Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kwas multi-kulti

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ramach wzbogacania nowa świecka tradycja zawitała do Europy, to oblewanie kwasem kobiet (zdjęcie). Do tej pory słynęły z tego Pakistan i Afganistan. Ciekawe co mówi na ten temat europejska konwencja o zwalczaniu przemocy wobec kobiet ?

Niemiecki minister finansów Wolfgang Schauble, unieruchomiony w fotelu inwalidzkim, przypomina nam coraz bardziej szalonego Dr. Strangelove z filmu Stanley'a Kubricka. W czerwcu wizjoner Schauble ogłosił, że (cytat) "bez (świeżej krwi) migrantów Europa zdegeneruje się w endogamii" ("Ohne Migranten geht Europa »an Inzucht zugrunde").

 

Obserwujemy więc konflikt dwóch prądów filozoficznych, jeden opiera się na europejskiej konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet a drugi opiera się na radosnym macaniu i molestowaniu kobiet przez jurne hordy migrantów, które z iPhonami w ręku żyją sobie na państwowym, przede wszystkim w Niemczech, dobrze nakarmione i bez żadnej obligacji pracy.

 

Starcie obu tych prądów filozoficznych można dobrze zaobserwować na twarzy 27-letniej Vanessy M. (zdjęcia), jej prawa strona reprezentuje starą skostniałą zdegenerowaną Europę a jej lewa strona reprezentuje nową wzbogaconą postepową Europę. Vanessa dostała w twarz kwasem od 32-letniego Daniela F (zdjęcie), który poczuł się urażony tym, że Vanessa M. nie słuchała oficjalnych poleceń niemieckiego rządu w sprawie wzbogacania i chciała od niego odejść, po kilku miesiącach znajomości.

 

Daniel F. był już wcześniej karany za pobicia, napady i kradzieże, ma za sobą pobyt w więzieniu, ale ostatnio wyszedł na prostą drogę, można więc sobie wyobrazić jak bardzo poczuł się urażony tą egoistyczną i anty-obywatelską postawą Vanessy M. Akurat teraz, kiedy Kanzleramt w Berlinie nawołuje niemieckie kobiety do patriotyzmu !

 

Daniel F. siedzi w więzieniu i zaczął się jego proces, ale znając niemiecką demokrację to Vanessa M. może zostać skazana na reedukację za anty-socjalne zachowanie i brak należnej miłości do ojczyzny (w potrzebie).

 

 

Urodzony w Brazylii Daniel F. oblał Vanessę M. kwasem  

Czy posłanka PO Joanna Mucha odwiedzi ubogaconą Vanessę M. ?

 

Heil Multi-Kulti ! Niemiecki rząd promuje rasowe wzbogacanie 

KOMENTARZE

  • @Autor
    http://p1.sfora.pl/251480f1f10f714a8367ec9b0daca484.jpg Czekajmy jak Muchę tak kulturowo ubogacą ,może pojadą też pomasce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031