Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Islamiści słuchają Lubnauer

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głos europejskiej Nowoczesnej niesie po całej Europie. Tylko co posłanka Lubnauer nakazała polskim parafiom przyjmować muzułmańskich uchodźców, dwóch gentlemanów z nożami zaprosiło się do parafii koło Rouen we Francji. Polała się krew.

Dwa dni temu na wizji TVP posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer podtrzymała dyrektywę Ryszarda Petru o lokowaniu muzułmańskich uchodźców w polskich parafiach (wideo poniżej). Nowoczesna to pro-unijna partia, nachalnie promowana w Brukseli przez Guja Verhofstadta, partia której głos liczy się podobno w Europie.

 

Co się dziwić, że dzisiaj rano dwóch gentlemanów z nożami poszło za apelem posłanki Lubnauer i zaprosiło się na mszę do parafii w Saint-Etienne-du-Rouvray, poderżnęło gardło proboszczowi i ciężko raniło parafianina (jest w stanie krytycznym), wznosząc przy okazji okrzyki "Allahu Akhbar!" Francuska policja szybko przyjechała na miejsce i zamiast uściskać tych dwóch gentlemanów z nożami (tak jak tego chcą lewacy) zastrzeliła ich na miejscu. Pani Mogherini chyba znowu się popłacze.

 

Jeden z tych dwóch gentlemanów z nożami, który próbował wsześniej dostać się do Syrii, został wypuszczony z francuskiego więzienia kilka miesięcy temu, pomimo protestu prokuratury antyterrorystycznej, i był pod nadzorem elektronicznym. Aha, francuskie państwo znów zdało egzamin.

 

Ale pamiętajmy też, że na północy Francji, pomiędzy Calais i Le Havre, grasują tysiące nielegalnych migrantów, którzy wcześniej chcieli przedostać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj rano w Calais jeden z nich został zamordowany, w trakcie bijatyki pomiedzy różnymi miłującymi pokój grupami etnicznymi:

 

www.france24.com/en/20160726-ethiopian-killed-clashes-calais-migrant-camp

 

W Saint-Etienne-de-Rouvray znajduje się także meczet oraz getto multi-kulti nazywane oficjalnie według terminologii administracyjnej Zone Urbaine Sensible. Zgadnijcie liczbę takich stref we Francji ? 750.

 

Partia Nowoczesna jest głośno wspierana przez Guja Verhofstadta, który sam jest na smyczy Saudyjczyków, pisaliśmy już, że kilka lat temu Verhofstadt lobbował za uzbrojeniem jednego z syryjskich watażków, którego oddziały przeszły potem na stronę Państwa Islamskiego:

monsieurb.neon24.pl/post/130690,islamisci-verhofstadta 

Pro-imigracyjna i antykatolicka Nowoczesna jest więc wspierana przez pro-Saudyjskich notabli w Brukseli. Krew już leje się we francuskich kościołach, posłowie Nowoczesnej chcą, aby krew lała się także w polskich parafiach. Co na ten temat mówi nowa ustawa anty-terrorystyczna ?

 

Lubnauer rozsyła "uchodźców" do polskich parafii (początek wideo)

 

 

Saint-Etienne-du-Rouvray czyli parafia wzbogacona przez islam 

Ksiądz Hamel, ofiara muzułmanów "zintegrowanych" w laickiej Francji

 

Le père Jacques Hamel avait 86 ans.

Lider Nowoczesnej Petru z Gujem Verhofstadtem w Brukseli

Verhofstadt na smyczy Saudyjczyków lobbował za syryjskim watażką

KOMENTARZE

 • Strzelanina w szpitalu w Berlinie
  Kolejny atak w Niemczech. Strzały w szpitalu uniwersyteckim w Steglitz południowej dzielnicy Berlina. Ze wstępnych informacji wynika, że nie żyje lekarz tej placówki. Lokalne media piszą jednak, że medyk jest ranny. Atakujący natomiast miał popełnić samobójstwo. Policja nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Niemiecka policja podała, że lekarz jest krytycznie ranny. Według wstępnych ustaleń jest na oddziale intensywnej terapii. W uniwersyteckiej klinice Benjamina Franklina w Steglitz padły strzały. Policja jest na miejscu. Strzały padły około godziny 13. Naoczni świadkowie mówią, że do dramatu doszło na 4 piętrze szpitala. Pierwsze doniesienia z miejsca mówią, że lekarz został zastrzelony w szpitalu. Sprawca miał się później zastrzelić. Policja nie chce potwierdzić. "Berliner Zeitung" podaje natomiast, że lekarz jest ranny. Placówka ta jest jedną z największych szpitali klinicznych w Europie, z siedzibą w centrum niemieckiej stolicy.
 • CIEKAWE ZESTAWIENIE :)
  "Niemiecki „Die Welt” ma pretensje do portalu wPolityce.pl! Poszło o krytykę polityki imigracyjnej Merkel.."

