Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Snowden w mieście Radka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Film o rezydującym w Moskwie Edwardzie Snowdenie dostał jak na razie jedyną nagrodę - akurat na festiwalu w Bygdoszczu, mieście Radka Sikorskiego i Platformy Obywatelskiej. To obala po raz kolejny mit o "strefie zdekomunizowanej" w Chobielinie.

Bydgoszcz to miasto Platformy Obywatelskiej, baza byłych ministrów Teresy Piotrowskiej i Radka Sikorskiego, miasto z którego miał startować w wyborach Jacek Rostowski, miasto którego radną jest Agnieszka Bąk, bliska współwpracownica Sikorskiego (którą Radek zabierał nawet do północnej Finlandii na spotkanie z Mikołajem, na koszt podatników oczywiście) i miasto które zatrudnia Radka Sikorskiego na fotelu członka rady nadzorczej Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego.

 

Bydgoszcz to także miasto które stoi murem za swoim wybitnym mieszkańcem Radkiem i ma widać dość robienia laski Amerykanom. Kilka dni temu na festiwalu Camerimage w Bydgoszczu, sponsorowanym przez miasto, jedną z głównych nagród zdobył film o rezydującym w Moskwie Edwardzie Snowdenie:

 

www.camerimage.pl/en/Camerimage-2016-Winners.html

 

Cytujemy bliską Sikorskiemu i Applebaum Gazetę Wyborczą: "Operator Anthony Dod Mantle, odbierając nagrodę, dziękował Snowdenowi za inspirację i odwagę w tym, co zrobił. Do operatorów zwrócił się też z apelem: - "Otwarcie głoście prawdę"".

 

To jedyna nagroda jaką zdobył film o moskiewskim Snowdenie na całym świecie. Pozwala to zaistnieć Bydgoszczu globalnie - jako miastu postępu i tolerancji. Co prawda pod Bydgoszczu znajduje się tzw. "strefa zdekomunizowana", ale jak wiemy jest ona tylko ściemą dla ciemnego ludu.

 

Przy okazji przypominamy, że Edward Snowden przeorał dane NSA w czasie kiedy Hillary Clinton była Sekretarzem Stanu. Clinton odeszła z administracji Obamy na początku lutego 2013 roku a w maju 2013 roku Snowden ulotnił się z USA. Radek nawoływał do głosowania na Clinton.

 

Czekamy kiedy Snowden zostanie honorowym obywatelem Bygdoszczu.

 

 

"Smoleńsk" to propaganda, "Snowden" to sztuka

Image result for snowden movie

Radek Sikorski i prezydent Bydgoszczu Rafał Bruski

 

Image result for rafal bruski radek sikorski

 

Strefa zdekomunizowana ciągnie się aż do Moskwy ?

 

Image result for strefa zdekomunizowana w chobielinie

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031