Podczas kiedy u nas panuje faszyzm, demokracja kwitnie w Niemczech. W europejskiej stolicy molestowania kobiet Kolonii dwóch migrantów zgwałciło kilka dni temu 25-o letnią kobietę. W odległości 500 m od polskiego konsulatu.

Miasto postępu Kolonia do dzisiaj nie wygrzebało się ze skandalu masowego molestowania kobiet przez muzułmańskich migrantów w ostatnią sylwestrową noc. Do tej pory wszyscy znali Kristallnacht, teraz Silvesternacht staje się potocznym określeniem przemocy i gwałtu na obywatelach. Nic nie zatrzyma niemieckiej demokracji.

 

Burmistrz Kolonii Henriette Reker do dzisiaj kręci w sprawie Sylwestra, wywaliła tylko etatowego polityka odpowiedzialnego za policję landu NRW i poza tym wszystko jest w porządku, nic się nie stało. Pani Reker po wielkopańsku poradziła tylko niemieckim kobietom, aby trzymały migrantów (cytat): "na wyciągniecie rąk "("eine Armlänge Abstand"). U Barei był Wujek Dobra Rada, u Merkel jest Ciocia Dobra Rada.

 

Niestety niemieckie kobiety nie mają, tak jak pani Reker i inni notable, służbowych limuzyn z ochroną, więc muszą bronić się same, w obliczu "państwa prawa", które opuściło ręce. Nie wszystkim się to udaje.


W sobotnią noc 3 września dwóch migrantów zgwałciło 25-o letnia kobietę, która szła do stacji S-Bahn Hansaring (zdjęcie powyżej) oddalonej tylko pół kilometra od niesławnego już dworca w Kolonii. Kobieta broniła się energicznie ale nie dała rady osiłkom. Policja wypuściła opis sprawców:

 

Pierwszy sprawca ma 20-30 lat, około 180 cm wzrostu, ciemna karnacja skory (typ południowca lub araba), długie pofalowane włosy, zawiązane z tylu. Drugi sprawca jest także ciemnoskóry i na około 180 cm wzrostu

 

Der erste Täter ist 20 bis 30 Jahre alt - zirka 180 cm groß - dunklerer Hauttyp, Südländer oder Nordafrikaner - dunkle, wellige Haare, streng nach hinten zum Zopf gebunden. Sein Mittäter wird als dunkelhäutig und ebenfalls ungefähr 180 cm groß beschrieben.

www.presseportal.de/blaulicht/pm/12415/3421440

Gwałt miał miejsce nie tak daleko od polskiego konsulatu w Kolonii, który został przeniesiony decyzją Radka Sikorskiego z historycznej willi do blokowiska przypominającego budynki z lat stalinowskich koło Majdaniu w Kijowie (zdjęcie poniżej). Taka lokalizacja odpowiadała widać gustom Radka. A konsul który sprzeciwiał się tej decyzji został wywalony.

 

monsieurb.neon24.pl/post/84511,radek-sprzedaje-nasz-spadek

 

No cóż, kolejna niemiecka kobieta padła ofiara migrantów gwałcicieli. Eksperci od bezpieczeństwa przewidują, że jeszcze kilka tysięcy obywateli Unii europejskiej padnie ofiarami przemocy i terroru ze strony migrantów, zanim fala, która powoli się podnosi we wszystkich krajach Unii europejskiej, zmyje tych wszystkich cynicznych polityków, którzy wciąż stoją murem za szaloną kanclerzycą Merkel.


 

Konsulat RP w budynku po lewej a miejsce gwałtu na górze zdjęcia 

Résultat de recherche d'images pour "Im Mediapark 5C, 50670 Köln,"

Obywatele protestują, politycy wpuszczają 

Résultat de recherche d'images pour "anti rape demo koeln"

Burmistrz Kolonii pani Reker do dzisiaj kręci w sprawie Sylwestra 

Résultat de recherche d'images pour "henriette reker martin schulz"