Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

"Dzieci" dały dyla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władze Luksemburga przyznały właśnie, że połowa "nieletnich uchodźców", którzy złożyli papiery o azyl, ulotniła się w niewiadomym kierunku. Biorąc pod uwagę, że większość tych "dzieci" to dorosłe byczki, można się martwić o bezpieczeństwo w Europie.

Większość z nas widzi jak jesteśmy bujani przez media i europejskich polityków w sprawie zorganizowanej inwazji nielegalnych migrantów na Europę. Najpierw mówiono o "kobietach i dzieciach", chociaż na zdjęciach było wyraźnie widać przeważnie młodych agresywnych byczków z iPhonami. Potem przyszedł czas na "uchodźców", chociaż większość w nich jest nielegalnymi migrantami ekonomicznymi, polującymi na socjal. W końcu przyszedł czas na ściemę o "dzieciach" ("unaccompanied minors"), które wymagają szczególnej opieki (i nie mogą być wydalane z kraju), pomimo tego że te "dzieci" to często pełnoletnie byczki, które perfidnie oszukują naiwnych i zlobotomizowanych Europejczyków.
 

Władze niektórych krajów próbują co prawda badać zęby owych "dzieci" aby dokładniej określić ich wiek, ale to spotyka się często z wściekłością lewaków, no bo jak "dziecko" płacze (nawet jeżeli ma 40 lat) to trzeba się nim zająć nie stawiając żadnych pytań i tyle ("dawaj nam kasę i spadaj").

 

Władze postępowego Luksemburga ogłosiły właśnie, że 39 z 83 "dzieci", które znajdowały się w ośrodkach dla uchodzców na terenie kraju, rozpłynęły się w niewiadomym kierunku. W tym samym czasie władze przyznały półgębkiem, że "niektóre dzieci" deklarowały się jako "dzieci" chociaż nimi nie są.

 

Panie Juncker, gdzie zniknęły dzieci, którymi Pana kraj miał się troskliwie opiekować ? Jak funkcjonuje Pana własne państwo ? Co na to Komisja Wenecka ?

 

Po sprzątnięciu Dżungli Calais na miejscu została setka płaczących "dzieci" a lewicowy brytyjski The Guardian (który często najeżdża na Polskę) umieścił na pierwszej stronie zdjęcie płaczącego "dziecka" (poniżej), które wywołało ogólną wesołość w sieci, jako że to "dziecko" wygląda na 40-latka.

 

"16-o letnie dziecko" z Etiopii na pierwszej stronie lewicowego The Guardian

 
 

To samo "dziecko" w katalogu agencji prasowej

 
 

Niestety, wielka ściema z "dziećmi" nie jest wcale zabawna, jako że wiemy że te "dzieci" mogą być bardzo agresywne i niebezpieczne. W tym roku mieliśmy już epizod z "dzieckiem" z Afganistanu, które wzbogaciło siekierą pasażerów pociągu w Niemczech oraz z "dzieckiem" z Somalii, które zadźgało nożem opiekunkę domu dla nieletnich uchodźców w Szwecji.

 

Nie życzymy nikomu spotkania z takim zdenerwowanym "dzieckiem", problem w tym, że sporo ich biega po całej Europie, bez żadnej kontroli. I są już pod naszą granicąNie tak dawno banda 20 "młodych uchodźców" zaatakowała mieszkańców niemieckiego Bautzen, tuż przy polskiej granicy:

 

www.tvp.info/26954458/epidemia-agresji-w-europie-bitwa-w-budziszynie-starcia-na-greckich-wyspach

 

Co na to wszystko Bruksela i Berlin ? Są zatroskani stanem demokracji w Polsce.

 

 
"Chłopcy z Placu Broni 2016" czyli reality show sponsorowany przez Brukselę
 

calais-police.jpg

 

Hej Juncker, gdzie są "dzieci" o które miał się troszczyć Luksemburg ?

 

Image result for jean claude juncker
 

"Dzieci" wiadomo, muszą się pobawić i rozerwać na świeżym powietrzu

Image result for migrants attack hungarian border
 

To "dziecko" wzbogaciło siekierą kilka osób w pociągu w Niemczech

 
Image result for zug axt flüchtling afghanistan
 

A to "dziecko" zadźgało nożem swoją opiekunkę w schronisku w Szwecji

 
Image result for sweden refugee kills woman

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031