Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Lourdes w kamizelce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europejski postęp widoczny gołym okiem: na zdjęciu widzimy francuskiego ministra spraw wewnętrznych Bernarda Cazeneuve który - ubrany w kamizelkę kuloodporną (wypukłość na jego plecach) - przeprowadza inspekcję terenu bazyliki w Lourdes.

Nieubłagany marsz postępu przyspieszył w ostatnich miesiącach - w demokratycznej Unii europejskiej giną mężczyźni, kobiety i dzieci - rozerwani bombami, rozjechani ciężarówką, poczęstowani maczetą i wzbogaceni kulkami kałasznikowa. Politycy tłumaczą ciemnemu ludowi, że musi on przywyknąć do życia z zamachami, ale sami dobrze dbają o swoje własne bezpieczeństwo. Dla przykładu, Bruksela już zamówiła nowe limuzyny dla swoich kacyków. Prawdopodobnie pancerne.

 

Powyższe zdjęcie dobrze ilustruje przepaść jaka istnieje pomiędzy tymi przy władzy i ciemnym ludem. Dobre oświetlenie pozwoliło fotografowi ująć plecy ministra spraw wewnętrznych Francji Bernarda Cazeneuve, który jak widzimy nosi podczas wizyt kamizelkę kuloodporną. Zdjęcie poniżej pokazuje, że pomimo upałów, minister Cazeneuve chodzi opięty i owinięty jak baleron.

 

Minister Cazeneuve założył kamizelkę kuloodporną odwiedzając dwa dni temu jedno z miejsc pielgrzymek katolików z całego świata, Lourdes. Od czasu zamordowania 86-letniego księdza przez islamskich terrorystów, masoni, którzy rządzą aktualnie Francją poprzez socjalistyczny rząd prezydenta Hollande, zostali zmuszeni do pewnych pozornych działań w obronie znienawidzonych chrześcijan. Pan minister Cazeneuve odwiedził więc dwa dni temu Lourdes, aby sprawdzić stan zabezpieczenia miasta przed ewentualnym atakiem islamistów i wyraził przy okazji (cytat) "solidarność rządu z katolikami".

 

No tak, tylko że przeciętny francuski katolik nie nosi kamizelki kuloodpornej, nie ma obstawy i nie jeździ pancerną limuzyną. Nic mu więc po tej "solidarności" masońskiego rządu, który wciąż cynicznie faworyzuje muzułmanów, w celach ideologicznych i politycznych.

 

Gdyby tak pan minister Cazeneuve dał się na przykład zadźgać przez zdeprymowanego w swojej masońskiej loży, to byłby znaczący wyraz solidarności z chrześcijanami w Europie i na Bliskim Wschodzie. Ale czy pan minister Cazeneuve zdobędzie się na taki wyraz solidarności z ciemnym ludem ? Raczej nie, skoro sam paraduje w kamizelce kuloodpornej, podczas kiedy jego koledzy w rządzie mówią Francuzom, że muszą przywyknąć do tego, że będą wyrzynani przez islamistów. Libertéégalité, fraternité ?

 

Parafrazując niesławnego Urbana: "rząd się zawsze obroni".

 

 

Pomimo upału pan minister chodzi opięty jak baleron 

Europejski postęp w laickiej Francji czyli żołnierze bronią chrześcijan

Ale masoni cynicznie liczą na głosy muzułmanów w wyborach 

Wiadomo przecież, że dla lewackiej ideologii ofiary się nie liczą

 

KOMENTARZE

 • Rząd francuski i jego naród się obroni - bo mają broń nuklearną.A tu: ani rząd ani
  naród.Taka różnica między tymi co są na wschodzie Europy i tymi co są trochę bardziej położeni na wschodzie...
 • @
  Zabawne jest, co wyczytałem w jakiejś pracy (dyplomowej?):
  - mianowicie KULA (pistoletowa, Kałacha pomijam) się zatrzyma,
  - bełt (dobrej) KUSZY przebije...

  "Rząd sam się wyżywi..." skąd my to znamy ;p
 • @Katana 20:36:20
  Zabawne jest to,
  że w PL ciężko o broń palną,
  natomiast kuszę
  zrobi Ci lokalny stolarz + zamówienie sprężyny (PL na zamówienie, na Słowacji w sklepie).

  Taka (potencjalna) metoda odwołania "wybrańców" ;p
 • @Katana 20:36:20
  No i ta cisza mimo wystrzału. Kolejna zaleta kuszy.
  Pozdrawiam.
 • @marek13 21:27:35
  ZA 20 lat przeczytają to ciapate... i wdrożą ;p
 • @laurentp 23:29:23
  https://www.youtube.com/watch?v=ksNmbZVNqUo
  https://www.youtube.com/watch?v=toqsfX-rGNI
  W drugim filmiku Korsykanczycy krzycza : jestesmy u siebie !(on est chez nous) po tym jak muzulmanie zaczeli ich bic, kiedy krytykowali ich kobietki w szmatach, czyli "birkini" i podobno "osmielili sie" je fotografowac !
  Prosty lud zaczyna sie budzic z letargu - bowiem masonski rzad niszczy wlasne spoleczenstwo...Niedlugo beda wybory prezydenckie we Francji i miejmy nadzieje, ze Francuzi nie zglupieli tak jak Amerykanie i dokonaja slusznego wyboru !
 • @babaraba 00:21:09
  Złdzenia nadal ? Serwery czyje i kto liczy "glosy" ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031