Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

My antysemici

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czujemy koniec wakacji. Organ prasowy amerykańskiej kawiorowej lewicy "New York Times" opublikował artykuł eksperta od propagandy Jasona Stanley'a (zdjęcie), w którym jest piętnowany ten nasz ohydny polski antysemityzm.

Odmowa polskiego rządu przyjęcia miłujących pokój muzułmańskich migrantów jest prawdopodobnie nową odsłoną naszego tradycyjnego antysemityzmu, wypijanego jak wiemy z mlekiem matki. Aby nie było nam za dobrze, New York Times, który specjalizuje się wraz z Washington Post w ciosaniu nam kołków na głowie, opublikował wczoraj tekst Jasona Stanley'a o jego rodzicach, w którym gułagi w ZSRR i nazizm w Niemczech wydają się lepsze niż ten ohydny polski antysemityzm:

 

www.nytimes.com/2016/08/21/opinion/sunday/my-parents-mixed-messages-on-the-holocaust.html

 

Nie wiemy kto i jak obudził pana Stanleya i doradził mu napisać na nowo historię Europy w oparciu o dzieje jego rodziców, ojca urodzonego w żydowskiej rodzinie w Niemczech i matki urodzonej w polskiej żydowskiej rodzinie. Czytając artykuł pana Stanley'a dowiadujemy się na przykład, że nazizm nie był taki zły, bo jego żydowscy przodkowie mogliby zostać dobrymi nazistami, gdyby tylko nie ten Hitler.


Cytujemy tatusia pana Stanleya: "Gdyby Niemcy wybrali kogoś innego, bylibyśmy najlepszymi Nazistami" ("If Germans had chosen someone else, we would have been the very best Nazis").

 

Sowieckie gułagi też nie były aż takie złe, bo matka pana Stanley'a przeżyła je wraz z rodzicami. Najgorzej było tylko z tym polskim antysemityzmem, to prawdziwa zmora XX wieku. Cytujemy wspomnienia mamy pana Stanley'a z powojennej Warszawy:

 

- "Kiedy wrócili do Polski, było źle, i Żydzi byli nienawidzeni" ("When they were back in Poland, it was bad, and Jews were hated")

 

- "Warszawa była wciąż niebezpiecznym miejscem dla Żydów. Dzieci były umieszczane w sierocińcach, dla ich bezpieczeństwa" ("Warsaw was still a dangereous place to be Jewish. The children were put into orphanage for their safety")

 

- "Pewnego dnia w końcu lat 40-tych antysemici prawie śmiertelnie pobili mojego ojca" ("One day in the late 40-ties anti-Semites beat my father almost to death").

 

Wszystko to układa się w ładną klasyczną już narrację, gdyby tylko nie jeden mały szczegół. Dziadek pana Stanleya (którego podobno pobili "polscy antysemici"), służył w polskiej armii przed wojną ale zbiegł do ZSRR z rodziną i spędził lata wojny w innym obozie niż jego żona i córki. Nie wiadomo co tam robił ale po wojnie spoko czekał na nich z walizkami na peronie. A potem na początku lat 50-tych, w czasach stalinowskich, przeniósł się z całą rodziną do Ameryki. Czy to wszystko nie jest zdumiewające ?

 

Wysłaliśmy email do pana Stanley'a z zapytaniem czym zajmował się jego dziadek po wojnie po powrocie do Polski i czy wciąż służył pod mundurem w czasach stalinowskich ? Nie dostaliśmy odpowiedzi.

