Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Tyrmand wygrał

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowa fala skandali wokół Hillary Clinton rehabilituje Matthew'a Tyrmanda, krytyka klanu Clintonów, który został zlinczowany medialnie przez międzynarodową kawiorową elitę (paragraf: "antysemityzm") za krytykę zwolenniczki Clinton, Anne Applebaum.

Nowy Jork nie przynosi szczęścia samcom lewicy. Najpierw w 2008 roku gubernator Nowego Jorku Demokrata Eliot Spitzer musiał podać się do dymisji, po ujawnieniu jego schadzek z prostytutkami, potem w 2012 roku francuski socjalista i kandydat na prezydenta Dominique Strauss-Kahn wylądował w areszcie za gwałt na pokojówce a na koniec demokrata Anthony Weiner (zdjęcia poniżej) musiał podać się do dymisji z Kongresu i pogrążył się w fali skandali na tle seksualnym (m.in. molestowanie nieletniej).

 

Predatorzy seksualni w najbliższym otoczeniu Hillary Clinton

 

Image result for anthony weiner bill clinton 

Image result for anthony weiner

 

Śledztwo FBI w sprawie Wienera przeniosło się teraz na Hillary Clinton, za sprawą żony Weinera i asystentki Clinton, wychowanej w Arabii saudyjskiej Pakistano-Indyjki Humy Abedin. Piszą o tym obszernie media.

 

Szokujące jest też to, że po swojej dymisji z Kongresu Weiner próbował wylansować się na nowo w wyborach na burmistrza Nowego Jorku a kasę na jego kampanię zbierała wśród Demokratów jego żona, asystentka Hillary Clinton, tak jakby nic się nie stało. To pokazuje moralność tej kasty. 

 

Elitarna międzynarodowa kawiorowa lewica 

Image result for matthew tyrmand applebaum

Image result for clinton abedin

Działania klanu Clintonów krytykuje od dawna znany w Polsce Matthew Tyrmand. Kilka tygodni temu Tyrmand skrytykował także wspierającą Clinton Matkę Polkę Anne Applebaum, za co został zlinczowany medialnie przez międzynarodową kawiorową lewicę, która jak na telefon przykleiła mu łatkę "antysemity":

 

monsieurb.neon24.pl/post/134066,trzy-dni-tyrmanda 

 

Obserwując ostatnie wydarzenia w USA widzimy na własne oczy jak funkcjonuje arogancki układ kawiorowej lewicy, która uważa, że stoi ponad prawem i że wszystko jemu wolno. Krytyka elitarności kawiorowej lewicy, za którą zlinczowano medialnie Tyrmanda, okazała się jak najbardziej słuszna. Może dlatego próbowano go tak brutalnie uciszyć.

 

Panie ministrze Waszczykowski, wydarzenia zrehabilitowały Matthew'a Tyrmanda. Może czas przestać bać się jazgoczących lewaków i odnowić współpracę MSZ z Tyrmandem ? Tym razem już nie na bazie wolontariatu za friko, ale na bazie solidnego kontraktu. Bo good judgement jest bezcenny.

 

Tym bardziej, że MSZ oszczędza teraz pieniądze, skoro doradcy z brytyjskiego MI6 nie piszą już przemówień dla ministra za ciężką kasę, tak jak to było w czasach Radka Sikorskiego.

 

 

Lewacy szczekają, karawana jedzie dalej czyli czas wrócić do pracy

 

