Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Są już przy naszej granicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak się składa, że akurat kiedy KOD ogłosił rozpoczęcie współpracy z niemieckimi lewackimi organizacjami promującymi migrantów i islam, niemiecka policja zatrzymała islamistę przygotowującego zamach bombowy tuż przy granicy Polski.

Podczas kiedy polski rząd usiłuje uszczelnić wschodnią i północną granicę kraju (co się bardzo nie podoba politykom opozycji), powoli otwiera się nam front walki blisko naszej zachodniej granicy. Niemiecka policja zatrzymała właśnie 27-o letniego islamistę, który miał zdetonować bombę na miejskim festynie (26-28 sierpnia) w przygranicznym z Polską mieście Eisenhuttenstadt. Według prasy terrorysta jest zradykalizowanym rodzonym Niemcem. Widzimy jakie fajne owoce rodzi ta przykładna niemiecka demokracja pani Merkel.

 

Islamista zamierzał zdetonować bombę własnej roboty podczas corocznego miejskiego festynu w Eisenhuttenstadt, który w tym roku ma się odbyć w dniach od 26 do 28 sierpnia. Biorąc pod uwagę bliskość polskiej granicy, ofiarami planowanego zamachu mogłyby paść także polskie rodziny.

Zamach bombowy miał mieć miejsce podczas miejskiego festynu 

Sommerlaune und Rummelspaß bei 30°C zum Stadtfest in Eisenhüttenstadt

Jego ofiarami mogłyby także paść polskie rodziny z przygranicza 

Eisenhüttenstadt Location Map

To chyba tylko początek, niestety. Tak się składa, że KOD oznajmił właśnie nawiązanie owocnej współpracy z dwoma lewackimi organizacjami wspierającymi migrantów i islam. Boimy się, że KOD ma plan na Polskę:

niezalezna.pl/84806-niemieckie-lewackie-organizacje-promowaly-imigrantow-i-muzulmanow-teraz-pomoga-kod

Niemcy stają się coraz większym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa. Widzimy już wszyscy, że niemiecke władze zupełnie nie panują nad dwumilionową falą nielegalnych migrantów, którzy zalali ich kraj na zaproszenie pani Merkel. Migranci nie mają dokumentów, nie wiadomo kim są, skąd przyjechali czy nawet ile mają lat. Wiele byczków z iPhonami podaje się za "nieletnich" aby lepiej naciągać niemiecki systemu azylu.

 

Codziennie pojawiają się nowe zatrważające informacje. Teraz okazuje sięże 18-letni zamachowiec z Monachium, Ali S., kupił swoją broń u niemieckiego handlarza, płacąc 4350 Euro gotówką. Skąd uczeń szkoły średniej miał tyle pieniędzy ? Ten sam handlarz bronią wyposażył conajmniej jednego innego młodzieńca (zdjęcia poniżej).

Jak to jest możliwe, że rządzący w Berlinie, którzy kadzą nam bezustannie o "demokracji" i "państwie prawa", mają taki bajzel u siebie ?

 

Mamy nadzieję, że polski rząd wyciągnie odpowiednie wnioski z chaosu w Niemczech. Nasza granica z Niemcami nie jest granicą bezpieczną.

 

Europejskie wartości - w Niemczech można sobie kupić niezły arsenał 

14922200C0F79D6B

Owoce niemieckiej demokracji czyli arsenał 17-o letniego ucznia 

1492220045C5F75D

KOMENTARZE

 • PIS "uszczelnia" kibel ?
  "Podczas kiedy polski rząd usiłuje uszczelnić wschodnią i północną granicę kraju "...

  Podczas gdy PIS uszczelnia cieknący uszami kibel ,to ruscy na północy Kolonii POlin od miesiąca stawiają zasieki.
  Alleluja i do przodu.

  "Buk" tak chce
 • @
  Cóż, Bułgarzy mając w pamięci Imperium Osmańskie postępują z kolorowymi tak, że ci WOLĄ ryzykować przez morze.

  Ale to wymaga "oddolnego zgrania" tak obywateli, jak i "podstawowych organów" władzy.

  Coś takiego zaobserwowaliśmy w Murmańsku, gdzie "imigranci" "raczyli byli" zacząć zabawę "po swojemu" na lokalnej dyskotece...
  Efekt? 80 kolorowych w szpitalu (i spisanych do deportacji), Rosjan spisanych? ZERO, jakoś milicja nie miała czasu :).

  Na (przynajmniej szczyty) "własti" bym nie liczył...
 • @
  ...jeżeli chodzi o terrorystów złapanych "na zamiarze", to mamy przykład - i sukces służb - z własnego podwórka: Brunon K. został zatrzymany i siedzi do dziś (chyba nawet bez wyroku) pod zarzutem zamiaru ataku terrorystycznego na Sejm z użyciem 4ton trotylu i scotta.

  - co prawda nie miał trotylu, nie miał też scotta, a na policję zgłosił się sam (może żona, bez znaczenia dla meritum), gdy zaczął odnosić wrażenie, że ktoś go wkręca w jakąś awanturę terrorystyczną

  - ale poza tym wszystko się zgadza - tzn miał Sejm - jak my wszyscy.

  Czyli siedzi za posiadanie Sejmu


  Sztuką jest widzieć rzecz - a nie przedstawienie...
 • Ali S. kupił swoją broń u niemieckiego handlarza, płacąc 4350 Euro gotówką.
  Dlaczego Ali S. kupił broń?
  Bo i-phon pewnie mu się już znudził
 • @NewMentor 10:51:22
  - co w tym dziwnego, że prawie małolat miał akurat wolne 4500Euro w kieszeni. I co w tym dziwnego, że kupił nielegalnie broń przez internet. I co w tym dziwnego, że poważny handlarz bronią (tym biznesem się nie zajmują niepoważni ludzie) sprzedał młodemu glocka i plecak naboi. Przecież to oczywiste.

  rzecz - nie przedstawienie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031