Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Hip Hop Hübner

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pozbawione wyborczej bazy i sejmowej kasy stare komuchy dziecinnieją coraz bardziej i lansują się rozpaczliwie na kolorowych okularach i na murzynie. Ten żałosny cyrk finansują zagraniczne banki działające w Polsce, kierowane przez specbankierów.

Wygrana Donalda Trumpa przysłoniła inne wydarzenie światowej wagi - "pierwszy światowy szczyt ekonomii otwierających się oczu" (cytat z Facebooka) - czyli "Open Eyes Economy Summit"który odbył się 15-16 listopada w Krakowie, pod patronatem prezydenta miasta, starego komucha Majchrowskiego.

Nasiadówka "otwierających się oczuzgromadziła cały kwiat starych komuchów (Hubner, Hausner, Belka, Cimoszewicz, Rotfeld), lewaków (Biedroń) i specbankierów III RP (Stypułkowski, Sikora, Kalicki, Groszek, Lachowski), ozdobionych dla lansu kilkoma cudzoziemcami (np. syn Brzezińskiego) i jednym dziennikarzem Wyborczej. Do tego towarzystwa doklejono autorytety salonu III RP w stylu Andrzeja Blikle, który nie był w stanie nawet utrzymać swojej rodzinnej piekarni pączków i sprzedał ją funduszowi inwestycyjnemu, za to poucza i moralizuje cały świat:
 
 
Nasiadówkę finansowało miasto Kraków, zarządzane przez starego komucha Majchrowskiego, oraz zagraniczne banki: ING Śląski, City Handlowy i Commerzbank (mBank). Co jest częścią nowej świeckiej tradycji III RP, w końcu września inną nasiadówkę starych komuchów w sopockim Sheratonie finansował bank Unicredito (Pekao):  
  
 

Domniemanym tematem przewodnim nasiadówki była dyskusja o "wartościach społecznych", "potencjale społecznym" i działaniu dla "dobra społeczeństwa". Ciężko zrozumieć dlaczego akurat stare komuchy stojące na progu politycznej i zawodowej emerytury miałyby coś wiedzieć na te tematy ? Albo specbankierzy który pamiętają jeszcze Edwarda Gierka ?


Tym bardziej, że ci którzy chcieli posłuchać mądrości starych komuchów musieli słono zapłacić. Bilety wejściowe wyceniono na 900 PLN dla biznesu, 450 PLN dla sektora publicznego i 160 PLN dla studentów. Na zdjęciach z nasiadówki widać niezwykle dużo młodych długowłosych studentek, które chyba otrzymały bilety za darmo. Albo za społeczny wkład w naturze ?

 

Stare komuchy, młode blondynki, lewacy i żadnego uchodźcy z Syrii

 

 
Mamy do czynienia z fenomenem rozpaczliwego szamotania się grup towarzyskich, które trzymały kiedyś władze w Polsce, które zostały na szczęście wyautowane przez wyborców i które nie mają już żadnego konceptu na przyszłość, pozostaje im tylko zakładanie kolorowych okularów, bicie piany i robienie z siebie głupa, w stylu Misia Kamińskiego.

prof. dr hab. Danuta Hübner
Image result for henryka bochniarz
Image result for michal kaminski kuzniar
 

Te rozpaczliwe próby ponownego zaistnienia starych komuchów są tragikomiczne. Wydaje im się, że wystarczy kolorowy afisz z murzynem (bo to symbol europejskiego postępu) i finansowanie zagranicznych banków, aby wrócić na scenę z pseudo-młodzieńczym siema! w stylu Jurka Owsiaka i móc na nowo duraczyć ciemne masy, jak za Gierka.

 
Na afiszu konferencji Murzyn 
 
 
A w realu na konferencji stare białe komuchy     
 
 
Ludziom takim jak stara komuszka Hubner pozostają lepsze możliwości medialnego zaistnienia, np. pozowanie nago do Playboya z syryjskim uchodźcą, zmiana płci lub nagranie teledysku hip hop.
 
 

KOMENTARZE

  • @ Autor
    "Ludziom takim jak stara komuszka Hubner pozostają lepsze możliwości medialnego zaistnienia, np. pozowanie nago do Playboya z syryjskim uchodźcą, zmiana płci lub nagranie teledysku hip hop."

    No i byłoby po sprzedaży. Wystarczyłby jej "uśmiech" ;-)

    Bezlitośnie daję 5*.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031