Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kryminalna słonina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Francuska demokracja zaczyna pachnieć nazizmem. Tak jak w czasach niemieckiej okupacji Polski, słonina stała się towarem kryminalnym. Francuski sąd skazał obywatela na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu za podrzucenie słoniny przed meczetem.

Francja to kraj laicki, rządzony aktualnie przez socjalistyczną masonerię, w którym podobno obowiązuje "wolność, równość i braterstwo". Jak na razie dokonania laickiego postępu skończyły się na tym, że synagogi we Francji są pilnowane przez uzbrojonych po zęby policjantów a niedawno dwóch młodzieńców wychowanych przez laickie francuskie szkoły poderżnęło gardło 86-letniemu katolickiemu kapłanowi.

 

To nie zmienia obowiązującej ideologii francuskich socjalistów polegającej na ściąganiu 200.000 tys migrantów rocznie (przeważnie muzułmanów, do tego bez kwalifikacji zawodowych) i na tendencyjnym preferowaniu islamu.


W ciągu ostatnich 20 miesięcy islamscy terroryści zabili we Francji już prawie 250 osób (w tym kobiety i dzieci) a kilkaset zostało rannych (wiele z nich pozostanie kalekami do końca życia (jedna młoda kobieta straciła cały przód twarzy od kuli kałasznikowa)).

 

Preferowanie islamu we Francji nabiera już formy karykaturalne, godne książek George'a Orwella, kilka dni temu francuski sąd skazał obywatela na karę 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu za to, że podrzucił on kawałek słoniny do skrzynki pocztowej przed meczetem:

 

www.lepoint.fr/justice/six-mois-de-prison-pour-avoir-depose-des-lardons-devant-une-mosquee-30-07-2016-2058116_2386.php

 

Pamiętajmy, że ten sam francuski wymiar sprawiedliwości uwolnił wcześniej warunkowo z więzienia jednego z młodzieńców w Normandii, pomimo sprzeciwu prokuratury, umożliwiając mu atak terrorystyczny i morderstwo katolickiego księdza. "Wolność, równość i braterstwo" ?

 

Surowe karanie obywatela za kawałek słoniny przypomina nam nazistowski wymiar sprawiedliwości w okupacyjnej Polsce. Co na to pan Timmermans i Komisja Wenecka ?

 

Sprawa jest tym bardziej szokująca, że kary za profanowanie kościołów katolickich we Francji są minimalne a wręcz nieistniejące. Ekipa Femen, która w lutym 2013 roku sprofanowała Katedrę Notre-Dame (zdjęcie poniżej), została uniewinniona przez sąd, który za to ukarał grzywnami ludzi, którzy te profanki z Femenu z kościoła usunęli ....

 

Do kościoła może wejść każdy, Femen może wejść nago i profanować miejsce a islamiści mogą wchodzić z nożami w ręku i mordować przed ołtarzem -- ale to słonina przed meczetem jest aktem kryminalnym.

 

Za taka "europejską demokrację" to my dziękujemy.


 

Za słoninę przed meczetem - kara 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu 

Des musulmans prient dans une mosquée. Image d'illustration.

Za sprofanowanie Katedry Notre-Dame w Paryżu – nic (uniewinnienie)

KOMENTARZE

 • Pytanie
  Co na to portalowi eksperci od fałszywych zamachów.
  Może coś tu dopiszą
  Obawiam się że wątpię
 • Te zdziry finansowane są przez
  eskimośków !
 • @provincjał 17:53:46
  a muslimy przez kogo ?
 • @Husky 17:59:07
  Nie przeze mnie bezpośrednio.
 • @provincjał 18:00:17
  czyli tylko pośrednio
 • @AgnieszkaS 21:49:21
  Ze Sputnika ??
 • @AgnieszkaS 21:49:21
  Na niektórych przedmieściach francuskich miast tak już jest. Jest tylko mięso halal. Oto dokonania tej laickiej Francji ...
 • @AgnieszkaS 22:04:40
  a ja czytałem by ich nie czytać bo tam głupoty piszą 8-)))
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 23:29:59
  //Nie chcę wytykać, ale posługiwał się Pan w przeszłości Sputnikiem jako źródłem informacji.//

