Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Co łaska, na Leszka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaki mistrz, taki uczeń. Ryszard Petru prosi polskich wyborców o "10 złotych" a jego mistrz Leszek Balcerowicz będzie kwestował w Toronto o kasę dla czekoladowej demokracji na Ukrainie (zdjęcie). Widać, że Kijów jest naprawdę zdesperowany.

O tym, że sytuacja na czekoladowej Ukrainie jest naprawdę poważna piszemy już od dłuższego czasu. 2.5 roku po przewrocie na Majdanie, oligarcha z izraelskim paszportem Poroszenko i jego koledzy oligarchowie odbijają się od ściany do ściany pod pretekstem "reformowania" Ukrainy. Oczywiście walka z korupcją stoi w miejscu a oligarchowie (których Majdan miał wykopać) mają się dobrze.

 

Sam fakt zatrudnienia Sławka Nowaka na fotelu szefa ukraińskiej agencji drogowej pokazuje jak nisko upadł ten "demokratyczny i reformatorski" rząd oligarchów w Kijowie. "Ch.., dupa i kamieni kupa", jak mawiał klasyk.

 

To samo dotyczy dookoptowania Leszka Balcerowicza jako doradcy Poroszenki. Kijów dostał na początku rozkaz posługiwania się amerykańskimi implantami, takimi jak minister finansów Natalia Jaresko (była urzędniczka amerykańskiego Departamentu Stanu) ale Jaresko wyleciała.


Żaden znany międzynarodowy ekspert jakoś nie pcha się na Ukrainę. A Jeffrey Sachs już dawno obraził się na CIA. Kijów postawił więc na wątpliwej jakości Polaków z drugiej ręki (Balcerowicz, Nowak, Balczun itd.).

 

Sytuacja finansowa Ukrainy jest tragiczna. Młody premier Hrojsman (MisiewiczPoroszenki) ogłosił niedawno, że dziura w ukraińskim systemie emerytalnym wynosi 10 miliardów Euro. Wkrótce padnie największy prywatny bank, zostawiając podobną dziurę. Czyli razem mamy już 20 miliardów Euro. Kto za to wszystko zapłaci ? Międzynarodowy Fundusz Walutowy wypłaca kasę Ukraińcom bardzo ostrożnie, ponieważ ukraińscy oligarchowie wcale nie spieszą się z "reformowaniem" swojej "demokracji".

 

W desperacji Kijów ruszył więc z bezpośrednią kwestą o kasę w USA i Kanadzie. Balcerowicz będzie wystawiony na etapie w Toronto, 6 listopada:

 

www.canadahelps.org/en/charities/ukrainian-catholic-education-foundation/events/toronto-fundraising-banquet-to-support-ucu/

 

Przypominamy tylko, że polscy podatnicy już zostali wystawieni (bez swojej wiedzy i zgody) na 1 miliard Euro. Tyle wynosi umowa swapowa pomiędzy NBP i Narodowym Bankiem Ukrainy zawarta w grudniu zeszłego roku.

 

Jak bardzo trzeba być zdesperowanym aby wystawiać starego komucha Balcerowicza pod sztandarem nowej generacji na Ukrainie ? Ten cały cyrk na Ukrainie skończy się pięknym bankructwem i rozpadem kraju. A cała wina zostanie oczywiście zwalona na Putina.

 

 

"Stary komuch" przemalowany na "nową generację"   

Image result for leszek balcerowicz wojewodzki

Nowobogacki i kiczowaty pałac oligarchy Poroszenki pod Kijowem

Image result for poroshenko home

Ukraińscy oligarchowie liczą na wasze wsparcie, co łaska !

Image result for ukrainian oligarchs wealth

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031