Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

MON Misiewicz Radka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Maciej Olex-Szczytowski (zdjęcie) jest częścią tzw. londyńskiego desantu na Polskę. Wcześniej Sikorski woził go za sobą do MON i MSZ. Teraz Olex-Szczytowski przygotowuje nas do wojny z Rosją, jako lobbysta brytyjskiej firmy zbrojeniowej BAE Systems.

W maju tego roku emerytowany brytyjski generał Sir Richard Shirreff wydał książkę o nadchodzącej wojnie z Rosją ("2017 War with Russia"). W książce Shireffa rolę sekretarza generalnego NATO gra niejaki Radek Kosilek (cytat):


"Radek Kosilek… grey-haired, high cheek-boned, and with a humorous glint his eyes, he was inclined to wear his heart on his sleevand prone to overreact emotionally – particularly where Russia was concerned"

  

General Shirreff aktywnie śledzi na Twitterze Anne Applebaum, podejrzewamy więc, że chciał jej zrobić laskę promując Radka na sekretarza generalnego NATO, przynajmniej na papierze.

 

General Shirreff założył firmę Strategia Worldwide, w której pełno jest byłych wojskowych, co pachnie nam takim brytyjskim Blackwater. Przed szczytem NATO generał Shirreff napisał także instrukcje dla Polski, jak ma się przygotowywać do wojny ("Arming for Deterrence: How Poland and NATO Should Counter a Resurgent Russia"), wspólnie z Maciejem Olexem-Szczytowskim, lobbystą brytyjskiego koncernu zbrojeniowego BAE Systems.

 

Olex-Szczytowski spędził ostatnią dekadę w walizce Radka. Kiedy Radek kierował MON, Olex-Szczytowski kierował Agencją Mienia Wojskowego (AMW). Kiedy Radek kierował MSZ, Olex-Szczytowski był jego doradcą. Podczas swojego kierowania AMW Olex-Szczytowski dawał kontrakty doradcze firmie Ernst & Young a kiedy go zdymisjonowano z AMW, sam przeniósł się spoko do Ernst & Young, by żyło się lepiej:

 

www.rp.pl/artykul/145905-Kontrowersyjne-umowy-przyjaciela-ministrow.html

 

Teraz Olex-Szczytowski jest lobbystą na Polskę brytyjskiego koncernu zbrojeniowego BAE Systems, który przypominamy finansuje także słynną antypolską CEPA, z Anne Applebaum.

 

Kiedy były doradca Radka kreśli nam (wraz z grupą najemników, żądnych kasy) plany wojny z Rosją, to powinniśmy poważnie podrapać się po głowie. Polska powinna się zbroić i umacniać swój przemysł obronny, to oczywiste. Ale czy powinna dać się wodzić za nos i manipulować przez lobbystów z grupy towarzyskiej Radka ?


  

Wspólna produkcja Macieja Olex-Szczytowskiego i generała Shirreffa

 

Image result for maciej olex-szczytowski

W książce Shirreffa Sikorski jest sekretarzem generalnym NATO  

Image result for shirreff book

BAE Systems finansuje także Applebaum (poprzez antypolską CEPA)

Image result for bae systems

Kiedy on dawał robotę znajomym, to wtedy żadnej "sitwy" nie było

 

Image result for radek sikorski

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031