauwazyl: https://www.youtube.com/watch?v=lBt192vb2M4
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18452&Itemid=47
 • Ślady Mossadu w zamachach w Nicei i Monachium
  Ślady Mossadu w zamachach w Nicei i Monachium

  Le tracce del Mossad negli attentati di Nizza e Monaco

  http://www.controinformazione.info/le-tracce-del-mossad-negli-attentati-di-nizza-e-monaco/
  La huella del Mossad en los atentados de Múnich y Niza
  http://www.hispantv.com/noticias/alemania/282656/mossad-filamr-atentados-niza-munich


  www.controinformazione.info 23 lipiec 2016 tłum. RAM


  "To Mossad sfilmował zamachy zorganizowane w Nicei i Monachium, co wskazuje na jego zaangażowanie w ich przygotowaniu".

  Do powyższego wniosku doszedł amerykański portal informacyjny i śledczy Veterans Today, który opublikował w piątek materiał potwierdzający iż dziennikarz mający powiązania z izraelskim wywiadem − jako pierwszy sfilmował zamachy w Nicei i w Monachium, poczym rozpowszechnił je w Internecie.

  Shots Fired in Munich Shopping Center
  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/shots-fired-in-munich-shopping-center/

  Według portalu jest nim Richard Gutjahr, niemiecki fotograf i dziennikarz. Na Twitterze Gutjahr napisał: "Znajduję się naprzeciw centrum handlowego Olimpia".

  Gutjahr jest mężem Einat Wilf, byłej agentki Mossadu (w stopniu porucznika) i ex doradcy (Foreign Policy Advisor) izraelskiego premiera Shimona Peresa w latach 2004−2007.

  Richard Gutjahr
  https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr
  Einath Wilf
  https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf

  Portal Gearoidocolmain.org precyzuje, że zamach w Monachium miał miejsce w 72 rocznicę ataku "false flag", który 22 lipca 1946 roku doprowadził do utworzenia państwa Izrael (spowodował zniszczenie hotelu King David, siedziby brytyjskiej administracji w Palestynie i 92 ofiary śmiertelne). Atak zorganizowany był przez izraelskich zamachowców ubranych po arabsku i porozumiewających się między sobą w dialekcie arabskim.

  Gearóid Ó Colmáin – Journalist & Geopolitical Analyst
  http://www.gearoidocolmain.org/

  King David Hotel bombing
  https://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing

  Irgun Cwai Leumi
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Irgun_Cwai_Leumi

  Jak pisze Veterans Today − celem zamachu w Monachium jest stworzenie atmosfery nienawiści i nieufności między wspólnotami muzułmańską i chrześcijańską, z której realizacji − korzyści ciągnąłby Izrael.

  Według VT jest to ukryta wojna realizowana przez syjonistów. (...)
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18448&Itemid=47
 • To wszystko jest kłamstwem !!!!!
  Żadnego, powtarzam żadnego zamachu nie było. A te wszystkie Polki żyją i mają się dobrze.
  Proszę wcześniej uzgodnić z "portalową ekspertką" jedną wspólną wersję.
  8-))))
 • @kula Lis 66 15:56:50
  Wulgaryzmy - język jak spod budki z piwem. Domaganie się szacunku dla kobiet i wyrażanie się o nich w taki sposób? Coś tu chyba jest nie tak!

  Dziwię się Autorowi bloga, że toleruje takie wypowiedzi.
 • @Lotna 22:50:37
  Domaganie się szacunku dla kobiet i Kula Lis -
  nierealne
  a może on za prześcieradło robi 8-)))
 • @Ex admin 22:52:28
  Jak Ahmed ma depresję w lipcu - to co dopiero będzie w listopadzie?
  8-)))

  // Fakt jest że w całej Europie giną ludzie przez szaleństwo biurokratów.//

  Pełna zgoda co do tej diagnozy. Pełna zgoda

  Natomiast zaprzeczanie i drwienie z ofiar i to naszych rodaczek to już nie kpina - tak zachować się może ale .......hiena.
  Pisałem jej już że jeszcze kiedyś (oby nie) i jej przyjdzie zmierzyć się z taką "false flag" .

