Dzisiaj w niedzielę 4 września w papieskich Wadowicach z okazji kanonizacji Matki Teresy odbywa się mały zjazd kilku lewackich włodarzy miast, w tym Roberta Biedronia, współfinansowany przez niemiecką fundację im. Friedricha Eberta.

W Rzymie dzisiaj msza kanonizacyjna Matki Teresy. Nasz papież Jan Paweł II znał Matkę Teresę i to on rozpoczął proces jej beatyfikacji. Ciekawe jak to wydarzenie jest świętowane dzisiaj w papieskich Wadowicach ? Ano dzisiaj odbędzie się tam nasiadówka kilku lewackich burmistrzów, wójtów i prezydentów miast pod nazwą "3. Spotkanie Progresywnych Burmistrzów, Prezydentów i Wójtów", współfinansowana przez niemiecką fundację:

 

wadowice.pl/najnowsze/robert-biedron-i-inni-progresywni-prezydenci,-burmistrzowie-i-wojtowie-w-wadowicach

 

Jak odróżnić progresywnych włodarzy miast od tych nie progresywnych ? To bardzo proste - progresywni są za legalizacją marihuany i ściągnięciem nielegalnych muzułmańskich migrantów. Progresywny burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski (zdjęcie powyżej) nie dalej jak kilka dni temu objechał ministra zdrowia Radziwiłła, że ten nie chce legalizować marihuany.


Cytujemy progresywnego burmistrza Klinowskiego: "Kolejny Minister Zdrowia, który powtarza narkofobiczne głupoty i popisuje się niewiedzą. A kolejne dzieci i dorośli pacjenci umierają..Czyli, marycha albo śmierć ?

 

Oprócz "islamofobii" progresywni zwalczają też "narkofobię". Coraz lepiej.

 

W ramach nasiadówki progresywnych burmistrz Klinowski gości dzisiaj w papieskich Wadowicach innego progresywnego, Roberta Biedronia, który jak pamiętamy wywalił portret Jana Pawła II z Urzędu Miasta w Słupsku. Kilka miesięcy temu Kalinowski, Biedroń i kolejny progresista Paweł Adamowicz uczestniczyli w nasiadówce w Hiszpanii na temat przyjmowania nielegalnych muzułmańskich migrantów. Cytujemy Adamowicza:


"Dziś w Barcelonie, wraz z burmistrzem Wadowic uczestniczę jako mówca w międzynarodowym forum integracji uchodźców w Unii Europejskiej. Polsko-gdańskie doświadczenia są bardzo skromne. Warto zapoznać się z doświadczeniami takich miast jak Paryż, Tesaloniki, Lipsk, Helsinki, Kolonia, Kopenhaga czy Barcelona"


Szczególnie doświadczenia Paryża są cenne. Nielegalne siedliska migrantów rosną w Paryżu jak grzyby po deszczu. No ale Paryżowi oczywiście daleko do sukcesów Calais, gdzie tzw. "dżungla" liczy już ponad 10 tysiecy nielegalnych migrantów i gdzie jest coraz weselej:

 

www.dailymail.co.uk/news/article-3772571/Carnage-Calais-Horrific-crash-jungle-migrant-gangs-target-tourists-cars-MoS-journalists-badly-hurt-terrifying-new-ambush-technique.html

 

Progresywnych w Polsce jest za mało: "Robert Biedroń - Prezydent Słupska, Beata Klimek - Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, Grzegorz Sapiński - Prezydent Kalisza, Arkadiusz Nowalski - Burmistrz Sejn, Jolanta Fierek- Burmistrz Czerska jak i włodarze okolicznych miejscowości: Albert Bartosz - Wójt Gminy Oświęcim, Szymon Łytek - Wójt Czernichowa, Zastępca Burmistrza Gorlic - Łukasz Bałajewicz, Małgorzata Chrapek - Wójt Wieprza, Jan Wacławski - Wójt Stryszowa oraz Wacław Wądolny - Wójt Mucharza"

Daleko nam jeszcze do Europy, daleko. Na szczęście niemiecka fundacja im. Friedricha Eberta współfinansuje nasiadówki progresywnych włodarzy w Polsce. To część niemieckiej strategii cywilizowania naszego kraju. Pisaliśmy już jak Robert Biedroń jeździł do Niemiec na zaproszenie lewicowej partii SPD aby zapoznać się z niemieckimi sukcesami w przyjmowaniu nielegalnych muzułmańskich migrantów. Pobyt Biedronia w Niemczech był tak udany, że nawet znalazło się u niego DNA migranta:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131561,dna-migranta-u-biedronia

 

Dlaczego Niemcy tak ochoczo wspierają finansowo homoseksualnych samorządowców z pociągiem do narkotyków ? Może dlatego, że to odpowiada tzw. "europejskim wartościom" ? Kilka miesięcy temu policja aresztowała w pobliżu gejowskiego Pigalle w Berlinie wpływowego posła pro-imigracyjnej niemieckiej Partii Zielonych Volkera Becka, miał przy sobie crystal meth:

 

monsieurb.neon24.pl/post/130443,narkotykowa-unia

 

Czekamy na przyjazd posła Becka na następne spotkanie progresywnych włodarzy w Polsce. Czas nadrobić nasze cywilizacyjne opóźnienia, tak aby Berlin był z nas dumny.


 

Burmistrz Wadowic Klinowski - to co ma w klapie to nie Matka Boska  

Burmistrz Wadowic stanie przed sądem. Nie czuje się winny, a w oskarżeniu widzi "tło polityczne"

Papieskie Wadowice czyli marycha, różowy królik i kurczaki KFC

 

Klinowski, Budka i Sowa – co oni tam kroją, marychę ?

 

Image result for mateusz klinowski robert biedron

Klinowski na górze, Biedroń na dole