Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Siekiera ścięła Wi-Fi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Siekiera w pociągu koło Wurzburga ścięła cyfryzację kilkaset kilometrów dalej, koło Kolonii. Władze miasta Kerpen wyłączyły darmowy internet pod ratuszem, na którym wisieli miłujący pokój uchodźcy. Ze względu na bezpieczeństwo obywateli.

"Dowolny układ fizyczny, który zachowuje się nieokresowo, jest nieprzewidywalnytwierdzi teoria Lorenza, podając za przykład trzepot skrzydeł motyla, który może wywołać trzy dni potem w innym miejscu burzę piaskową (butterfly effect). Podobnie jest z siekierą.

 

Siekiera, którą dwa tygodnie temu wymachiwał przykładnie zintegrowany uchodźca (o nieokreślonej narodowości i wieku, bo bez dokumentów) w pociągu koło Wurzburga, wywołała zaburzenia w odbiorze Wi-Fi kilkaset kilometrów dalej, w mieście Kerpen koło Kolonii. Władze miasta Kerpen wyłączyły w poniedziałek darmowy internet dostępny przed ratuszem, na którym wisieli miłujący pokój uchodźcy. Okazało się nagle, że uchodźcy przy okazji także chlali, śmiecili oraz molestowali przechodzące obok kobiety:

 

www.ksta.de/region/rhein-erft/kerpen/kerpen-junge-maenner-verfolgen-arzthelferin---kostenloser-wlan-hotspot-ein-problem--24461444

 

Tego wszystkiego władze miasta jakoś przedtem nie zauważały - do czasu kiedy siekiera poszła w ruch w pociągu koło Wurzburga i dołączył do niej pistolet w Monachium oraz plecak w Ansbach. Mamy więc do czynienia z nowym fenomenem socjo-fizyki, tzw. siekiera effect.

 

Cytujemy komunikat władz miasta Kerpen z tego poniedziałku:

 

"25.07.2016 – Molestowanie osób na placu przed ratuszem, miasto wyłącza dzisiaj o godzinie 17 darmową sieć Wi-FI  Od pozaprzeszłego tygodnia mnożą się skargi na zakłócanie spokoju, picie alkoholu i molestowanie osób na placu przed ratuszem. W jednym przypadku doszło nawet do molestowania na tle seksualnym. Wczoraj złożono zawiadomienie w policji. Według zgromadzonych informacji chodzi m.in. o uchodźców zakwaterowanych w koszarach Boelcke. Wygląda na to, że okolica ratusza została wybrana dlatego, że dostępny jest tam darmowy internet. Władze miasta zdecydowały więc wyłączyć darmowy internet (na razie na okres wakacji) tak aby zmniejszyć atrakcyjność placu przed ratuszem. Internet zostanie wyłączony dzisiaj o godzinie 17. W tym samym czasie policja oraz służby porządkowe zwiększą ilość kontroli. Policja i służby porządkowe będą używać wszystkich dostępnych kroków prawnych tak aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa obywateli. Poza tym władze miasta Kolonii, jako zarządzający obozem dla uchodźców w koszarach Boelcke, są proszone o zainstalowanie internetu na obszarze obozu, tak aby uchodźcy mogli mieć dostęp do informacji i do kontaktów z bliskimi".

 

Kolpingstadt Kerpen

Pressestelle Jahnplatz 1

50171 Kerpen

Postfach 21 20 50151 Kerpen

Telefon (02237) 58-382

Telefax (02237) 58-350

presse@stadt-kerpen.de

www.stadt-kerpen.de

 

Kerpen, 25.07.2016

 

Belästigungen durch Personen auf dem Rathausvorplatz Stadt schaltet ab heute, 17.00 Uhr, das Freifunk-WLAN zunächst ab

 

Seit vorletzter Woche haben sich Beschwerden über Ruhestörung, Vermüllung, Alkoholgenuss und Belästigungen durch Personen, die sich auf dem Vorplatz des Kerpener Rathauses aufhalten, gehäuft. In einem Fall kam es sogar zu einer Beleidigung auf sexueller Basis. Hier wurde Strafanzeige bei der Polizei gestellt.

 

Bei den Personen handelt es sich nach gesicherten Erkenntnissen u. a. um Flüchtlinge aus der Landesunterkunft in der Boelcke-Kaserne. Offensichtlich wird der Rathausvorplatz deshalb gewählt, da an dieser Stelle das Freifunk-WLAN des Rathauses empfangen werden kann.

 

Die Stadtverwaltung hat daher entschieden, dass zunächst für die Sommerferienzeit das Freifunk-WLAN abgeschaltet wird, um so einen Aufenthalt auf dem Rathausvorplatz weniger interessant zu machen. Die Abschaltung wird heute um 17.00 Uhr vorgenommen.

 

Parallel dazu werden kontinuierliche Kontrollen sowohl durch das Ordnungsamt als auch die Polizei durchgeführt. Gegen Störungen der öffentlichen Sicherheit und Ordnung wird das Ordnungsamt gemeinsam mit der Polizei mit allen gesetzlich zur Verfügung stehenden Mitteln - wie Verwarngelder, Bußgelder bis hin zu Platzverweisen -vorgehen. Hierdurch soll das Sicherheitsempfinden der Bevölkerung wieder hergestellt werden.