  Pozdrawiam
 • A czemu te panny maja buzie zaloniete?
  http://ocdn.eu/images/pulscms/NzY7MDMsMzUyLDAsMSwx/d0c5fe396a6a77cf1ef88a2ef376cd00.jpeg

  //A czemu te panny maja buzie zaloniete? Zeby sie przypadkiem nie rozpoznaly tak jak Neda Soltani?
  A moze sa o cos podejrzane?//

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016#comment_1320980
 • Nasza wina...
  Nie należało tych kobitek za granicę wypuszczać. Cóż to albowiem za nieszczęście i hańba, w Niemczech żyć, z Azjatą spółkować i zalec w niepoświęconej ziemi na szwabskim cmentarzu. Nic już gorszego tych dziewuch spotkać nie mogło, hańbą do syta napojone zostały. Pan nasz się z pewnością nad sponiewieranymi zmiłuje.

  Ale bo to i nasza wina w tem jest. Naród durny, dawno już powstać powinien, za Tuska njapóźniej Ojczyzna nasza zerwać się do boju powinna. A było już tak daleko, ale rozmydliło się wszystko, przegadane zostało w naszych sztabach i upadło pod swem gatunkowym ciężarem. Może pokolenie nasze zatraciło już cnotę i umiejętność walki zbrojnej. Pedały same i cioty na Ojczyźnie siedzą, cała reszta na obczyznę ujechała i w oddali na sygnał oczekuje. A przy okazji z biegiem czasu się germanizuje, anglicyzuje, ekumenizuje i wszystkie inne france współczesnych czasów łapie: Obojętność, kosmopolityzm i otyłość umysłową i cielesną.

  Taki na ten przykład Ślepy "Filip" Jeznach, wielki kolega Ślepca generalismusa, kata Polaków, na tem upadającym portalu kacapią propagandę roznosi i nikt starej kapusty nie przegoni. U nas na jednostce donosiciel dotrwałby co najwyżej do capstrzyku, a tutaj na portalu kapusta ma się dobrze, w zamian za historyjki i anegdotki publika go toleruje i jakby lubieje. A takich Filipów to wszak pół narodu jest, to oni właśnie owe nieszczęsne Polki, rodaczki nasze, na obczyznę i poniewierkę wypędzają, lewackie treści zbrodnicze po trochu propinując.

  Tak więc, panowie cywile, nie pytajcie, komu tem razem dzwon zabimba. Wasze żony, narzeczone i siostry będą następne.
 • Bloger Argut podał to chyba pierwszy
  Była dyskusja o tym o czym pisano na N24, że w bardzo dziwny sposób układają się przestrzeliny na szybie przedniej tej ciężarówki z Nicei. Strzały były kierowane tak jakby była to ciężarówka przygotowana do ruchu lewostronnego. Nasuwa się pytanie gdzie wyparował kierowca. Ktoś pisał, że na usuniętym już filmiku z YT było widać, że po zatrzymaniu ciężarówki policjanci wyciągnęli z szoferki faceta, rzucili go na ziemię i kopali.
  Sugerowałem, że może samochód był zdalnie sterowany, na co Argut napisał, że w USA są już samochody autonomiczne.
  Dla mnie to nowość, więc poszukałem i okazuje się, że jest google car, samochód miejski, podobny nieco do starej Zastawy 650, a przed tym montowano układ w Lexusie. W Nevadzie dopuszczono takie samochody do ruchu ulicznego już w 2011 roku, a obecnie można nimi jeździć w 9 stanach.
  Autonomiczne samochody mają kamery z przodu i z tyłu, a na dachu LIDAR. Z rozpoznania wynika, że kiedy samochody autonomiczne brały udział w niegroźnych wypadkach to winę za nie ponosił człowiek siedzący za kierownicą samochodu. Była jedna stłuczka z winy autonomicznego samochodu z autobusem w dość nietypowych warunkach drogowych i dlzmieniono algorytm sterujący samochodem. Są jeszcze samochody półautonomiczne, jak np Tesla i producent zaleca daleko idącą ostrożność przy włączaniu tego trybu. Był jeden wypadek śmiertelny, kiedy kierowca po włączeniu wspomnianego trybu grał w jakąś grę komputerową, a układ źle rozpoznał niebezpieczeństwo w postaci ciągnika nadjeżdżającego z boku i nie włączył hamowania i doszło do zderzenia przy dużej prędkości.
  Tesla, aby nie zagrozić sprzedaży samochodu ukrywała ten fakt przez miesiąc. Kiedy ta informacja w końcu dotarła do prasy to akcje Tesli spadły o 3%.
  Układ autonomiczny może być instalowany w tradycyjnych samochodach z kierownicą i pedałami, kiedy nowe modele są już pozbawione tych elementów.
  Są już ciężarówki autonomiczne i być może taka była użyta w Nicei.
 • @Ex admin 02:01:08
  //A w ogóle to w Nicei po tym całym zamieszaniu to po mieście latał kangur z fałszywą flagą na ogonie co jest świetnie udokumentowane na YouTube tylko że filmik złośliwi skasowali!!!!!!!//