  ".....Co tak zdenerwowało Winterbauera? Portal „wPolityce.pl” i umieszczone na nim w poniedziałek artykuły, krytykujące politykę imigracyjną kanclerz Angeli Merkel oraz postawę wobec zamachów niemieckich elit politycznych i medialnych.

  Niemieckie elity wpuściły „morderczą, islamską hordę” do kraju pisze „prawicowy” portal informacyjny „wPolityce.pl” i twierdzi, że niemieckie służby bezpieczeństwa oraz media „wymyślają różne głupoty, by zatuszować katastrofę polityki Angeli Merkel "

  http://wpolityce.pl/swiat/302188-niemiecki-die-welt-ma-pretensje-do-portalu-wpolitycepl-poszlo-o-krytyke-polityki-imigracyjnej-merkel-pieniacka-schadenfreude

  A TYMCZASEM ? :)
  "Berliński senator z partii Merkel nie wytrzymał: "Ściągnęliśmy sobie do kraju całkowicie zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia barbarzyńskich zbrodni!"

  http://wpolityce.pl/swiat/302215-berlinski-senator-z-partii-merkel-nie-wytrzymal-sciagnelismy-sobie-do-kraju-calkowicie-zdziczalych-ludzi-zdolnych-do-popelnienia-barbarzynskich-zbrodni
 • @
  No to mamy cztery zamachy w ciągu tygodnia w Niemczech i dwa we Francji!
  Wyobraźmy sobie teraz, że zeszłoroczne wybory w Polsce wygrała PO, PSL, Zlew lub "Razem" i rządzi. Mamy już w Polsce 7000 uchodźców (Pakistańczyków, Albańczyków, Libańczyków i tzw. ofiar wojny w Syrii, wstępnie przesortowanych przez Niemców, (tych z zawodem i pewnym pochodzeniem zostawiają u siebie!). Kolejne 50 -100 tys. "zobowiązaliśmy się" przyjąć w ramach solidarności z UE, czyli na żądanie Makreli - patronki Tuska.
  Nie lubię PIS, ale przecież trzeba umieć docenić sytuacyjne zrządzenie losu
  Pozdrawiam BJ
 • @Bogusław Jeznach 17:14:28
  Te wszystkie sfingowane pseudozamachy mają na celu pogniebic umęczone narody arabskie .
  Kompletnie nieudane i kompromitujące to false flag
  Pozdrawiam
  ps,
  a PIS
  a pis im mordke.... 8-)))))
 • Oraz ubogacają Niemki stojące nad grobem(dosłownie)
  79-letnia Niemka zgwałcona na cmentarzu przez 40-letniego uchodźcę z Erytrei. „Został złapany na gorącym uczynku”...79-letnia emerytka padła w niedzielę rano ofiara gwałtu na jednym z cmentarzy w niemieckim Ibbenbüren. Sprawcą jest 40-letni uchodźca z Erytrei, przebywający w Niemczech od 2013 roku donosi niemiecki dziennik „Die Welt”.
  Kobieta jak co tydzień odwiedzała groby bliskich. Uchodźca rzucił się na nią i zaciągnął ja w krzaki. Mężczyzna przechodzący w pobliżu usłyszał wołanie o pomoc emerytki i zawiadomił policję. Gdy ta dotarła na miejsce gwałt był nadal w toku. Jak twierdzi „Die Welt” policja musiała ściągać uchodźcę z kobiety. Został złapany na gorącym uczynku. Nie stawiał oporu podczas aresztowania twierdzi policja. Jeszcze w niedzielę sąd wydał nakaz aresztowania Erytrejczyka. Trafił do aresztu. Jego ofiara w niedzielę wieczorem opuściła szpital. Jest pod opieką psychologa.
  welt.de Ps..Ależ oni wyposzczeni! Kastracja, kąpiel w świńskiej krwi, rytualne nakarmienia kaszanką i odesłanie do kraju urodzenia. Ci kozojebcy nie odpuszczają nawet staruszkom !!! Posłanki N. wzywają gorąco do przyjmowania muzułmanów. Teraz wiadomo dlaczego. POdesłać im koparę, środę, muchę, szczukę, labnauer, pichciuk i inne swołocze. Niech je rżną ile wlezie, będą ubogacone i zamkną swe mordy.
 • @@@!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2016/07/26/825/360/36dac6af331b46609f071531e9fd0436.jpeg (to ten Syryjczyk) Polityk niemieckiej lewicy zapobiegł deportacji Syryjczyka, który wysadził się w powietrze w bawarskim Ansbach. „Mam wyrzuty sumienia”... Mohammed D., syryjski zamachowiec, który w niedzielę przeprowadził zamach w bawarskim Ansbach, nie został deportowany z Niemiec m.in. dzięki interwencji posła do Bundestagu skrajnie lewicowej partii „Die Linke” – donosi niemiecki dziennik „Die Welt”. Według gazety poseł Harald Weinberg wysłał list do rady miasta Ansbach prosząc o „wstrzymanie deportacji Syryjczyka do czasu aż skończy on leczenie w Niemczech”. 