Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Czarne perspektywy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Asystentka lewicowego burmistrza Nowego Jorku Billa de Blasio apeluje otwarcie o wygaszenie białej rasy ("F..ck Whiteness" czyli "Pi..przyć Białych"). To tylko jeden z apeli lewaków, który pozwala zrozumieć lepiej plan "ubogacenia" nas migrantami.

Generał de Gaulle powiedział w 1959 roku: "To bardzo dobrze, że są Francuzi żółci, czarni i brązowi. To pokazuje, że Francja jest otwarta na wszystkie rasy i ma charakter uniwersalny. Ale pod warunkiem, że pozostają oni małą grupą. Inaczej Francja nie będzie Francją. Jesteśmy przede wszystkim Europejczykami białej rasy, o kulturze greko-łacińskiej i chrześcijanami".

 

"C’est très bien qu’il y ait des Français jaunes, des Français noirs, des Français bruns. Ils montrent que la France est ouverte à toutes les races et qu’elle a une vocation universelle. Mais à condition qu’ils restent une petite minorité. Sinon, la France ne serait plus la France. Nous sommes quand même avant tout un peuple européen de race blanche, de culture grecque et latine et de religion chrétienne."

 

Jednym z powodów dla których generał de Gaulle wyprowadził Francję z Algierii francuskiej (która nie była kolonią tylko terenem francuskim) była jego niechęć do mieszania ras na wielką skalę we Francji. Ale później przyszedł maj 1968 i lewacy stopniowo przejęli władze w coraz bardziej sflaczałych zachodnich demokracjach. Ciąg dalszy znamy.

 

Najnowsza wielomilionowa fala migrantów, która uderzyła w granice Europy latem zeszłego roku, jest tylko realizacją większego planu zalania Zachodu migrantami, który istnieje już od 20 lat. ONZ już 15 lat temu wyliczał ile migrantów "potrzebuje" Europa aby jej ekonomia mogła dalej "dobrze funkcjonować". W przypadku Francji miało to być 800.000 nowych migrantów rok w rok, w latach 2020-40. Przypominamy, że Francja ma już dzisiaj 6 milionów bezrobotnych.


A Unia europejska uruchomiła swój plan – 6 tys. Euro dotacji za każdego przyjętego migranta – już dobre kilka lat temu. Politycy PO powoływali się żarliwie na te 6 tys. Euro jesienią ubiegłego roku. Wszystko na sprzedaż. Z jednej strony masowa migracja z południa a z drugiej promocja homoseksualizmu i aborcji na Zachodzie. Ta perfidna strategia lewicowych "elit" spowoduje dramatyczną zmianę równowagi demograficznej w Europie w ciągu dwóch generacji.

 

Operacja "Pi..przyć Białych" jest konsekwentnie realizowana od lat 

Résultat de recherche d'images pour "obama merkel berlin"

Za kilka generacji taki obrazek będzie widoczny już tylko w muzeum

 

Résultat de recherche d'images pour "white heterosexuql men should go extinct"

Oczywiście ciemny biały lud ma jeszcze swoje instynkty samozachowawcze i obudzony z wieloletniego letargu zaczął masowo głosować na polityków, którzy chcą bronić państw, narodów, kultur i cywilizacji. Fala ruszyła z Węgier - przez Polskę i Europę - aż do USA. A to oczywiście doprowadza lewaków do wściekłości. Widzieliśmy to w Polsce, widzimy teraz w USA.

W obliczu wyborczej przegranej zacietrzewionym lewakom spadają maski z twarzy i zaczynają oni już otwarcie nawoływać do wygaszenia białej rasy. Tak jak to robi asystentka lewicowego burmistrza Nowego Jorku. Inne lewaczki nawołują bardziej pragmatycznie do wygaszenia białych heteroseksualnych mężczyzn, co oznacza z czasem wygaszenie białej rasy. Taką teorię głosi Lena Dunham, ikona ruchu pro-Clinton:

 

nytlive.nytimes.com/womenintheworld/2016/11/04/lena-dunham-faces-criticism-after-posting-video-extolling-extinction-of-white-men/ 

Oczywiście rasizm anty-biały nie jest wcale rasizmem, tak jak wcześniej dorzynanie watah przez Radka nie było niczym nagannym. 

Ona nawołuje do wygaszenia białych heteroseksualnych mężczyzn 

Résultat de recherche d'images pour "lena dunham white men"

Nasz prowincjonalny salon III RP stanął oczywiście na wysokości zadań wyznaczonych przez międzynarodówkę lewaków. Dziennikarze Wyborczej zaczęli farbować się na murzynów a murzyńskość ekipy Tuska, Sikorskiego i Kopacz jest faktem dokonanym już od dawna.

 

Na telefon: dziennikarze Wyborczej są jak zwykle awangardą postępu 

Résultat de recherche d'images pour "dziennikarz wyborczej czarny"

A murzyńskość "elit" III RP jest już faktem dokonanym

 

Résultat de recherche d'images pour "radek sikorski murzynskosc"

Résultat de recherche d'images pour "radek sikorski murzynskosc"

KOMENTARZE

 • Tak,racja- wszystko idzie zgodnie z ideologią multi-kulti itd.
  .
 • @Seth 18:48:05
  Za światowym lewactwem, głównie amerykańskim i europejskim stoi syjonistyczne żydostwo, które główne niebezpieczeństwo dla żydów na świecie widzi w istnieniu państw narodowych. Państwa narodowe związane silną tradycja kulturowo-historyczną są przeszkodą w realizacji NWO z żydostwem na czele. Co się dzieje po ogłoszeniu Trumpa elektem?
  -Czubki zamykają się w domach, jednocześnie wymyślając historie o pobiciach na tle *tu wklej bełkot so-called liberałów*
  -Płaczą ze strachu o coś, o czym nie mają pojęcia, lub nie tyczy się prezydenta nawet pośrednio
  -Nielegalni Meksykanie robią pikiety, bo już nie będzie dzieci-kotwic i durnego prawa, które zakazuje zawracać nielegalnych imigrantów do Meksyku już po przekroczeniu granicy nawet jedną stopą
  -Czarni drą włosy z głów, że nie będą mogli bezkarnie rozwalać sklepów pod pozorem pokojowego marszu milczenia za duszę zastrzelonego z bronią w ręku czarnego gangstera
  -Lewaczki widzą, jak odpływają ich przywileje poniżania normalnych białych mężczyzn i robią wszystko, żeby to pogrążyć
  -Garry Johnson i Jill Stein wracają do pracy i żyją dalej bez zmian.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031