  Ale i świetnie udokumentowane na YouTube jest w 2 sekundzie "fajnego filmiku" z Nicei ,gdzie pokazana jest anatomia tego zwierzaka.To jednak była kangurzyca a towarzyszyła jej spora grupa aborygenów.
  Chciałem to wczoraj wkleić ale niestety skasowali. Złośliwi
  Pozdrawiam
 • @Pan podporucznik 00:05:27
  //Taki na ten przykład Ślepy "Filip" Jeznach, wielki kolega Ślepca generalismusa, kata Polaków, na tem upadającym portalu kacapią propagandę roznosi i nikt starej kapusty nie przegoni.//

  Nawet jak na intelekt szwejka to i tak komentarz ten jest idiotyczny.
  Ulżyło ?
 • nie tylko filmy z YT
  Niezalezna ekspert od spraw monitoringu przejrzala zapisy z kamer wzdluz Bulwaru Anglikow i napisala ekspertyze i wyslala ja mailem do ministerstwa za potwierdzeniem odbioru; ma potwierdzenie, ze mail dotarl a na ministerialnym serwerze go nie ma. Cuda panie, cuda.
 • @Lotna 22:50:37
  Morderca żył z Polką w nieformalnym związku. "Niemal odciął jej głowę"...Ten sposób pozbawiania życia (dekapitacja) mają chyba we krwi. Syryjczyk i jego ofiara, 45-letnia Polka, razem pracowali w jednej z restauracji w Reutlingen w Badenii-Wirtembergii i żyli w nieformalnym związku - podały w poniedziałek policja i prokuratura w Reutlingen. Motyw zbrodni nie jest znany. Polka ma 45 lat , a Arab ma 21 lat. Skoro był w nieformalnym związku i to było jego dziecko to najpewniej chciał wykonać Karo-kari, honorowe zabójstwo zgodne z kulturą Islamu. Miała ochotę na islam to ma i dokumentalnie straciła dla niego głowę. Niestety Polki są nastawione europejsko ala multi kulti. Może teraz przemyślą kilka spraw.
 • @kula Lis 66 08:13:54
  Kula Lis 66 słynie z ostrego języka- mimo tego nie wróże otrzezwienia panien i starszych w kontaktach z rabatymi. Zawierają nawet "związki małżeńskie"- choćby dla pieniędzy.Będzie więcej "wyroków" śmierci.Prasa i tela-vizja będą miały o czym pisać.
  Gdyby to chazarce Muczacze łeb ścieli ,byłoby ajwaj ,giewałtowski.
 • @Pan podporucznik 00:05:27
  Ja już ci kiedyś radziłem, zmień swoją ksywkę na szmondak, ponieważ
  każdym swoim wpisem potwierdzasz kim jesteś.
  Pan Jeznach ciebie zbanował na swoim blogu i bardzo dobrze. Powinieneś dostać bana na całym Neonie 24. Wnosisz tu tyle smrodliwego szamba, więcej niż pospolity psychopatyczny trep, tak jak tylko hasbarski szmondak potrafi.
 • @Vinto 09:52:39
  obok ,pod wpisem jest - nadużycie- wystarczy wysłać jako zalogowany opinię do admina.
 • @@@!
  Francja: Zakładnicy w kościele w Saint-Etienne-du-Rouvray. Czy to kolejny zamach we Francji. Uzbrojeni w noże napastnicy zamordowali księdza w kościele w Saint-Etienne-du-Rouvray w północnej części kraju. Jak podają lokalne media mężczyźni zostali już "zneutralizowani" przez policję. Najpierw dwóch uzbrojonych mężczyzn zabarykadowało się w kościele. Wzięli zakładników. Francuska telewizja publiczna France 3 podaje, że wśród zakładników są: ksiądz, dwie siostry zakonne i wierni. Napastnicy mają być uzbrojeni w noże.
 • @@@!
  Niemiecka demokracja jest bardziej ograniczona od demokracji w Arabii Saudyjskiej. Tam mogą mówić źle o chrześcijanach a w Niemczech za krytykę Islamu trafia się do wiezienia.
 • @kula Lis 66 15:56:50
  "Zanim rzucisz kamieniem .... "
  w nie żyjącą ofiarę
  w tym rodaczkę ,
  chwila refleksji zalecana .

