Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Cepem w obronie CEPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bojkot antypolskiego propagandysty CEPA, który zatrudnia Anne Applebaum i byłego podwładnego Radka, Marcina Zaborowskiego, przynosi chyba efekty. Skoro wściekła Gazeta Wyborcza wysłała na front tankistę Bartosza Wielińskiego.

Brawo, tak trzymać ! Akcja bojkotu przez polski rząd antypolskiego propagandysty CEPA, który zatrudnia Anne Applebaum i Marcina Zaborowskiego a jeszcze rok temu zapraszał na swoje konferencje Radka Sikorskiego, przynosi chyba pierwsze efekty. Coś się dzieje, skoro Gazeta Wyborcza wypuściła na front walki weterana tankistę Bartosza Wielińskiego a ten załkał kłamliwie, że polski rząd (minister Waszczykowski) "bojkotuje Waszyngton":
 

wyborcza.pl/7,75399,20870671,jak-waszczykowski-waszyngton-zbojkotowal-a-wegrzy-takiej-okazji.html#BoxGWImg

 

G..wno prawda, nie Waszyngton a tylko kolesiów Radka (Lucas, Zaborowski) i jego żonę. Przypominamy przy okazji, że Applebaum i Lucas pisują także dla Wyborczej, czyli są de facto redakcyjnymi kolegami Wielińskiego. Ale on to ukrywa. Ach ta słynna deontologia dziennikarska Wyborczej !

Dlaczego na front walki o własne interesy Wyborcza wypuściła akurat weterana tankistę Wielińskiego ? Może dlatego, że jest on nadwornym skrybą Radka:

 

wyborcza.pl/1,75398,20361085,radoslaw-sikorski-przed-szczytem-nato-nasza-sila-odstraszania.html

 

A może dlatego, że ma on już wprawę w płaczliwych skargach na polski rząd:

 

wpolityce.pl/media/277379-paradne-podwladny-michnika-wyplakuje-sie-niemieckiemu-portalowi-rzad-traktuje-nas-jak-wroga-spolki-panstwowe-zrezygnuja-z-ogloszen-w-naszej-gazecie-i-dochody-spadna

 

Jak pamiętamy po kolejnych oszczerstwach Applebaum pod adresem Polski miarka się przebrała i minister Macierewicz zbojkotował konferencję CEPA w Waszyngtonie i udzielił audiencji jej szefowi na korytarzu hotelowym (zdjęcie poniżej):

 

monsieurb.neon24.pl/post/134013,minister-bojkotuje-cepa

 

Teraz MON rozpoczyna serię dużych zakupów w USA (samoloty Gulfstream dla VIP-ów, helikoptery Black Hawk dla sił specjalnych, potem może tańsza wersja systemu Patriot), ma więc silną pozycję negocjacyjną aby żądać od amerykańskich sponsorów propagandysty CEPA (Lockheed Martin i inni) aby zakręcili oni kurek z pieniędzmi dla grupy powiązanej z Applebaum i Sikorskim.

 

A to musi z kolei rozwścieczać towarzystwo przywykłe do łatwej kasy z kieszeni podatników. Tylko komu oni się teraz poskarżą ? Może Papieżowi ? Kiedyś Radek donosił do Watykanu na ojca Rydzyka, a wiadomo, że zasady zobowiązują.

 

 

Minister Macierewicz przyjął szefa CEPA na audiencji na korytarzu

 
Image result for cepa macierewicz
 

Rok wcześniej Radek kpił z ministra Macierewicza na konferencji CEPA

 
Image result for cepa macierewicz  

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031