Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Powiązania Rossmanna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak gazetki niemieckiego Rossmanna na polski program 500+ nie jest przypadkowy. Właściciel firmy, Dirk Rossmann, ma ścisłe powiązania z niemieckimi politykami, m.in. z byłym prezydentem Niemiec, Christianem Wulffem (i jego byłą żoną).

Nie ma przypadków. Atak gazetki Rossmanna na polski program 500+ został zatwierdzony przez władze Rossmanna a naczelna Agata Młynarska została popchnięta do rezygnacji jako kozioł ofiarny, aby zażegnać skandal:

 

www.wirtualnemedia.pl/artykul/agata-mlynarska-rezygnuje-z-kierowania-skarbem-teksty-o-500-akceptowal-rossmann

 

Każda firma ma swoją kulturę korporacyjną. Czy przypadkiem jest, że już na początku lata ta sama Młynarska narzekała w sieci na Polnische Volk czyli na państwo Kiepskich, którzy pchają się na plażę z dziećmi, mącąc spokój klasy rządzącej (Herrenvolk) takiej jak pracująca dla Rossmanna pani Młynarska?

 

Właściciel Rossmanna, Dirk Rossmann, ma ścisłe powiązania np. z byłym prezydentem Niemiec Christianem Wulffem z partii Merkel CDU i z jego (byłą) żoną Bettina, która pracowała dla Rossmana. Chistian Wulff wysławił się lobbowaniem za Islamem w Niemczech już w 2010 roku.

 

Skoro Niemcy mają swój własny program 500+ (w Euro) dla wielodzietnych muzułmańskich rodzin importowanych masowo do Niemiec przez rząd Merkel, to widocznie irytuje ich polski program 500+, wspierający polskie rodziny. No bo jeszcze się Słowianie za bardzo rozmnożą, zabierając Niemcom cenny Lebensraum na wschodzie.

 

Korekta demograficzna przeprowadzona przez Niemców w Polsce w latach 1939-1945 była jak wiemy niewystarczającą, bo Polska wciąż istnieje i ma 38 mln obywateli. Wielu z nich to praktykujący katolicy. A to psuje projekt masonów, projekt wielkiego zastąpienia populacji chrześcijańskiej w Europie populacją muzułmańską i wytworzenia człowieka nowego. Projekt nosi nazwę "Grand Replacement" i jest takim neo-sowieckim projektem dla Europy. Chyba, że chodzi o nową post-nazistowską inżynierię genetyczną ?

 

Kiedyś Niemcy chcieli robić z nas mydło, teraz sprzedają nam mydło, ale czy ich geostrategiczne intencje wobec narodu polskiego uległy zmianie ?   

 

Dirk Rossmann i Christian Wulff 

Résultat de recherche d'images pour "dirk rossmann christian wulff"

Druga żona Wulffa, Bettina, pracowała dla Rossmanna

Résultat de recherche d'images pour "dirk rossmann christian wulff"

Prezydent Niemiec Wulff lobbował za islamem już w 2010 roku

 

Résultat de recherche d'images pour "wulff islam gehört zu deutschland"

Niemcy mają swój program 500+ dla muzułmańskich migrantów

 

Résultat de recherche d'images pour "fluchtling familien"

KOMENTARZE

 • chazarskie MF PIsich
  rezygnuje z podatku od sklepów ,m.inntymi takich jak Rssman ,wykonując tym polecenie chazarskiej KE.
  Mnie by zdarto w haraczach i podatkach z codziennie okradanych Polek i Polaków.
 • @kfakfa 13:11:49
  --duże markety , utworzyły tzw FRANCZYZĘ , Polacy chcący wejść w nią będą musieli płacić i TAK !! MARCE za działalność pod jej szyldem !.

  NIE MA !! ucieczki przed żydostwem . Jedyna to !! WYWALIĆ ich z Polski.
 • Dziwne, że...
  Polacy chodzą jeszcze do takich sklepów. To wszystko już dawno powinno splajtować

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031