Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Na wizji po znajomości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Towarzystwo pompuje się nawzajem w coraz bardziej karykaturalny sposób. Znajomy Applebaum, Fareed Zakaria, zrobił w swoim programie promocje zarówno Sikorskiego jak i Applebaum. Wcześniej Sikorskiego gościła na wizji żona byłego ambasadora Schnepfa.

Towarzystwo zdecydowało, że najbezpieczniejszą formą dyskusji jest dyskusja z samym sobą. Towarzystwo dyskutuje więc na wizji o "faszyzmie, nacjonalizmie i populizmie". Ten cyrk przybiera już karykaturalne rozmiary.

 

Kilka dni temu na internetowej wizji Wyborczej TV pojawił się wywiad Doroty Wysockiej-Schnepf z Radkiem Sikorskim. Wysocka-Schnepf jest żoną byłego podwładnego Radka, Ryszarda Schnepfa, który organizował w swojej rezydencji ambasadora RP w Waszyngtonie przyjęcie promujące książki kucharskie Applebaum. A Applebaum jest felietonistką Wyborczej.

 

Jak widzimy na zdjęciu Radkowi, który miał widoki na Belweder, został już tylko widok na parking. Jak żyć ?!

 

Radek goszczony na wizji przez żonę swojego byłego podwładnego

Image result for sikorski gazeta tv wysocka schnepf

W czasach kryzysu rodzina trzyma się razem. Chyba dlatego Applebaum wystąpiła w tą niedzielę razem z Sikorskim w tym samym programie lewicowej CNN o nazwie GPS, prowadzonym przez Fareeda Zakariię, znajomego Applebaum i znanego opluwacza Polski. Zakaria to część antypolskiej medialnej V kolumny, o której już pisaliśmy:

monsieurb.neon24.pl/post/127920,v-kolumna-medialna

Właściciel CNN, Time Warner, został właśnie kupiony przez koncern telefoniczny AT&T. Dziennikarstwo na telefon w CNN będzie więc chyba jeszcze łatwiejsze.

Promocja Fareeda Zakarii w CNN - kup jedno, drugie jest gratis

 

Rodzinna ustawka Zakarii odbiła się komicznym echem w naszych mediach:

Rzeczpospolita ‏@rzeczpospolita  14 godz.  odzin temu


Byli szefowie #MSZ czterech państw: Nie chcemy #Trump.a, wolimy #Clinton //bit.ly/2fugRLo 

 

Już widzimy jak miliony podekscytowanych Amerykanów dzwonią do znajomych i mówią, że Radek z Chobielina zamiast robić laskę, powiedział teraz w CNN, że trzeba głosować na Clinton, bo on Trumpa "nie chce".

 

Znajomy Applebaum, Michael Weiss, tak pisał kilka lat temu o Radku: "Can Radek Save Europe ?". Czy teraz napisze: "Can Radek Save America ?".

 

 

Radek z Chobielina powiedział, że mamy głosować na Clinton

 

Image result for rockwell paintings

KOMENTARZE

  • Powinna założyć naszyjnik z białych pereł + kolczyki z białą perłą,a tak,to wygląda jak wygląda....
    .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031