Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Włodarze pod wpływem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj w niedzielę 4 września w papieskich Wadowicach z okazji kanonizacji Matki Teresy odbywa się mały zjazd kilku lewackich włodarzy miast, w tym Roberta Biedronia, współfinansowany przez niemiecką fundację im. Friedricha Eberta.

W Rzymie dzisiaj msza kanonizacyjna Matki Teresy. Nasz papież Jan Paweł II znał Matkę Teresę i to on rozpoczął proces jej beatyfikacji. Ciekawe jak to wydarzenie jest świętowane dzisiaj w papieskich Wadowicach ? Ano dzisiaj odbędzie się tam nasiadówka kilku lewackich burmistrzów, wójtów i prezydentów miast pod nazwą "3. Spotkanie Progresywnych Burmistrzów, Prezydentów i Wójtów", współfinansowana przez niemiecką fundację:

 

wadowice.pl/najnowsze/robert-biedron-i-inni-progresywni-prezydenci,-burmistrzowie-i-wojtowie-w-wadowicach

 

Jak odróżnić progresywnych włodarzy miast od tych nie progresywnych ? To bardzo proste - progresywni są za legalizacją marihuany i ściągnięciem nielegalnych muzułmańskich migrantów. Progresywny burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski (zdjęcie powyżej) nie dalej jak kilka dni temu objechał ministra zdrowia Radziwiłła, że ten nie chce legalizować marihuany.


Cytujemy progresywnego burmistrza Klinowskiego: "Kolejny Minister Zdrowia, który powtarza narkofobiczne głupoty i popisuje się niewiedzą. A kolejne dzieci i dorośli pacjenci umierają..Czyli, marycha albo śmierć ?

 

Oprócz "islamofobii" progresywni zwalczają też "narkofobię". Coraz lepiej.

 

W ramach nasiadówki progresywnych burmistrz Klinowski gości dzisiaj w papieskich Wadowicach innego progresywnego, Roberta Biedronia, który jak pamiętamy wywalił portret Jana Pawła II z Urzędu Miasta w Słupsku. Kilka miesięcy temu Kalinowski, Biedroń i kolejny progresista Paweł Adamowicz uczestniczyli w nasiadówce w Hiszpanii na temat przyjmowania nielegalnych muzułmańskich migrantów. Cytujemy Adamowicza:


"Dziś w Barcelonie, wraz z burmistrzem Wadowic uczestniczę jako mówca w międzynarodowym forum integracji uchodźców w Unii Europejskiej. Polsko-gdańskie doświadczenia są bardzo skromne. Warto zapoznać się z doświadczeniami takich miast jak Paryż, Tesaloniki, Lipsk, Helsinki, Kolonia, Kopenhaga czy Barcelona"


Szczególnie doświadczenia Paryża są cenne. Nielegalne siedliska migrantów rosną w Paryżu jak grzyby po deszczu. No ale Paryżowi oczywiście daleko do sukcesów Calais, gdzie tzw. "dżungla" liczy już ponad 10 tysiecy nielegalnych migrantów i gdzie jest coraz weselej:

 

www.dailymail.co.uk/news/article-3772571/Carnage-Calais-Horrific-crash-jungle-migrant-gangs-target-tourists-cars-MoS-journalists-badly-hurt-terrifying-new-ambush-technique.html

 

Progresywnych w Polsce jest za mało: "Robert Biedroń - Prezydent Słupska, Beata Klimek - Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, Grzegorz Sapiński - Prezydent Kalisza, Arkadiusz Nowalski - Burmistrz Sejn, Jolanta Fierek- Burmistrz Czerska jak i włodarze okolicznych miejscowości: Albert Bartosz - Wójt Gminy Oświęcim, Szymon Łytek - Wójt Czernichowa, Zastępca Burmistrza Gorlic - Łukasz Bałajewicz, Małgorzata Chrapek - Wójt Wieprza, Jan Wacławski - Wójt Stryszowa oraz Wacław Wądolny - Wójt Mucharza"

