Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Młodość w Moskwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas kiedy nienawistne europejskie feministki opluwają w kółko białych mężczyzn i całą naszą cywilizację, w Moskwie spotkały się właśnie dwie młode parlamentarzystki: Natalia Poklonskaya i Marion Marechal-Le Pen. "New Europe" kontra "Old Europe" ?

Dobra zmiana jest także estetyczna. Kilka dni temu w Moskwie spotkały się dwie młode parlamentarzystki: Natalia Poklonskaya (36 lat) i Marion Marechal-Le Pen (27 lat). Jak widać na poniższym wideo dwie parlamentarzystki były otoczone grupą asystentów mężczyzn. To inna wersja feminizmu niż ta, którą sprzedają nam dziewuchy w Polsce czy też zacietrzewione pro-islamskie feministki w Niemczech.

 

Ta nowa wersja feminizmu nie jest oparta na wrzasku i na wulgarnym pokazywaniu gołej d..y na ulicach, tylko na kompetencjach. Natalya Poklonskaya ukończyła uniwersytet a Marion Marechal-Le Pen ma nieukończony master prawa. To kontrast w porównaniu z gwiazdą niemieckich lewaków babochołpem Claudią Roth, która z histerycznym wrzaskiem promuje muzułmańskich migrantów i opluwa białych mężczyzn. Roth ma za sobą tylko dwa semestry szkoły wyższej (co i tak stawia ją wyżej od nieuka Martina Schulza).

 

Zarówno Poklonskaya jak i Marechal-Le Pen są za swoim narodem, podczas kiedy Roth jest przeciwko swojemu narodowi, promuje za to pro-islamskie multi-kulti, tak jak cała jej lewacka partia Bundnis 90 Grunen, współ-przewodniczona przez Turka urodzonego w Niemczech, Cema Ozdemira.

 

Na niedawnym kongresie delegatów partii w Nadrenii Westfalii (wideo) Roth wrzeszczała o dokonaniach feministek w Niemczech, problem w tym, że to właśnie w Kolonii doszło do największego (jak na razie) masowego pogwałcenia praw kobiet w Europie, w sylwestrową noc 2015.

 

Jesteśmy więc świadkami rosnącego kontrastu pomiędzy feminizmem post-68 opartym na muskułach, wrzasku i nienawiści do naszej cywilizacji z feminizmem XXI wieku, opartym o wykształcenie i inteligencję.

 

Histeryczka Roth wystąpiła z Kościoła w 1980 roku, bo nie podobała się jej ograniczona rola kobiet w Kościele. Czekamy kiedy Roth przejdzie w końcu oficjalnie na islam i kiedy imamowie pokażą jej rolę kobiety w islamie.

 

Marion Marechal-Le Pen celebruje za to co roku (ze swoją partią) świętą Dziewicę Orleańską (Joanna d' Arc), bohaterkę Kościoła i patronkę Francji:

 

pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_d%E2%80%99Arc

 

Rożnica pomiędzy starym feminizmem zacietrzewionych pro-islamskich lewaków i nowym feminizmem chrześcijańsko-narodowym XXI wieku jest nie tylko wizerunkowa i wiekowa, jest także różnicą dźwiękową. Zachęcamy do posłuchania na wideo najpierw głosu Natalii Poklonskiej a potem wrzasków Claudii Roth. To niebo i ziemia - a raczej niebo i piekło.

 

 
 
 
Wolimy narodowe księżniczki od zielonej pro-islamskiej ropuchy 
 
Image result for natalia poklonskaya duma
Image result for marion marechal le penImage result for claudia rothImage result for ropucha

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031