 

 

Jason Stanley to ekspert od propagandy

 

Jason Stanley wykonał zadanie na piątkę

 

KOMENTARZE

 • ---- dobrze byłoby !!
  -wrzucać na amerykańskie strony ,oczywiście po angielsku informacje ,że : żydzi w powojennej Polsce byli KATAMI Polaków , tworzyli UB , i że jako tajne służby zamordowali resztki ocalałe INTELIGENCJI polskiej / słowiańskiej itp.
 • Gdyby nie ten zły Hitler....
  O ile mnie pamięć nie myli, to Żydów do obozów zagłady, w pociągi pakowali żydowscy policjanci. A największe sukcesy w wykrywaniu ukrywających się Żydów po stronie aryjskiej (czarnych owiec narodu Żydowskiego, co woleli mieszkać wśród Polaków a nie wśród swoich pobratymców), mieli agenci Żydowscy. Taka organizacja policyjna o nazwie ŻAGIEW, nie tylko zwalczała przemyt żywności do getta, poszukiwała zaginionych "owieczek Izraela", ale też infiltrowała polski ruch oporu.
 • @
  Takich palantów w USA jest o wiele więcej. Jeżeli myślicie ze to tylko w stronę Polski i Polaków to nie jest całkowita prawda. Ten "naród" tak już ma.
  Z nimi nie pomoże dyskusja, to jest nierealne. Z nimi trzeba ostro i krótko.
 • @Stara Baba 17:40:24
  A taki ładny, amerykański a tak pluje w naszą stronę, ja się nie dziwię, skoro religia tego homo niewiadomo traktuje innych ludzi jako najgorsze bydło, panie Stanley nie jesteś pan Laurelem ani tym bardziej kimś, którym należy się zajmować i stój misiu na baczność TO czytając !!!
 • Czym się różni tzw. żyd od tzw. muzułmanina ?
  http://www.dzienniknarodowy.pl/2328/wielka-brytania-przytulanie-sie-niezgodne-z-szaria/
  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/377E3FB000000578-0-image-a-112_1471879303488.jpg
 • @Stara Baba 17:40:24
  Zgadzam się w 100 %. Żydzi atakują inne narody, w tym Niemców, ale większość myśli że uwzięli się tylko na nas.
  Te ataki to zwyczajna prowokacja, aby wzbudzać współczucie i maskować swoje grzeszki, może są i sprytni ale uparcie głupi jeżeli chodzi o tą dziedzinę.

  Polecam się zapoznać wszystkim z poniższymi artykułami:
  http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

  http://sukarno.neon24.pl/post/121588,oskarzanie-polakow-o-holocaust
 • Ciekawy artykuł na okoliczność wizyty Dudajły w Banderlandii
  Rzeź Wołyńska a żydowskie korzenie PIS.
  Laudetur Iesus Christus

  Dziś dzień 11 lipca 2016 roku kończy się i przejdzie do naszej historii najnowszej jako dzień naszej narodowej hańby,

  — kiedy to Duda (prezydent) i PiS: Kaczyński, Szydło i pozostałe towarzystwo włącznie z całym sejmem — naznaczyło się piętnem zdrady pamięci naszych Pomordowanych Wołynian.

  Ale ludobójstwo na Polakach, na terenach Wschodnich, obecnie należących do Ukrainy i Białorusi, — nie może być zawężone jedynie do 1943 roku i Wołynia, — bo Lachy byli okrutnie mordowani już od 1926 roku także na terenie Grodna i okolic, na obecnej Białorusi.

  Już w 1926 roku to „ruskie wschodniactwo” mordowało naszych kmieci, podpalając ich gospodarstwa, gwałcąc kobiety i wyrywając płody z brzuchów ciężarnych kobiet.


  Chociaż – faktycznie – ruskie mordy na Lachach mają swe początki w okresie powstań Chmielnickiego, które to fakty zostały tak genialnie załgane przez SPIN-pisarza Henryka Sienkiewicza.

  Sienkiewicz chyba na stałe zasiał w Polakach kąkol kłamstwa, — polegający na ukryciu żydowskiego tła w tamtych mordach kozackich na Polakach,

  — za co Rothschild dał mu w podzięce Nagrodę Nobla za niemal równie kłamliwy (słodko uproszczony) Quo Vadis.