27-letni Mohammed D. leczył się psychiatrycznie, miał za sobą dwie próby samobójcze. Złożony przez niego wniosek o azyl został w ub. r. odrzucony. Mężczyzna, który przybył do Niemiec dwa lata temu, miał bezzwłocznie wrócić do Syrii, ale dalej mieszkał w jednym z ośrodków dla azylantów Ansbach, gdzie przebywa obecnie ok. 500 uchodźców. Syryjczyk przeprowadził zamach w niedzielę, zdetonował bombę przed restauracją w centrum miasta. Zginął w wybuchu, 12 osób zostało rannych, w tym trzy ciężko. Poseł „Die Linke” nie żałuje swojej decyzji, by zatrzymać deportację Mohammeda D., który przed zamachem złożył przysięgę wierności Państwu Islamskiemu. Gdybym miał cofnąć się w czasie, mając poziom wiedzy, który wówczas posiadałem, zachowałbym się dokładnie tak samo powiedział Weinberger. Jednocześnie przyznał jednak, że gdy myśli o ofiarach zamachu to „ma wyrzuty sumienia”. Na nagraniu zamachowiec z Ansbach złożył przysięgę wierności Państwu Islamskiemu, powiedział, że w Ansbach przeprowadził „operację poszukiwania męczeństwa” i wezwał do kolejnych ataków. Tłumaczył, że jego zamach jest reakcją na przestępstwa popełniane przez koalicję walczącą z ISIS w Syrii i Iraku.
  welt.de Ps..Ciekawe, czy rzeczywiście zamachowiec leczył się psychiatrycznie, czy to fejk, mający go usprawiedliwić? Jakieś dziwne te ich (muzułmańskie) depresje. Tak coś we łbie szura, a jednak potrafią dotrzeć, stworzyć, użyć, uruchomić bombę, taka specyficzna islamska depresja.
 • @Bogusław Jeznach 17:14:28
  Beata Szydło: Nasza diagnoza ws. polityki migracyjnej była słuszna...Potwierdza się diagnoza polskiego rządu ws. polityki migracyjnej - oceniła we wtorek premier Beata Szydło w odniesieniu do ostatnich aktów terroru w Europie. Według niej nad skutecznym rozwiązaniem problemu terroryzmu powinna się zastanowić Komisja Europejska.
  Premier na konferencji prasowej była pytana o bezpieczeństwo podczas rozpoczynających się właśnie Światowych Dni Młodzieży, w kontekście ataku w kościele w Normandii, do którego przyznało się tzw. Państwo Islamskie. Dwaj napastnicy wzięli we wtorek pięciu zakładników w świątyni, następnie zabili proboszcza i ciężko ranili jedną osobę.
  „Bezpieczeństwo Polaków, Polek, wszystkich obywateli naszego państwa jest sprawą nadrzędną”
  — podkreśliła szefowa rządu.
  „Bezpieczeństwo wszystkich uczestników Światowych Dni Młodzieży to sprawa dla nas priorytetowa. Mogę zapewnić, że wszystkie służby działają, czuwają. To jest w tej chwili największa troska polskiego rządu, by przebieg Światowych Dni Młodzieży był bezpieczny, spokojny, by młodzież mogła cieszyć się tym, że jest razem, żeby to wielkie święto młodości, ale też wartości i wiary, było świętem, które łączy, a nie które jest w obliczu tych niebezpieczeństw w jakiś sposób zagrożone”
  — zaznaczyła premier.
  Podkreśliła, że ministrem szczególnie skoncentrowanym na zabezpieczeniu ŚDM jest szef MSWiA Mariusz Błaszczak.
  Szydło powiedziała, że od kilku tygodniu „każdego dnia dowiadujemy się o kolejnym akcie terroryzmu i kolejnych śmierciach niewinnych ludzi”.
  „Trzeba temu powiedzieć wreszcie stop. Europa musi zacząć skutecznie przeciwstawiać się terrorystom”
  — mówiła Szydło. Według niej to jest najważniejsza kwestia, która powinna „zaprzątać uwagę polityków europejskich i światowych”.
  „Musimy wszyscy nie tylko mówić, wydawać kolejne oświadczenia, nie tylko podejmować kolejne gesty, które są zawsze ważne w takich sytuacjach, ale po prostu zacząć skutecznie działać. To jest dzisiaj obowiązek polityków europejskich”
  — powiedziała premier.
  „Myślę, że po raz kolejny mamy potwierdzenie, że polityka polskiego rządu, jeżeli chodzi o politykę migracyjną, jeżeli chodzi o diagnozę sytuacji, jest polityką, która po prostu się potwierdza. Na pewno dla nas w tej chwili najważniejsze jest bezpieczeństwo polskich obywateli”
  — zaznaczyła Szydło.
