Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Dobra zmiana u Zemana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Czech, Milos Zeman, już cieszy się ze zmiany ambasadora USA w swoim kraju. Zamiast butnego kumpla Applebaum, Andrewa Schapiro (zdjęcie), nowym ambasadorem USA może zostać pierwsza żona Donalda Trumpa. Czeszka z urodzenia.

Wyborcza wygrana Donalda Trumpa ucieszyła bardzo naszych południowych sąsiadów. Prezydent Czech, Milos Zeman, już chwali ewentualną nominację pierwszej żony Trumpa, urodzonej w Czechach Ivany, na nowego ambasadora USA w Pradze:

 

www.reuters.com/article/us-usa-trump-czech-diplomacy-idUSKBN13B281

 

Trzeba powiedzieć że prezydent Zeman nie mógł przetrawić arogancji nominowanego przez administrację Obamy ambasadora USA, Andrewa Schapiro (kumpla ze szkoły Anne Applebaum), który rozzuchwalony widać murzyńskością ludzi takich jak Radek Sikorski, wkrótce po przyjeździe do Pragi zaczął pouczać prezydenta suwerennego kraju co i jak ma robić. Ambasador Schapiro szybko dostał szlaban do pałacu prezydenckiego:

 

wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/487158,prezydent-czech-zamyka-palac-przed-ambasadorem-usa.html

 

Arogancki ambasador Schapiro jest jednym z tych ambasadorów politycznych (nie mylić z komisarzami politycznymi), nominowanych nie z racji swoich kompetencji, tylko z racji tego, że nazbierali kasę na kampanie wyborcze Obamy. Nazywa się ich potocznie bundlers (zbieracze). O innym takim egzemplarzu, pani Colleen Bell w Budapeszcie, pisaliśmy niedawno:

 

monsieurb.neon24.pl/post/134929,wegierska-wygrana

 

Schapiro jest oczywiście gorącym wyznawcą autorytetów w stylu Kissingera i Madeleine Albright (zdjęcie poniżej), znanej z tego, że jako oficjel administracji Billa Clintona promowała bombardowanie chrześcijan (Serbów) na rzecz wzmocnienia terytorialnej pozycji muzułmanów na Bałkanach.

 

Na poniższym wideo można zobaczyć jak Albright obrzuca Serbów, protestujących przeciwko niej w Pradze, wyzwiskami (cytat) "obrzydliwi Serbowie!". Obrzydliwi, bo chrześcijanie ? Oto kolejny przykład miłości i tolerancji w wydaniu postępowych i tolerancyjnych Demokratów ....

 

Prezydent Zeman jest w pelni zadowolony z dobrej zmiany. Lepiej jest mieć jako ambasadora była żonę prezydenta Trumpa (które może być dobrym lobbystą w Waszyngtonie dla Czech poprzez swoje dzieci, szczególnie poprzez Ivankę Trump) niż mieć jako ambasadora aroganckiego prawnika z Chicago, ignoranta, który uważa, że ponieważ nazbierał kasę na kampanie wyborcze Obamy może teraz rozstawiać po kątach cały świat, promować nachalnie LGBTQ i wciskać Europie muzułmańskich migrantów.

 

Niestety, na dobrej zmianie w Pradze stracą autorytety w stylu Anne Applebaum, Radka Sikorskiego i Henry'ego Foy'a, którzy w czasach ambasadora Schapiro mogli tam sobie dobrze popić i zakąsić:

 

www.amo.cz/en/two-years-after-euromaidan-en/two-years-after-euromaidan-success-and-failures-4/

 

 

Honored to host dinner for. We met in college/1980s. Obvious she was going places. 2004 

 

Szok ! Albright i Schapiro zatroskani w Pradze dwa dni po wyborach 

Image result for albright schapiro prague

Pro-muzułmańska Albright wyzywa protestujących Serbów

 

A w Pradze było tak fajnie 

Image result for albright schapiro prague

Praga Schapiro była też gościnna dla Sikorskiego i Henry'ego Foy'a

KOMENTARZE

 • Bezczelność Madeleine Albright
  Warto przypomnieć że to na jej życzenie zlikwidowano (na papierze połączono z inną uczelnią med.) w Łodzi Wojskową Akademię Medyczną. Tłumaczyła to faktem, że dla NATO wystarczy jedna szkoła wojskowych lekarzy w Europie środkowej. Pozostawiono Vojenská lékařská akademie J. E. Purkyně (VLAJEP), Hradec Králové. Rozkazy NATO wykonał ówczesny premier L. Miller. Dziś lekarzy w Polsce brakuje, można uznać ówczesne działania za szkodliwe i służące depopulacji w Polsce. Ponadto Wojsko Polskie powinno mieć chyba całą sieć szpitali i placówek medycznych, któremu centralnie położone łódzkie WAM zapewniałoby fachową obsługę.
 • Viwat Visehrad!
  http://previews.123rf.com/images/akaprinay/akaprinay1406/akaprinay140600039/29653942-V4-Visegrad-group-summit-Czech-republic-Poland-Slovakia--Stock-Photo.jpg
 • 2017 rok.
  Były prezydent USA Barak Obama przy odbudowie Palmiry.
  https://pp.vk.me/c630624/v630624680/42df8/eIwpFic2qV4.jpg
 • NObama
  To było hasło ostatnich dni amerykańskiej kampanii.
  Coraz więcej polityków europejskich, nawet tych co niedawno na niego pluli, zaczyna uśmiechać się do Trumpa.

  Tylko polscy przywódcy, jakoś nieutuleni w żalu za Obamą, wciąż jeszcze ocierają łzy z tym co ich miał wysłać na wojnę z Putinem i zapewne obudzą się z rękami w nocniku. Jak zwykle.
 • @Almanzor 09:10:37
  Za światowym lewactwem, głównie amerykańskim i europejskim stoi syjonistyczne żydostwo, które główne niebezpieczeństwo dla żydów na świecie widzi w istnieniu państw narodowych. Państwa narodowe związane silną tradycja kulturowo-historyczną są przeszkodą w realizacji NWO z żydostwem na czele. Co się dzieje po ogłoszeniu Trumpa elektem?
  -Czubki zamykają się w domach, jednocześnie wymyślając historie o pobiciach na tle *tu wklej bełkot so-called liberałów*
  -Płaczą ze strachu o coś, o czym nie mają pojęcia, lub nie tyczy się prezydenta nawet pośrednio
  -Nielegalni Meksykanie robią pikiety, bo już nie będzie dzieci-kotwic i durnego prawa, które zakazuje zawracać nielegalnych imigrantów do Meksyku już po przekroczeniu granicy nawet jedną stopą
  -Czarni drą włosy z głów, że nie będą mogli bezkarnie rozwalać sklepów pod pozorem pokojowego marszu milczenia za duszę zastrzelonego z bronią w ręku czarnego gangstera
  -Lewaczki widzą, jak odpływają ich przywileje poniżania normalnych białych mężczyzn i robią wszystko, żeby to pogrążyć
  -Garry Johnson i Jill Stein wracają do pracy i żyją dalej bez zmian.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031