  "...... Kobieta odrzucała końskie zaloty Syryjczyka a pracownicy baru przeganiali chłopaka i zamykali przed nim drzwi, bo był „dziwny”.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zamordowana-w-reutlingen-polka-osierocila-czworke-dzieci/n0xtcgz
 • @Pan podporucznik 00:05:27
  mnie też kapusta filip zbanwała, pozdrawiam wszystkich zbanowanych przez żydokonunę
 • @
  Jedyną sensowną opcją jest "wariant izraelski":
  - ginie 1 "nasz", ginie 10 "ich".

  Myślę, że gdyby w Paryżu, zamiast świeczek francuzi zrobili by mały pogrom w dzielnicy muzułmańskiej (tak ~1300 zabitych)... następnych zamachów by NIE BYŁO.
 • @laurentp 21:43:37
  No i jak tu nie chwalić żydów 8-))))
  A to takie proste
 • @Husky 21:49:47
  Nie za to CO robią, ale JAK to robią...
  "subtelna" różnica.
 • @laurentp 23:07:43
  tak czy siak
  dają sobie rade
 • @Pan podporucznik 00:05:27
  Ale oleum mam nadzieje zostanie, kamfora uleci.
  Istotnie poziom Wand i Matek Polek drastycznie spadł, a to też tego odpadu żałować nie ma czego. Kwarantanna leczeniu może pomóc, a w każdym razie epidemię powstrzymać.

  Mam teraz przez powinowatych temat dwóch sztuk. No i zaniepokojeni pytają mnie co robić i kiedy. Tak mówię: teraz to już nic. Na szczęście dość dobre dziewuchy, jak na nasze czasy i nie zdurniały do reszty. Jakieś białe, chyba ateistyczne, majkele, no i szczeniaki zwą się Jony, albo jakoś tak.
  A potem gdy czas się dopełni, to niech je nawet na siłę, w dywanie, nie słuchając ich pierdolenia zlobotomizowanego propagandą mózgowia, przywiozą z powrotem, razem z tym całym ich kramem. majkielami,jonami,oliwkami. zawsze to białe, a języka cywilizowanego się jakoś nauczy.
  No chyba, że chcą je poświęcić..
  Prawdą jest, że z kozojebczej niewoli to się szlachtę wykupywało, ale mężczyzn. Kobiety z założenia nie było już po co.
  Z następnej strony nie każdego stać komunik wyrychtować, aby białogłowie bezpieczny powrót z wojaży zapewnić. Niektorych może nie być stać, aby się tam przebić, nie mówiąc z powrotem, szczególnie gdyby miała się znajdować w stanie ocipienia. Kibitka kosztuje, pasy, knebel..