  I przeciw tej żydowskiej propagandzie spisanej piórem Sienkiewicza już chyba nie da się nic zrobić.

  Rola żydów w masowych zbrodniach na Polakach w naszej historii czy literaturze faktu pojawia po raz pierwszy w opisach dopiero w połowie XIX wieku.

  I są to omawiane tzw. Rabacja galicyjska 1846 (rzeź galicyjska, rzeź tarnowska, rabacja chłopska) http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1023-zdrady-i-zbrodnie-zydow — czy okres tzw. Okres Ukraińskiej Republiki Ludowej.

  Później już pisanie o żydach jako systemowych antypolskich zbrodniarzach zaczęło mieć regularny charakter, — a co przypuszczalnie było wynikiem rozwoju masowego dostępu do prasy i książek.

  Dzięki temu opisano rzezie rusińskie na Polakach podczas okresu właśnie Republiki Ukraińskiej 1918-1919, po których pozostaje dość duża dokumentacja.

  http://gazetawarszawska.com/historia/3189-o-okrucienstwach-hajdamackich

  http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,wojna-o-granice?zobacz/zbrodnie-terrorystow-z-tzw-zachodnioukrainskiej-republiki-ludowej-na-polakach-1918-19-preludium-wolynia

  Wspomniany wyżej rok 1926 jest jakąś granicą formalną, metodyczną, a nie merytoryczną w — odniesieniu do obecnych zbrodni PIS przeciw Polsce i Polakom.

  Jak pamiętamy — rok 1926 to okres tzw. sanacji, gdzie II RP stała się państwem totalitarnym pod władzą Piłsudskiego.

  I wtedy właśnie żydzi sterujący sanacją ustanowili te reguły, których spadkobiercą i wiernym kontynuatorem jest obecny PIS.

  Obecna gloryfikacja Ukrainy, banderowców ma swe pochodzenie historyczne w Sanacji.

  I ani Kaczyński , ani Tusk czy Duda nie wymyślili niczego nowego, ani też nie są na krok samodzielni w tej zbrodniczej ideologii — (narzędziu do zniszczenia Polski rękami ukraińskimi).

  To proste podjęcie kontynuacji okresu przedwojennego, który dał Polsce ostateczne zniszczenie wojenne.

  I obecna reaktywacja tamtego okresu metod czy stosunków społecznych w zamyśle żydowskich animatorów ma przynieść identyczne skutki: — nowe wojny i nowe rzezie na Polakach.

  Taka jest prosta prawda!

  Już w latach dwudziestych (formalnie wspomniane 1926) rozpoczęły się mordy na naszym Narodzie, — a czego powszechnie nie wiemy i co jest przemilczane,

  — bo mówienie o tym było niepoprawne politycznie już wtedy, za tamtej piłsudczyzny prostytuującej się żydom.

  I to dosłownie, bo aby wtedy zrobić karierę oficerską w wojsku — trzeba było ożenić się z ryfką, — i to jej krocze obsługiwane przez polskiego pana oficera gwarantowało lepsze awanse w wojsku.

  Ale nic nie jest gratis, — jak oficerowie przekazywali polskie geny żydowskiej swołoczy, tak i spełniali żydom inne usługi.

  Sprawy tamtych mordów, zaczątków wołyńskiego ludobójstwa były nie tylko przemilczane w okresie sanacji, ale nawet odwracane co do zależności: — zbrodniarz – ofiara.

  Wina ruskich mordów na Polakach leżała po stronie polskiej.

  W tej atmosferze Piłsudczyzna — jak w najlepsze — kształciła kadry ruskiej czerni późniejszym ukraińskim oprawcom Polaków.

  I tzw. banderowcy nie spadli z księżyca, — ale byli owocem dużych nakładów finansowych, logistycznych i szkoleniowych II Rzeczpospolitej,

  — która namiętnie doszukiwała się dobrych stron w „silnej i niezależnej Ukrainie” i jej „narodzie”, — który powinien mieć szanse na lepszy byt, a będzie to korzystne Polakom.