  Premier była również pytana o zapowiedź Komisji Europejskiej, która ma powrócić do kwestii Trybunału Konstytucyjnego w Polsce. Rzecznik KE Margaritis Schinas poinformował we wtorek, że KE Komisja Europejska zajmie się w środę na cotygodniowym posiedzeniu kryzysem wokół TK w Polsce i przedyskutuje ewentualne dalsze działania w ramach procedury ochrony praworządności. Według nieoficjalnych informacji komisarze mają rozmawiać o ewentualnych zalecenia dla polskich władz.
  Wydanie takich zaleceń oznaczałoby przejście do drugiego etapu procedury ochrony praworządności, prowadzonej od stycznia br.
  Szydło wyraziła pogląd, że
  „Komisja Europejska powinna jutro zacząć zastanawiać się również nad tym najważniejszym problemem europejskim, czyli terroryzmem”.
  „Politycy europejscy, także najważniejsi urzędnicy europejscy, (powinni) zastanawiać się nad skutecznymi rozwiązaniami, natomiast nie zajmować się sprawami, które ani w tej chwili nie powinny być przedmiotem posiedzeń KE, ani przede wszystkim nie są zakończone”
  — podkreśliła szefowa rządu.
  Zwróciła przy tym uwagę, że nowa ustawa o TK czeka jeszcze na podpis prezydenta Andrzeja Dudy.
  „Więc tutaj proces (legislacyjny) nie jest zakończony. Dziwię się, że Komisja Europejska chce zajmować się ustawą, która jeszcze nie została podpisana i nie weszła w życie”
  — zaznaczyła Szydło.
  Proszona o komentarz do poniedziałkowej wypowiedzi szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego, według którego polski rząd oczekuje od niemieckich polityków i służb, że wyjaśnią, dlaczego w ich kraju doszło do aktów terroru, Szydło podkreśliła, że „obowiązkiem polskiego państwa jest domagać się wyjaśnienia tego, co się wydarzyło, rzetelnej informacji, ponieważ to dzieje się za naszą granicą, za naszą granicą mają miejsce ataki terrorystyczne”.
  Premier zaznaczyła, że na polskim rządzie ciąży obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa polskim obywatelom - „zarówno tym, którzy mieszkają w Polsce, jak i tym, którzy mieszkają poza granicami polskiego państwa”.
  „Dlatego chcemy wiedzieć, co tak naprawdę wydarzyło się i jakie są w tej chwili podejmowane działania, żeby więcej takich aktów nie było”
  — dodała.
  W ciągu ostatniego tygodnia doszło do serii dramatycznych wydarzeń w Niemczech. W poniedziałek 18 lipca 17-letni uchodźca z Afganistanu zaatakował siekierą i nożem pasażerów w pociągu pod Wuerzburgiem, raniąc pięć osób. W piątek 22 lipca 18-latek pochodzenia irańskiego zastrzelił w galerii handlowej w Monachium dziewięć, w większości młodych, osób, a następnie popełnił samobójstwo. W niedzielę 24 lipca 27-letni uchodźca z Syrii wysadził się w powietrze przed restauracją w Ansbach, raniąc 15 osób. Tego samego dnia 21-letni Syryjczyk maczetą zabił w Reutlingen 45-letnią Polkę.
  14 lipca doszło do zamachu we Francji. Podczas obchodów Dnia Bastylii w Nicei ciężarówka wjechała w tłum ludzi, zginęły 84 osoby, a ponad 200 zostało rannych. We wtorek doszło do ataku w kościele w Normandii, do którego przyznało się tzw. Państwo Islamskie. Dwaj napastnicy wzięli tam pięciu zakładników, następnie zabili proboszcza i ciężko ranili jedną osobę.
  ansa/PAP
 • @kula Lis 66 18:21:30
  //W ciągu ostatniego tygodnia doszło do serii dramatycznych wydarzeń w Niemczech. W poniedziałek 18 lipca 17-letni uchodźca z Afganistanu zaatakował siekierą i nożem pasażerów w pociągu pod Wuerzburgiem, raniąc pięć osób. W piątek 22 lipca 18-latek pochodzenia irańskiego zastrzelił w galerii handlowej w Monachium dziewięć, w większości młodych, osób, a następnie popełnił samobójstwo. W niedzielę 24 lipca 27-letni uchodźca z Syrii wysadził się w powietrze przed restauracją w Ansbach, raniąc 15 osób. Tego samego dnia 21-letni Syryjczyk maczetą zabił w Reutlingen 45-letnią Polkę.
  14 lipca doszło do zamachu we Francji. Podczas obchodów Dnia Bastylii w Nicei ciężarówka wjechała w tłum ludzi, zginęły 84 osoby, a ponad 200 zostało rannych. We wtorek doszło do ataku w kościele w Normandii, do którego przyznało się tzw. Państwo Islamskie. Dwaj napastnicy wzięli tam pięciu zakładników, następnie zabili proboszcza i ciężko ranili jedną osobę.//


