Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Pamięć ofiarom Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkich Świętych wywodzi się z dnia wspominania chrześcijańskich męczenników. Pamiętajmy dzisiaj o młodych chrześcijankach z Polski, siostrach Chrzanowskich (zdjęcie), które ufały laickiej Europie i zostały zamordowane w Nicei przez islamistę.

Europa ich nie obroniła. Młode Polki, Marzena (20 lat) i Magdalena (21 lat) Chrzanowskie, naiwnie uwierzyły propagandzie, że laicka (a raczej otwarcie antychrzescijańska) Europa Merkel i Schulza to "nowy wspaniały świat". 


Siostry Chrzanowskie nie znały wiele poza Krakowem i okolicami, dopiero w lipcu wybrały się w pierwszą w ich życiu dłuższą podróż. Korzystając z zaproszenia francuskich przyjaciół, kupiły za 25 Euro bilety na tani lot do Mediolanu i pojechały zwiedzać z częścią rodziny południe Francji.

 

Siostry Chrzanowskie zostały rozjechane ciężarówką 14 lipca w Nicei przez tunezyjskiego islamistę, Mohameda Lahouaiej'a, który przyjechał do Francji w 2005 roku i dostał prawo pobytu na bazie zaaranżowanego małżeństwa z muzułmanką z Nicei.

 

Lahouaiej miał już na swoim koncie  pięć wyroków, przeważnie za akty przemocy. 27 stycznia 2016 roku Lahouaiej został skazany na dozór za zaatakowanie drewnianą belką innego kierowcy. 24 marca 2016 roku dostał sześć miesięcy w zawieszeniu za akty przemocy przy użyciu broni.

 

Pomimo długiej listy wyroków Lahouaiej nie ryzykował wydalenia z Francji, ponieważ kilka lat wcześniej władze zlikwidowały przepisy o wydalaniu z kraju obcokrajowców skazanych za przestępstwa. Postęp zobowiązuje.

Islamski terrorysta z Tunezji był już wcześniej wielokrotnie karany

Résultat de recherche d'images pour "attentat nice tunisien"

Marzena Chrzanowska była studentką, skończyła pierwszy rok zarządzania. Magdalena Chrzanowska była fryzjerką. Obie zostały pochowane 29 lipca w rodzinnych Krzyszkowicach, 30 kilometrów od Krakowa.

Pogrzeb sióstr Chrzanowskich - Kopacz i Mucha nie przyjechaly   

Résultat de recherche d'images pour "marzena magdalena chrzanowska krzyszkowice"

Nie dość, że postępowa Europa, która podobno tak dba o "prawa kobiet" (ha, ha) nie obroniła młodych sióstr Chrzanowskich, to jeszcze te osoby, które wcześniej stręczyły muzułmańskich migrantów jako szansę na (cytat) "ubogacenie" chrześcijańskiej Polski, nie pojawiły się na pogrzebie.

 

A przecież śmierć sióstr Chrzanowskich to symbol sflaczałej i bezbronnej Europy, na której czele stoi jak nam mówią Polak, Donald Tusk.

 

Nie zapominajmy o siostrach Chrzanowskich oraz o dwóch innych Polkach, które zginęły w tym roku z rąk islamistów (w Brukseli) i muzułmańskich "uchodźców" (w Niemczech). To ofiary Polski na laickim ołtarzu Europy.

 

 

Idiotki to dar Allaha dla islamistów

Résultat de recherche d'images pour "joanna mucha platforma"

Résultat de recherche d'images pour "jihadists laughing"

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031