  Tak
  Do czasu tragedi w Nicei.
  Kolejne informacje że Sputnika jakie zamieściłem zostały skrytykowane przez pewną ekspertke jako niewiarygodne i fałszywe. Więc zaprzestałem czytać ten portal zgodnie z zaleceniami w/w
  false flag 8-)))))))))
 • @Husky 18:45:51
  Ponieważ mam chwilę wolnego czasu to tłumaczę, jeżeli posiadasz auto to ty finansujesz bezpośrednio / nie zaprzeczysz, że naftowe $ finansują isis / ja posiadam rower dwu pedałowy aluminiowy za 100 zł więc finansuję pośrednio poprzez zakup chińskich zupek w biedrze, przywiezionych tam obcym transportem, czuwaj !
 • W sprawie morderstwa księdza we Francji
  Sprawdziłbym, czy o teren zajęty przez kościół w którym msze odprawiał ksiądz nie był na widoku jakiegoś developera. Obaj mordercy nie żyją, więc...
 • @
  W Kolonii "policja była bezradna",
  w Murmańsku jak Rosjanie próbującym podobnych numerów ciapatym dołożyli (solidnie) to nie miała czasu spisać "swoich", za to "tamtych" jak najbardziej.

  Więc można? Zaczynając od samego dołu nawet.
  Taktyka wojny partyzanckiej może być użyta przez OBIE strony.
 • @Stanislas Balcerac 21:56:36
  Muzułmanie są tak prymitywni, gdyż od stuleci żenią się z kuzynami. Podobnie ortodoksyjni żydzi. W efekcie IQ takiego Katarczyka to 78 punktów, Irakijczyka, Afgańczyka, czy Pakistańczyka -82-84 punkty. Europejczyka od 102 do 96 punktów. To cała epoka w pojmowaniu świata. Ich mózgi nie są przystosowane do funkcjonowania we współczesnym świecie. Będą Zachód ciągnąć w dół. Już teraz w Niemczech, UK czy Francji obserwuje się obniżenie poziomu edukacji. W testach PISA wszystkie te kraje są za Polską. Ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, że czarni, Arabowie, Latynosi są daleko za białymi i Azjatami jeśli chodzi o poziom inteligencji i predyspozycje nauki. Wystarczy spojrzeć na winnik nauczania w USA. Tam poziom edukacji jest na bardzo niskim poziomie, ponieważ dzieci murzynów czy Latynosów nie były w stanie nauczyć się tego samego co biali rówieśnicy. Biały człowiek, który postanawia się związać z kimś z wymienionych powyżej nacji musi sobie zdawać sprawę, że jego dzieci będą o wiele mniej inteligentne niż on.
 • Niemcy: setki tysięcy uchodźców wciąż bez tożsamości. Kim naprawdę są?
  Pomimo zatrzymania masowego napływu uchodźców wciąż przebywają w Niemczech setki tysięcy o niepewnej lub w ogóle niesprawdzonej tożsamości. Tymczasem nawet pozornie poprawna ich rejestracja nie jest w stanie zapobiec przeniknięciu zamachowców. Mohammad D., który wysadził się w powietrze w niemieckim Ansbach, do RFN trafił w 2014 roku. Został zarejestrowany przez Urząd Federalny ds. Migracji i Uchodźców. Zebrano wszystkie informacje, w tym odciski palców. Mężczyzna złożył następnie wniosek o azyl. Już trzy dni później stwierdzono, że azyl mu nie przysługuje, bo wcześniej mężczyzna rejestrował się w Bułgarii i Austrii. Niestety, wszystkie te procedury nie zapobiegły dokonaniu przez niego zamachu. Tymczasem, jak czytamy w „Süddeutsche Zeitung”, dziś, dwa lata po przyjeździe Mohhameda D. do Niemiec, rejestracja uchodźców przebiega o wiele gorzej.
  „SZ” podaje, że w Niemczech przebywają obecnie setki tysięcy uchodźców, których tożsamość nie jest urzędom znana. Zwłaszcza w drugiej połowie ubiegłego roku właściwie nie zbierano danych od imigrantów przekraczających granicę austriacko-bawarską, pytając ich jedynie o ich nazwisko i wprowadzając do systemu komputerowego „Easy”, który następnie rozdzielał ich po poszczególnych landach. W ubiegłym roku w systemie tym zebrano 1,3 mln nazwisk. Jednak od 300 do 400 tysięcy z tych jedynie powierzchownie zarejestrowanych imigrantów nie złożyło w ubiegłym roku wniosku o azyl, bo urzędy nie miały dla nich po prostu czasu. Prace rejestracyjne posuwają się jednak powoli naprzód. Jednak według „SZ” wciąż około 150 tysięcy osób nie zostało poprawnie zarejestrowanych. Urzędy zapewniają wprawdzie, że w tym roku zarejestrowani zostaną już wszyscy uchodźcy; nie oznacza to jednak, by wszystko przebiegało w sposób wykluczający oszustwa. Choć od uchodźców pobierane są odciski palców, to źródła, na których sprawdza się o nich informacje, są wątpliwe: mogą pokazywać paszporty, prawa jazdy albo akty urodzeń. Jest tymczasem powszechnie wiadome, że Państwo Islamskie już w ubiegłym roku na dużą skalę fałszowało syryjskie dokumenty. Co więcej Niemcy z postępowania azylowego nie wykluczają nawet tych imigrantów, którzy nie mają żadnych dokumentów. Mając niewygodną tożsamość wystarczy więc „zgubić” paszport i nadal pozostawać w Niemczech, czekając na rozpatrzenie wniosku o azyl. Osoby, którym azyl nie przysługuje, są wprawdzie odsyłane, ale bardzo powoli. W ubiegłym roku odesłań nie było prawie wcale, w pierwszej połowie tego roku zaledwie kilkanaście tysięcy w skali całego kraju. Tymczasem pomimo ograniczenia napływu imigrantów po zamknięciu szlaku bałkańskiego, cały czas przybywa do Niemiec od kilku do kilkunastu tysięcy uchodźców miesięcznie.
