Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Zakaria, Islam i Moskwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fareed Zakaria, opluwacz Polski i kumpel pary Applebaum-Sikorski, jedzie na Henry'm Kissingerze (tak jak Sikorski). Kissinger został właśnie dokooptowany do Rosyjskiej Akademii Nauk, podległej Kremlowi, tak jak wcześniej mentor Radka, Adam Rotfeld.

Zaciekły opluwacz Polski rodem z Bombaju, który zaprasza do swoich programów Anne Applebaum i Radka Sikorskiego, wylał w niedzielę na wizji CNN wiadro pomyj na Donalda Trumpa, nazywając go (cytat) "rakiem demokracji":

 

edition.cnn.com/2016/11/06/opinions/fareeds-take-on-trump/index.html

 

Wcześniej Fareed Zakaria wylewał wiadra pomyj na Polskę, na telefon:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134722,na-wizji-po-znajomosci 

monsieurb.neon24.pl/post/127920,v-kolumna-medialna

Nienawiść Zakarii do Zachodu ma źródła religijne i ideologiczne. Zakaria jest synem islamskiego badacza Rafiqa Zakarii i pomimo tego, że sam określa się jako "niewierzący muzułmanin", jest de facto częścią medialnej V kolumny islamu w USA. Zakaria ukazał swoją prawdziwą twarz w 2010 roku, kiedy oddał nagrodę otrzymaną wcześniej od Anti-Defamation League, bo ta sprzeciwiła się budowie meczetu koło ruin 9/11 w NY:

 

europe.newsweek.com/fareed-zakaria-build-ground-zero-mosque-71589

Dlaczego "niewierzący muzułmanin" Zakaria tak się zacietrzewił wobec braku zgody na zbudowanie meczetu koło ruin 9/11 w NY ? Zakaria jest częścią systemu propagandy która od lat otumania Zachód wyjaśniając, że trzeba kultywować tzw. "umiarkowany islam" jako odpowiedź na islamski terror. Problem w tym, że "umiarkowany islam" nie istnieje, jest albo Islam (czyli Koran) albo nic. Tzw. "umiarkowani muzułmanie" są po prostu złymi muzułmanami, którzy nie podporządkowują się wszystkim nakazom Koranu. Bo islam to nie tylko religia, to przede wszystkim ściśle określony i uregulowany styl życia.

 

Kiedy więc Zakaria lobbuje za "umiarkowanym islamem" lobbuje za islamem, ze wszystkimi jego nakazami, w tym mordowaniem chrześcijan. Sam Zakaria integruje się w USA tylko powierzchownie, co prawda ma amerykańską żonę, ale swojego syna nazwał Omar.

 

Zakaria jest także podczepiony pod Henry'ego Kissingera, podobnie jak Radek:

 

 Radosław Sikorski‏ @sikorskiradek 3:16 PM - 19 Nov 2014

Jak zawsze ciekawa rozmowa z dr Henry Kissingerem. Ukraina, Rosja, Iran, stan przywództwa USA w świecie.

 

A Henry Kissinger został dokooptowany kilka dni temu do Rosyjskiej Akademii Nauk w Moskwie, podlegającej bezpośrednio Kremlowi:

 

themoscowtimes.com/news/henry-kissinger-elected-member-of-russian-academy-of-sciences-55930

Kissinger będzie zasiadał obok mentora Radka w MSZ, Adama Rotfelda, i prezesa Nord Streamu Gerharda Schroedera. Nie ma przypadków, są tylko znaki:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134772,rosyjski-czlonek

Nie trzeba mieć doktoratu z politologii aby zrozumieć w co chce nas wepchać międzynarodowa kawiorowa lewica - z jednej strony islamizacja Zachodu a z drugiej strony sowietyzacja Zachodu. Dlatego ci ludzie tak nienawidzą Donalda Trumpa i tak nienawidzą rząd Beaty Szydło.

 

Zakaria i jego mentor Kissinger 

Image result for fareed zakaria kissinger

Mały świat lewicy kawioru - Radek jest teraz "doradcą" Eurasia Group

Image result for fareed zakaria family

Image result for zakaria applebaum

Image result for zakaria applebaum

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930