Image result for matthew tyrmand sikorski

KOMENTARZE

 • wynik wyborów już jest znany
  https://zezorro.blogspot.com/2016/11/znamy-wynik-wyborow-prezydenckich.html
 • @zadziwiony 19:20:14
  W sumie jakie to ma znaczenie? Za 100 lat i tak nas już nie będzie a za parę mln lub mld lat nie będzie układu słonecznego.
 • @
  5+5 Lubię Pana Matthew Tyrmanda. Czego nie lubię w Polsce to to że walczy się dopiero po po po..........sprzedaży,upadku,przehandlowaniu etc.
  Nie walczy sie przed i nie walczy się za.Jest temat który pozwoliłby nam zająć czołowe miejsce w świecie w produkcji podwozi elektrycznych od razu do dostawczaków i osobówek w perspektywie do ciężarówek ale nasz rząd woli wspomagać finansowo merca i ceta.TO CO PANIE BALCERAC zawalczymy o coś więcej niż montownie?"LUDZIE olejmy w końcu politykę rząd i resztę zróbmy zrzutkę jak będzie trzeba albo przymuśmy ich do działania.MAMY SZANSE
  PRODUKOWAĆ NAPĘDY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH NA ŚWIECIE! POLAK taki napęd skonstruował i czeka na tych którzy w to wejdą ON CHCE W POLSCE a nasz rząd olewa woli finansować gruchy na wierzbie.Czy są tu ludzie którzy myślą? TO SE NE WRATI teraz albo nigdy jest koncepcja ,są plany,jest produkt i TYSIĄCE MŁODYCH MYŚLĄCYCH POLAKÓW.
  Obudźcie się nie traćmy cudów polskiej myśli technicznej tak jak
  wynalazku Pana Lucjana Łagiewki i tysiące innych.POLACY DO DZIAŁANIA."http://polskie-echo.com/pomagajmy-polakom-wynalazek-pana-kostrzewskiego/ i to ważne.............https://www.youtube.com/watch?v=wGCikrjViXA&feature=share BYĆ ALBO NIE BYĆ to jest zapytają?????????????????????
 • @@@!
  American Thinker: To nie Rosja zagraża uczciwym wyborom w USA. Podczas wyborów prezydenckich w USA trzeba zrezygnować z urządzeń do elektronicznego głosowania, ponieważ mogą zostać zhakowane - pisze The American Thinker. Amerykański rząd twierdzi, że w wyborach prezydenckich wyborcy nie zostaną okłamani, nie będzie fałszowania wyników, wszystkie obawy są niczym innym jak tylko „teoriami spiskowymi" — podkreśla autor artykułu. „Jest oczywistym, że te twierdzenia są raz za razem obalane, gdy w wyborach głosują nieżyjący wyborcy, pojawiają się doniesienia o oszustwach z kartami do głosowania i maszynami elektronicznymi zamieniającymi głosy wyborców" — czytamy w materiale. „I nie, Rosja nie ma nic do tego, chodzi o biznes" — czytamy w materiale. W charakterze przykładu autor podaje firmę Dominion Voting, która ofiaruje znaczne kwoty Fundacji Clintonów, lub Smartmatic, związaną z George'em Sorosem. „Przeciwnicy Donalda Trumpa (czyli rząd) będą konsekwentnie robić wszystko, aby przeszkodzić mu. Raczej nie powstrzymają się przed zmianą kodu programowego maszyn do głosowania" — twierdzi autor artykułu. Przypomniał on, że podczas ostatnich wyborów wielokrotnie zdarzało się, że wyborcy, którzy głosowali na republikańskiego kandydata, nagle odkrywali, że maszyna oddała ich głos kandydatowi Demokratów. „Ile głosów na Republikanów trzeba będzie ukraść, żeby Demokraci wygrali te wybory? Co czwarty? Co ósmy?" — zadaje pytanie autor artykułu. Według niego w przypadku ujawnienia sfałszowania głosowania elektronicznego można usprawiedliwić oszustwo błędnymi ustawieniami. Każdy wyborca powinien otrzymać instrukcję o konieczności dokładnego sprawdzenia karty do głosowania przed ostatecznym wysłaniem do liczenia, aby uniknąć fałszowań. Maszyny, które dopuszczą się błędów przy liczeniu głosów, muszą zostać natychmiast odłączone od systemu, a ludzie odpowiedzialni za ich obsługę — skontrolowani — reasumuje autor.

  Ps..Patrzcie,patrzcie. Taki Sevres demokracji, praworządności i uczciwości podejrzany o fałszerstwo wyborcze? To jest niemożliwe. Wybory w Ameryce do tej pory były tak sprawiedliwe, że nawet w imię demokracji mogły uczestniczyć osoby umarłe a było ich ok 20 milionów,czyż nie jest to fantastyczna demokracja i równość? Takie uczciwe jak przy wyborze Busha juniora na drugą kadencje? NA 100%!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031