  No i pierwsze czy warto i jest po kogo.
  Nam raczej nie zabraknie. Ukrainki się garną inne też, a za chwilę będą i francuzki i hiszpanki i niemki, tylko po co komu francuzka, albo niemka. Brać sobie taki kłopot.. To już lepiej bułgarka... serio i zostaje jakby w rodzinie.
  Ważne, aby synek Polakiem był, a nie Bułgarem, co nie znaczy, że nie ma wiedzieć o mamie, że Bułgarka! A co to szkodzi?.. Ostatecznie może być Polakobułgarem, też obleci.

  A te, jak nie chcą być Wandami i Matkami Polkami niech jadą. Niech je maczetami ubogacają i w Katarze za sto dolców sprzedają po sporym przebiegu, że już one nawet orientują się mniej więcej, w setkach, albo tysiącach, osobników obsłużonych. Te z mniejszym za dwieście. Cena spada. Strasznie dużo europejek ostatnio sprzedają, a rynek nie jest z gumy.
  Niedługo małobita i po przeglądzie będzie za sto, a druga gratis i mała dziewczynka, córka jednej też gratis. Takie czasy. Pasza droga, a wielbłąd też coś jeść musi i ważniejszy. Ile można mieć niewolnic i po co, dwadzieścia starczy. Jedynie na handel, to tak, jak jest klient..

  Musimy o nich zapomnieć i z pewnością nie ruszać takiej na jakiś "ratunek" jak donkichot, bo w mordę dostała od swojego właściciela, skora sama tego chciała. Proste. Jeszcze rok temu takie małe gówno pyskate było, zgorszenie szerzyło, rodaków na pośmiewisko wystawiało, a teraz bu - ryczy, bo jej oliwkowy francuz, zęby wybił dla zabawy i chciałaby, żeby Polacy jej pomagali. Niech na policję francuską idzie. Nie nasza sprawa..
  Jeszcze arabusy i czarnuchy na komisariacie (znaczy policja francuska) się nią pobawią, będzie szczęśliwa jeszcze bardziej.
  Przypominam, że donkichot był klinicznym wariatem. Wiatraki ze smokami mylił!

  To przypomina mi frankowiczów. Ten sam schemat. Jaki byłem wyzywany, ojej! Jaki głupi, ojej! Jak nie wiedziałem co mówię. Zazdrosny byłem, słuchać musiałem pitolenia o europejskim standardzie życia. O tym, że najwyraźniej mnie odpowiada życie w kurnej chacie, oni chcą żyć na swoim, na poziomie i naprawdę! Że liczyć nie umiem, że jaki to dobry interes, że trendy na rynku, stracić się nie da. W telewizji i u Szechtera mówili, że dobry! Ojejejeej!!
  A tera by chcieli, żebym ja i inni dobrzy i roztropni ludzie, których obrażali, płacili ich lichwę.
  Wypierdalać - było słuchać jak ostrzegałem, a nie wyzywać. Teraz to mi was nawet nie szkoda, kmioty.

  Ogólnie z tym równouprawnieniem, to będzie odwrót. Pomijam fakt, że to nie jest żadne równouprawnienie, tylko święto-krowizm w celu patologizacji i kurwizacji, gdzie zawsze wolno jej radośnie wejść w szkodę i wchodzi, a jeśli ci się coś nie podoba to jesteś szowinistą.
  Np gdy wywala bufet na ulice i świeci gołą dupą, to jesteś zbokiem i cała "nowoczesna" obrażona jeszcze. Nie jesteś cool. Powinieneś ją skomplementować przecież, tak pisali w kosmopolitan i ten wczorajszy ciapak "przed" też tak zrobił. Co prawda "po" zapalił jej kopa w dupę i jego koledzy też, no ale jednak najpierw jeden z nich skomplementował.

