Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Możem nożem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aresztowanie wnuka Lecha Wałęsy (zdjęcie) za wzbogacenie nożem swojej byłej konkubiny odzwierciedla tylko stan upadku "elit" broniących III RP. Promocja noży w mediach wspierających Wałęsę towarzyszy atmosferze agresji promowanej przez te media.

Tak się składa, że akurat kiedy Lech Wałęsa postawił sprawę na ostrzu noża i grozi demokratycznie wybranemu rządowi suwerennej Polski wojną domową, jego 19-o letni wnuk Dominik (zdjęcie powyżej) został aresztowany pod zarzutem ugodzenia nożem swojej byłej konkubiny. Czyn został zakwalifikowany jako (cytat): "znęcanie się w zbiegu z uszkodzeniem ciała". Nożownik Wałęsa siedzi z areszcie i trwa śledztwo.

 

Czy można się dziwić temu atakowi ? Raczej nie, z oczywistych powodów:

 

1. Europejska konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet została zawieszona rok temu decyzją Angeli Merkel (która tak jak wcześniej Hitler może wszystko) i hordy muzułmańskich migrantów molestują, gwałcą i nawet mordują kobiety, od Szwecji, poprzez Niemcy aż po Austrię. Także Polki.

 

monsieurb.neon24.pl/post/131537,pieklo-kobiet-w-wiedniu

monsieurb.neon24.pl/post/132755,zalatwie-cie-dziwko

monsieurb.neon24.pl/post/132859,morduja-polki-juz-cztery

 

2. Media przyjazne Wałęsie, od Wyborczej po TVN, systematycznie podsycają atmosferę nienawiści, promując w tym samym czasie wizerunek noża w zlobotomizowanym społeczeństwie (zdjęcia poniżej).

 

3. Skoro dziadek Wałęsa nie ustaje w pluciu jadem i grożeniu demokratycznie wybranym władzom naszego kraju to co się dziwić wnukowi, że naśladuje dziadka i odwołuje się do przemocy kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli ? Tak zbieramy owoce wychowania młodych przez rządy najpierw samego Wałęsy a potem podłączonej wizerunkowo pod niego Platformy.

 

To nie pierwsza kolizja klanu Wałęsów w prawem karnym. Syn noblisty, Przemysław, nachlewał się i doznawał ataków pomroczności jasnej za kierownicą samochodu, pierwszy raz jego adwokatom udało się go wybronić akrobacjami prawnymi, drugi raz już nie:

 

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pomrocznosc-jasna-znow-skazany,wid,1376155,wiadomosc.html

 

Młody nożownik Wałęsa też prawdopodobnie schowa się za pomrocznością jasną. Albo raczej za patriotyzmem. Po prostu trenował trochę przed wojną domową zapowiedzianą przez jego dziadka (dorżnąć watahy). To nie był akt przemocy wobec kobiety, tylko wypadek na poligonie.

 

Na noże czyli taka nowa świecka tradycja

Image result for noże gazeta wyborcza

Image result for na noze serial tvn

Rok temu dorzynanie watah zawitało do matecznika Platformy

 

Umysł ostry jak nóż

 

Image result for lech walesa tvn24

KOMENTARZE

 • Zadawała się z wnukiem kapusia,którego promowała II osoba w "S" niejaki L.K.
  Wypromowali też ( z bratem) A.M. na szefa "Gazety Wyborczej".
 • @ireneusz 16:03:36
  A co i gdzie mam czytać o "demokracji i suwerenności" ?
 • @iwonka 47 17:19:42
  Bolek moim prezydentem nie był.
 • @Seth 13:53:00
  - czyli podsumowując: przebiegli i podstępni Kaczyńscy zaatakowali nożem byłą konkubinę wnuka dziadka Bolka - tak to sobie wydedukowałeś?

  ...ordynator poszedł na urlop i na ten czas rozdał pacjentom przepustki...
 • Breakout- Oni zaraz przyjdą tu
  https://www.youtube.com/watch?v=jmX6VdorLZ0
 • @Andrzej Tokarski 17:38:24
  ...he,he,he... paranoja jest goła - Ja tylko napisałem,że tego kapusia cynicznie,dla własnej kariery politycznej w roku '90 i wcześniej ci w/w panowie... wspierali.

  Jak to powiedział Z.Wrzodak - różowe hieny polityczne; tą blisko-wschodnią bandę wokół "GW" itd.

  Czyli oszukiwali zwykłych obywateli,robili im wodę z mózgu.
 • @Stanislas Balcerac 16:06:41
  No jak to gdzie?
  W gazecie, której sama nazwa wskazuje, że jest organem wyspecjalizowanym w zagadnieniach dotyczących demokracji.
  Wszak wybory są tejże demokracji integralną częścią i kwintesencją.
  Czyżby nie czytywał Pan tego zasłużonego dla polskiej demokracji periodyku?
  To o czym chce Pan dyskutować z "ireneuszem"?
 • Nozownicy..
  Panie Balcerac,ale sie tu przy Panu nazbieralo tego talatajstwa stalinowskiego.Jeden przez drugiego chca rzucac kamieniami w Pana.
  No, ale zapomnieli ze sa prymitywni,zreszta jak to stalinowcy z lat 45-56.A moze to juz ich potomki,maja we krwi kopac/mordowac /Polakow.
  Gdy cofam sie do tych lat i ich obozow koncentracyjnych zwanych Obozami Pracy/ponad setka w Polsce/Mokotow,Jaworzno,Melecin itp/oraz ich mordow na Polakach nietrudno ich dzisiaj spotykac nawet tu na portal-jak osy zlecieli sie.Ale spokojnie ich czas juz minal.
  Pozdrawiam Pana , podziwiam Pana finezje i spokoj dialogu znimi.
  Z prymitywami inaczej nie mozna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031