  BZDURA 8-)))
 • @Bogusław Jeznach 17:14:28
  Jeden z zabójców księdza był islamistą... znanym policji! Jeden z dwóch mężczyzn, którzy uzbrojonych w noże wzięło we wtorek kilku zakładników w kościele w Normandii, na północy Francji, był znany francuskiej policji i służbom specjalnym. Nosił elektroniczną „bransoletkę” – donosi francuski portal informacyjny „20 Minutes”. Według portalu „bransoletka” została mu założona w marcu b.r. po tym jak usiłował wyjechać do Syrii, by wstąpić tam w szeregi Państwa Islamskiego (IS). Został zatrzymany w Turcji i deportowany z powrotem do Francji. Prokuratura złożyła odwołanie od decyzji sądu, by nie osadzić mężczyzny w więzieniu tylko poddać go nadzorowi elektronicznemu. Apelacja została odrzucona. Mimo ewidentnych powiązań z IS mężczyzna nie został objęty nadzorem służb specjalnych. Przez jakiś czas był za to objęty aresztem domowym. Ps...Twierdze, że winne są społeczeństwa bezmózgich już baranów które wyhodowały sobie taką władzę. Społeczeństwa te zamiast chwycić za broń i zrobić z tym porządek gryzmolą kredkami farmazony na ulicach. Dzicy rozumieją tylko język przemocy i to okrutnej, oni rozumieją tylko dźwięk spadającej głowy na bruk. Ta zbrodnia jest kolejną, która obciąża Merkel i Hollanda. Ale oni mają to w dupie. Polityk nie potrafiący przewidywać skutków swoich decyzji jako szef państwa nie nadaje się na takie stanowisko. Ideologia finansowana przez możnych świata nie zwalnia jej wyznawców na stanowisku szefa rządu do troszczenia się o podstawowe zadania państwa. Francja i Niemcy są bezsilne i nie dadzą sobie rady z zagrożeniami terroryzmu. Dziwi mnie, że co chwila zbrodnię popełnia islamista znany policji. Jak można dopuścić do tego żeby zabójcy lub potencjalni zabójcy znani policji popełniali zbrodnie. To tragifarsa, jak po tragedii przyjdzie policjant i powie: taaa, wszystko pod kontrolą, znaliśmy tego faceta. Przykre. Wszyscy islamiści mający kartotekę policyjną powinni zostać deportowani do swoich islamskich ojczyzn - niech sobie je odbijają od ISIS, skoro nie potrafią się zachować w Europie. Koniec tolerancji.
 • Żydówa wygaduje
  co jej Soros każe !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031