Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Applebaum za agentem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Applebaum promuje tekst byłego agenta, opublikowany na wp.pl, którego współudziałowcem jest Łukasz Wejchert (ten z resortowej ITI). Tekst insynuuje, że "Polska jest koniem trojańskim Rosji". A Applebaum kłamie, że tekst jest niedostępny w Polsce.

Tym razem nie CIA ani MI6, tylko dla odmiany Agencja Wywiadu. Niezrównana Anne Applebaum promuje na cały świat tekst byłego agenta Agencji Wywiadu, Roberta Chedy, pod tytułem "Polska – koń trojański Rosji ?", opublikowany na portalu Wirtualna Polska, którego współwłaścicielem jest Łukasz Wejchert, dziedzic fortuny FOZZ z ITI.
 
Poniższy link może nie działać ale tekst jest dostępny bezpośrednio na wp.pl:
 

wiadomosci.wp.pl/polska-kon-trojanski-rosji-oto-jak-moskwa-wykorzystuje-warszawe-do-rozbijania-spojnosci-europy-6046111209919617a

 

Applebaum nie może oczywiście powstrzymać się od łgania, twierdząc na Facebooku, że tekst jest niedostępny w Polsce ("Looks like this article has been blocked in Poland") chociaż tak nie jest. Celem Applebaum jest wywołanie wrażenia, że kaczystowski reżim cenzuruje internety w faszystowskiej Polsce. Jak ta kobieta może tyle łgać ? Czy Matthew Tyrmand nie miał racji ?

 

"And hell hath no fury like a Polish, Jewish, American elitist scorned"

 

Tekst byłego agenta Agencji Wywiadu to typowy lewicowy bełkot, w którym ważną rolę odgrywa cytat kaprala Martina Schulza o "putinizacji" Polski. Tekst agenta wchodzi w narrację międzynarodowej kawiorowej lewicy, która swoich oponentów politycznych kategoryzuje albo jako faszystów albo jako narzędzia złowrogiego Putina. A czasami jako antysemitów. Co ma ukrócić wszelką dyskusję i odesłać oponentów w ciemny kąt wstydu.

 

Oczywiście recepta na to jak Polska ma nie być "koniem trojańskim Rosji" jest prosta - kupta Caracale, weźta tych muzułmańskich migrantów, dajta jeszcze pożyć Tuskowi na synekurze w Brukseli, obalta PiS i wybierzta Radka Sikorskiego na prezydenta.

 

 

Image result for robert cheda
 

Bareja wciąż żywy - mieliśmy Misia, teraz mamy Konia Trojańskiego

 
Image result for kon trojanski
Image result for mis bareja

KOMENTARZE

 • Link
  "Nie ma takiej strony :|"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:51:15
  Tekst jest dostępny bezpośrednio na wp.pl.
 • @ autor
  Artykuł rzeczywiście został usunięty ze strony wp.pl.
  Nie ma go już w wyszukiwarce na tej stronie:
  http://szukaj.wp.pl/wiadomosci.html?q=robert+cheda
  Moim zdaniem jedyną formą cenzury, która zadecydowała o usunięciu tego tekstu, była autocenzura redakcji, które to gremium zapewne uznało, że przekraczał granice paszkwilanctwa, nawet jak na niskie standardy tego portalu.
  Komentowałem ten artykuł, pisząc że wskazówki co do inspiracji pana Chedy do jego napisania, należy szukać w osobach sponsorów Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, której jest, nomen-omen, członkiem.
  http://zagranica.org.pl/o-nas/organizacje-czlonkowskie/org/31
  Fundacja Batorego, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, itd.
  Czyli znów ten sam "filantrop" i niezłomny twórca "społeczeństwa otwartego".
  Niedługo nie będzie można otworzyć lodówki, żeby nie zobaczyć jego szpetnej gęby.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031