Daleko nam jeszcze do Europy, daleko. Na szczęście niemiecka fundacja im. Friedricha Eberta współfinansuje nasiadówki progresywnych włodarzy w Polsce. To część niemieckiej strategii cywilizowania naszego kraju. Pisaliśmy już jak Robert Biedroń jeździł do Niemiec na zaproszenie lewicowej partii SPD aby zapoznać się z niemieckimi sukcesami w przyjmowaniu nielegalnych muzułmańskich migrantów. Pobyt Biedronia w Niemczech był tak udany, że nawet znalazło się u niego DNA migranta:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131561,dna-migranta-u-biedronia

 

Dlaczego Niemcy tak ochoczo wspierają finansowo homoseksualnych samorządowców z pociągiem do narkotyków ? Może dlatego, że to odpowiada tzw. "europejskim wartościom" ? Kilka miesięcy temu policja aresztowała w pobliżu gejowskiego Pigalle w Berlinie wpływowego posła pro-imigracyjnej niemieckiej Partii Zielonych Volkera Becka, miał przy sobie crystal meth:

 

monsieurb.neon24.pl/post/130443,narkotykowa-unia

 

Czekamy na przyjazd posła Becka na następne spotkanie progresywnych włodarzy w Polsce. Czas nadrobić nasze cywilizacyjne opóźnienia, tak aby Berlin był z nas dumny.


 

Burmistrz Wadowic Klinowski - to co ma w klapie to nie Matka Boska  

Burmistrz Wadowic stanie przed sądem. Nie czuje się winny, a w oskarżeniu widzi "tło polityczne"

Papieskie Wadowice czyli marycha, różowy królik i kurczaki KFC

 

Klinowski, Budka i Sowa – co oni tam kroją, marychę ?

 

Image result for mateusz klinowski robert biedron

Klinowski na górze, Biedroń na dole

KOMENTARZE

 • Trawka
  Nawet USSA to legalizują (powoli, ale jednak).

  Może nie łączmy lewactwa i pedalstwa (jakie niepoprawne ale POLSKIE słowo) z maryśką?

  Z tego co zawsze czytam, THC nie wywołuje *agresji* w przeciwieństwie do LEGALNEJ "gorzałki" i quasi-legalnych "dopalaczy".

  Brawo za umieszczenie LISTY nazwisk tych "progresywnych".
 • @laurentp 15:38:00
  Ciekawe ile biorą w łape od lobbystów z koncernów farmaceutycznych .
  Ktoś, kto palił zioło, wie ,że po stafie nie ma kaca, efektów ubocznych i nerwów.
 • @zbig71 16:40:44
  "Ktoś, kto palił zioło, wie ,że po stafie nie ma kaca, efektów ubocznych i nerwów."

  Brak efektów ubocznych to chyba mit - czytałem, że jednak są. Nie mogę szybko znaleźć tego linku - przepraszam.

  Ale konopie, lekarstwa, tkaniny i papier z nich produkowane to już zupełnie inna sprawa. I jest prawie na 100% pewne, że ktoś albo wziął w łapę albo jest pożytecznym idiotą jeśli blokuje powrót konopi jako rośliny uprawnej.

  Ukłony.
 • @Jasiek 17:04:50
  Bez komentarza.
  https://www.youtube.com/watch?v=bLItm32uOj0&mc_cid=4b3da166f8&mc_eid=28b94efcd9
 • @Jasiek 17:04:50
  Witam, mity to taka grzeczna nazwa nieprawdy.
  Przyznam, że lubię od czasu do czasu zapalić i stąd wiem, że nerwów u mnie nie ma.
  Oczywiście inni mogą reagować innaczej, ale ile pan słyszał o wypadkach i drakach po wódeczce?
  A ile po konopce? Tylko zaznaczam, że chodzi mi tylko o konopie, nie o kokaine na przykład.
  Co do papieru, tkanin, lekarstw,lin to tak mi jakoś chodzi po głowie lobby bawełniane?
 • @zbig71 18:02:41
  "Co do papieru, tkanin, lekarstw,lin to tak mi jakoś chodzi po głowie lobby bawełniane?"

