Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Młodość w Moskwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas kiedy nienawistne europejskie feministki opluwają w kółko białych mężczyzn i całą naszą cywilizację, w Moskwie spotkały się właśnie dwie młode parlamentarzystki: Natalia Poklonskaya i Marion Marechal-Le Pen. "New Europe" kontra "Old Europe" ?

Dobra zmiana jest także estetyczna. Kilka dni temu w Moskwie spotkały się dwie młode parlamentarzystki: Natalia Poklonskaya (36 lat) i Marion Marechal-Le Pen (27 lat). Jak widać na poniższym wideo dwie parlamentarzystki były otoczone grupą asystentów mężczyzn. To inna wersja feminizmu niż ta, którą sprzedają nam dziewuchy w Polsce czy też zacietrzewione pro-islamskie feministki w Niemczech.

 

Ta nowa wersja feminizmu nie jest oparta na wrzasku i na wulgarnym pokazywaniu gołej d..y na ulicach, tylko na kompetencjach. Natalya Poklonskaya ukończyła uniwersytet a Marion Marechal-Le Pen ma nieukończony master prawa. To kontrast w porównaniu z gwiazdą niemieckich lewaków babochołpem Claudią Roth, która z histerycznym wrzaskiem promuje muzułmańskich migrantów i opluwa białych mężczyzn. Roth ma za sobą tylko dwa semestry szkoły wyższej (co i tak stawia ją wyżej od nieuka Martina Schulza).

 

Zarówno Poklonskaya jak i Marechal-Le Pen są za swoim narodem, podczas kiedy Roth jest przeciwko swojemu narodowi, promuje za to pro-islamskie multi-kulti, tak jak cała jej lewacka partia Bundnis 90 Grunen, współ-przewodniczona przez Turka urodzonego w Niemczech, Cema Ozdemira.

 

Na niedawnym kongresie delegatów partii w Nadrenii Westfalii (wideo) Roth wrzeszczała o dokonaniach feministek w Niemczech, problem w tym, że to właśnie w Kolonii doszło do największego (jak na razie) masowego pogwałcenia praw kobiet w Europie, w sylwestrową noc 2015.

 

Jesteśmy więc świadkami rosnącego kontrastu pomiędzy feminizmem post-68 opartym na muskułach, wrzasku i nienawiści do naszej cywilizacji z feminizmem XXI wieku, opartym o wykształcenie i inteligencję.

 

Histeryczka Roth wystąpiła z Kościoła w 1980 roku, bo nie podobała się jej ograniczona rola kobiet w Kościele. Czekamy kiedy Roth przejdzie w końcu oficjalnie na islam i kiedy imamowie pokażą jej rolę kobiety w islamie.

 

Marion Marechal-Le Pen celebruje za to co roku (ze swoją partią) świętą Dziewicę Orleańską (Joanna d' Arc), bohaterkę Kościoła i patronkę Francji:

 

pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_d%E2%80%99Arc

 

Rożnica pomiędzy starym feminizmem zacietrzewionych pro-islamskich lewaków i nowym feminizmem chrześcijańsko-narodowym XXI wieku jest nie tylko wizerunkowa i wiekowa, jest także różnicą dźwiękową. Zachęcamy do posłuchania na wideo najpierw głosu Natalii Poklonskiej a potem wrzasków Claudii Roth. To niebo i ziemia - a raczej niebo i piekło.

 

 
 
 
Wolimy narodowe księżniczki od zielonej pro-islamskiej ropuchy 
 
Image result for natalia poklonskaya duma
Image result for marion marechal le penImage result for claudia rothImage result for ropucha

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031