  Prawda jest taka, że polowa tych nowych belgów i anglików (szczególnie anglików) jest zarażona/chora wenerycznie.
  Taka się wyciera z nimi, bo wiesz przypadkowo, że taka nowoczesna i kosmopolitka (jak większość zresztą, przecież one się ze swoją otwartością obnoszą), to jak ją potem zapytasz przed postawieniem drinka, czy badania ma bieżące najpierw, najlepiej z dzisiaj i czy okazać może, to znowu świnia jesteś.
  Oczywiście Polak katolik, cham skończony...
  Za to jak daje czarnuchowi, to bez prezerwatywy, bo jej powiedział, że to rasizm i potem jest w ciąży i z AIDS. Czarnuch jest OK.
  Co to są za szmaciary i kretynki.. no, ale równouprawnione;p
  Nieporozumienie potem spore, za komandosa robić i dać się za to zabić.

  Będzie odwrót, bo pseudo kultura bambo i alaha odciśnie piętno na wszystkim, a po drugie oś zła tak kombinuje, żeby później w razie czego, gdyby nie wyszło jednak wyrżnąć białych chrzescijan, zwalić winę na kobiety, że to wszystko ich wina. Dlatego głowami wszystkich państw białych chrześcijan, zostają kobiety figurantki. Potem się powie, że się jednak nie sprawdziły i do garów. Łatwy kozioł ofiarny i połowie społeczeństwa spodoba się ten pomysł z samego założenia, jednocześnie to się będzie wpisywać w narrację powrotu do wartości. Źle rozumianego, ok, wiem, ale już ustaliliśmy, że to kmioty są i oni chętnie poświęcą te tzw prawa kobiet, czyli wyleją dziecko z kąpielą, aby dokonać postępu.:p
 • @kula Lis 66 15:56:50
  Panie Balcerak, Pan takie szambo toleruje???

  Gdybym był właścicielem bloga, wypieprzyłbym takich komentatorów stąd raz na zawsze, gwiżdżąc na wolność słowa.

  Ciąć, panie Balcerak, bez litości i bez najmniejszych wątpliwości !!!
  Inaczej Pana blog staje się częścią ścieku.
 • @maharaja 11:13:30
  Ostatnio 13-15.07 byłem w Berlinie, płynąłem zestawem węgla na BEWAG, widziałem i słyszałem Polki, urzędujące z kozojebcami, niektóre z brzuchami, inne z ciapatym przychówkiem. Lecą na kozojebców ze względu na ich socjal, etc..Więc mam prawo ostro pisać o tych Polkach. No i całe szczęście, że nie jesteś właścicielem bloga. Goń się.
 • @maharaja 11:13:30
  //Panie Balcerak, Pan takie szambo toleruje???//

  Dziwne z uwagi na szacunek jakim darzą tu wszyscy pana Balceraka
  Dziwne
 • @AgnieszkaS 21:23:54
  Coś tu się stało o czym nie wiem, w związku z komentem Kuli, którego nie czytałem.
  Jeśli chodzi o mnie abstrahowałem od ostatniego przypadku. Związek ofiary z napastnikiem jest niejasny. Możliwe, że się z nim zbytnio nie integrowała.

  Nie tyle się należy, co same sobie winne. Czy jestem ofiarą jeśli zamarzę sobie pożycie intymne z aligatorem i go zacznę na kwadracie hodować? Bo mi ktoś mózg wyprał?
  Efekt jest do przewidzenia i dlaczego miałbym się wtedy spodziewać, że rodacy szturmem ruszą mi na ratunek?

  To już lepiej uznać logicznie, że jestem podatnym na propagandę idiotą, czyli kimś z założenia ułomnym i to jest parametr którego żadna edukacja nie zmieni, ani wiele przykładów. Dalej uważam, że współżycie z aligatorem to jest to, on jest taki słodki! Pozatym, innym się nie udało, ale mnie się uda!
  Można ewentualnie w takiej sytuacji próbować wyeliminować tych, którzy tą propagandę sieją i nas lobotomizują na przygody z aligatorem. W kwestii grupy ułomnych podatnych wiele się zrobić nie da i chyba nie należy. Dobrze im z ich orientacją, a przecie obowiązuje tolerancja. Można dać się zeżreć aligatorowi, jeśli się to lubi.
  Zabronione szowinistycznie nie jest.
 • @Torin 01:25:46
  //Nie tyle się należy, co same sobie winne//