  Źródła: sueddeutsche.de, pch24.pl
 • Europa imigrantami stoi [leży? md]
  Łukasz Żygadło 22 Lip 2016 http://warszawskagazeta.pl/felietony/druga-strona-polityki/item/4025-europa-imigrantami-stoi
  Piękne lato mamy w Polsce. Kurorty nad Bałtykiem są wypchane turystami z całej Europy, bowiem Brytyjczycy, Czesi czy Węgrzy, boją się jeździć do swoich ulubionych miejsc na południu Starego Kontynentu z obawy przed zamachami terrorystycznymi, bądź po prostu nie chcą oglądać imigrantów, koczujących przy portach, leżących na plażach, którzy przecież często cierpią, co należy podkreślić, bowiem ktoś w ich kraju powiedział im, że w Europie będzie lepsze życie, muszą tylko zapłacić, a przemytnicy dowiozą ich de celu. Możecie państwo pomyśleć, że odlatuję, bo bronię terrorystów, współczuję im i roztrząsam się nad ich losem. Podkreślam więc, że jestem przeciwnikiem przyjmowania do Polski i generalnie do państw europejskim imigrantów, bowiem stanowią oni odrębną kulturę i w żaden sposób nikt nie będzie wstanie doprowadzić do ich pełnej asymilacji. Pamiętajmy jednak proszę, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie zawsze po prostu opuścili szeregi lokalnych patroli szariackich, bądź służyli dla wojsk tego, czy innego dyktatora lub kalifa terrorysty. Wśród imigrantów występują ludzie oszukani, omamieni wizją wspaniałej i socjalnej Europy, która czeka na nich z otwartymi ramionami. Z rzeczywistością natomiast spotykają się, gdy docierają na jakąś grecką wysepkę, gdzie następnie są pakowani do obozu i czekają zamknięci przez kilka miesięcy, Pan Bóg raczy wiedzieć na co... Problemy z imigrantami, były jedną z przyczyn powodzenia Brexitu. Gdyby nie masowa imigracja, której wielki wybuch miał miejsce w ubiegłym roku i połączony z zamachami terrorystycznymi w Paryżu i Brukseli kampania referendalna na Wyspach Brytyjskich, przebiegałaby pod inne dyktando o ile w ogóle miałaby miejsce. Zwycięstwo zwolennikom Brexitu dała w znacznej mierze brytyjska wieś, gdzie lewicowy fanatyzm nie dociera, a stara brytyjska elita z reguły nie lubi obcych, więc głosowała za opuszczeniem Unii Europejskiej. Podobne nastroje pojawiają się we Francji i podobnie można zadawać pytanie, dlaczego akurat teraz Marine Le Pen i jej Front Narodowy notują rekordową popularność i często prowadzą w wyborczych sondażach, skoro wcześniej to prawicowe ugrupowanie nie potrafiło przebić maksymalnego dla siebie progu 15 proc. poparcia. Przecież Francja z natury jest laicka, przecież kolorowa rewolucja już dawno się w Paryżu zrealizowała. Skąd więc ta nagła zmiana poglądów przeciętnych Francuzów, którzy coraz częściej wybierają nie lewicę, nie umiarkowanych chadeków, a prawdziwą, często nawet populistyczną prawicę? Oczywiści, że przez imigrantów.
  Gdy Francuz siedzi przez telewizorem i ogląda reportaż o obozie dla uchodźców w Calais, widzi jak Afrykańczycy wskakują do ciężarówek, terroryzują kierowców, lub są agresywni wobec miejscowych, to myśli sobie „Boże coście zrobili z Europą”. Patrzy na Brukselę, widzi rozpitą mordę Junckera, uśmiechniętego idiotycznie Tuska i wydającą polecenia kanclerz Merkel i chce po prostu odciąć się od tego bagna. Czy Francja opuści Unię Europejską? Trudno powiedzieć. Jeśli Marine Le Pen zostanie prezydentem, to z pewnością doprowadzi do rozpisania referendum i przeprowadzi bardzo ostrą kampanię, która będzie opiewać w znacznie większą liczbę populistycznych haseł, niż miało to miejsce w Wielkiej Brytanii. Problem dla Brukseli będzie polegał na tym, że o ile wyjście Londynu dla istnienia UE nie będzie wielkim zagrożeniem, ot po prostu trzeba będzie inaczej poukładać politykę, tak brak Paryża oznaczać będzie początek końca tego ciekawego gospodarczego projektu, który przez lata, z pomocą lewaków, przerodził się w chory twór dążący do utworzenia jednego wielkiego europejskiego państwa pod rządami Niemiec. Bardzo delikatnie i możliwie obiektywnie napisałem ten komentarz, bowiem złapał mnie taki wakacyjny nastrój. Ale ciśnie mi się na koniec takie małe pytanie, które zadam i pozostawię państwu pod refleksje: Europo, co ci bezczelni lewacy ci zrobili?
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18477&Itemid=47
 • Terroryści nie wyjdą z więzień po zakończeniu wyroku. Ale w Australii.
  Wpisał: premier Australii Malcom Turnbull
  31.07.2016.
  Terroryści nie wyjdą z więzień po zakończeniu wyroku.

