Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Czy Putin uratuje Paryż ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Francja, najstarsza córka Kościoła, jest maglowana z jednej strony przez lewaków a z drugiej przez islamistów. Pomiędzy szariatem i gay pride skopane chrześcijaństwo chowa się po kątach. Lśni tylko kopuła nowej bazyliki finansowanej przez Moskwę.

Francja, niegdyś światło chrześcijaństwa, przeżywa drugą rewolucję francuską. Morduje się księży przy ołtarzu i burzy kościoły. Króluje lewicowe szaleństwo a katolików określa się pogardliwie jako skrajnie prawicowych oszołomów (skąd my to znamy?). Media elektroniczne są lewicowe a gazety są w rękach oligarchów (skąd my to znamy?). 

Wcześniej merem Paryża był homoseksualista, teraz jest nim lewaczka

Francuzi nachalnie promują ten sam model w katolickiej Polsce  

250 osób (w tym wiele kobiet i dzieci) zginęło już w zamachach terrorystycznych w ciągu ostatnich 20 miesięcy, kilkaset osób zostało rannych. Na ludzi padł strach, władze masowo anulują letnie koncerty i imprezy publiczne. Lewicowe władze wykonują tylko balet pozorów, nie chcą wyczyścić Francji z radykalnego islamizmu, bo muzułmanie stanowią bazę wyborczą socjalistów a Arabia saudyjska i Katar leją strumień pieniędzy.

Francuskie służby wyraźnie nie dają sobie rady z falą islamskiego terroru, wyhodowanego na łonie laickiej Francji. Ale nikt w wierchuszki nie podaje się do dymisji. Wprost przeciwnie, władze prą w zaparte w lewackie szaleństwo, zakazuje się bożonarodzeniowych szopek w merostwach ale mer Paryża wysyła radosne życzenia z okazji końca Ramadanu. Lewicowo-masoński francuski rząd wyciera sobie buzię demokracją i prawami człowieka przy każdej możliwej okazji, ale ludzkie życie we Francji już się nie liczy, zostało poświęcone na ołtarzu cynizmu, tchórzostwa, sprzedajności i hipokryzji.

Ojciec Hamel, zamordowany przez islamistów "Made in France"  

Francuskie ZOMO wywala księdza z kościoła Świętej Rity w Paryżu

Un prêtre à terre pour resister à l'évacuation de l'église Sainte-Rita.

Podczas kiedy Kościół Katolicki w Europie jest sprowadzany na nowo do katakumb (przy cichej aprobacji Papieża Franciszka) Kościół Prawosławny nie daje sobie dmuchać w kaszę. Wystarczy popatrzeć na Grecję, Rosję, Serbię i niektóre państwa bałkańskie:

 

russia-insider.com/en/politics/russian-hollywood-orthodox-church-instrument-soft-power-balkans/ri15972

 

W skopanym przez lewactwo i islamistów Paryżu od kilku miesięcy świeci kopuła nowej prawosławnej bazyliki (zdjęcia), budowanej przez Moskiewski Patriarchat przy finansowym wsparciu rządu Rosji. Decyzja budowy zapadła w 2007 roku, podczas prezydentury Nicolasa Sarkozy'ego. Lewicowy rząd Hollande już nie może przerobić bazyliki na meczet (Arabia saudyjska była jednym z kandydatów na działkę, na której powstaje bazylika). Tylko lewacy z paryskiego merostwa wymusili, aby złoty kolor kopuły "nie był zbyt lśniący".

 

Zakładamy, że bazylika będzie dobrze chroniona. Kiedy miłujący pokój muzułmanie zaczną na nowo biegać po Paryżu z kałasznikowami, katolicy będą mieli się gdzie schronić. Skoro francuskie państwo już ich nie chroni.

 

 

Kościół Rosji, wspierany przez rząd Putina, buduje bazylikę w Paryżu 

To pierwsza nowa chrześcijańska świątynia w Paryżu od ponad stu lat 

Czy stanie się azylem dla chrześcijan prześladowanych w Paryżu ?

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031