  No tak
  Wiadomo przecież że każda kobieta która nie nosi burki jest dziwką
 • @Husky 07:08:11
  "...Wiadomo przecież że każda kobieta która nie nosi burki jest dziwką"

  Tak jest !!! :)
  " .... a każdy pijak to złodziej "
  jak mawiał klasyk Bareja.
  Nareszcie dobry koment.
  do całej tej
  szowinistycznej obrzydliwej hucpy .
  W imieniu kobiet ,
  dziękuję.
 • @prof.doc.hab.inka1 13:00:20
  Czyli jednak jest szowinistyczne pozwalanie na zabawy z aligatorem.
  Aby przestało być i żeby przypadki zeżarcia się nie zdarzały, należy tego zakazać, tak? Tylko co z równouprawnieniem wtedy i wolnością, gdzie każdy ponosi odpowiedzialność za własną głupotę.
  To i tak dalej tylko formalnie. Jest oczywiste, że troskliwi ludzie których obrażano, gdy próbowali nie dopuścić do zeżarcia, nie kwapią się z ratowaniem, gdy do niego już dojdzie, a dojść musi, jak to z aligatorem.
  Kolejną kwestią są koszty. Kto ma za to płacić duże pieniądze? Jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe? Już sobie te składki wyobrażam i itak by zbankrutowało. Statystyki się jajnikami zagdakać nie da, jak biednych chłopów..
 • @Torin 15:16:11
  Daj sobie spokój
  żadnych zabaw nie było
  a szkalowanie i oblewanie pomyjami
  osoby która się nie może już bronić
  jest odrażające.

  "......Agnieszka nie może się pogodzić ze śmiercią przyjaciółki. Ale też z tym, co wygaduje się o Jolancie w niemieckich mediach.

  – Jola nie miała żadnego romansu. Harowała od rana do nocy, żeby jak najwięcej wysłać dzieciom. Od dwóch miesięcy wielokrotnie zwierzała mi się, że zakochał się w niej Syryjczyk. Mówił, że chce się z nią ożenić, ciągle wyznawał miłość i podszczypywał. Jola bała się go i miała tego dosyć – opowiada przyjaciółka zamordowanej."

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/boje-sie-go-chyba-sie-nacpal/cy7pfv2

  PS.
  O statystykach ,
  jądrach
  i rozdętym męskim ego
  nie chce mi się gadać
  chociaż było by o czym.
 • @prof.doc.hab.inka1 15:52:30
  "Daj sobie spokój
  żadnych zabaw nie było
  a szkalowanie i oblewanie pomyjami
  osoby która się nie może już bronić
  jest odrażające."

  Teraz bardzo PROSZĘ o wskazanie fragmentu, gdzie szkalowałem i oblewałem pomyjami osoby która nie może się bronić, albo nie odzywaj się do mnie, bo mnie nudzisz i nużysz.
  Możliwe też, że odnosisz się do nieistniejącego już komentu kuli. W takiej sytuacji, przez twoje niedopatrzenie, niepotrzebnie marnujemy czas.
  Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cie nie zdradzi..

  Zaraz się dowiemy, że wszyscy, którzy dopuścili się czynów niegodnych na Polkach za granicą to byli niemieccy wariaci, a te Polki nie były w żaden sposób nigdy z nimi związane. Buhhhaaa! xD

  Byle tylko wybielić, byle tylko propagandowa orkiestra, jechała dalej!
  No i dobre samopoczucie, tak...

  Po raz kolejny zaznaczam (co jest skwapliwie pomijane!) - abstrahowałem od ostatniego wydarzenia, gdzie związek jest niejasny. Dalej jest niejasny, nie badałem tego. Gówno mnie obchodzi co w tej sprawie napiszą interia, fakt, superexpres. Napiszą co każą, a inni jeśli im będzie pasować do preferowanej linii propagandowej, powtarzać będą i cytować. Oczywiście pomijając przy tym, że pojedyncze zdarzenie nie udowadnia normy, ani większości. Typowe dla propagandy. Zdarzenie ma stanowić niezaprzeczalny dowód. Nudy..

