Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ocieplanie Adamowicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wakacje wakacjami, ale oficerowie prowadzący nie próżnują. Trwa medialna akcja "ocieplania wizerunku" kacyka z matecznika Platformy Pawła Adamowicza. Do akcji zmobilizowano Polsat i TVN24, który jak widzimy, wchodzi Adamowiczowi prawie w d...

Paweł Adamowicz (ksywa "Budyń") rządzi gdańskim matecznikiem Platformy dłużej niż Putin Rosją, ale fala dobrej zmiany zaczyna już podmywać nóżki tego byłego kacyka Platformy. CBA odwiedziła ostatnio gdański ratusz, aby zebrać materiały potrzebne do wystawienia laurki Adamowiczowi:


monsieurb.neon24.pl/post/133191,cba-duzo-pracy-ma

 

No ale Adamowicz jest zbyt zasłużonym obrońcą III RP (z tym Bolka i im. Lenina na bramie Stoczni Gdańskiej) aby pozostał sam ze swoimi mieszkaniami naprzeciwko nieubłaganych śledczych CBA. Mamy więc letnią akcję "ocieplania wizerunku" Adamowicza. W ciągu ostatnich dni Adamowicz odwiedził przy kamerach TVN24 gdańskich powodzian (zdjęcie powyżej) i udzielił się kamerom Polsatu na gdańskiej plaży (zdjęcia poniżej).


Cytujemy słowa Adamowicza: "Dzień dobry! Dziś poranek spędziłem z Polsatem na przepięknej plaży w Stogach. Była to okazja do promocji Gdańska wśród widzów tej stacji".

 

Spróbujcie tak ściągnąć do siebie w środku lata ekipy Polsatu i TVN24 bez telefonu od oficera prowadzącego ! Widzimy, że obok KOD rośnie nam KOA czyli Komitet Obrony Adamowicza. Oczywiście obrona demokracji i obrona Adamowicza idą w parze, demokracja której broni KOD to Amber Gold, OLT Express, film o Wajdy Wałęsie wspierany przez Adamowicza i finansowany początkowo przez Amber Gold, kariera Michała Tuska w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz inne podobne zdobycze demokracji.

Dlaczego ekipa TVN24 jeździ za Adamowiczem i filmuje jego gospodarcze wizyty u powodzian w Gdańsku Wrzeszczu ? Po pierwsze, Adamowicz finansował wcześniej TVN z kieszeni podatników, dwa lata temu miasto Gdańsk zapłaciło TVN 300.000 PLN za "promocję miasta" w jednym z seriali:

monsieurb.neon24.pl/post/113322,po-finansuje-tvn

Po drugie, regularne podtapianie Gdańska Wrzeszcza i Oliwy po letnich ulewach wynika z tego, że władze miasta Gdańska zamiast wyremontować i poszerzyć niemiecką kanalizację przeciwdeszczową sprzed wojny wolały bawić się w wydawanie pieniędzy na błyskotki, takie jak np. pusty stadion po Euro2012 finansowany teraz przez podatników, czy też koszmarny dziwoląg ("teatr szekspirowski") z otwieranym dachem (?), który przypomina sarkofag elektrowni atomowej w Czernobylu:

 

monsieurb.neon24.pl/post/113015,feta-w-cieniu-makbeta

 

Prokuratura już zaczęła się interesować tymi regularnymi potopami w mateczniku skoku cywilizacyjnego Platformy:

www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/prezydent-adamowicz-odpowiedzial-na-pismo-prokuratora-ws-powodzi-w-gdansku,10431616/

W obliczu tak zmasowanego ataku na demokrację, TVN24 i Polsat zostały postawione w stan gotowości bojowej. Człowiek który bohatersko bronił im. Lenina na bramie Stoczni Gdańskiej, który chce ściągnąć do Gdańska muzułmańskich migrantów i który odbywa "miłe wizyty" w meczecie, nie może pozostać sam, bez wsparcia, zasady zobowiazują:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127739,europejczyk-im-lenina

monsieurb.neon24.pl/post/132252,matecznik-dla-migrantow

monsieurb.neon24.pl/post/131597,budyn-sciagnie-migrantow

 

A to, że Adamowicz nie może się doliczyć ile mieszkań posiada i za co je kupił, to tylko detal. Wiadomo przecież, że ten pierwszy milion trzeba ukraść.

 

 

Polsat przychyla niebo Adamowiczowi na pustej plaży w Gdańsku

 

A to wcześniejsza plażowa produkcja prezydenta Adamowicza

 

KOMENTARZE

 • BBB
  BBB
  Budyń, Bolek, Bufetowa - w jednej celi?

  pomarzyć...
 • Budyń
  ma jeszcze inną ksywę w 3mieście: Parówa, mianowicie.
 • Czy oficer Prowadzacy TVN
  nie spowodował zmniejszenie chazarskiego jazgotu na syjonistyczny PIS-i ?

  Gdyby syjonistyczna partia PIS-i chciała,char A. zostałby zdmuchnięty już dawno z widnokręgu,a tak trwa bla bla - ble ble.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031