Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Promilowe karły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludność Luksemburga reprezentuje 1 promil ludności Europy. Może dlatego Jean-Claude Juncker tak lubi promile ? Na bazie jednego promila Juncker i jego kolega Asselborn strasznie panosza się w Europie, tak jakby reprezentowali jakieś mocarstwo.

Arytmetyka jest prosta - 500 milionów Europejczyków i 500 tysięcy Luksemburczyków. A nawet mniej, bo obcokrajowcy reprezentują tam już 40% ludności. Dlaczego więc Jean-Claude Juncker i jego kolega Jean Asselborn tak panoszą się w Europie ?


To tak jakby były prezydent miasta Białegostoku rozstawiał po kątach większe i mniejsze europejskie państwa, nakazując im co mają robić. Jean Asseborn właśnie zabrał się za "wywalanie" Węgier z Unii europejskiej:

 

www.tvp.info/26923663/wegry-powinny-zostac-czasowo-wykluczone-z-unii-europejskiej

 

To typowa buta i bezczelność polityków, którzy zbyt długo byli przy korycie i już zupełnie odlecieli, tracąc kontakt z rzeczywistością. Juncker premierował małym Luksemburgiem przez dwie dekady a socjalista Asselborn jest ministrem spraw zagranicznych już od 12 lat ! Tych dwóch panoszy się więc ze swoimi aroganckimi wyskokami po unijnych sesjach w Brukseli i Strasburgu. Juncker ogłosił niedawno, że (cytat) "granice państw są najgorszą rzeczą jaką kiedykolwiek wymyślono". Czy osoba w zaawansowanej chorobie alkoholowej powinna przewodniczyć KE ?

 

Socjalista Asselborn jest oczywiście wściekły, że w zeszłym roku Brukseli i Berlinowi nie udało się powalić premiera Orbana na kolana poprzez Plan Sorosa czyli zalanie Węgier milionem "kobiet i dzieci" z iPhonami i z kamieniami w ręku. Asselborn płacze teraz w niemieckiej prasie, że (cytat):


"płot, jaki budują Węgry dla zatrzymania uchodźców, staje się coraz dłuższy, wyższy i niebezpieczniejszy. Węgry nie są już daleko od rozkazu strzelania do uchodźców".

  

Jacy to są uchodźcy, widzimy codziennie. We wzbogacanych Niemczech właśnie zatrzymano trzech żołnierzy Państwa Islamskiego, w ośrodku dla uchodźców. Jeden z nich ma 17 lat czyli jest "dzieckiem". Ta ekipa "miłujących pokój uchodźcówmiała powiązania z ekipą islamskich terrorystów, która zamordowała setki osób w zeszłym roku w Paryżu:

 

www.welt.de/politik/deutschland/article158103201/Festgenommene-im-Fluechtlingsheim-mit-Bezuegen-zu-Paris-Attentaetern.html

 

Grupa Wyszehradzka to 60 milionów obywateli, jeżeli dołączy do niej Austria, to grupa będzie reprezentować prawie 70 milionów obywateli, czyli będzie drugą siłą w Europie, po Niemczech.

 

W międzyczasie może polski rząd powinien trochę poustawiać tych promilowych karłów z Luksemburga, podczas zbliżającego się nieformalnego szczytu przywódców państw Unii w Bratysławie ? Jako pierwszą sankcję, sugerujemy nie serwować im alkoholu.


 

Juncker i Asselborn - Putin może im pozazdrościć długości kariery

Image result for jean asselborn jean claude juncker

Jean Asselborn je z ręki Franka-Waltera Steinmeiera

Image result for jean asselborn walter steinmeier

Co kraj to obyczaj - Asselborn wita Kerry'ego w stroju rowerzysty

 

Image result for jean asselborn velo

KOMENTARZE

 • Mocne wystąpienie Legutki podczas debaty w PE
  https://www.youtube.com/watch?v=xqCHVGmLYYg
 • @Talbot 17:01:12
  Tak, dobre.
 • może lepiej oddzielać racje od populacji i naukę prawa od wyrazu woli kllasy panującej ("suwerena")
  Populacja kaczyńskich też jest nieduża
 • @Stanislas Balcerac 17:06:55
  Juncker: Tylko ci, którzy akceptują przypływ osób, mogą mieć dostęp do rynku wewnętrznego....Jean-Claude Juncker przemawiał w Parlamencie Europejskim podczas debaty na temat obecnego stanu Unii Europejskiej (State of the European Union – SOUTE). W odniesieniu do Brexitu stwierdził, że „tylko ci, którzy akceptują przypływ osób, mogą mieć dostęp do rynku wewnętrznego”. – Nie dopuszczamy wyjątków od zasady swobodnego przepływu osób. Nie będzie żadnego Wspólnego Rynku à la carte! – mówił przewodniczący Komisji Europejskiej.

  W Strasburgu trwa debata na temat stanu UE. Jean-Claude Juncker przedstawił w przemówieniu swoją wizję Unii. Mówił m.in. o migracji, pomocy uchodźcom i bezpieczeństwie UE. Nawiązał również do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.
  Brexit nie zagrozi Unii Europejskiej. Dostęp do wspólnego rynku może mieć tylko ten, kto respektuje wszystkie swobody unijne
  – mówił szef KE.

  Wielokrotnie nawiązywał do uchodźców.
  Potrzebujemy jeszcze więcej solidarności, ale musi pochodzić z serca, nie można jej narzucić. Zwracam się do prezydencji słowackiej i budowanie solidarności i do zachęcenia w uczestniczeniu w relokacji i rozwiązaniu kryzysu uchodźczego
  – nadmieniał.

  W innym miejscu mówiąc o bezpieczeństwie zaznaczył, że „unia to pokój i tolerancja”.
  Europa to nie „dziki Zachód”. Chcemy sprawiedliwej społecznej gospodarki rynkowej. Każda firma, mała i duża, musi płacić podatki tam, gdzie wypracowuje zyski
  – zaznaczył podczas SAUTE.

  Zapowiedział, że wkrótce zaproponują nowy system informacji o przemieszczaniu się i podróżach.
  Będziemy dzięki niemu wiedzieć kim są osoby, które chcą przekroczyć nasze granice
 • @Talbot 17:01:12
  Z Junckerem, wiąże się kolosalna afera zamieciona pod dywan , Dotyczy unikania podatków i prania brudnych pieniędzy w Luxemburgu. Więc wystąpienie Junckera świadczy o jego dużej bezczelności . Inną sprawą jest jego idiotyczne, niedopuszczalne zachowanie wobec innych osób...Jeżeli Jean-Claude Juncker naprawdę tak uważa, mając na myśli uchodźców to chyba jest już po UE względnie po jej władzach. Dziwne, że premierzy i prezydenci krajów nie zauważają niekompetencję tych panów i zgadzają się na dziwne przywództwo Niemiec a nie partnerstwo krajów europy. Przecież UE to nie USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031