  Cenzurowano na każdym kroku informacje o zbrodniach ukraińskich okresu 1918-1919, — a co gorliwszych wysokich oficerów antyukraińskich skrytobójczo mordowano.

  Mordy, które nastały z rokiem 1926 — to nie tyle owoc propagandy sowieckiej, a później niemieckiej, ale rezultat kreciej roboty wroga wewnętrznego w Polsce, jaki byli i są żydzi.

  Można spokojnie powiedzieć, bez ryzyka najmniejszego błędu, — że banderowcy i UPA to rezultat zażydzonej piłsudczyzny przedwojennej, a to łącznie – później — z rażącymi zaniechaniami ze strony AK w okresie okupacji.

  — Kiedy Sikorski wydawał z Londynu do Polski okupowanej rozkazy nakazujące ścigać antysemitów, — a całkowicie zaniedbał ochronę polskiej ludności kresowej przed dobrze już zorganizowanymi banderowcami, — dobrze było wiadomo o tym, jak drastycznie niekorzystne było położenie ludności polskiej na wschodzie.

  Tak Londyn, jak AK w Polsce dobrze o tym wiedziało, bo kadra AK w dużej części składała się z piłsudczyków, którzy przed wojną przygotowali Ukraińców do sztuki wojskowej

  – tragiczne położenie polskiej bezbronnej ludności wobec uzbrojonych ukraińskich wampirów nie mogła być tajemnica dla nikogo w Londynie czy podziemiu.

  Jak wiemy — polskich negocjatorów wojskowych — do kontaktów z UPA — ukraińcy rozszarpali końmi, a to mimo uzgodnionego wcześniej immunitetu poselskiego.

  W dzielnym AK zbrodnia ta pozostała bez echa.

  +

  Ten szerszy okres i historycznie, i systemowo jest ważnym innym wymiarem, który trzeba w dniu hańby 11 lipca 2016 wspomnieć.

  Jest to ważne, bo widać zarówno ciągłość historyczną, jak i systemową, jaka się przejawia w wyniszczaniu Narodu Polskiego,

  — a gdzie obecne środki zaradcze faktycznie sprowadzają się jedynie do żałobnego jęczenia, że PIS by chciało, ale nie może.

  Odbywa się to na terenie czy przed obliczem tego bluźnierczego pomnika Wołyńskiego — po chamsku wręcz źle zlokalizowanego, — bo na antypodach — Skwer Wołyński — koło autostrady, na odludziu.

  I miejsce to jest niewątpliwie szczalnią dla okolicznej żulii.
  ---------------------------------------------------
  Link, ciąg dalszy:
  https://forumemjot.wordpress.com/2016/07/20/rzez-wolynska-a-zydowskie-korzenie-pis/
 • anty semi tyzm = inseminacja
  Wojna Sześciodniowa. Za ostrzeliwującym się żołnierzem egipskim jedzie powolutku izraelski czołg.
  W pewnym momencie żołnierz przestaje strzelać.
  W czołgu otwiera się właz, wychyla się izraelski czołgista i pyta:
  - Ty, dlaczego przestałeś strzelać?
  - Amunicja mi się skończyła!
  - Możemy ci sprzedać.
 • Typowy poziom wiedzy u kazdego dziecka emigrantow w USA.
  Bez wzgledu na narodowosc.Nawet wlasnej historii i geografii nie znaja.W szkole podstawowej kredkuja abstrakcje a w szkole sredniej ucza sie "social studies"(studia socjalne).
  Nieraz ktos mnie zapytuje bo akcent sie ma:Z kad jestes? Jak odpowiem, ze z Polski czesto osoba sie ozywia i mowi: Moja babcia byla z Polski.Ona chodzila do polskiego kosciola i piekla kolaczki.

  I na tym konczy sie wiedza o przodkach, histori rodziny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031