  Ale w Australii.

  25.7.2016 http://www.rp.pl/Polityka/160729574-Australia-Terrorysci-nie-wyjda-z-wiezien.html

  Osoby skazane za czyny związane z terroryzmem, a których zwolnienie mogłoby stanowić zagrożenie dla społeczeństwa, pozostaną w więzieniach na czas nieokreślony po zakończeniu wyroku – zapowiedział premier Australii Malcom Turnbull.

  Zdaniem australijskiego premiera w wypadku osób dopuszczających się aktów terroru należy stosować takie same metody prewencji, jak w przypadku skazanych za czyny lubieżne wobec nieletnich.

  - Środki, jakie dziś ogłaszamy, mają na celu powstrzymanie terroryzmu, zapobieganie mu i zapewnienie bezpieczeństwa naszemu społeczeństwu – podkreślił. - To będzie bardzo realny bodziec, który ma skłonić ekstremistów pozostających w więzieniu, aby porzucili wszelką myśl o angażowaniu się w dalszą działalność terrorystyczną – dodał.

  Prokurator Generalny Australii George Brandis, który wystąpił z premierem Turnbullem na wspólnej konferencji prasowej, podkreślił, że decyzja o zatrzymaniu skazanych za terroryzm w więzieniu na czas nieokreślony, będzie podejmowana na drodze sądowej z uwzględnieniem opinii biegłych lekarzy i psychologów, a także opinii na temat zachowania tych osób podczas odbywania kary.

  Brandis zapowiedział jednocześnie, że instytucje zaangażowane w realizację tego projektu będą zobowiązane do przedstawiania okresowych, szczegółowych raportów – w tym dorocznego sprawozdania przed parlamentem oraz raportu o skuteczności zastosowanych metod i środków, co pozwoli po kilku latach wypracować właściwe mechanizmy postępowania w takich wypadkach.

  Agencja Reutera zwraca uwagę na fakt, że zagrożenie terroryzmem narasta w Australii od 2014 r. i przypomina zajęcie przez terrorystów kawiarni w Sydney w grudniu 2014 r., gdy zginęło dwóch zakładników i sprawca strzelaniny.

  Ocenia się, że ok. stu obywateli Australii wyjechało z kraju, aby zasilić szeregi Daesh. Takie dane zostały opublikowane niedawno przez ministerstwo ds. imigracji i ochrony granic Australii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031