  Nie pisałem ani, że utrzymywała, ani że nie utrzymywała. Z prostej przyczyny, nie pisałem o niej, no ale doktorka habilitowanka inka nie tylko tego nie zauważyła, ale zachowuje się jakbym napisał, co gorsza odrażająco szkalował pomyjami. Potrzebny jej taki fałszywy argument jajnikowy w dyskusji, żeby wywalić focha, na chama.

  Podobną wartość mają inne argumenty i komenty:
  //Nie tyle się należy, co same sobie winne//
  "No tak
  Wiadomo przecież że każda kobieta która nie nosi burki jest dziwką"

  Nie tylko nic nie wnosi do dyskusji, ale jest kolejnym pomówieniem - pseudoargumentem.
  Do zabranego głosu w dyskusji, który wskazywał dowolność dobierania sobie partnerów i przygodnych kontaktów seksualnych przez Polki, co jest ich prawem w ramach uprawnienia i pseudo rewolucji seksualnej. Wskazywałem jednak na fakt, że podobnie jak równouprawnieni mężczyźni, muszą ponosić same tego konsekwencje, a nie liczyć na wybawców, i to gremialnie! Żeby jeszcze ojciec, brat, kolega, no nie! Gremialnie! Zgody nie ma.

  Na ten koment przeczytaliśmy coś o burkach, bez sensu, jak wyżej.
  I tak to leci..

  A w ogóle, jeśli kogoś tu obrażam (oczywiście bezpodstawnie szkalując), to do administracji, najlepiej bana i kasację konta poproszę. Już, w te pędy! Bo na fochy, za prawdę, to mam wywalone.

  a jeśli profesorka docentka chce porozmawiać o ułomnościach mężczyzn i ewidentnej patologizacji sporej ich części, (jak chcą niektórzy większości), żeby sobie humor poprawić, to proszę bardzo.
  Pewnie się nawet z częścią argumentów zgodzę. Nie mam syndromu solidarności jąder.
 • @Torin 23:10:20
  //Po raz kolejny zaznaczam (co jest skwapliwie pomijane!) - abstrahowałem od ostatniego wydarzenia, gdzie związek jest niejasny. //

  Polecam kolejna operacje false flag

  http://dd.neon24.pl/post/132929,pogrzeb-polek-zamordowanych-w-nicei

  W pogrzebie jako niezależni obserwatorzy mają wziąć udział:
  słynna ekspertka z Antypodów, absolwenta wielu uczelni na kilku kontynentach - Pani Tiamat, a także słynny bloger z Juesej Morris a za tłumacza robił będzie Metro niewiadomego pochodzenia.
  Może jakiś filmik powstanie. Oby tylko zanim go zamieszczą nie skasowali bo une takie już są. Wszystko kasują, nawet asfalt z promenady już zdjęli i drzewa wycięli.
 • @Husky 23:23:51
  Huski, na rany!:))
  Jeśli te z nicei, to je ciężarówka zabrała, tak? To się w ogóle nie ma, do tego co pisałem. Równie dobrze mogła w tym miejscu stać Australijka:)

  Naprawdę sądzisz, że mam jakiś problem z równouprawnieniem?:)
  Jakoś kilka kobiet w rodzinie na mnie nie narzeka:) Teraz miałem wstępne problemy z jedną, ale to dlatego, że leming na strimingu, lisich parówach i trybunie szechtera. Dobra dziewczyna, zająłem się tym ostrożnie i już z nią lepiej, chociaż przeżywa wewnętrznie dysonans poznawczy:)
  Nie dziwię się zresztą. To normalne. Dowiedzieć się, że wszystko jest na opak, a poglądy które wyznajesz, nie są twoje, tylko wdrukowane przez media..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031