 

Darüber hinaus wird die Verwaltung die Bezirksregierung Köln als Betreiberin der Landesunterkunft eindringlich bitten, einen WLAN-Anschluss in der BoelckeKaserne einzurichten, damit die dort untergebrachten Flüchtlinge vor Ort die Möglichkeit erhalten, sich zu informieren bzw. den Kontakt mit ihrer Heimat herzustellen. 

 

Podsumujmy tą historyczną wiadomość. Po wielu miesiącach klaskania w ręce na rozkaz Berlina i radosnego witania miłujących pokój uchodźców władze miasta Kerpen nagle uznały, że uchodźcy są zagrożeniem dla bezpieczeństwa obywateli i że będzie lepiej jeżeli zamiast koczować pod ratuszem z iPhonami w reku i molestować kobiety, uchodźcy będą siedzieli daleko od centrum miasta w obozie w koszarach Boelcke. Tosiekiera effect.

 

Ale dlaczego nie. Wszak podczas jednej z wcześniejszych zaaranżowanych akcji propagandowych tej zimy zgoniono uchodźców i ustawiono ich pod ratuszem w Kerpen, dając im do ręki m.in. napis "Jesteśmy szczęśliwi w koszarach Boelcke" ("In der Boelcke Kaserne fullen wir uns glucklich").

 

Skoro uchodźcy "czują się szczęśliwi w koszarach Boelcke" to niech tam siedzą i nie wyłażą. Widać, że integracja uchodźców w Niemczech nabiera kolorów i tempa.


 

Władze miasta wyłączyły uchodźcom darmowe Wi-Fi przed ratuszem

Der Vorplatz des Rathauses hatte sich dank des kostenlosen Internets zu einem Treffpunkt der Flüchtlinge entwickelt.

A jeszcze niedawno robiono tam na telefon ustawki miłości i tolerancji

Miecz wita miłujących pokój uchodźców kwaterujących w koszarach

KOMENTARZE

 • COŚ PIĘKNEGO ! :)
  "Poza tym władze miasta Kolonii, jako zarządzający obozem dla uchodźców w koszarach Boelcke, są proszone o zainstalowanie internetu na obszarze obozu, tak aby uchodźcy mogli mieć dostęp do informacji i do kontaktów z bliskimi".

  Ciekawe czy za darmo będą
  kozojebcy mogli się wzbogacać
  na kursach rekrutujących "męczenników "
  i jak na to się zapatrują zwykli Niemcy
  którym chyba internetu
  nikt za friko nie dostarcza .
 • @
  Jeszcze jakby postawili ogrodzenie w/g wzorców swoich ojców i dziadków...
  2x druty kolczaste pod napięciem + pole minowe pomiędzy.
  Plany pewnie mają.
  Jak powinny wyglądać racje żywnościowe odgrzebią.

  Rozmarzyłem się :)
 • Kiedy najbliższe wybory
  Mnie się widzi, że elitom tego miasteczka nie przeszkadzali uchodźcy tak bardzo. Byli utrapieniem dla mieszkańców, ale to elity nie interesuje. Po za okresem wyborczym, wtedy każdy głos jest ważny. Nic tak władz nie determinuje jak groźba odsunięcia od koryta.
 • x
  Kolejna hipokryzja i jawne działania, za które przewiduje karę kodeks karny. Właściwie wysokie kary. Władze tej pipidówy kolaborują z kryminalistami na styku linii polityka-władza-pieniądze-zbrodnia.

  Z oświadczenia wynika, że władze uznają za niestosowne dokonywanie ciężkich przestępstw pod gmachem urzędu.
  Po pierwsze, nie chce im się uciszać wielu społeczników i dziennikarzy. To męczące.
  Po drugie, obawiają się, że wychodząc z pracy sami mogą nie zostać należycie rozpoznani i ubogaceni. Szczególnie pracownice urzędu.

  Urząd sugeruje rozwiązanie problemu:
  Rozproszyć ubogacenie po całym mieście, z wyłączeniem terenów przyległych do urzędu, bądź przenieść skoncentrowane ubogacanie w okolice koszar Boelcke. Tam i tak już panuje terror ubogacenia, a kryminaliści z obozu będą mieli blisko na swój plac zabaw.
  Aby ich zachęcić do tego, urząd sugeruje, uruchomienie w wyżej wymienionym obszarze dobrego, odpowiadającego wymaganiom, darmowego wi-fi, aby kryminaliści mogli na żywo i w wysokiej rozdzielczości transmitować swoje postępy w ubogacaniu na ulubione przez nich serwery i portale.
 • Co za kretynizm
  To pić , molestować,śmiecić można?
  Policja obecna na bieżąco powinna wymuszać przestrzegania prawa i karać winnych. Miasto za nic nie powinno karać pozostałych mieszkańców i gości odbieraniem darmowego internetu.
  Biurwializm i kretynizm multi w praktyce

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031