Aresztowanie wnuka Lecha Wałęsy (zdjęcie) za wzbogacenie nożem swojej byłej konkubiny odzwierciedla tylko stan upadku "elit" broniących III RP. Promocja noży w mediach wspierających Wałęsę towarzyszy atmosferze agresji promowanej przez te media.

Tak się składa, że akurat kiedy Lech Wałęsa postawił sprawę na ostrzu noża i grozi demokratycznie wybranemu rządowi suwerennej Polski wojną domową, jego 19-o letni wnuk Dominik (zdjęcie powyżej) został aresztowany pod zarzutem ugodzenia nożem swojej byłej konkubiny. Czyn został zakwalifikowany jako (cytat): "znęcanie się w zbiegu z uszkodzeniem ciała". Nożownik Wałęsa siedzi z areszcie i trwa śledztwo.

 

Czy można się dziwić temu atakowi ? Raczej nie, z oczywistych powodów:

 

1. Europejska konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet została zawieszona rok temu decyzją Angeli Merkel (która tak jak wcześniej Hitler może wszystko) i hordy muzułmańskich migrantów molestują, gwałcą i nawet mordują kobiety, od Szwecji, poprzez Niemcy aż po Austrię. Także Polki.

 

monsieurb.neon24.pl/post/131537,pieklo-kobiet-w-wiedniu

monsieurb.neon24.pl/post/132755,zalatwie-cie-dziwko

monsieurb.neon24.pl/post/132859,morduja-polki-juz-cztery

 

2. Media przyjazne Wałęsie, od Wyborczej po TVN, systematycznie podsycają atmosferę nienawiści, promując w tym samym czasie wizerunek noża w zlobotomizowanym społeczeństwie (zdjęcia poniżej).

 

3. Skoro dziadek Wałęsa nie ustaje w pluciu jadem i grożeniu demokratycznie wybranym władzom naszego kraju to co się dziwić wnukowi, że naśladuje dziadka i odwołuje się do przemocy kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli ? Tak zbieramy owoce wychowania młodych przez rządy najpierw samego Wałęsy a potem podłączonej wizerunkowo pod niego Platformy.

 

To nie pierwsza kolizja klanu Wałęsów w prawem karnym. Syn noblisty, Przemysław, nachlewał się i doznawał ataków pomroczności jasnej za kierownicą samochodu, pierwszy raz jego adwokatom udało się go wybronić akrobacjami prawnymi, drugi raz już nie:

 

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pomrocznosc-jasna-znow-skazany,wid,1376155,wiadomosc.html

 

Młody nożownik Wałęsa też prawdopodobnie schowa się za pomrocznością jasną. Albo raczej za patriotyzmem. Po prostu trenował trochę przed wojną domową zapowiedzianą przez jego dziadka (dorżnąć watahy). To nie był akt przemocy wobec kobiety, tylko wypadek na poligonie.

 

Na noże czyli taka nowa świecka tradycja

Image result for noże gazeta wyborcza

Image result for na noze serial tvn

Rok temu dorzynanie watah zawitało do matecznika Platformy

 

Umysł ostry jak nóż

 

Image result for lech walesa tvn24