  To też, ale również, a może zwłaszcza... DuPont (?) (oczywiście za Wikipedią ;-) ):

  "Swój sukces może zawdzięczać komisarzowi ds. leków w USA, Harry’emu J. Anslingerowi, korzystającemu ze wsparcia magnata prasy brukowej Williama Randolpha Hearsta, który rozpętał masową histerię na temat marihuany, całkowicie delegalizując konopie – roślinę włóknistą o wszechstronnym zastosowaniu. Anslinger działał na zlecenie spółki DuPont, która widziała realne zagrożenie dla swojego rozwoju w konopiach"

  I tak to mniej więcej było...
 • @Cheval Noir 17:57:35
  "Bez komentarza."

  Zaiste.
 • Nawet i syfilis ma swoje dobre strony?
  Dobra gandzia jeszcze nikomu nie zaszkodziła. U nas na jednostce za bunkrami mamy dobrze nasłonecznione poletko. W chłodne wieczory nagrzany beton ciepłem emanuje i żeński kwiatostan aże się od thc lepi.

  Dziwne jest tylko, że lewusy akurat w sprawie gandzi dobrze chcą. Normalnie to lewactwo notorycznie na szkodę ludności działa i dobrych rzeczy nie chcą i je zaraz zakazują. Albo to wymyślą jakiś gender, albo zakaz tytoniu palenia, albo rzekome globalne ocieplenie, holokaust wylansują, seksu chłopa z babą zakazać chcą, rodziny zlikwidować i przez jakieš paczłorkowe komuny zamienić, normalnych ludzi na veganów, pedałów i buddystów usilnie przerabiają. Jednem słowem, syf tego świata lewactwo sobą roprezentuje i go stwarza. A tu masz, nagle lewusy w sprawie gandzi dobrze chcą i pożytecznie. Dziwne to bardzo i pewnie podstęp jakiś w tym się kryje.
 • @Jasiek 18:31:12
  O właśnie! Du Pont! Nawet jakbyśmy odrzucili trawkę z THC (substancje "walące po deklu") i skoncentrowali się tylko na uprawie konopi przemysłowych, to z tego co czytałem na ten temat- super mocny materiał tekstylny, super papier, super sznury i sznurki( znacznie mocniejszy i trwały od min: bawełny).
  Ponoć za PRLu hodowany w Polsce, ale teraz jakoś nie widać. Szkoda.
 • @Pan podporucznik 18:40:44
  Witam
  My lubimy, bo lubimy, lewusy -bo kolejny argument do walki klasowej!!! Dlatego błędem "naszych" ?? Pilityków jest nie...... Bo nie i już!!!
  A tak na marginesie I piwko , winko, okowitkę to i lewusy i prawusy lubią wychylić, no nie?????
 • @zbig71 19:17:10
  Poszukaj, czytałem jakiś czas temu na (tfu) WP, że i w PL już SĄ uprawy konopi z jakiejś odmiany WŁAŚNIE pozbawionej THC. Pojedyncze dziesiątki hektarów ale są. Wygląda to ponoć jak "normalna" "trawa", ale wobec braku THC jest legalna. Nie pamiętam zastosowania.

  Swoją drogą, mając hektary czegoś takiego, można w "miejscach wiadomych właścicielowi" posadzić coś dla siebie :P.
 • @Pan podporucznik 18:40:44
  "A tu masz, nagle lewusy w sprawie gandzi dobrze chcą i pożytecznie. Dziwne to bardzo i pewnie podstęp jakiś w tym się kryje."

  Jak sobie ktoś zapali, poczuje się lepiej to i ochota na wystąpienia przeciwko lewactwu (socjalizm brunatny (nsdap), czerwony, zielony itd) mu przejdzie. Będzie "low end pis" i "mejk low not łor" zamiast buntu przeciw odbieraniu własności (podatki), prawa do posiadania broni (false flags) i inwigilacji (czipowanie).
  Aż strach pomyśleć co będzie, jak to co kraczę się ziści.

