Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Majdan Gold

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komisja śledcza ds. Amber Gold w Warszawie, a w Gdańsku wesoły oberek. Paweł Adamowicz gościł młodych rosyjskich samorządowców na koszt państwowej fundacji wymyślonej przez PO rok po Smoleńsku. Towarzyszył mu autor przemówień dla Radka, z MI6.

Paweł Adamowicz (ksywa Budyń) rządzi Gdańskiem dłużej niż Putin Rosją. Z racji swojego stażu pracy Adamowicz konkuruje z Putinem i naucza młodych rosyjskich samorządowców o demokracji. Cytujemy Adamowicza:

 

"Już po raz czwarty młodzi liderzy z Polski i Rosji spotkali się w Gdańsku w ramach projektu "Club of Gdańsk". Centrum Polsko -Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia wraz z Miastem Gdańsk postanowiły dać młodym aktywistom społecznym i działaczom organizacji pozarządowych szansę na poznanie się i budowanie relacji, czasem trudnych ale nie zapominajmy - sąsiedzkich"

 

Adamowicz jako gorliwy obrońca im. Lenina na bramie Stoczni Gdańskiej ma odpowiednie referencje do nauczania młodych rosyjskich samorządowców o demokracji. Jak się mówi "pierwszy milion trzeba ukraśćpo rosyjsku ?

 

Tylko co obok Adamowicza robi Charles Crawford (z prawej na zdjęciu), gentleman powiązany z brytyjskim wywiadem MI6, który wysławił się pisaniem przemówień dla naszego oksfordczyka i męża stanu Radka za jedyne 240.000 PLN, z kasy podatników ?

 

  Matthew Tyrmand ‏@MatthewTyrmand  2.09

Sthew Tyrmand podał/a dalej Charles Crawfordtatesman don't pay others to refine their thots. That's what makes 'em statesmen #MoreChurchill #LessRadekZdradek

 

Czyżby pan Crawford na nowo doił polskich podatników ? Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia jest finansowane z budżetu państwa:

 

www.cprdip.pl/projekty,club_of_gdansk,edycja_2016.html

 

Centrum powstało rok po katastrofie smoleńskiej, w ramach bratania się z "Braćmi Moskalami" jak to o nich piał kilka dni po katastrofie funkcjonariusz Wyborczej Marcin Wojciechowski (który potem został rzecznikiem MSZ Radka). Sejm PO uchwalił odpowiednią spec-ustawę 25 marca 2011 roku. Aby godnie bratać się z "Braćmi Moskalamikilka dni później, podczas pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej ?

 

Niestety "bratanie się" nie trwało długo. Starsi i mądrzejsi,  rozwścieczeni wparciem Putina dla Assada walczącego z bezbronnymi cywilami, zrobili Majdan na Ukrainie i ogłosili Rosję Putina największym wrogiem świata postępu i demokracji.

 

Nasi mężowie stanu musieli więc w zwinąć po-smoleńskie "bratanie sięi Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia zamiast zapraszać "Braci Moskalizaczęło zapraszać anty-rosyjskich propagandystów takich jak np. Peter Pomerantsev (pracuje razem z Anne Applebaum).

 

Pod tą całą wesołą imprezę podwinął się też jakoś Paweł Adamowicz oraz autor przemówień dla Radka, Charles Crawford:

 

monsieurb.neon24.pl/post/124972,plasy-dzina-z-chobielina

 

Początkowy budżet centrum wynosił 4 miliony PLN. Kto wie ile kasy płynie tam teraz z naszych kieszeni, ku radości ludzi takich jak pan Crawford ? Nie mogliśmy znaleźć sprawozdań finansowych centrum. Sorry, takie mamy open society. Ale zauważyliśmy za to, że centrum finansowało np. nasiadówki Fundacji Batorego pana Sorosa. Bez naszej wiedzy i zgody.

 

Za ośmiorniczki Radka już nie płacimy. Za nasiadówki pana Crawforda tak.

 

Czekamy więc kiedy przyjdzie #dobrazmiana. Do Warszawy i do Gdańska.


 

"Pierwszy milion trzeba ukraść" czyli Budyń uczy Rosjan demokracji

A gdzie flaga europejska ?

Trzy filary naszej demokracji

 

Image result for sikorski pomaska adamowicz

KOMENTARZE

  • Brak flagi Wspólnot Europejskich
    Bo tej imprezy nie sponsorowali podatnicy innych krajów WE, tylko polscy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031