  Ku Chwale Ojczyzny!
 • @zbig71 19:17:10
  "Ponoć za PRLu hodowany w Polsce, ale teraz jakoś nie widać. Szkoda."

  Wyszły tanki - weszły banki. I korporacje. Efekty "lepsze" jak przy tankach... :-(

  Wniosek: potrzebna nam silna armia. Ale własna. Że jak korporacje przyślą blakłotersów albo innych bandziorów to im się odmieni. I korporacjom i bandziorom.
 • @laurentp 19:25:08
  Dobre słoneczko i biochumus, pod koniec Czerwca wyrwać męszczaki(chyba,że nasiobka feminizowane)
  Pozdrawiam!!!
 • @Jasiek 19:30:17
  Dokładnie!!!!
  Tylko niestety na PIS w tej sprawie bym nie liczył.
  W zasadzie w każdej innej też nie......
 • @Jasiek 19:30:17
  Dedykuję piosenkę na weekend

  http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/705mjneg4f4go22vmu9r0pa0t4/indexweb.htm
 • @detektywmjarzynski 20:33:21
  Bardzo dziękuję Szanownemu Panu za piosenkę na weekend.

  Ale nie potrafię zrozumieć dlaczego taka piosenka, dlaczego dla mnie i jak wiąże się ona z poruszonymi pod wpisem problemami... Proszę o pomoc.

  Ukłony
 • @zbig71 18:02:41
  Raczej lobby nylonowe.
  Zaczelo sie od non ironöw.Potem polecialy podobne cuda: ortaliony, perlony,polyestery.
  Trzeba wiec bylo oglosic walke z konkurentem o tysiacletnich tradycjach.
  Konopie to nie tylko roslina zbawienna dla gleby, ale od wieköw uzywana do wyrobu sieci rybackich, lin, ubrania i wielu innych rzeczy.
  Na tworzywach sztucznych obrotni "premyslowcy" zarabiaja miliardy.
  A lud sie poci i choruje.
 • @morgan 22:17:24
  O Du Pont słyszałem już lata temu.
  Ale pewnie reszra mogła dołożyć swoje.
  Inna sprawa, że wadza pozwoliła na takie " praktyki" , wyjątkowo parszywe zresztą
 • @Jasiek 19:30:17
  "Wniosek: potrzebna nam silna armia. Ale własna. Że jak korporacje przyślą blakłotersów albo innych bandziorów to im się odmieni."

  Dobrze (i w domu, na wzór Szwajcarii! lub blisko domu!) uzbrojona i wyszkolona Obrona Terytorialna Antka Policmajstra?
 • @zbig71 23:01:00
  Coś znalazłem:
  http://www.lenikonopie.zielonewrota.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=55

  W sumie zacząć od małej skali (produkcji i przetwórstwa) można(by) "siłami lokalnymi", bez banków(!) itp...
 • @laurentp 02:03:04
  Wiem nawet gdzie, znalazłem tani lokal. :D
  .
  http://m.neon24.pl/d068b13a60068aa67f84136902e5e8df,0,0.jpg
 • Czy ci burmistrzowie, prezydenci, wójtowie, nie powinni być...
  od razu skuci i postawieni przed sądem?
 • @Jan Paweł 10:24:59
  I plutonem

  TO by opanowało korupcję, jak w Chinach..
 • @laurentp 16:15:26
  "TO by opanowało korupcję, jak w Chinach.."

  Kuźwa, "najwyższy wymiar kary" znieśli. Nawet nie wiadomo kto dokładnie... "pech", normalnie "pech"....

  Serdeczności.
 • @Jasiek 16:38:08
  Można (i chyba TRZEBA) przywrócić.
  1 ustawa w Sejmie...
 • @laurentp 01:06:01
  "Można (i chyba TRZEBA) przywrócić."

  Spotkałaby nas za to straszna kara... chcieliby nas wyrzucić z... UE :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031